Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65051) j.bravo válasza rbalint88 (#65050) üzenetére


j.bravo
addikt

Zsír :)

Whatever.

(#65052) Freddy76


Freddy76
addikt

Vasárnap este a budakeszi Aldiban vásároltunk, ami hatig volt nyitva. Hatkor már kinéztek minket, kijöttünk, a bejáratnál ott állnak többen, a biztonsági őr magyarázza, hogy zárnak. Több értetlen vevőnek:
- Elnézést, zárva vagyunk.
- Hogyhogy?
- Hát, hatig vagyunk nyitva.
- De miért?
- Vasárnap mindig hatig vagyunk nyitva.
- De miért?
- Mert ha hurutosan köhögünk, Fluimucilt veszünk be.

Én kész voltam a röhögéstől.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65053) Studi válasza Freddy76 (#65052) üzenetére


Studi
addikt

B+!!! :)) Kasszás Erzsit meg már várja otthon a család, mi? :D

Előző oldalonMásik topikban felmerült a kérdés: tudsz esetleg valamit Zolkáról?

[ Szerkesztve ]

(#65054) Balinov válasza L4mie (#65048) üzenetére


Balinov
félisten

kg ugyanigy, hicare app-ot irjak a 1. hsz-ben a P9 topikban, max nem 1 het alatt fordulna meg

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65055) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Metallica addiktok, szevasztok! ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65056) aleister


aleister
veterán

Uh! Érkezik fiatalkorom egyik legütősebb horrorfilmjének a remake-je, és egyben az egyik legjobb SK könyvadaptáció is egyben.
Az.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65057) t_a_m_a_s válasza aleister (#65056) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ali, a bringatúra szerveződik a találkozósban.

Holnap majd jól beletépünk...

(#65058) Freddy76 válasza aleister (#65056) üzenetére


Freddy76
addikt

Ó, ilyen néven más klasszikus is készült :DDD

Amúgy no offense, de mi a jó a horrorban? Ezt soha nem értettem. Nagy részük egyszerűen nem félelmetes, ami meg az, azon nem érzem jól magam... Olyan ez, mint seggeseket ugrálni medencékbe. Amibe van víz, ott csak egy átlagos segges, amibe nincs víz, ott van katarzis, de utána fáj a seggem. Soha nem értettem a horror, mint műfaj létjogosultságát, népszerűségét. Kissé ironikus, hogy ehhez képest immár 25 éve kísér végig minden iskolában, munkahelyen, baráti körben egy olyan becenév, amit egy horror főszereplőről kaptam...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65059) Byk01 válasza Freddy76 (#65058) üzenetére


Byk01
senior tag

Én is így vagyok a horrorral ... csak én szerencsére nem kaptam róla nevet sem :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#65060) *Ropi* válasza aleister (#65056) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez itt az? :D

(#65058) Freddy76: De ugye nem ezért nem szereted a horrorfilmeket? :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#65061) aleister válasza Freddy76 (#65058) üzenetére


aleister
veterán

Én szeretem a jó horror filmeket. Igaz magáért a stílusért nem vagyok túlságosan oda, mert sok a felejthető alkotás. Nehéz igazán jó horrort készíteni.Természetesen minden filmnél cél, hogy jól legyen felépítve, de a horrornál ez hatványozottan igaz. Fontos a jó storyline, hogy az infók és az ijesztgetés pont jókor, pont megfelelő mértékben legyen csöpögtetve, ne túl korán, de ne is elaltatósan későn jöjjön a csúcspont, stb.
Nagy közhely, de igaz, hogy lilmnél a fokmérő ugye az emberre gyakorolt hatás, és egy jó horrornál bizony 30 felett ia befosik az ember. Ha ez Nálad nem jön be akkor persze nem kell eröltetni. Én sem szeretek rettegni, de mégis csak egy érzésről beszélünk,méghozzá az intenzív fajtából. Tehát a kitűzött cél teljesül. :)
Lehet, hogy rz így leírva ez kicsit mazohistának tűnik. Tán az is.

(#65057) t_a_m_a_s
Köszi az infót!
Anitával, Tibivel szerintem megyünk idén is Majd figyelgetem a találkozós totyikot..

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65062) Freddy76 válasza aleister (#65061) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem arról szó, hogy nem hat rám. Van, amitől beszarok én is. De nem jó beszarni...

Szerk.: utoljára talán a Kört néztem végig, azután sem aludtam jól... Ellenben a Sikoly vagy Fűrész filmek pl. dögunalmak.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65063) Studi válasza Freddy76 (#65062) üzenetére


Studi
addikt

Csatlakozom, én sem szeretem a horrorfilmeket. Nem is tudom megmondani, mikor néztem utoljára.

Viszont az Az tényleg lekötött engem is, bármennyire is hosszú. Nem is mondanám tisztán horrornak, nem lényege a trancsírozás. A vége szar.

Fűrész jól indult, túlcsavarták már a sztorit, hogy legyen még egy, meg még egy, meg még egy. Nem is tudom, hol tartanak most, de az egész sztori belefért volna 2-3 részbe, maga a trancsírozás ott se tud már se újat, se meglepőt hozni.

(#65064) aleister válasza Freddy76 (#65062) üzenetére


aleister
veterán

Igen, erre írtam, hogy ha nem jön be valakinek ez a hatás, akkor nem a horror lesz a kedvenc műfaja.

A Fűrész első része szerintem kifejezetten jó volt. Kár a többi epizódért!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65065) spanyoll válasza Studi (#65063) üzenetére


spanyoll
addikt

Én gyűlölöm a horrort, de egyik exem imádta. Kikészített a csaj, hogy mindig azt kellett nézni. Így tehát kb a 1995-2014 közötti horrorok közül a lényegesebbeket láttam, közte a hollywoodi lónyálakat, a szintén onnan jövő beteg szarokat, és az ázsiaiakat is. Soha többé nem nézek ilyen szarokat.
Annyira immunis lettem már rájuk, hogy igazából nézhetnék ha muszáj lenne, de minek, ha nem jó?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#65066) L4mie válasza spanyoll (#65065) üzenetére


L4mie
veterán

emberi százlábú 1-2-3-x ? :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#65067) madgie válasza Freddy76 (#65062) üzenetére


madgie
titán

"De nem jó beszarni..."

Nem mondod? :D

Alienhez (1-2-3) mit szólsz? Én kölyökként attól kaptam hidegrázást alváskor, az ilyen karika meg marika meg fűrész sosem volt olyan hatással rám, mint azok a csöpögő-csattogó fogú fekete sz@rok.

A mai napig nem akarok Alienes játékkal játszani, meghallom a katonák kezében a mozgásérzékelő hangját, óriási hangulat, flash, jajjdejó, aztán rámesnek a plafonról, na mondom, a qrva anyátok, uninstall, formatcé, még a pécét is elásom :DDD

Giger egy zseni volt. Beteg zseni. Normális ember nem talál ki ilyet.

(#65068) m3ss válasza madgie (#65067) üzenetére


m3ss
veterán

annak a lokatornak a hangjatol en is beszarok, volt vmi fps jatek amiben szolt ez, kifejezetten nem birtam fejhallgatoval...:D azert az a latvanyvilag gyerekfejjel, nem csoda h bennunk maradt...
nekem meg a metropolis ilyen, egyszer lattam 8 evesen valami gyerektaborban, azota bennem elnek kepek abbol a filmbol...lehet meg kellene nezni akkor mar :U
en amugy csipem a mufajt...sikoly, alien, ezek annyira nem horrorok sztem. haute tension, devils rejects akkor mar inkabb.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#65069) Studi válasza m3ss (#65068) üzenetére


Studi
addikt

Top fejhallgatós hajnali hármas beszaratás nekem mindig a klasszikus Wolf3D marad, amikor már 5 perce bolyongok az általam kiürítettnek vélt labirintusba, nincs más hang, csak a mögöttem csukódó ajtóké, aztán egyszercsak német barátunk a Führert éltetve tüzet nyit rám...

(#65070) spanyoll válasza L4mie (#65066) üzenetére


spanyoll
addikt

Azokat kihagytam direkt. A Martir c. igazan kivalo mualkotas utan feladtam az ocsmany dolgokat, mert abban pl nem viseltem tul jol az elve megnyuzott ember latvanya. Nem is ertem miert. Ha mar nezni kell valamit akkor a szellemes demonos baromsagok. Azt mar nem hiszem el, de legalabb viccesen felosre vannak csinalva. Anno a paranormal activitytol fostam eloszor, este fejhallgatoval nem szerettem, pedig nem nagy szam visszagondolva.

Amugy a horror szerintem ugyanazon az elven mukodik, mint a hullamvasut es tarsai: ugy felhetsz es retteghetsz, hogy kozben biztonsagban vagy es nem eshet semmi bajod. Pont ezert ulnek fel az emberek kulonfele hanytato gepezetekre sikonyalni is.
En mondjuk nem, en rohogve nezem oket lentrol egy kavet iszogatva es kellemes zenet hallgatva a kavezoban inkabb :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#65071) Novics válasza L4mie (#65066) üzenetére


Novics
senior tag

A fantasztikusan elborult egy akármi. :) Bár nem mondanám horrornak, inkább csak betegnek. De nagyon betegnek. Már amennyire emlékszem belőle. :))

A horrorból én inkább az Alien-szerűeket szeretem. Jó kis sci-fi, csöpögő nyálas, szörnyes. :K Meg a misztikus. A Fűrész zseniális film, nagyon jó az alapötlet, de amúgy nekem maga a műfaj nem jön be. Nem bírja a gyomrom, ennyi.
Egyik nagy kedvenc amúgy az Event Horizon.

Game: Alien vs Predatort egyszer (sic!) játszottam, de igen, a kis marine megy a csipogóval, nem lát semmit, aztán meghal. Elég is volt. :) Amúgy mintha most jött volna ki valami olyan Alienes játék, ahol az a lényeg, hogy elkerüld a találkozást, és valahogyan túléld, nem a hentelésről szól. Szerintem a koncepció fasza, kérdés a kivitel milyen.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#65072) konyi79


konyi79
addikt

Vannak kultikus hangok, amik belénk ivódnak, az tuti.

(#65073) Novics válasza konyi79 (#65072) üzenetére


Novics
senior tag

Hú, a Half-Life mekkora játék már! Igaz csak az elsővel játszottam, de azzal sokat. Nagyon hangulatos játék! De utáltam azokat a kis "pókszerű" dögöket, amikkel tele voltak a szellőzők állandóan.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#65074) aleister válasza Novics (#65071) üzenetére


aleister
veterán

Az Alien nem tipikusan horror. Az csak inkább egy aspektusa. Egyenlő mértékben scifi-akció-horror. A Fűrész meg inkább egy véres thriller.

A pc-s játék nagyon ott van. Mi toltuk az AvP 1-2 orrvérzésig. Inkább a kampány mód félelmetes, de az nagyon. Régen lanpartyban meg hatalmas poén volt levadászni a marine-oket.
Az első részben a survival mód volt a kedvencünk. Tengerészgyalogosként éld minél tovább túl az alien hordák támdásást. Tuti, hogy meghaltál, a kérdés csak az, hogy mikor. :)

A 2.-ban sajna nem voltak botok, és nem mindig jöttünk elegen össze. Mindig beállítottuk az alien lifecycle. Tehát először arctámadóként kezted a pályafutásod. Aztán, ha elkaptál egy tengerészgyalogost (ami kb insta kill, ha nem volt smartgun vagy lángszóró nála), akkor belepetézés után egy kis gyík lettél, amivel gyakorlatilag csak menekülni volt érdemes. Ekkor jött a boldog alien lét, és ha jó sok niggát megettél, akkor királynővé evolvváltál.

Régóta tervezzük spannal, hogy egyszer begombázva tolunk pár órát, de nem akar összejönni.

Ebben a filmben/játékban minden hang ütött. A mozgásérzékelő, a rohamkarabály/smartgun hangja, az alienek sziszegése/fújása. Zseniális.

Hamarosan itt a Prometheus 2. része. Már nagyon várom.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65075) Balinov válasza aleister (#65074) üzenetére


Balinov
félisten

en meg anno , mikor meg volt idom jatszani, a STALKER-nel ill a Metro 2033-nal fostam ossze rendszeresen a bokamat az ambient zajoktol. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65076) spanyoll válasza aleister (#65074) üzenetére


spanyoll
addikt

Azert nem jott ossze, mert nehez beszerezni a gombat. Tudom en.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#65077) aleister válasza spanyoll (#65076) üzenetére


aleister
veterán

Ez így van. Az említett cimbi egyébként képzett gombás. Sajnos itthon nem fellelhetőek ezek a halucinogén tartamú fajok. Egyedül tán a párducgalóca, de ott eléggé észnél kell lenni az adagolásnál. A Hollandiában élő rokonai hoznák be nekünk. Ott legálisan kapható, fogyasztható.

(#65075) Balinov
Próbáltam ezeket, de valahogy nem fogtak meg.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65078) Balinov válasza aleister (#65077) üzenetére


Balinov
félisten

engem sem, meg a Force3D HD4850-hez adtak a Stalkert, de annyira nem kotott le, hogy inkabb elajandekoztam valami gyori cimbinek.

Ami viszont franko volt az a Team17 altal elkovetett Alien Breed:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65079) aleister válasza Balinov (#65078) üzenetére


aleister
veterán

Az mekkora már! :D
Rengeteget toltuk régebben. Volt esetleg valami új fejlesztés (fegyó, térkép, enemy) az elmúlt 2-3 évben? Mert, ha igen, akkor csak ránézek. :)

Ha meg már kockulda, akkor pár napja kijött a Mass Effect Andromeda!! Amint felkerül a kölcsönzőbe pár hónapig nem leszek itt. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65080) Balinov válasza aleister (#65079) üzenetére


Balinov
félisten

2-3evben? Egyrol beszelunk, en erre gondolok a 90'es evek elejrol. Meg kozepsuli alatt jatsztam vele sokat, eloszor 286@12Mhz-en, aztan DX2-66@80Mhz-en.

Igen, ugyanaz a Team17 aki a Worms-ot is jegyezte :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65081) spanyoll válasza aleister (#65077) üzenetére


spanyoll
addikt

Lehet otthon is ültetni, nevelgetni, de kurvára senki nem bajlódik vele. Amikor már nem foglalkoztam ilyesmikkel akkor hallottam vissza haveroktól, hogy fél évre előre sorbanállás van a gombára :DDD

Ha valakinek lenne esze az alvilágból, akkor szépen csinálna egy gombaültetvényest és szarrákeresné magát vele most.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#65082) aleister válasza Balinov (#65080) üzenetére


aleister
veterán

Igen, csak a kicsivel újabb verzió. Steamen ingyenesen játszható. 4 fős squadok vannak. Választható karaktertípusok (doki, mérnők, nehéztüzér, stb), szintlépés/fejlődés lehetősége. Meg kell beszélni a stratégiát különben szétkapnak az alienekl a picsába. Jó móka. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#65083) Balinov válasza aleister (#65082) üzenetére


Balinov
félisten

wow, milyen kar (lof**t, jo) hogy nincs jatekkepes cuccom

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#65084) Freddy76 válasza Studi (#65069) üzenetére


Freddy76
addikt

Half Life 2, We don't go to Ravenholm pálya este, teljes sötétben, fejhallgatóval.

Elsőre csak félig tudtam lejátszani, mert úgy felpattantam egy ponton, hogy a pohár bort beleborítottam a klaviatúrába...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#65085) m3ss válasza Novics (#65073) üzenetére


m3ss
veterán

annak idejen azert mekkora volt az a jatek, milyen hangulata volt ahogy vegigmentel az elejen a black mesan azzal a kisvasut szeruseggel :DDD most beraktam youtubeon, mennyit dob mar a hangulaton a narrator hangja, a visszhang meg a hangeffektek...ha becsukom a szemem meg mindig rendben van :D last of us nem volt meg nektek? ha mar horror, jatekok, hangulat a tema...sztem a hl1-nel is jobb volt. zeneje meg egyenesen zsenialis.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#65086) Byk01


Byk01
senior tag

Nem horror, és nem játék, ellenben NSFW: [link]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#65087) Studi válasza Byk01 (#65086) üzenetére


Studi
addikt

:R Órákat el tudnék tölteni ezen az oldalon. :K :DDD

(#65088) Mercutio_ válasza Byk01 (#65086) üzenetére


Mercutio_
félisten

Palvin Brrrbi rögtön utána :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65089) L4mie válasza aleister (#65079) üzenetére


L4mie
veterán

nyüny :S androméda...nyüny....még legalább fél évig nem tudok vele játszani, majd miután hazaértem vennem kell majd egy PC-t is :) jó ez a lapos, nagyon jól kiszolgál utazás közben, de azért a PC az PC :) már megvan az ipon polcon a gép, kíváncsi leszek mennyit változik majd az ár, vagy összetétel mire hazaérünk. BTW: memória árak WTF O.o :(

Horror: utolsó ami tetszett az a Démonok között, nem a kettő, előtte meg még a kör, a paranormal activity-n konkrétan bealudtam, párom nagyon fél tőle :) Ha fura filmet akartok, akkor Tusk.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#65090) madgie válasza L4mie (#65089) üzenetére


madgie
titán

Nem hagyományos horror, de a Don't Breathe tetszett a tavalyi filmfelhozatalból. Érdekes, hogy az autentikusnak tűnő lepukkant detroiti részeket elvileg Magyarországon forgatták :D

(#65091) Real_Necro válasza L4mie (#65066) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az nem horror, inkabb csak nagyon beteg, mint Az agyar vagy a Szerb film...

Elso horror amit lattam az az Omen volt. Azt hiszem meg nem voltam iskolas...
Aztan vannak klasszikus kedvencek, mint Ragyogas, A dolog, Kedvencek temetoje, Langolierek...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65092) L4mie válasza Real_Necro (#65091) üzenetére


L4mie
veterán

Na pl. King horrort még nem is láttam...tudtommal. De nem is nagyon olvastam, ellenben a Sárkány szeme és a Setét torony nagyon bejött, abból várom is a filmet nagyon.
madgie: igen az nekem is bejött :) azért voltak vicces részek na... O.o nem mondod...hol? nyócker? :D

*Utána írtam az Agyart :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#65093) Real_Necro


Real_Necro
veterán

04.08-án Lidlben lesz ír marhahátszín, angus chuck eye steak és marhasteak hűtött állapotban, akit érdekel...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65094) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Most jut eszembe: Ha valaki ma a Blaha felé jár ugorjon be, egy ezresért nagyon megéri az a Juhász Bikavér

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65095) Studi


Studi
addikt

(#65096) |AP| válasza Studi (#65095) üzenetére


|AP|
veterán

:DDD

amúgy szívesen megkérdezném a művészt, hogy "és ezt így hogy?"...
...hacsak nem egy hat éves lelkes hobbiszobrászról beszélünk :)

(#65097) spanyoll válasza L4mie (#65089) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem is értem hogy lehet pc nélkül élni úgy, ha nem szarod a pénzt.
A laptop dokkolóba otthon és arról megy az emberi méretű és minőségű perifériák megoldás még oké, de kell hozzá bika laptop meg dokkoló.
Vannak viszont akik csak laposon élnek és rettenetes lehet, elképzelni nem tudom. Ahelyett, hogy leülsz kényelmesen a bill elé meg a nagy monitor elé, nyomorogsz a kis képernyőn (ami amúgy tolerálható lehet) meg a kis nyomi billen.

@Necro: Erről a szerb filmről sok szart hallottam; mit tud? Nem mintha meg akarnám nézni, de mindenki ki van tőle akadva.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#65098) jjeahh válasza spanyoll (#65097) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Igény és ízlés kérdése, meg attól is függ milyen a laposod/PC-d.. nekem van bika PC meg lapos is és a lapost többet használom, mert hordozható, mozgatható, a kisebb de jobb pixelsűrűségű kijelzőt meg jobban esik nézni, mint a nagyot, amin 1 méterről már számolom a pixeleket (persze ez egy jobb monitorral változna, csak hát az $$$... ) . Ugyan van dokkolóm is a laptophoz, de csak nyűg, mert az extra csatik nem kellenek és jobban melegedik a lapos vele, így csak porosodik a polcon... A laptopom billentyűzete meg jobb mint ami a PC-re van dugva (ThinkPad 4ever :D ).

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#65099) Real_Necro válasza spanyoll (#65097) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elmesélni nem fogom, guglizz rá. A történet felépülése meg az emberi elme megborulása elég jól végig van vezetve, csak a tálalás nem kicsit gyomorforgató.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65100) Lassú Víz válasza spanyoll (#65097) üzenetére


Lassú Víz
őstag

HDMI-n a monitor, USB-n a billentyűzet meg az egér. Benne a szünetmentes, van két képernyőm, és ha el kell utazni valahová, akkor is a megszokott környezet van, működik minden csak nem annyira kényelmesen. Akkor álltam át laptopra, amikor n. alkalommal kerültem szembe azzal, hogy az asztali konfiguráció már annyira elavult, hogy bővíthetetlen, csak a csere játszik.
Melóban meg az igényeket elég jól kiszolgálja egy fanless integrált CPU-s kis asztali cucc SSD-vel. Persze én leginkább szöveget írok, meg távoli asztallal vagyok benn egy szerver gépen, de az két szobával arrébb zúg :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.