Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64201) Studi válasza gorgo (#64200) üzenetére


Studi
addikt

na de a telóban össze van kapcsolva a levelező/névjegy a gmail fiókoddal? Mert akkor ez így működik jól! :) Én mondjuk nem vagyok paranoiás, megkönnyítik az életem az ilyen apróságok. Pl: be vagyok jelentkezve az asztalin Chrome-ba, megnézek a maps honlapon egy címet, amikor a telón bekapcsolom a navit, akkor azt dobja fel első címnek, nem kell újra szarakodni a kereséssel.

(#64202) aleister válasza gorgo (#64200) üzenetére


aleister
veterán

Nem gmail-es az email címed? Mert, ha igen (és szerintem az :) ), akkor ez így rendben van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64203) Balinov válasza fi:zi'k (#64194) üzenetére


Balinov
félisten

Patrik az olemben aludt vegig, szoval ugy meg igen nehez:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64204) gorgo válasza Studi (#64201) üzenetére


gorgo
őstag

ha lelőnek sem tudom megmondani, 18hónappal ezelőtt történt, mikor minden szart belőttem rajta. Nem szoktam sűrűn telót váltani, úgy 3-4 évente. :D

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#64205) Novics válasza Studi (#64201) üzenetére


Novics
senior tag

Ettől függetlenül persze a nagytestvér mindent lát, és jobban ismernek, mint a legtöbb "barátod". Ez elől nem nagyon lehet elbújni, max Amazónia legmélyén.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64206) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bevállalnátok? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64207) Lassú Víz válasza fi:zi'k (#64206) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A csajt? Naná! Miután visszament a hotelszobába... :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64208) j.bravo válasza fi:zi'k (#64206) üzenetére


j.bravo
addikt

A csaj nagyon tuti,de ez ugye a legkevésbé sem kérdés :D
ilyen fotózást se modellként, se fotósként, se kibicként nem vállalnék be, ahhoz gyáva vagyok. Kibicként félnék hogy ha mégis gebasz van, akkor ha nem is tennének felelőssé a történtekért, akkor is gyötörne a lelkiismeret hogy miért hagytam...

PS-ben kell megoldani az ilyesmit. :DD

Whatever.

(#64209) Novics


Novics
senior tag

Urak!

Hogyan lehet egy topikban rászűrni egy adott felhasználó hozzászólásaira? Tudom, hogy valamint az URL-be kell beírni, de sosem tudom megjegyezni, mert elég ritkán használom. Most viszont jó lenne.
:R

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64210) Red@Arc válasza Novics (#64209) üzenetére


Red@Arc
tag

Jobb felső sarokban opciók/részleteses keresés/szűrés felhasználó szerint. A mezőbe beírod a nicknevet.

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#64211) Novics válasza Red@Arc (#64210) üzenetére


Novics
senior tag

:R

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64212) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Srácok, torzo-nak tudja valaki a telefonszámát? Megköszönném, ha PÜ-ben elküldené valaki.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64213) *Ropi* válasza *Ropi* (#64212) üzenetére


*Ropi*
félisten

Megoldódott. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64214) Freddy76 válasza fi:zi'k (#64206) üzenetére


Freddy76
addikt

Nos, így sem bizalomgerjesztőbb. A csaj nem nyugodt...

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64215) Studi válasza Freddy76 (#64214) üzenetére


Studi
addikt

Húbazzeg. Pedig ezt a nőt biztos nem kockáztatnám, maradjon csak biztonságban az ágyamban!

(#64216) madgie válasza Freddy76 (#64214) üzenetére


madgie
titán

Ezek hülyék, simán ennyi.

(#64217) Freddy76 válasza madgie (#64216) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt, hogy a tajga közepén, az orosz kilátástalanságban felmásznak a rozsdás rakétakilövő/erőmű/toronydaru tetejére, még csak-csak megértem. Mert mi van nekik? Olcsó és rossz alkohol, rossz kaja, kilátástalanság.

De ezek bazmeg Dubajban csinálják ugyanazt...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64218) Novics válasza Freddy76 (#64217) üzenetére


Novics
senior tag

És mindenki róluk beszél. Jól csinálták? Igen. Persze nekem már a képeket nézve is izzadt a tenyerem.
A hölgyemény meg tényleg formás.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64219) gorgo válasza Freddy76 (#64217) üzenetére


gorgo
őstag

Jó dolgukban unatkoznak, kellett már valamit csinálni...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#64220) Balinov válasza Novics (#64218) üzenetére


Balinov
félisten

izzad mi, na persze, valld be, hogy sikosito! ;] :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64221) gorgo


gorgo
őstag

No, hétvégén olyat teszek, amit 6 éve nem tettem. Win szűz install!! :-)
Eddig mindig Norton Ghost imaget készítettem, de most kaptam kóser Acronis True image-et. Jobb? Ghostot már ismerem, van recovery boot lemez is, ha vmi maxigáz történik, Acronist nem ismerem, de jókat hallok róla, cégnél is azt használják. Jobb valamiben, v. Norton is épp elég? Amúgy maradok w7-nél :-) szopjon más w10-zel...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#64222) Balinov


Balinov
félisten

RE

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64223) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Továbbfejlesztett kólaautomata. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64224) #31733248


#31733248
törölt tag

Nemrég volt itt egy fogyasztásról történő beszélgetés, ennek kapcsán írom. Tettem a múlt héten egy kísérletet: 4 napon keresztül csak Budapesten jártam, alapvetően a város széléről a 20 kilométerre levő, belvárosi munkahelyemig, plusz egyéb utak, szintén a városon belül. Nem úgy vezettem, mintha tojáshéjon lépkednék, de ügyeltem arra, hogy ne legyenek erős kigyorsításaim. A végeredmény 6,6 literes fogyasztás lett (az óra szokásos csalását beleszámolva 6,9), az autó automata, benzines 1.4 turbó 150 lóerővel (Octavia). Ennek ismeretében mondom: egyre kevésbé érdemes dízelt venni...

(#64225) cOxeR válasza #31733248 (#64224) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ezt ide akartad? :DDD

(#64226) Balinov válasza cOxeR (#64225) üzenetére


Balinov
félisten

ha tobbet jarnal ide Zoli, beugana, joparnapja errol volt szo (Ali reven, ha jol remlik) :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64227) Mercutio_ válasza cOxeR (#64225) üzenetére


Mercutio_
félisten

Trollhoz nem szólunk :N :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64228) Freddy76 válasza Mercutio_ (#64227) üzenetére


Freddy76
addikt

Ne legyél már ilyen, veled is szoktunk csevegni...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64229) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

[Nirvana - Unplugged]

Ma lenne 50 Kurt Cobain...

Holnap majd jól beletépünk...

(#64230) cOxeR válasza Balinov (#64226) üzenetére


cOxeR
Ármester

No akkor megint belenyúltam a darázsfészekbe. :P

(#64231) Balinov válasza cOxeR (#64230) üzenetére


Balinov
félisten

:))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64232) Studi válasza cOxeR (#64230) üzenetére


Studi
addikt

Csak egyet kell megjegyezned: a Sony A6000 mindenre IS a legjobb! :K

(#64233) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, lejka kameras hajvej P9 mennyire bejovos telefon? Veranak kezd az M8S-e szarakodni, ezt meg szolgalatotol, szerzodeshosszabbitassal dijcsomagtol fuggoen 99€-199€-ig el lehetne hozni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64234) *Ropi* válasza Studi (#64232) üzenetére


*Ropi*
félisten

Aaaaa, buntetesbol ezt most ird le 6000x ! :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64235) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64233) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szerintem fasza, 30-60K-ért itthon csak brutál csomaggal van...

Holnap majd jól beletépünk...

(#64236) Balinov válasza t_a_m_a_s (#64235) üzenetére


Balinov
félisten

most nezem jobban az upgrade-t, ha olcso csomagba mennek akkor 200€, ha a dragabba akkor 100€, viszont a 18/24 honap szerzodes idotartama alatt az olcsobbiknal min 300€-val tobbet kohogok ki az elofizura.

Vegulis a 200€ sem egy bal vese ara, raadasul az 5€-val olcsobb, meg 10GB adat van benne a, normalis roaming hanghivas/sms dijakkal, meg 1 gb dedikalt roaming adatkapcsolattal eu-n belul.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64237) rbalint88 válasza Balinov (#64233) üzenetére


rbalint88
addikt

Fasza ugyes cucc, kollegaknak az van. Szeretik, csak mar mindegyik osszetorte valtozo mertekben. Vigyazni kellene ra... :DDD

(#64238) Balinov válasza rbalint88 (#64237) üzenetére


Balinov
félisten

Veranak lesz, 2eves M8S-e is majdnem mind a gyari... meg ha jol latom, be lehet regelni extra 1 ev premium garra is :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64239) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64236) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

10 giga adat... :Y :Y

Az én előfizum 15K / hó, karácsonykor kegyeskedett a T felemelni az 500 megát 1 gigára...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64240) Fandango válasza t_a_m_a_s (#64239) üzenetére


Fandango
veterán

Ott biztos nem panaszkodnak a fórumba direktbe berakott képekért. ;]

(#64241) crey válasza t_a_m_a_s (#64239) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az enyém 20k, osztható adat (10 giga), korlátlan hívás EU-n belül, bárhonnan bárhova. Ha esetleg világgá megyek (Oroszország, Ámerika, meg még vagy félszáz másik ország) meg van világjegyem, ahol napi 2-3k HUF-ért használtam a csomagom további megkötések nélkül, szóval nyugodtan netezhetek is. Tekintve, hogy egy hívás az Oroszoktól amúgy 900 HUF/perc, simán megéri. Főleg hogy a cég kifizeti a számlát. :DDD

Ja, és ez az itthoni Vodafonetól.

Egyetlen egy szívás volt vele eddig, hogy felszólítottak, hogy visszamondják az EU-roaming opcióm, ha még egyszer két hónap átlagában többet forgalmazok külföldön, mint itthon. Kis husik, imádom őket, mert mérni amúgy nem lehet ezt.

A megoldás érkezett a Vodafone ügyintézőtől: számlazárás előtt nézzen pár youtube videót mobilneten.

Csak az a baj hogy a netcsomagod ugyan a számlazárással fordul, de a havi adatforgalmad mérése nem - ami alapján engem csesztettek. És amikor megkértem őket, hogy lesznek szívesek fejleszteni erre valamilyen opciót, amivel be tudom tartani az általuk szerződésben foglaltakat, levélben küldtek el a faszba.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#64242) t_a_m_a_s válasza crey (#64241) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát a Telekom ilyen bőkezű. Mondjuk az enyémet is a cég fizeti, de anyámét meg mondjuk én. És kurvára bosszantó, hogy egy hazai mércével közepes, 5-6000 ezer Ft-os havidíjú előfizuhoz egyrészt 500 mega net tartozik, másrészt meg 35 Ft-os percdíjak...

Meg kéne reformálni nekünk is a céges csomagot is meg az itthoniakat is, csak nehezen szánom rá magam, hogy ezzel töltsem az időt. Az a szerencsém, hogy az életem 90%-át wifi router mellett töltöm, mert különben elég sovány lenne az 1 giga net.

Holnap majd jól beletépünk...

(#64243) konyi79


konyi79
addikt

Miért nem flottáztok? 9k-ért bárki bármerre belföldön ingyé, +2GB adat, de EU-n belül is vicc a tarifa. Ugyanúgy parkolok vele, meg minden hasonló működik flottákkal is már. Jó, a hűséges telefonvásár nem. Országon belül eddig csak Nándorfehérvári telefonálgatásért számláztak kellemetlent.

(#64244) rbalint88


rbalint88
addikt

bocs, hogy belevau a telefonbuzulásba, de ez a videó nálunk sírvaröhögős kategória.

ja, hogy ontopik is legyek: ma megkaptam a cserélt iPhone-t, korrekt módon rendezte a biztosító egy hét alatt az egész folyamatot. mondjuk ennyi pénzért ez a minimum (havi 3k két éve +30k önrész)

(#64245) aleister válasza #31733248 (#64224) üzenetére


aleister
veterán

"Ennek ismeretében mondom: egyre kevésbé érdemes dízelt venni..."

Ez nem annyira igaz. :)
A dízel bőven jpbban megéri fogasztás szempontjából. Az más kérdés, hogy csak akkor látod ezt, ha sokat jársz vele.
Pl az én esetemben napi 105 km-et vezetek, ha csak a melót nézem. Ha van bevásárlás vagy bármi egyéb, akkor kb 115-öt. Számoljunk az egyszerűség kedvéért 100-zal.
Nekem megállt a legnagyobb hidegben 4.68 literből. Most kb 1 decivel kevesebbet eszik, de szintén az egyszerűség kedvéért vegyük azt, hogy pont 2-vel fogyaszt kevesebbet, mint a Tiéd. Ez naponta 745 forint (most kb egy áron van a benya és a gázolaj). Ez egy 22 munkanapos hónapban 16390 forint.
Tehát 1 hónapban kétszer elmehetsz a pároddal egy gyertafényes vacsorára belőle. Vagy egy komplett olaj és fékbetétcsere, olaj-, üzemanyag és levegőszürővel.

Egy évben 196680 forint. Ez 1 hét nyaralás tengerparton, repcsivel, 4* félpanzióval. Vagy félig felújítod belőle a kocsit.
Ismétlem, ez szimpln a melóba járás. Nincs benne a hétvégi lovardázás, a havi 1 Pestre látogatás, stb.

Szóval azért van különbség. :)
A 15 forrintos kilóméterenkénti utazástérítés mellett az sem mellékes, hogy fizetés minusz 17.000-et viszel haza havonta, vagy kicsivel fizi fölött.

Az ilyen downsized, 150 lovas, 1.4 turbós motorok tartossága meg megint más kérdés. Bár ez a fogyasztáshoz csak közvetve, hosszú távú fenntartási költségként kapcsolódik.
Városon belülre én tuti elektronyost vennék. Főleg Pöstön, ahol ingyen lehet vele parkolni pluszbónusz.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64246) aleister válasza aleister (#64245) üzenetére


aleister
veterán

Egyébként 2018-ban a Mazda3-ban már olyan benzines motor lesz, ami a jelenlegi Skyactive fejlesztéseket tökéletesíti, és magas kopmresszióval, a dízelmotorok takarékosságával fog üzemelni. Ez 4 liter alatti fogyasztást jelent benyából. Na akkor lesz a kijelentéed helytálló. :)
Már, ha valóban össze tudják pattintani ezt a motort...

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64247) Studi válasza aleister (#64245) üzenetére


Studi
addikt

Jó munkáltatód van, ha 15 Ft-ot térít km-enként! ;) :R

(#64248) aleister válasza Studi (#64247) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem is. :)
Azt hiszem egyetlen napig volt ez a törvényjavaslat érvényben -nekem legalábbis ezt mondta a gazdaságis kolléganő-, mégpedig akkor, amikor aláírtuk a szerződést. :)
Utána visszatértek mindenhol a 9-re. Nem tudom ez mire volt jü.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64249) t_a_m_a_s válasza aleister (#64248) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Most úgy van, hogy 15 Ft-ot adhat. Nem kötelező, de lehetőség van rá.

Holnap majd jól beletépünk...

(#64250) Mercutio_ válasza aleister (#64245) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy évben 196680 forint. Ez 1 hét nyaralás tengerparton, repcsivel, 4* félpanzióval.
Csókosoknak:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.