Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64351) tvamos válasza Mercutio_ (#64338) üzenetére


tvamos
nagyúr

Bocs! Valóban. De már töröltem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#64352) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Másnál is akadozik a Google szolgáltatásainak az elérhetősége?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64353) aleister válasza *Ropi* (#64352) üzenetére


aleister
veterán

Az Adwords és az Analytics működik rendesen.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64354) *Ropi* válasza aleister (#64353) üzenetére


*Ropi*
félisten

Közben kiderült, hogy nálam térdelt le egy switch: újraindítás után minden rendben. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64355) Mercutio_


Mercutio_
félisten

R.I.P.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64356) Novics válasza Balinov (#64324) üzenetére


Novics
senior tag

Nekem Meindl Sportwaxom van, de biztosra mindhárom, hogy a bakancs szárnál magasabb vizet az sem szereti. Ma jöttünk meg a Godjánból, és az egész napos olvadó hóban lődörgést annyira nem szerette az enyém sem. Igaz nem Hanwag vagy Meidl, csak Olang, de egybebőr.
Nagy túrázó azért nem vagyok, inkább csak koca. De már nagyon tudom, hogy hogyan kell minimálra venni a cipelt cuccokat. :)

Ropi, nálam lesz egy kb 10nm-es szoba üresen, viszont nem tudom, hogy meddig maradok itt. Legalább egy hónap, mert már határozatlan idejű szerződésem van a melóhelyemen.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64357) Freddy76


Freddy76
addikt

Azt hiszem, immár kijelenthetem, olyan jó húséevest főzök, mint anyukám.Számomra a tiszta, aranysárga, gyönyörű húsleves jelenti a családi ebédet, és ezt már tudom csirkéből, marhából. Már csak a tepertős pogácsát meg a töltött káposztát kell megtanulnom tőle...

És persze csaj is van. Aki kúrná, tegye fel a kezét, a többieknek B.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64358) Byk01 válasza Freddy76 (#64357) üzenetére


Byk01
senior tag

Hát, lehet, hogy kiérdemlem a B-t, de szerintem nem egy nagy szám ez a csaj (sírva nem fakadtam tőle, az biztos). Nyilván a teste jó, meg biztos fektet bele munkát, de ez kb. az, amit szinte minden nő el tudna érni, ha akarná és lenne hozzá elég kitartása. Ami az igazán jó nőt megkülönbözteti az átlagtól, az (szerintem) nincs meg benne a képek alapján.
Ráadásul canonos :P

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64359) Freddy76 válasza Byk01 (#64358) üzenetére


Freddy76
addikt

B

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64360) jjeahh válasza Freddy76 (#64357) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jó csaj, bár nekem comb fétisem van és az neki pont nagyon formás :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64361) aleister válasza jjeahh (#64360) üzenetére


aleister
veterán

Érdekes, mert a 2. képen akár taszítónak is nevezhetném a fejét, ellenben az edzőtermes meg a medencés képeken nagyon ott van.
Ezért jó a férdiaknak. Mi kiegyensúlyozottan sármosak vagyunk.:)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64362) j.bravo válasza Freddy76 (#64359) üzenetére


j.bravo
addikt

Vagy ott hagyta a gépet és az asszony ír a nevében? :D

Whatever.

(#64363) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Urak, kárpittisztítója van esetleg vkinek, aki kölcsön is adná?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64364) Mercutio_ válasza Freddy76 (#64357) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az utolsó 5 kép úgy jó, ahogy van :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64365) #31733248 válasza Byk01 (#64358) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Nyilván a teste jó, meg biztos fektet bele munkát, de ez kb. az, amit szinte minden nő el tudna érni, ha akarná és lenne hozzá elég kitartása."

Attól tartok, ez nem így van... A finom csontozat, a darázsvékony derék után kiszélesedő csípő, a hosszú combok csupa-csupa szerencsés adottság, ráadásul egyben. Ahogyan az is, hogy egy alig több, mint 50 kilós nő a Jóisten kegyelmének köszönhetően alaposan kitöltött D-s kosarat hordjon.

[ Szerkesztve ]

(#64366) szuszinho válasza #31733248 (#64365) üzenetére


szuszinho
őstag

Szerintem nincs hosszú combja. Az meg, hogy finom csontozat, az mi az?

(#64367) TayRol


TayRol
veterán

Hejj! Kihagytam egy hetet síelés miatt, gondolom semmi extra nem történt... :)

(#64368) Mercutio_ válasza Byk01 (#64358) üzenetére


Mercutio_
félisten

"...de ez kb. az, amit szinte minden nő el tudna érni, ha akarná és lenne hozzá elég kitartása."
Ennek ellenére tetemes része se nem akarja, se kitartása nincs.
Amúgy egy bocitérdű vagy csípő-derék egyben csaj bármit csinál nem fog így kinézni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64369) spanyoll


spanyoll
addikt

Tényleg jár a B. Manapság ritkábban nézek be, de akkor is azt látom sokszor, hogy top csajokat (legyenek "kommerszek" modellként vagy sem) kell megvédeni, hogy nem is randák és nagy kegyesen megtunkolnátok őket. Ne már.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64370) Studi válasza Mercutio_ (#64368) üzenetére


Studi
addikt

"Ennek ellenére tetemes része se nem akarja, se kitartása nincs."

Mondjuk ezt leginkább az vetheti a szemükre, akinek olyan teste van legalább, mint egy hállivúdi sztárnak. És itt nem Danny DeVitora gondolok. :DDD

(#64371) Mercutio_ válasza Studi (#64370) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez nem szemmel verés szemre hányás, csak tény.

És azért a fotókon látható alakért befektetett energia és a tv előtt chips-kóla-sósmogyi-oreo kombó között is van nnéhány fokozat.

Én egyébként többre értékelem ha valaki eleve nincs jó génekkel megáldva mégis kihozza magából amit lehet (mozgás, smink, öltözködés) :K és ott van még a kisugárzás...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64372) spanyoll


spanyoll
addikt

Más story: trémobilosok megint át akartak baszni, de sikertelenül.

Korlátlan csomagom volt (next m), 14990ért, mert valami ködbért rámvágtak anno; lényegtelen. Lejárt a két év hűség, mondom szépen reklamálok, hogy vegyék le ezt és kapjam rendes áron (10990). Bementem, ráokéztak, mondták, hogy még valamivel olcsóbb is lehet, kb egy ezressel. Aztán rájöttem, hogy igazából nekem a kisebb csomag is elég (next s), mert hálózaton belül korlátlan + kintre 160 perc bőven elég.
Na itt jön a hazudozás.
Megkérdeztem, hogy az milyen lenne, erre elkezdett kamuzni nekem a majomgyerek, hogy az 7800 lenne (6310, a drágább telefonos vásárlásnál van, amit kihangsúlyoztam, hogy NEM AKTUÁLIS), és akkor már megéri a korlátlan és kamu, de ha olcsóbb, akkor 7100 (még mindig nem 6300; ez meg az epack nélküli drágább ár).
Hazajöttem, kigugliztam, hogy kamuzott a béla, ügyfélszoli telefonon, átállították, és így 14990 helyett 6300at fizetek havonta.

Éljen a korrekt és tisztességes ügyintézés :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64373) Studi válasza spanyoll (#64372) üzenetére


Studi
addikt

Sajnos ő az eladott csomagok után kapja a jutalékot, így nem az az érdeke, hogy a neked legjobbat válassza ki, hanem hogy bekössön egy minél drágábbat. És ha egyszer harapsz a 10-esre, már nem akaródzik majd a 6-ost ajánlani. :( Ettől függetlenül persze illene korrekt tájékoztatást adniuk, de sajnos ez nem divat mifelénk. :(

(#64374) spanyoll válasza Studi (#64373) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja persze, megértem, én is benne voltam egy 2-3 évig a sales fertőjében, de valahogy én mindig elmondtam a legjobb opciót is a drága mellett (biztos ezért rúgtak ki :DDD ).

Csak pont az ilyenek miatt vagyok úgy már mindennel, hogy neten utánanézek, neten vagy telefonon elintézem, aztán tőlem be is zárhatnak a boltok. Ha valaki belátja, hogy nem kell neki a nagyobb csomag, akkor a kisebbek közül tukmálhatna rám nagyobb dolgokat. Pl ha tehetségesebb sales lenne a fickó, akkor kihúzta volna belőlem, hogy bizony kevés nekem néha az 1GB net, és a kisebb csomag + nagyobb net kombóval már majdnem ott járnánk, ahol a nagyobb csomag olcsóbban van.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64375) #31733248 válasza szuszinho (#64366) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nézz rá és látod: gyönyörű testarányok, kecses karok és lábak stb... Szerencsés alkatú, aki komoly fegyelemmel és nem kevés munkával hozzá is tett az egyébként is remek alapjaihoz.

Nyilván minden előnytelen külsővel rendelkező ember megjelenésén lehet javítani sporttal és megfelelő táplálkozással, de soha nem mindegy, milyenek az alapok...

(#64376) szuszinho válasza #31733248 (#64375) üzenetére


szuszinho
őstag

Látom. Viszont ez a vastag, meg vékony csontúság... A csontváz súlya felnőtt férfinél kb. 12 kg, nőknél kb.10 kg. Persze, magasság szerint, ez változhat. Az izom formája, a test szimmetrikussága a veleszületett "alap", ahogy Te mondanád.

(#64377) fi:zi'k válasza spanyoll (#64369) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tényleg "meg hát", bármikor, ez nem kérdés. Freddy is csak ennyit kitételt tett. :DDD
Azonban abban Bykkel értek egyet, hogy sírva nem fakadok a látványtól, semmi extrát nem tud a képek alapján.
Amúgy meg valószínűleg azért néz ki így, azért tud ennyit foglalkozni a testével, mert ebből él, ez a "munkája", hogy jól nézzen ki, míg mondjuk az átlag nőknek nem. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64378) Byk01 válasza Mercutio_ (#64371) üzenetére


Byk01
senior tag

Látom, félreértettétek (amit sikerült félreérthetően megfogalmaznom).

Amire gondoltam (és ami miatt erre a hozzászólásra válaszolok), azt te fogalmaztad meg jól: kihozza magából a maximumot. ... vagy legalábbis valami aközelit. Ha valakinek jó génjei vannak, akkor jó lesz az alakja, de ha nincsenek, akkor se kell szétfolyniuk.

A nő, aki miatt a B-t kiérdemeltem, ezt a részt teljesítette is, nekem az utolsó szavad hiányzik belőle. Pl. inkább választanék egy kevésbé tökéletes testű nőt, ha a kisugárzása (amire az én "vevőkészülékem" rááll) rendben van.

Ja, annyit hozzátennék, hogy a véleményem ébredés után írtam, elalvás előtt meg egy filmet néztem, amiben Kelly Reilly szerepelt, és én inkább őt választanám, ha már válogathatok olyan nők között, akikhez soha nem lesz semmi közöm :)

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64379) szuszinho válasza Byk01 (#64378) üzenetére


szuszinho
őstag

Csak nem választásról volt szó, hanem: "Aki kúrná, tegye fel a kezét" :D

(#64380) m3ss


m3ss
veterán

kicsit ossze-vissza beszeltek, hol a kisugarzas, hol a genetika..:) megzavart mindenkit kicsit a holgyemeny :B
mindenesetre econnal ertek egyet, ilyen aranyokhoz, combhoz/popsihoz azert szuletni is kell, mehetsz edzoterembe egyebkent akarhanyszor...
kelly reilly tenyleg naon bajos :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64381) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Én az eddig leírtaktól függetlenül feltenném a kezem azért...

Holnap majd jól beletépünk...

(#64382) Byk01 válasza szuszinho (#64379) üzenetére


Byk01
senior tag

Jó, azt a szintet nyilván megüti :) Nekem inkább azzal volt bajom, ahogy a cikk beállította (és, gondolom ezért még egy u-t is megérdemlek, mert nem csak észrevettem, de el is olvastam a szöveget :D )

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64383) Studi válasza Byk01 (#64382) üzenetére


Studi
addikt

...gondolom ezért még egy u-t is megérdemlek...

:K :K :K :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64384) gorgo válasza fi:zi'k (#64377) üzenetére


gorgo
őstag

"semmi extrát nem tud a képek alapján".
hát ez az ami nem derül ki a képek alapján :DDD

Amúgy felteszem a jobb kezem :O de bilibe lóg a bal kezem :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#64385) Freddy76 válasza Byk01 (#64382) üzenetére


Freddy76
addikt

Sőt: Z.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64386) fi:zi'k válasza gorgo (#64384) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy értettem, kocka nyelvre lefordítva, hogy a hardver elég jó, de nem tudni, hogy a szoftver milyen extrákkal szolgálhat. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64387) aleister


aleister
veterán

A neten linkelt nőkre való reakció esetén figyelembe kell venni, hogy a válasz minden esetben kettős.
Egyrészt a már látott istennő kaliberű tenyészkancák alapján mindenkiben kialakult egy eszményi kép. Nevezzük tökéletes nőnek, Ez alapján nyilatkozik első körben az aktuális közszemlére kerülő hölgyeményről.
Ne lepődjön senki meg, ha ebből adódan ilyen-olyan szempontok alapján alulmarad az etalonhoz képest.

Másrészről a valóságban ezeket a csajokat mindenki kúrná. Legalábbis akit én eddig lekismellűztem, lefurafejűztem, stb, azt ettől még simán megtosznám az első péntek esti buliban. Akár már most ...

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64388) Studi válasza aleister (#64387) üzenetére


Studi
addikt

De ma hétfő van! :DDD

Egyetértek ezzel az oldallal is,ezeknek a nőknek nemigen mondana itt nemet szerintem senki. :K
Másik oldalról való igaz, hogy az életben kedvességgel, egy mosollyal, pozitív hozzáállással, és megannyi mással lehet kompenzálni a tökéletestől elmaradó alakot. :K
Harmadik oldalról pedig az is igaz, hogy amikor már többről beszélünk, mint hogy ki vágná gerincre, és ki nem, akkor felmerül a kérdés, hogy nokedlit vajon tud-e szaggatni.

Szóval nagyjából mindenkinek igaza van, csak más szempontból vizsgáljuk a kérdést. Mivel viszont Freddy felvetése az volt, hogy akinemkúrnáazbuzi, ez szerintem egyértelmű. És nem kell a rizsa, hogy denekemfeleségem van. :D Ha egy kicsit nem figyelne, bizony... :K :DDD

(#64389) Byk01


Byk01
senior tag

Magyarország erősödik, és itt a leggyorsabb a mobilinternet :W : [link]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64390) #31733248 válasza Byk01 (#64389) üzenetére


#31733248
törölt tag

Csak hogy ne maradjon titok, kinek lehetünk hálásak ezért: kormányunk 2012-ben bevezette a távközlési adót, mert a gonosz multikat meg kell adóztatni. Aztán szépen elfordította a fejét amiatt, hogy a cégek - előre kiszámítható módon - egy az egyben áthárították az adót az ügyfeleikre. Ugyanezt megtette a bankokkal is, csak ott egy kemény szakmai fogalomzavarral tranzakciós illetéknek nevezik az érintett adófajtát.

A zemberek pedig örülhetnek, mert végre bevonták a multikat is a közteherviselésbe. Vagy nem? :N

(#64391) Lassú Víz válasza #31733248 (#64390) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Úgy hiányzott, hogy valaki politizálni kezdjen itt! :O :O :O :(((

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64392) #31733248 válasza Lassú Víz (#64391) üzenetére


#31733248
törölt tag

Attól még messze vagyunk, mindössze magyarázat született egy jogosan feltehető kérdésre: miért vagyunk a sor végén?

(#64393) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Én szóltam...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64394) #31733248 válasza Mercutio_ (#64393) üzenetére


#31733248
törölt tag

Hagyd már ezt a csajos hisztit. Normálisan beszélgetünk, felesleges beletrollkodnod.

(#64395) Studi válasza #31733248 (#64394) üzenetére


Studi
addikt

"Csak hogy ne maradjon titok, kinek lehetünk hálásak ezért: kormányunk..."

Ez azért erősen a politizálás gyanús.

És hogy a mondandóddal is vitatkozzak: a távközlési adó egy másik (igaz részben kapcsolódó) szolgáltatásra vonatkozik. Ezelőtt is erősen hasonló helyen állt az ország a hasonló rangsorokban. Tehát az ok igazából máshol keresendő.

(#64396) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

A Freddy által minap bedobott csajos témával lazán összefügg :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#64397) Novics válasza Studi (#64395) üzenetére


Novics
senior tag

Valószínűleg a méretgazdaságosság az egyik fő ok. Egyszerűen túl kicsik vagyunk, mint piac - és mint politikai erő. Feltételezem, hogy infrastruktúrát sem egyszerű nálunk bővíteni, mert nálunk a közigazgatás bonyolítja az ügyeket, és nem megoldja. (De mennyire jellemző már, hogy nálunk a (le)bonyolítani ugyanazt jelenti, mint az intézni!) Persze kellő tőkével vagy kapcsolatokkal minden sokkal egyszerűbb, csak nem biztos, hogy a multiknak megéri ezzel vesződni. És persze nem is lennék meglepve nagyon, ha a háttérben az "ősellenségek" megállapodtak volna egy minimális díjban, ami alá nem mennek. Eszed, nem eszed, nem kapsz mást.
De pont ide vág a kiszámoló egyik friss bejegyzése is. Amikor ki akartunk lépni a Vodától, akkor mi is kaptunk egy "nem publikus" csomagot, hogy megtartsanak. Azóta mondjuk már kiléptem, mert a céges telefon szabad használatával nem tudtak árakban versenyezni. :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64398) Balinov


Balinov
félisten

Hamar telefon, szolgaltato tema...vegulis meg tudtam venni Veranak a P9-et. Marha fasza kis telefon, smooth mint allat, pekfenyezo dual lejka is atomjo.

A poen, szerzodeshosszabbitasos telo ugye, neten 99€ ill. 199€-ert volt a keszulek, csomagtol fuggoen. Mikor bementem, hogy akkor kerek 1-et kiderult,hogy a 45€-s csomagban, amivel kineztem (mindketten ugyanott vagyunk, 1db account, 2 elofizu, sajatra hoztam el, de Veranak) 50€-vel olcsobb a telefon.

Ez van a csomagban.

YouTube, Facebook, Snapchat, Instagram, Twitter, WhatsApp & Viber adatforgalom nem szamit be, raadasul havi 1GB EU 4G Adatroaming is bennevan (ami nagyon jo, mert pl. 5 nap Algarvehoz vettem a biztonsag kedveert 15-ert 1GB-ot)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64399) Balinov


Balinov
félisten

Hamar telefon, szolgaltato tema...vegulis meg tudtam venni Veranak a P9-et. Marha fasza kis telefon, smooth mint allat, pekfenyezo dual lejka is atomjo.

A poen, szerzodeshosszabbitasos telo ugye, neten 99€ ill. 199€-ert volt a keszulek, csomagtol fuggoen. Mikor bementem, hogy akkor kerek 1-et kiderult,hogy a 45€-s csomagban, amivel kineztem (mindketten ugyanott vagyunk, 1db account, 2 elofizu, sajatra hoztam el, de Veranak) 50€-vel olcsobb a telefon.

Ez van a csomagban.

YouTube, Facebook, Snapchat, Instagram, Twitter, WhatsApp & Viber adatforgalom nem szamit be, raadasul havi 1GB EU 4G Adatroaming is bennevan (ami nagyon jo, mert pl. 5 nap Algarvehoz vettem a biztonsag kedveert 15-ert 1GB-ot)

TV-t is szolgaltatnak, ha lemegy ez a projektes orultekhaza, lehet atviszem az UPC-nket hozzajuk. Ott legalabb kulon van a HD Box, meg a Zyxel router..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64400) madgie válasza Balinov (#64398) üzenetére


madgie
titán

45 font havonta? Annyit sajnálok előfizetésre :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.