Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64051) szuszinho válasza aleister (#64048) üzenetére


szuszinho
őstag

Elkezdtem, lassan vége az első évadnak. Nem is rossz! :)

(#64052) t_a_m_a_s válasza szuszinho (#64051) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Egy kis személyes:

Regisztrált
2008-02-07 08:05, azaz 3288 napja - őstag

9 éve itt rontom a levegőt... :Y :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#64053) Studi válasza t_a_m_a_s (#64052) üzenetére


Studi
addikt

Erre azt tudnám mondani, hogy kit érdekel? :DDD

Persze ha már, akkor ránéztem én is, a napoknál milyen szép emelkedő számsor jött ki:

Regisztrált
2004-08-06 22:43, azaz 4567 napja - Ármester

:D

(#64054) t_a_m_a_s válasza Studi (#64053) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Látod-látod, fontos dolgok ezek... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#64055) j.bravo válasza t_a_m_a_s (#64052) üzenetére


j.bravo
addikt

Gratula! :Y

hűdemegyazidő meg ilyenek

2003-03-31 13:47, azaz 5061 napja - PH! addikt

Whatever.

(#64056) Balinov


Balinov
félisten

2003-07-14 13:48, azaz 4957 napja - PH! félisten

szerk: az utolso loteri kutyat nem erdekli,hogy en mikor ,de 13.5eve!

Tamas: Grat! :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64057) fi:zi'k válasza Balinov (#64056) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

.. fagyott ..

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64058) Balinov válasza fi:zi'k (#64057) üzenetére


Balinov
félisten

oh, ezt elszabtam, tenyleg! :R :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64059) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64056) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

A szülinapomon regisztráltál (07.14) :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#64060) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#64059) üzenetére


*Ropi*
félisten

Örülnél, ha egy szál piros masniba öltözve meglátogatna? :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64061) t_a_m_a_s válasza *Ropi* (#64060) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Khmmm... Kedvelem Balit, de mindkettőnknek jobb lenne ha ezt nem kellene... ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64062) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#64052) üzenetére


Freddy76
addikt

A feleségemnek ma van a születésnapja. És ma vagyunk 7 éve házasok.

Megyek is virágot venni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64063) Balinov válasza Freddy76 (#64062) üzenetére


Balinov
félisten

Veranak is ma van a szulinapja!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64064) Freddy76 válasza Balinov (#64063) üzenetére


Freddy76
addikt

De remélem nem értetted félre, nekem nem ő a feleségem!

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64065) *Ropi* válasza Freddy76 (#64064) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mindketten meglephettek egy fele séget, fele masniban. :DDD

Egyébként boldog születésnapot kívánok az érdekelteknek! :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64066) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Akkor mindkét csajnak Boldog Szülinapot!

Freddy & Bali: Tegyétek amit tenni kell!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64067) Lassú Víz válasza Freddy76 (#64062) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Összevontad mi? ;]

Én az esküvőt bekkeltem ki vagy 3 évig, hogy a megismerkedési évfordulónkon legyen a házassági is. :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64068) konyi79 válasza Lassú Víz (#64067) üzenetére


konyi79
addikt

Ez jó, Ő azt hiszi milyen figyelmes vagy, te meg azt, spóroltál :DDD

(#64069) aleister válasza cdl (#64050) üzenetére


aleister
veterán

Új 24? Ez a 24 Legacy lenne az?
Én nagyon késpn találtam rá a 24-re. Már rég lecsengett a hájp. Elején csak ímmel-ámmal néztem, azttán elkapott a gépszíj. Nem mondanám, hogy különösebben megszerettem volna, de mégis addiktív lett. Fél évadokat daráltam le egyben. :)

Remélem nem tőlem értesülsz először róla, de a Black Sails-t elkaszálták. Ez a mostani, 4. évad lesz az utolsó.

Hála égnek a Térség könyvek nálam még nagyon sokáig nem fognak korlátozni. A sorozat 2. évadjának a végén kezdem el őket. Szóval egy darabig kitartanak majd. :)

(#64051) szuszinho
Jó bizony! Eltekintve 1-2 fizikai blődségtől, nagyon élvezetes. Pont jókor vágtál bele, mert most jön a 2. évadja. Cdl kollégával elseje óta várjuk a duplarész feliratát. :)

(#64055) j.bravo
Igaz csak pár hónappal, de Te nyertél kockaságban:" Regisztrált 2003-05-30"
Ezennel hivatalosan is egy virtuális vállveregetésben részesítelek! :C

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64070) Balinov válasza Mercutio_ (#64066) üzenetére


Balinov
félisten

Keremalássan Azon vagyok. Virág pipa, vacsora éppen készül, Patrik meg meg van fázva, és köhög is. Még jó hogy pénteken megyünk algarveba :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64071) m3ss válasza aleister (#64069) üzenetére


m3ss
veterán

nekem bejon ez az uj 24, mondjuk en mindig is szerettem. nincs benne semmi ujdonsag, de vhogy jo a peszing..ezt szerettem mindig ebben a sorozatban. nonstop ekson, semmi uresjarat.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64072) aleister válasza m3ss (#64071) üzenetére


aleister
veterán

No akkor leszedem én is.
Az alap sorozat meg tényleg olyan amilyennek írod. Szerintem engem is ezért ragadott magával.
Leginkább az volt vele anno a bajom, hogy nemigen találtam benne szimpatikus karaktert. A többségüket általában szimplán szántam, sajnáltam. Pl a főszereplő gyakorlatilag végigszív egy rakat évadot, össze-vissza sérül, kínozzák, nem egyszer közellenségként kezelik, ellenben igazán jutalmat sosem kap. Elszakítják a családjától, nincs egy nyugodt pillanata, stb.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64073) madgie válasza aleister (#64072) üzenetére


madgie
titán

"Pl a főszereplő gyakorlatilag végigszív egy rakat évadot, össze-vissza sérül, kínozzák, nem egyszer közellenségként kezelik, ellenben igazán jutalmat sosem kap. Elszakítják a családjától, nincs egy nyugodt pillanata, stb."

Erről szól a munkahelyem is, problem? :D

(#64074) Freddy76 válasza madgie (#64073) üzenetére


Freddy76
addikt

Ja, én is pont ezen gondolkoztam, nálunk is így vannak az alkalmazottaink.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64075) Fandango válasza Freddy76 (#64074) üzenetére


Fandango
veterán

Ahol te vagy a producer? ;]

(#64076) aleister válasza madgie (#64073) üzenetére


aleister
veterán

:DDD
Most, hogy mondod...

Más, most jutoittam el odáig, hogy meghallgassam az új Metallicát. Hááát...várhattak volna ezzel még 50-60 évet, amire már tuti meghalok. Akkor nem kellett volna kötelességből kétszer átszenvednem magam rajta. Egy olyan számot nem találtam, amit meg egyszer meg akarnék hallgatni. Talán a Dream No More. De, ha már választanom kéne közte és a Dér Henis Hol volt között, akkor esélye nem lenne.
Abba kellett volna ezt hagyni a Black után. Az időközben kijött 5 albumból meg kihozni egyetlen korongot. Az még tartotta volna a színvonalat.
Valahogy mindig úgy élt bennem, hogy mekkora nagy zenekar a Metallica, meg ugye ők voltak anno a kedvenceim, de reálisan szemlélve a banda létezésének a 36 évéből jó, ha 10 mondható erősnek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64077) Freddy76 válasza aleister (#64076) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem bejött. Az Atlas, Rise! a kedvencek közé került.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64078) Studi válasza Freddy76 (#64077) üzenetére


Studi
addikt

+1, jó az. :)

Változnak az idők, változnak az emberek, változik a zenéjük is. Régenmindenjobbvolt. De szerintem sokkal nagyobb baj lenne, ha kiadnának 10 tökegyforma albumot, mint például Sting.
Linkin Parkkal is így vagyok amúgy: a Meteora és a Minutes to Midnight albumok bármikor, bárhol jöhetnek, abszolút kedvencek közé tartoznak. Az új albumok már egész más hangzásúak, de azért szívesen előveszem azokat is, és akad ott is pár kedvenc. :K És megannyi más bandánál is van kedvenc régi lemez, de zavarna, ha az újak teljesen ugyanazt a hangzást adnák vissza, csak más szöveggel.

szerk: és valahol természetes is, hogy az ember ragaszkodik valamennyire ahhoz az albumhoz, ami beütött nála, és amiért az adott előadót/bandát megszerette.

[ Szerkesztve ]

(#64079) t_a_m_a_s válasza Studi (#64078) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem is bejött, de az vitathatatlan, hogy a Black albummal elérték a csúcsot, onnan csak lefelé megy az út.

Holnap majd jól beletépünk...

(#64080) madgie válasza t_a_m_a_s (#64079) üzenetére


madgie
titán

Viszont most érezni, hogy nem izzadtsagszagúan készült ez az anyag. Hetfield nem akar triolázni, Ulrich nem akarja kiengedni a pergőt, Hammett sem próbál Steve Vai lenni, csak zenélnek, úgy, ahogy a legjobban megy nekik. És zenéljenek csak, így, még sok-sok évig.

(#64081) aleister válasza Freddy76 (#64077) üzenetére


aleister
veterán

Nem lenne rossz az Atlas, de nagyon elcseszték az interlude-ot több helyen is. A legzavaróbb a szóló és az azt követő új téma között, majd kb rá fél percre. Pont amikor jönne a katarzis, elveszik az ember kedvét az egésztől. És ilyen majdnem az összes szám. Látszik, hogy van egy rakat témájuk -amik külön-külön nem rosszak, de önmagukban kevesek egy jó számhoz-, és nemigen sikerül ezeket egy hullámhosszra hozni.

(#64078) Studi
Erre tökéletes ellenpélda a Paradise Lost. Albumról-albumta fejlődnek, más stílussal jönnek, nem egsyszer stílut teremtenek, és nincs az az izzadtságszag, mint a Metallicánál, akik görcsösen akarnak megfelelni a producernek meg a mellettük már elhaladt kornak.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64082) madgie válasza aleister (#64081) üzenetére


madgie
titán

Hol voltál te 97-ben? Az összes Paradise Lost fan ismerősöm a haját tépte :D

(#64083) Freddy76 válasza aleister (#64081) üzenetére


Freddy76
addikt

Fogalmam sincs, mi az az interlude. Lehet, hogy ezért nem zavar, hogy el van cseszve :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64084) madgie válasza Freddy76 (#64083) üzenetére


madgie
titán

Ez olyan, mint amikor a hifitopikokban azon vitáznak, hogy a folyóméterenként 87 ezer forintért árult ezüst-platina-adamantium ötvözet kábelen átvitt jelen szól csak igazán jól XY zenéje, közben szegény suttyó előadó meg csak egy egyszerű sztereó stúdiómonitoron meg az iPod-ján hallgatta anno vissza, mikor hogy áll a mastering :D

(#64085) aleister válasza madgie (#64082) üzenetére


aleister
veterán

Pedig jó a One second, csak gyökeresen más, mint a korábbiak. Legalább ekkora kontraszt van a diszkósok által is hallgatható. populáris Draconian Times és a death/doom stílusú Lost Paradise és Gothic között, amiket én is csak bizonyos hangulataimban hallgatok meg. :)

A One second egy állati merész húzás volt, ami nagyon szembement az előző albumokkal. Behozták az elektro vonalat. Ettől eltekintve sok jó számot hozott. Pl a Sufferer, Blood of another örök kedvenc, és a többit is szívesen hallgatom.

(#64083) Freddy76:
Átvezető. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64086) fi:zi'k válasza aleister (#64081) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Neked nem tetszik, sokunknak meg igen. Ennyi, nem kell ezt túllihegni. :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64087) aleister válasza fi:zi'k (#64086) üzenetére


aleister
veterán

Nem érzem ,hogy túllihegtem volna. ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64088) m3ss válasza aleister (#64085) üzenetére


m3ss
veterán

ez a zene fogadjunk h bejon neked ;)
bmth zenekarral...ez jo kis koncert lehetett. legjobb rock banda sztem jelenleg. nekem minden bejon amihez nyulnak..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64089) aleister válasza m3ss (#64088) üzenetére


aleister
veterán

De be ám! :)
Nem ismertem őket eddig. Szóval thx! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64090) rbalint88


rbalint88
addikt

Elkezdtük nézni a Chuckot. 1.évad 8. résznél járunk.Még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez egy szar vígjátéksorozat, vagy egy nagyon gyengén vicces kémsorozat, de néha nagggggyon fárasztó.

(#64091) konyi79 válasza rbalint88 (#64090) üzenetére


konyi79
addikt

Az lesz végig. Második évad beérik, de utána látszik azért mennyire megvágták a költségvetést. De ha megfog, szórakoztató.

(#64092) rbalint88 válasza konyi79 (#64091) üzenetére


rbalint88
addikt

gépezés mellé háttérzajnak megy. annak jó, de azért néha így is vannak "bzmg" kategóriás pillanatok.

(#64093) fi:zi'k válasza rbalint88 (#64090) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tipikusan az a sorozat, amit (nagyon) nem kell komolyan venni. A stílus meg nyilván nem fekszik mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64094) cdl válasza aleister (#64069) üzenetére


cdl
senior tag

Kint van a felirat:)

(#64095) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Hátha valaki tudja a megoldást: van egy régi .us E-bay accom ami rendesen működik, viszont a .co.uk oldalon belépve a nevemet rosszul jeleníti meg és (gondolom emiatt) nem fogadja el a bankkártyás fizetéseimet (PayPalon keresztül) sem. Mit lehetne tenni?

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64096) rbalint88 válasza *Ropi* (#64095) üzenetére


rbalint88
addikt

A kartyat hozza kell adni minden lokalis ebay oldalon kulon. En a nemet, angol es amcsi ebayt hasznalom es mindegyikhez kulon hozza kellett adni ugyanazt a kartyat...

(#64097) madgie válasza rbalint88 (#64096) üzenetére


madgie
titán

Én annak idején a com-on csináltam mindent, azóta semmit se állitgattam régiónként.

(#64098) *Ropi* válasza rbalint88 (#64096) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hozzá vannak adva, de egyiket sem fogadja el, hitelkeret túllépésre hivatkozik, pedig ez nem igaz (a .us oldalon működik mindkét kártya).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64099) madgie válasza *Ropi* (#64098) üzenetére


madgie
titán

Berakod a watch listbe a co.uk-n, átmégy a us-re, ott megkeresed a my ebay-ben és onnan fizetsz?

(#64100) aleister válasza cdl (#64094) üzenetére


aleister
veterán

Kint. :)
A probléma, hogy e1-e2 egyben, én meg mindig a WEB-DL verziót szoktam leszedni. Az első résznél nem lesz gond, de a másiknál durván el kell csúsztatnom.

(#64098) *Ropi*
És ha simán átírod ékezet nélkülire a vezeték és kerestnevedet is?

Én is a com-on regeltem, és nekem sem volt seom bajom, és nem kellett a bankkártyát ismét felvennem, pedig rendeltem már az asutrál, német, angol béjről is. Az ékezettel sem volt gond a keresztnevemben,

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.