Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64451) Mercutio_ válasza gorgo (#64450) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elölről, vagy hátulról?;]

A cikkben szereplő képek alapján tuti csinál valamit (dinamikus jóga, saját súlyos edzés, stb.) + elég jó genetikai adottságai lehetnek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64452) Byk01


Byk01
senior tag

Urak, egy jó foci edzés? :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64453) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Metallica-ról jut eszembe: kedvenc formációm feldolgozása. (YTAlert)

Byk01: Nem kímélik a bőrt :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64454) aleister válasza Mercutio_ (#64438) üzenetére


aleister
veterán

Nem is mondtam, hogy írtad. :)

Nekem ők voltak az első kedvenceim. A zenéjükön nőttem fel. Voltam a koncertjeiken. Követtem az ilyen-olyan riportokat velük, bejegyzéseiket, és bizton mondhatom, hogy már évek óta csak a pénzért csinálják. Rég kihúnyt már bennük a tűz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64455) Balinov


Balinov
félisten

Jelentkezzen az a topiklako, aki tavaly volt Sziciliaban. Kerdeznek parat...na jo, eleg sokat. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64456) fi:zi'k válasza Balinov (#64455) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Spanyoll kolléga volt mostanság asszem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64457) Balinov válasza spanyoll (#61524) üzenetére


Balinov
félisten

spanyoll, visszakanyarodva sziciliai kiruccanasotokra tavaly novemberbol, Te hogy latod? Ha kozel lennel a 40hez, 2.5 (majd' 3)eves gyerekkel visszamennetek julius vegen nyaralni? Catania es Messina kozotti szakasz jott ma du kepbe, kocsiberles mindenkeppen.

Kocce
B

Fizik: koszi a tippet, en megmondm oszinten m3ssre gondoltam :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64458) aleister válasza Balinov (#64457) üzenetére


aleister
veterán

"en megmondm oszinten m3ssre gondoltam"

Szép is a férfiszerelem, és manapság már nem is kell szégyelni. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64459) Balinov válasza aleister (#64458) üzenetére


Balinov
félisten

Mennyema!....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64460) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64457) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ugyan nem engem kérdeztél, de menne a f@szom a világvégére a gyerekkel nyaralni... Kb a szomszéd városban lévő wellnessig, aztán 4 nap all inclusive döglés és medencézés :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#64461) Balinov válasza t_a_m_a_s (#64460) üzenetére


Balinov
félisten

nekunk ez nem a vilagvege. Amig repulout 3-4 ora korul van, szallas meg kocsival 1 oran belu/vagy 100km, addig az civilizacio. Amit Vera otlott ki, Skopleos, na az a halal fasza utan 10 helyrajzi szammal. Athenba repules, aztan 7-8 ora kocsival, benne egy kis kompozas, vagy belfoldi jarattal repulsz 40 percet, aztan kis kocsikazas...Na ez a vilagvege..a hely amugy franko, nem mondom (mama mia-t forgattak itt, el lehet kepzelni), de hiaba van konszolidalt aron olyan szallas, hogy beszaras, ha athenba a jegy is dragabb picivel, raadasul autoberles 2x-e lenne portugalianak (ugyanakkor, ugyanannyi idore), vagy masfelszerese egy olasznak, ugyanolyan idoben.

Ha, mar tema...par napja kerdeztem, hogy mi az otthoni etalon utazasos portal a szallas.hu-n kivul, ahol otthoni utazasi irodak ajanlatai kozul lehetne mazsolazni?

Itt eleg draga az utaztatas,s pl. egy 1 het all inclusive tenerife araert 1 hetre el lehet menni Orlandoba, szallassal, repjegyell, kutyafaszaval..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64462) cdl válasza Balinov (#64457) üzenetére


cdl
senior tag

Bár nem nem kérdeztél( kétszer voltam ott)
Mindkettő ősszel volt.
Július végen kb 35-40 fok lehet ott.
Szóval semmiképpen.
Tavasz vagy ősz az ajánlott időpont.
Ha fürödni is akartok a tengerben, akkor természetesen ősz.
Viszont ez október végéig kitolódtak.
De ha mindenképpen július vége az időpont, Én nem ide mennék.

(#64463) crey válasza Mercutio_ (#64431) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Most toltam végig egy hetet Londonban a BVE-n, és ha agyonvernek sem ugrik be most hogy mi a bánat az a PMJ. Fáradt vagyok bakker.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#64464) fi:zi'k válasza crey (#64463) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Postmodernjukebox

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64465) Freddy76 válasza crey (#64463) üzenetére


Freddy76
addikt

És mi a bánat az a BVE?

Amúgy ez vagy kamu, vagy nem.

Az új Metallica album pedig jó.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64466) fi:zi'k válasza Freddy76 (#64465) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szakkiállítás.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64467) crey válasza Freddy76 (#64465) üzenetére


crey
MODERÁTOR

BVE. Ezek bele vannak buzulva az ilyen hárombetűsökbe. ISE, BVE, IBC, NAB. Mindre megyek idén. Illetve az ISE és a BVE már megvolt. Aztán nemsokára Vegas és NAB.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#64468) Ear001 válasza Balinov (#64457) üzenetére


Ear001
addikt

Olvasd el Csikósék túráját. Az autós részek nem olyan érdekesek, de a többi hasznos. Viszont a július közepe az nem éppen ideális, csatlakozom az előttem szólóhoz, a 40 fok és kopár sziklák kombója nem annyira nyerő. Inkább ősz. Ja és szerintem érdemes utána nézni Korzikának is, életem egyik legjobb 5 napját töltöttem ott.

(#64469) m3ss válasza Balinov (#64457) üzenetére


m3ss
veterán

nekem sajna szicilia meg nem volt meg. de ha lesznek elmenyeid meselj, mi is tervezgetjuk egy ideje. most tavaszra is lattunk jo aron par hete repjegyet, de nekem kicsit bassza a csorom amikor nem lehet megfurdeni ilyen helyeken az ido miatt. mondjuk a juliusi 40 fok sem lehet kellemes. en skociaba vagyom tavasszal...azok a tajak, na meg whiskyk :DDD
vard meg amig lenyugszik az etna :) hedi huga 2 napja jott vissza pont sziciliabol, es nem tudtak felmenni.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64470) spanyoll válasza Balinov (#64455) üzenetére


spanyoll
addikt

Jelen!

Írj privátot, a topicot esélytelen most követnem (vagy időm nincs, vagy leszarom)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64471) Mercutio_ válasza spanyoll (#64470) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kemény vagy csoki!

Amúgy mi a különbség , hogy ide írod a tapasztalatokat vagy privibe :F Ja megvan, utóbbi esetben másnak is jól jöhetne :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64472) Hooper válasza *Ropi* (#64430) üzenetére


Hooper
őstag

akkor nincs? :D

(#64473) Balinov válasza spanyoll (#64470) üzenetére


Balinov
félisten

Kocce, csak 1 nap alatt valtozott a felallas. Utanaolvastam es mindenki akit megkerdeztem (pl. volt portugal kisfonokom, aki sziciliai srachoz ment felesegul es Syracusaban elnek) azt mondta, nyaron/foszezonba, kisgyerekkel vagy anelkul, NE!..nekem a joval eszakabbra levo Pompei "varosnezes"-nel is fordult a gyomrom, attol meg csak lepukkadtabb jo resze. Termeszeti kincsekben nagyon szep, Etnaert megdoglok,hogy lassam (felmentunk anno a Vezuv tetejere is)

3-4-5 napra, tavasszal mondjuk felfedezni tuti megnezzuk majd egyszer, de most ugy nez ki, Tenerife vagy Grand canaria, 1,5 hete nezek kiscsillio oldalt, de meg mindig ennek van a legjobb ar/ertek aranya. Nem veletlenul nepszeru irek, angolok koreben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64474) spanyoll válasza Mercutio_ (#64471) üzenetére


spanyoll
addikt

Az, hogy ha beesik 30 komment, mint néha szokott, akkor nem kell végignyálaznom ahhoz, hogy válaszolhassak.

Amúgy röviden annyi volt, hogy késő ősszel mentünk (november eleje), meglepően kellemes idő volt, Cataniaban voltunk három napot és három éjt. A városra elég két nap, tehát ha több napra megy bárki, akkor kocsival és bejárni a környéket. A város olcsó, látványosság van pár, de nem szakadsz meg tőle. Sok a kéregető, szarokat áruló lebarnult egyén, de ha elküldöd őket a csába, akkor békén hagynak. Van egy vásárlóutca pár bolttal (via etnae), ami elég szép, ott jókat lehet mászkálni. Halpiac kötelező, van egy helyi speckó cucc, ami kishalakból áll (kb mint a sprotni), amiket marinálva nyersen kell megenni. Ha erős a gyomrod próbáld ki, mert finom és különleges. A kikötőhöz nem érdemes menni, minden helyi elmondta, hogy az para, mert megölnek, megerőszakolnak, kifosztanak (választható sorrendben).
Ha elindulsz északra, akkor ott le lehet menni a sziklás tengerpartra, plusz van valami vár, amihez mi már nem jutottunk el, de az is egty kis szigeten van a tengeren.
Végezetül a tömegközlekedés fos, random jön minden járat, lassan és ritkán járnak. Ha vagy elég jó sofőr az itteni őrülten vezetőkhöz, akkor mindenképp béreljetek kocsit, mert különben sok sok sétálgatás, és sok sok sok sok sok buszra várás.

Tessék, másoknak is jól jöhet így már. Ha van más konkrét kérdés, akkor nyugodtan.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64475) Fandango válasza spanyoll (#64474) üzenetére


Fandango
veterán

Nem hoztad meg a kedvem a helyhez. :))

(#64476) m3ss válasza spanyoll (#64474) üzenetére


m3ss
veterán

kulonosebben nekem se hoztad meg a kedvem del-olaszorszaghoz...valami jo elmenyetek is volt azert? :DDD

"Ha vagy elég jó sofőr az itteni őrülten vezetőkhöz, akkor mindenképp béreljetek kocsit, mert különben sok sok
sétálgatás, és sok sok sok sok sok buszra várás."
ez kb mindenhol igaz sztem. en nem mennek sehova berelt auto nelkul meg ha jo a tomegkozlekedes akkor sem. akarna a fene ide-oda huzogatni a borondot. raadasul ugy a tobb szallashely lehetosege is ugrott kb. arrol nem is beszelve hogy ugyanannyi ido alatt fele annyi latnivalot lehet auto nelkul megnezni. ha taxizgat meg sokat buszozgat az ember nem is sokkal dragabb a kocsi. legalabbis legtobb helyen.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64477) crey válasza m3ss (#64476) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát pl. Londonban vagy Amszterdamban címeres ökör az, aki autót bérel. Csak a szívás van vele. Jobb tömeg közlekedni. Ha meg nem akarsz bőrönddel furikázni, a repterekről van vállalható áru transzfer szolgáltatás.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#64478) m3ss válasza crey (#64477) üzenetére


m3ss
veterán

naja, nagyvarosok az mas kerdes.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64479) spanyoll válasza m3ss (#64476) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem is az volt a célom, hogy meghozzam :D

Amúgy szép hely, elmondom, hogy mire jó: dögleni és kulturált mértékben kulturálódni. Napi sok órában élvezed az olasz életérzést (nagyon beleszarnak mindenbe, nagyon durván), a maradék pár órában betérsz 1-2 templomba, megnézed az óvárost, viszonlátás'. Palermot nem láttuk, az lehet, hogy más tészta. Kis falvakat is ugyanilyen elv mentén meg lehet nézni. Én azt mondanám rá, hogy olyasmi, mint egy görög kis turistaváros, csak ha jókor mész, itt kevesebb a magyar. Strandolgatsz, kicsit mászkálsz, helyi életérzés, pihi.
Etnát nem néztük meg, mert kettőnknek valami 40 rongy lett volna, hogy felvigyenek, amit elfelejtettünk inkább :D

Hogy legyen jó? 1 hétre menj, kocsival, elő-utószezonban. Ennyi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64480) fi:zi'k válasza spanyoll (#64479) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig jó móka az Etna, igaz drága és a csúcsig nem visznek fel. Ja meg érdemes hosszú ruházattal készülni, mert a nagy(!) szél és a por elég kellemetlen élmény együtt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64481) szuszinho


szuszinho
őstag

Ha már Olaszország. Hó végén megyünk Firenzébe pár napra. (Bologna-ban száll le a gép). Firenzét már nagyjából feltérképeztem, de a környéken mit érdemes még megnézni? Pisa-t kihagyjuk.

(#64482) TayRol válasza szuszinho (#64481) üzenetére


TayRol
veterán

Pisa csak a térről szól, amúgy fekák vannak mindenhol, árulják a szelfibotot meg mennek a pénztárcára.
Inkább goto tengerpart, Viareggio - Massa (utóbbinál a parton baromi jó kaáldák vannak), szép környék.

Vagy Modena, ha kocsibuzi vagy.

(#64483) |AP|


|AP|
veterán

Szentendrén, hétköznap esélytelen ingyenes parkolóhelyet találni (3-4 órára), vagy van valakinek bevált tippje?

(#64484) spanyoll válasza |AP| (#64483) üzenetére


spanyoll
addikt

Nekem úgy rémlik, hogy legutóbb találtam valami helyet a város szélén, ami ingyenes volt, de majd a szakavatottabbak megmondják a tutit.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64485) cdl válasza szuszinho (#64481) üzenetére


cdl
senior tag

Mi Sienába ugrottunk el egy napra.
Busszal.
Nekünk bejött.

(#64486) Balinov válasza szuszinho (#64481) üzenetére


Balinov
félisten

ha van kocsi, Cinque Terre!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64487) Mercutio_ válasza |AP| (#64483) üzenetére


Mercutio_
félisten

A belváros szinte mindenhol fizetős, max ha valakinek az udvarára beállhatsz úgy úszod meg.

Mi hétvégén a Bogdányi út Rév u. - Dézsma u. közti részén szoktunk próbálkozni, illetve kicsit továbbmenve az Adí E. út elején van pár parkoló, olyankor lehet ott parkolni fizetés nélkül is, de nem tudom hét közben mi a helyzet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64488) spanyoll


spanyoll
addikt

Olyan kártyajáték kerestetik, ami:

- egy pakli kártyával is játszható (akár francia, akár magyar)
- két ember is tudja játszani ugyanolyan jól, mint négy
- viszonylag egyszerű (tehát nem egy ulti)
- nem vér unalmas 1 óra után sem (tehát a zsírozás pl kilőve)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64489) Lassú Víz válasza spanyoll (#64488) üzenetére


Lassú Víz
őstag

- 66 illetve snapszer
- römi
- kanaszta, bár az négyen sokkal jobb
- a partner függvényében strip póker :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64490) Byk01 válasza Lassú Víz (#64489) üzenetére


Byk01
senior tag

rabló römi

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64491) aleister válasza spanyoll (#64488) üzenetére


aleister
veterán

Makaó.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64492) spanyoll válasza Lassú Víz (#64489) üzenetére


spanyoll
addikt

Römi az nem két paklis? Nekem valamiért úgy rémlik. Mondjuk azt túl lehet élni.
Köszi, utánanézek ezeknek, kivéve a strip pókernek, mert pajtimat jobban szívelem ruhában :D

+köszi többieknek is!

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64493) aleister válasza spanyoll (#64492) üzenetére


aleister
veterán

Nincs mit!
A makaó nagyon jó! Egymást szivatós, mellette piálós.
Lehet, hogy soknak tűnik elősre a szabály, de pillanatok alatt megtanulható. GYakorlatilag színre-szín, számra-szám.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64494) Lassú Víz válasza spanyoll (#64492) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ja, de. :)

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64495) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#64488) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem úgy volt, hogy dolgozol és kurvára nincs időd semmire?

;]
;]
:DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#64496) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#64495) üzenetére


spanyoll
addikt

Úgy volt, aztán rájöttem, hogy ha csúszok az egyetemmel, akkor nem történik semmi, fizeti állambácsi, és még a diákom is megmarad (olcsóbb bkv bérlet, olcsóbb mozijegy, olcsóbb vonatjegy, stb), de cserébe nem leszek idegroncs és több időm is marad.
Úúúúúúúúgyhogy... :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64497) Balinov válasza t_a_m_a_s (#64495) üzenetére


Balinov
félisten

bazzze, ezert egy nagy piros trollkituntetes jar, barvuros! :R :C :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64498) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64497) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ááá, leérvelte a fiú... :D

Csak azért írtam, mert spanyoll barátunk valamelyik nap olyan szövegkörnyezetben írta hogy ő dolgozik és nincs ideje, mintha az élettel összeegyeztethetetlen lenne dolgozni ÉS fórumozni (és esetleg 1-2 csemetét cseperíteni) ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64499) Lassú Víz válasza spanyoll (#64496) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ez nem így van. Diák márc. 31-ig érvényes, utána 45 napig van TB-d, aztán magadnak kell fizetni, ha nem állsz alkalmazásban. Sőt állam bácsi már kiküldte a levelet a gyereknek, hogy mennyit kell csöngetnie, ha a passzív félév után mégsem akarná befejezni...

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64500) j.bravo válasza spanyoll (#64492) üzenetére


j.bravo
addikt

Két pakli nem kizárt de csak ha sokan vagytok. Alapvetően egy.
A kanasztát jó két paklival, főleg négy játékos esetén. Két játékosnál dettó elég egy pakli.
Mondjuk emlékeim uszkve két évtizeddel ezelottiek, tehát tévedhetek.

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.