Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35151) Studi válasza Real_Necro (#35150) üzenetére


Studi
addikt

Akkor most vendéged vagyunk egy sörre, vagy mit akarsz ezzel mondani? :F :DDD

(#35152) L4mie válasza Real_Necro (#35150) üzenetére


L4mie
veterán

kinek?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#35153) Real_Necro válasza Studi (#35151) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, ezen a szinten már járna az 5 sör nekem... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35154) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Napelem spray

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35155) *Ropi* válasza Real_Necro (#35154) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kombinálni kell a naptejjel, utána meg állj be a szoláriumba: felvillanyozó érzés lesz! ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35156) Real_Necro válasza *Ropi* (#35155) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meg felvenni egy réz bukósisakot, mert úgy határozottan tartósabb... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35157) TayRol


TayRol
veterán

Faternak kellene okostelefonhoz (LG F6) toll, mert van egy-két olyan céges alkalmazás, amit ujjal szinte képtelenség használni.
Van ezekhez a mai telefonokhoz ilyen? Mert régen ugye kb bármi jó volt, de ezek már nem a nyomást érzékelik.

(#35158) madgie válasza TayRol (#35157) üzenetére


madgie
titán

Kapacitív toll a varázsszó, azt hiszem :)

(#35159) rbalint88 válasza TayRol (#35157) üzenetére


rbalint88
addikt

Kapacitiv toll/ceruza. Minden mobilboltban kapni kb.

Itt meg aramszunet 9-tol 3-4-ig. Hetfon meg gaz nem lesz ugyanigy, o jeee. I love szomszed epitkezes...

(#35160) Lassú Víz válasza rbalint88 (#35159) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Fogj egy gépet meg egy ekv. 35-40-es obit és menj el sétálni.
Tudom te csak egy aszpirinért jöttél mint a viccben, de ha már úgyis el van baszva a napod...

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#35161) Studi válasza TayRol (#35157) üzenetére


Studi
addikt

Van, de olyat még nem találtam, ami képernyőn húzáskor ne nyöszörgött volna rettenetes hangon. :(

Jah, legutóbb McDonaldsban is láttam ilyet 200Ft-ért, amit jótékony célra adtak tovább. Csak elég feltűnő műanyag darab volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35162) madgie válasza Studi (#35161) üzenetére


madgie
titán

Be kell kenni a végét disznyózsírral :)

(#35163) fi:zi'k válasza Studi (#35161) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na ja, elég gyengék ezek a ceruzák. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35164) Andrew31 válasza spanyoll (#35141) üzenetére


Andrew31
senior tag

Komoly. :) Itt, Békéscsabán van egy ilyen ősi magyar kultúrát ápoló emberke (nem tudom, hogy nevezik magukat), ő csinált egy ilyen kést magának, rendesen verte a vasat napokig, ilyen szép mintát hozott ki ő is, nagyon durván néz ki élőben, neki sötétebb a penge színe.

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#35165) spanyoll


spanyoll
addikt

Találtam kettő ilyen kulacsot, amitől gondoltam, hogy megválok féláron, a kis pénz is pénz alapon + nem használom. Apróra szerintetek megéri ilyet feldobni, vagy a kutyát sem érdekli ott?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35166) forceberg válasza spanyoll (#35165) üzenetére


forceberg
veterán

Milyen kulacs? ~2decis fém?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#35167) TayRol válasza madgie (#35158) üzenetére


TayRol
veterán

Danke. :)

(#35168) *Ropi* válasza spanyoll (#35165) üzenetére


*Ropi*
félisten

"...vagy a kutyát sem érdekli ott?"

Eperkutyusnak lehet kell kulacs a következő Retezat-i túrához. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35169) spanyoll válasza forceberg (#35166) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja hogy ügyes voltam és elfelejtettem linkelni :D
Ilyet.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35170) forceberg válasza spanyoll (#35169) üzenetére


forceberg
veterán

Ennyi pálinkát nem akarok sehová magammal vinni :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#35171) rbalint88 válasza forceberg (#35170) üzenetére


rbalint88
addikt

Ilyen keveset? :DDD

(#35172) spanyoll válasza forceberg (#35170) üzenetére


spanyoll
addikt

Hiba. Két lityó mindig jól jöhet.
De akkor feldobom apróra, aztán majd viszik ha viszik, ha nem akkor nem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35173) Mercutio_ válasza *Ropi* (#35168) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kullancs lesz az.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35174) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kis színes brókeres infó chf ügyben [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35175) JohnyBlue válasza Mercutio_ (#35174) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Backi ezt még elolvasni is alig tudtam :(((

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#35176) Byk01 válasza JohnyBlue (#35175) üzenetére


Byk01
senior tag

Elmondjam a lényeget?

Ha csődölt a bróker, buktad a pénzed :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#35177) Studi válasza Real_Necro (#35153) üzenetére


Studi
addikt

Neked a szád jár. Sokat. Erre már bizonyíték is van! :P :D

(#35178) aleister válasza Andrew31 (#35164) üzenetére


aleister
veterán

Úgy nevezik magukat, hogy "hagyomány őrzők". ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35179) Mercutio_ válasza aleister (#35178) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezeka kurultájos arcok?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35180) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Ma kb háromszor láttam leírva, hogy "pocaklakó"... (nyilván a FB-n, hol máshol?...) Basszameg, még mindig ökölbe szorul a gyomrom ha meghallom vagy látom leírva... Aki ez titalálta, szájon kéne csapkodni egy Kama3 alvázzal vagy egy Scania forgózsámollyal :W :W

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#35181) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nem is tudtam, hogy j.bravo régebben reppelt ;]

t_a_m_a_s: Pocaklakó-minimanó, naaaaaaa!!!!négy!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35182) aleister válasza Mercutio_ (#35179) üzenetére


aleister
veterán

Aham.
Ez mondjuk a legnagyobb találkozó. Európa szintű, Bár ez nem is a helyes megnevezés, mert Ázsiából is eléf sokan jönnek rá.

(#35180) t_a_m_a_s:
Relax Tamásom! Nem ér annyit a dolog, hogy szabálytalan legyen a pulzusod emiatt. No meg ne feledjük, hogy a gyerekvárók, friss gyerekesek egy időre komplett idiótává vállnak. :)
Remélem majd elnézed nekem is egyszer! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35183) Freddy76 válasza aleister (#35182) üzenetére


Freddy76
addikt

Mi is vártunk gyereket, de soha nem hívtuk pocaklakónak. Előtte meg mi? Herezacskólakó? A másik halálom a gyerekprojekt volt. Baszki, járunk, kapjuk a "Lakzi mikor lesz?" kérdést ezerrel, összeházasodunk, kijövünk a templomból, vigyorgok, hogy végre vége a hülye kérdéseknek. Aztán kb. a hatodik gratuláló a sorban: "Gyerekprojekt?". A kurva anyád, az, gondoltam magamban, pedig a rokonom volt. Aztán megjött a gyerek, volt kb. két hetes, mire egy ex-kollégám, egy harmincas évei vége felé járó szingli picsa: "Na és, ketteske?". Mire én: Majd a te egyeskéddel együtt. Szarjál sünt, liba.

A házasságunk után egyszer keresztanyám nagy vigyorral megkérdezte anyáméknál, hogy "na, mikor jön a baba?", ott akkor elszakadt bennem valami, és komoly arccal mondtam neki, hogy Janának és nekem soha nem lehet gyerekünk, majd kimentem a szobából. Na, az ott akkor csend volt, uraim. Döbbent, szégyentől nehéz csend. Mindenki a padlót kereste tekintetével, hallottam a szívük dobogását. Aztán persze utólag anyám kiakadt, amikor rájött, hogy csak genyóztam, de nekem keresztanyám arcát látni akkor, priceless.

És azóta nem is azán keresi a társaságunkat, szóval dupla előny.

Pocaklakó, bazmeg. Ja, és a puncijárdán ment be a faszbuszból.

Amúgy igen, ittam.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35184) madgie válasza Freddy76 (#35183) üzenetére


madgie
titán

Nekem a kolléganőt b@szogatják a falubéli mammerek, hogy "mikóleszmánlagzid". Hiába mondom neki évek óta, hogy az egyetlen jó válasz erre az, hogy amikor neked temetés.

(#35185) Mercutio_ válasza Freddy76 (#35183) üzenetére


Mercutio_
félisten

:C
Feldobtad a napon b*szki:R

madgie: Csini csak várja az igazit, vagy csak nem akar esküvőt/parasztlagzit? Pálinkát azért szereti?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35186) aleister válasza Freddy76 (#35183) üzenetére


aleister
veterán

:)

Én holnap fogok. Figyeljétek a topicokat hajnal 3-6 között. :D

Nyilván nem mindenki lesz gügyögős félnótás a gyerkőctől, vagy épp másképp hülyül meg. Bízok benne, hogy én sem leszek teljesen nyomi. :)

(#35184) madgie:
Barátnőm már utál nőgyógyászhoz járni tablettáért, mert minden egyes alkalommal fél órás kiselőadást kell végighallgatnia, hogy illene már gyereket vállalnia.
Van benne igazság, át is gondolja az ember egyszer...kétszer...de kismilliomodjára ez már állatira irritáló.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35187) madgie válasza aleister (#35186) üzenetére


madgie
titán

Számoltam múltkor, egy nap hétszer kérdezték meg tőlem. Általában lesz@rom, de akkor már nekem is sok volt.

Merci: jajj, ne tudd meg, egy lakatlan szigeten is inkább megenném :D

(#35188) Freddy76 válasza aleister (#35186) üzenetére


Freddy76
addikt

Az ilyen nőgyógyásznak meg pláne lóf@sz a seggébe. Csinálja a dolgát, ne ugasson feleslegesen. Én visszaszólnék neki, hogy pont annyira lenne illendő, mint nem zsebre tenni a pénzt a szülésekért.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35189) spanyoll válasza Freddy76 (#35183) üzenetére


spanyoll
addikt

Ihatnál többet, jót röhögtem :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35190) Lassú Víz válasza aleister (#35186) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem akarom az észt osztani, de a mi generációnkat (45) többnyire még normális korban szülték a nők. Még akkor is viszonylag fiatalok, ha mi csak 40 körül kezdünk gyereket vállalni (többnyire egyet), és tudnak segíteni. De ha a mi gyerekeink is majd 40 körül akarják megszülni azt az egy gyereket, akkor ők már jó eséllyel nagyszülő nélkül fognak felnőni. Ja és lehet segítség meg generációs tapasztalatok átadása nélkül végigcsinálni a bulit.

Egyáltalán nem bántam meg, hogy a nagyobbik már érettségizni fog, és a kisebbik diplomaosztóján várhatóan "csak" 57 éves leszek. Ennyi.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#35191) aleister válasza Freddy76 (#35188) üzenetére


aleister
veterán

Egyetértek.
Engem is meglepett, amikor megtudtam, hogy 100.000+ illik azért adni egy szülésnél. Aztán csodálkoznak hős vezetőink, hogy alacsony a szülési hajlandóság.

(#35190) Lassú Víz:
Szerintem ebben igazad van. A civilizációs ártalom (karrierépítés, rossz társadalmi normák, stb) és a gazdasági helyzet az oka szvsz, hogy manapság ez így alakul.
Ha rajtam múlna, nekem már iskolás gyerekem lenne, de nem így van sajnos.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35192) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#35190) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itthon a jelenlegi állapotok között szerintem 100x meggondolnád ma, hogy belevágj-e egy gyerekbe.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35193) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#35192) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Akkor sem volt könnyű. Sőt soha nem az. Talán az átkosban elmondhattad, hogy 20 év múlva se fogsz rosszabbul élni. De pl. 1980-ban ki láthatta előre a 89-es fordulatot, az ipar összeomlásával párosuló szabadrablást, meg a 40%-os inflációt? Senki nem láthat előre annyi időre amíg egy gyerek felnő. Belevágsz, aztán majd csak lesz valahogy. Ráadásul ez csak pénz, 20 év alatt meg lehet sérülni, meg lehet betegedni, és előfordul, hogy meg sem lehet belőle gyógyulni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#35194) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Szép álmokat mindenkinek! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35195) spanyoll


spanyoll
addikt

Képre kattintva album jön elő.
Jó éjt Urak!

[link]

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35196) gab.m


gab.m
senior tag

Zene reggelre: Stevie Ray Vaughan & Albert King - Blues At Sunrise

:) - TayRol

[ Módosította: TayRol ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#35197) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Látom jó témát dobtam fel ;)

Freddy, tényleg be kéne b@szni szkájpon. Vagy itt a PH!-n:) Testületileg leül mindenki a gépe előtt, tol 3-4 sört, bort, töményet, aztán milyen posztok születnének!

Amit már régebben is leírtam, ettől a pocaklakózástól meg az automatikus többesszámozástól agyfaszt kapok. Mi is vártunk gyereket (sőt várunk most is, de pssszt... ;)), meg ugye ebből következően tologattunk is kisgyereket babakocsiban (meg fogunk is nemsokára, de pssszt;) ), de ez a "mennyit híztatok, hány fogatok van" stb ez b+....

Lassú víz, hát igen, nem egyszerű ez sosem... Mi is "kivártunk", de azt mondom, a biológiai alkalmasság csökkenése mellett az ember türelme, állóképessége, terhelhetősége is eléggé csökken az idő előrehaladtával. Én úgy gondolom, így 37 évesen most a második még belefér, de harmadik már biztosan nem lesz. A szülői segítség is nehéz dolog. Anyu 24 évesen szült engem, nagyi ötvenpár évesen jött nyugdíjba. Móni 33 volt amikor Ábel született, anyu 60 évesen jött nyugdíjba, tehát ha nálunk 4-5 évvel nagyobb most a gyerek, nem igen lett volna kire hagyni... Dédi már nem győzte volna egyedül, anyunak meg anyóséknak meg ugyanúgy szabira kellett volna jönni... Persze fizikálisan nyilván jobban teljesít egy 50-55 éves nagyi mint egy 60-65 éves, ez egyértelmű!
És is azt látom/tudom, hogy sosem egyszerű. De az is igaz, hogy sosincs itt az "ideális" pillanat. Ha azt várjuk, sosem lesz gyerek sehol. Naki kell vágni, feladni pr évre a karriert, stb, nincs mese. Elég sok - bár más típusú - örömöt, pozitívumot, sikert hoz az ember életébe egy kis szaros, és ezek a munkahelyi sikerekkel ellentétben nehezebben reprodukálhatók;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#35198) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#35193) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze - persze, meg a háborúban is születtek gyerekek.... (sőt, hála az orosz frontnak utána elég sok...)
De más az, hogy nem tudod mi lesz 10-20 év múlva és más amikor, tudod, hogy sz*r és egyre szarabb ami van , és széles rétegek jövője kerülhet egyik napról a másikra vakvágányra, mert egy haver új piacra tenné rá a kezét vagy a ducse gondolt egyet.

Az ismeretségi körünkben a mai 25+40 közti korosztályból sokan mentek külföldre dolgozni vagy mert itthon nem volt munka amivel egyről a kettőre jutna vagy mert tehetsége /lehetősége okán ott is talált munkát. Ebből a csapatból nagyon sok lány és 90%-uk lassan kifut az időből, de vagy nincs normális pasi, vagy nős, vagy ha van, akkor se keresnek annyit, hogy egyikük otthon tudna maradni a gyerekkel vagy futná bölcsi /ovira és távol a családtól szülői segítség sincs. Ha haza jön akkor van szülő, de nincs munka....

Ehh, ugorjunk, mert csak elszomorit mennyi jó génállomány megy a levesbe, pont azok akik előre vihetnék ezt a kócerájt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35199) aleister válasza t_a_m_a_s (#35197) üzenetére


aleister
veterán

Na amit Necro linkelt párral lejjebb, az a jó téma. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35200) t_a_m_a_s válasza aleister (#35199) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:DD

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.