Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34451) gorgo


gorgo
őstag

Tök durva, hogy nincs dedikált PS topik a prohardveren. Úgyhogy titeket fárasztalak a kiakadásommal.
Szóval a tetű Adobe reverse engineering keretében sz@rrá szopatja a jónépet?! 1 éve csak ezt tapasztalom. Kezdik azzal, lebutítják a Bridge-et, folytatják azzal, hogy a PS "image processor" funkciót is szarrá butítják. Semmilyen intelligens átméretezésre nem képes, csak fixen rögzített képméretet vesz be a gyomra, már az sincs hogy hosszabb/rövidebb oldal és eredeti képarány. Nem lehet ezt kiváltani valahogy?? Nagyon gáz, nagyon!
Há, bocs, semmi pina, semmi szesz, csak ez :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#34452) spanyoll válasza gorgo (#34451) üzenetére


spanyoll
addikt

Van, csak nem PS néven, hanem Adobe Photoshop néven. Kérdésedre választ pedig majd szerintem Ropi ad :P

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34453) t_a_m_a_s válasza forceberg (#34441) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Amikor 2006-ban autót kerestünk/vettünk, megnéztük az összes akkor kapható kisautót (ez a kategória volt megcélozva. Dübörgött a gazdaság, gondoltam 3-4 évig elleszünk vele, aztán lecserélem valami nagyobbra. Aztán jött a válság, a kisautó meg maradt...) Emlékszem rá, hogy konkrétan két típustól kaptam sikítófrászt. Az egyik a clio volt, a másik meg az ibiza. Elsősorban esztétikai dolgok voltak ezek, meg a clio -es motorja valami lóval? Aztán sokkot kaptam a fabiák árától, így végül maradt a swift/sx4/fiesta. Utóbbi lett, nem bántam meg. Igavonó ez is, de kívül-belül a mai napig vállalható szerintem.

Igaz, én inkább a németek felé húzok, bár a számomra elérhető 4-5-ös golf, tizenéves Passat sem mozgat bennem semmit...

Holnap majd jól beletépünk...

(#34454) Balinov válasza fi:zi'k (#34447) üzenetére


Balinov
félisten

fatert megtolta otthon a faluban egy ifa, biztositos + felretett penzbol kellett egy nyustolheto munkasauto. Hat, szamara lett, 3 ajtos, barna muborrel, ami 2 ev utan elkezdett feljonni. Valahogy a zsiguli nekem szimpatikusabb volt, abban 20ev utan is ep volt a mubor meg nem nyikorgott, zorgott minden lofasz benne. Igaz, 4 sebesseg miatt nem volt epp economy auto, de biztos, hogy nem csak az erzelni szalak miatt tetszett.

99-ben, par honapos jogsival odaadta fater,hogy elmenjunk vele ETO meccsre, esku, de meg a parkolas is egyszerubb volt vele (kenyerszervo rulez!), mint a szamaraval

zool1: teli uzemmodot en is birtam. ismerosoknek, akiknek volt alt. bedobtak egy zsak cementet hatulra, hogy ne faroljon....Apunal ez sima ugy volt, mindig volt a csomagtartoban egy zsak mesz vagy par 16-os kanna, 5-os, 6-os letra.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34455) Balinov válasza gorgo (#34451) üzenetére


Balinov
félisten

hamar 3.14na..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34456) Mercutio_ válasza Balinov (#34455) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már cicik

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34457) Balinov válasza Mercutio_ (#34456) üzenetére


Balinov
félisten

hamarhamar. Miss Reef

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34458) zool1 válasza Balinov (#34454) üzenetére


zool1
őstag

Nálunk cement helyett, egy zsák termény..., de ez persze a lényegen nem változtat. :))

(#34459) Studi válasza Balinov (#34455) üzenetére


Studi
addikt

(#34460) spanyoll


spanyoll
addikt

Urak! Biztosíték feszültségét, amit még eltűr, mielőtt zár hol lehet megnézni? Kerestem rajta de sehol sem találom, lecsapni meg fölöslegesen nem akarom.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34461) Studi válasza spanyoll (#34460) üzenetére


Studi
addikt

Feszültségét??? :Y Mit csináltál te fizika órán a hátsó padban? ;]

Ehun!

(#34462) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#34456) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ennek vmi baleset volt vagy csak most gyógyul a herpesze? :DDD

Ha már...

(#34460) spanyoll
Hee??

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34463) Studi válasza fi:zi'k (#34462) üzenetére


Studi
addikt

Azt még elnézném neki :D. De ez mennyire elcseszett sorozat róla? :U

(#34464) spanyoll válasza Studi (#34461) üzenetére


spanyoll
addikt

A tanárunk egy őrült volt, ergo aludtam. Érdemben utoljára általános iskolában tanultam valamit. TEHÁT az általad linkeltek alapján a bekeretezett cuccos kell ... nem? :U

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34465) fi:zi'k válasza Studi (#34463) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam ez simán a csúnya arc kategória. Bezzeg a ginger...hmm. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34466) aleister válasza Studi (#34463) üzenetére


aleister
veterán

Ilyen jó csajról, hogy lehet ilyen szar képeket csinálni. :W

(#34460) spanyoll
Az nem feszültség, hanem áramerősség lesz. A háztartásokban 10 vagy 16 amperes szokott általában lenni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34467) spanyoll válasza aleister (#34466) üzenetére


spanyoll
addikt

Na. 25A. Értek én mindent. Igaz ettől még nem tudom, hogy ha megy a fűtőszálas 1200W-os melegítő miközben mikrózok és barátnőm kitalálja, hogy hajat szárít, akkor mi van, de mindegy is, elengedem ezt a kérdéskört úgy érzem. :D

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34468) Real_Necro válasza Mercutio_ (#34443) üzenetére


Real_Necro
veterán

Fater is szervizben melózik, onnan küldik folyamatosan továbbképzésre. Maszekban egyébként nem egyszerű, hogy legyen ehhez is szerszámod meg ahhoz is... Kissé elcseszett egy dolog ez, de végül is a szerviznek is meg kellene élnie valamiből. Mai kocsikat meg már úgy becsomagolják, hogy kb csak egy kanóc lóg ki amire a diagnosztika kütyüt rá tudod dugni és ennyi... megnehezítik a nem szervizben történő javítást...

Ez a story jutott eszembe... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34469) spanyoll válasza Real_Necro (#34468) üzenetére


spanyoll
addikt

A linkről meg nekem az, amikor a sansa clipemnek a jackdugója szarakodott, aztán a neten írták, hogy NA, semmi tré, ezt a kis fémet kell ehhez a kis fémhez forrasztani, és minden oké. Én pedig aki életében másodszorra fogott a kezébe forrasztópákát raktam egy hatalmas bumszlit rá, utána meg valahol valami gebasz lehetett (vajon miért), mert nem vót jó. Még ilyet :D
Mod: azóta úgy vagyok, hogy amihez nem értünk, ahhoz nem nyúlunk. (bezzeg egy 18-105 bajonettcsere ment simán úgy ahogy)

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34470) fi:zi'k válasza Real_Necro (#34468) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én ezt az egész gyakorikérdések oldalt nem értem. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34471) Real_Necro válasza spanyoll (#34469) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én akkor estem albérletben székestül röhögve hanyatt, mikor ablakba kirakott szobaantennával néztünk tévét, aztán állítgattam a tekerőn, hátha jobb lesz a vétel, erre Csabi nevű haver odament az ablakhoz és behúzta a függönyt.

Kérdezem: "Csabi, mit csinálsz?"
Erre ő értelmes arccal: "Leárnyékolom..." :C

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34472) aleister válasza spanyoll (#34467) üzenetére


aleister
veterán

25 amper az nagyon sok.
Fürdőbe (bojler + hajszárító) tudom egyedül elképzelni.

Egyébként a kulcsszó, hogy külön ágak vannak. Nálunk jelenleg 4 db 16 amperes van. Nincs bojlerünk (távhő ugyebár). Így aztán más ágon terhelődik a hajszárító a fürdőből, a mikró a konyhából és a hősugárzó a nappaliból.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34473) spanyoll válasza aleister (#34472) üzenetére


spanyoll
addikt

Én csak egy biztosítékot találtam, azért kérdeztem, aztán lehet, hogy a link ellenére rosszat néztem, akkor viszont mosom kezeim dilettantizmusom miatt :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34474) fi:zi'k válasza spanyoll (#34473) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mennyire régi a ház/lakás és az elektromos hálózat?
1 kismegszakító az kevés. Még nálunk is 3 kör volt a felújítás előtt. Az inkább a villanyórához tartozó lehet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34475) Larry303 válasza fi:zi'k (#34474) üzenetére


Larry303
addikt

és ha éppen ívhegeszteni kíván a nagyszobában tv nézés közben? ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#34476) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Urak!
Lesz vmi a saját szervezésű whisky kóstolásból?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34477) madgie válasza aleister (#34472) üzenetére


madgie
titán

Bojlerhez meg amúgy is éccakai áram "illik" :)

Egy kör meg tényleg lóf@sz, nekünk is négy kör+éjszakai van egy mezei 10x10-es házban is.

(#34478) Lassú Víz válasza spanyoll (#34473) üzenetére


Lassú Víz
őstag

1. A biztosíték nem zár, hanem megszakít.
2. Normális helyen a hálózathoz igazított, ezért nem cserélhető nagyobbra, mert akkor nem tudja megvédeni a hálózatot, és a biztosíték nem old le csak kiég a vezeték a falból.
3. Ha egyet találtál, akkor az az óra alatt van, és a szolgáltatótól kell igényelni a nagyobbat, amit ha van rá lehetőség (értsd: a betáplálás elbírja), majd a szolgáltató szerel be, és plombál le. Ha te mókolsz az kvasokba fog kerülni a következő leolvasás után.
4. A legolcsóbb, ha nem akartok egyszerre mosni, vasalni, hajat szárítani és pulykát sütni az elektromos sütőben. Mindezt egy légkondicionált lakásban. :)
5. I = P/U, ahol I az áramerősség, P a teljesítmény, U pedig a feszültség, jelen esetben 230V

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#34479) j.bravo válasza spanyoll (#34473) üzenetére


j.bravo
addikt

Fizik jól mondja, vsz a villanyóra alatti főágon lévőt láttad. Az szokott leoldani?
Kéne legyen lakáson belül egy doboz, benne kis lakás esetén is vagy 3-4 kismegszakitóval. Helyiségenként és/vagy világításra ill dugaljakra szétválasztva szokott lenni egy-egy db.
Nincs kizarva hogy ez utóbbiak nem oldanak ki, míg a villanyóra alatti igen, de jól megépített rendszer esetén először az adott kör kéne leoldjon, úgy hogy a többi körön maradjon még áramellátás (ne sötétben kelljen kibotorkalnod az elosztodobozhoz pl). Csak komoly túláram vagy komoly rövidzár esetén kéne magával rantania a villanyóra alattit is.

Whisky kóstoló: sajnos perpill kb meghalni nincs időm, a szabinak mindig megvan a böjtje a bányában, ez alól a karácsonyi szabi se kivétel :(
Freddy említette hogy összeállít(tat) listát illetve költségvetést.
Várjuk meg tőle az update-et.

Szerk.: Lassú Víz is jól mondja. 25 amper az 5750 watt, elég sok. Hűtő, mosógép, bojler, hajszárító kombóból persze összejöhet, de akkor szervezni kell es valamit pár perccel később használni...
Annyi még, hogy az egyes körökön belül is el kell bírni a vezetékeknek legalább azt az áramot, amekkora kismegszakito védi őket. Tehát ha 16A-es kábel van a falban, akkor legfeljebb ekkora kismegszakítót tehetsz a körre.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#34480) Lassú Víz válasza gorgo (#34451) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Még csak most ismerkedem a PS-sel, ezért lehet hülyeséget írok, de nem értem a problémádat. Egyedi képnél az átméretezéshez meg lehet adni az oldalak összekapcsolásával az arányok megtartását, és ha az egyiket módosítod látod mekkora lesz a másik szinte bármilyen itt értelmes mértékegységben. Csoportos képfeldolgozást meg az LR csinál, és ott van lehetőség arra amit írtál.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#34481) L4mie


L4mie
veterán

Láttátok tegnap reggel a holdat? O.o

Sajna csak ma sikerült meglőnöm mert tegnap amíg kerestem az állvánpapucsot lement a hold .... fene a pofáját pedig tegnap jobban nézett ki :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34482) Real_Necro válasza L4mie (#34481) üzenetére


Real_Necro
veterán

Minek lövöldözöd a holdat? És ha felrobban? ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34483) Studi válasza L4mie (#34481) üzenetére


Studi
addikt

Persze, sajtból volt. Ettem is! :DDD

A fürdőszoba ablakából láttam, eszembe nem jutott kimenni abba a k... hidegbe idő előtt. :DDD

(#34484) L4mie válasza Real_Necro (#34482) üzenetére


L4mie
veterán

ezek a rap battle-es srácok nem?

amúgy meg így kell tolni a holdra lövöldözést
[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34485) #40935168 válasza spanyoll (#34467) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nagyszuleim paneljeben laktam mamam halala utan egy evig. Hasonlo nyug volt. De ott a villanyorak lent voltak a pinceben egy kozos helyisegben, a biztositekok pedig a lakasban az ajto felett a sarokban regi, kerek foglalatu nagy bumszli keramiatokos biztikkel, ilyen osregi darabok. Kicsereltuk oket egy picit nagyobbra es megoldodott. De itt fater villamosmernok es mondta h kisebb biztik voltak a dobozban mint amit elbirna a halozat, lehet nagyanyamek csereltek kisebbre oket anno. Sztem szakemberrel.nezesd meg, vagy elnavigal 1-2 mobilos fotoval.innen par kollega, csak ezt nem javaslom, nem azert mert ne bizz bennuk, hanem az ilyet azert a helyszinen "illik" megneznie egy szakinak tenyleg. Amugy lehet sok ampert.bir a bizti de ha az indulo arama.nagy a haztartasi gepnek, akkor is leverheti, pedig csak egy nagyonkis idore terheli tul a szisztemet, utana boven specifikacion es hatarokon belul zummog. Meg fater varialt a biztikkel valamit, en ehhez mar nem ertek, csereltuk oket modern fajtara, de olyanra, ami "lassab" old le, igy ilyen kisebb csucsterhelest a masodperc tortreszeig birnak. Ez volt a kulcs asszem, hogy utana ne verje le a hajszarito a biztit. Mondom, szaki kell, en is csak kontar nyelven elmondtam.

(#34486) Real_Necro válasza #40935168 (#34485) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is már 1 éve megvettem a B-s 10A-es bizti helyett a C-set, mert nappaliban ha benyomtam pc tápját, gyakran levágta kismegszakítót. Beépíteni viszont azóta sem volt kedvem... Inkább néha visszanyomom... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34487) #40935168 válasza Real_Necro (#34486) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jaaaa jaaaa valami ilyen volt igen, B-ről C-re vagy ilyesmi aha :) Pár éve volt, nem emlékszem. Nekem is a PC verte néha a nagyszoba körön (a konyha-fürdő körön meg a tűzhely, ha ment a mosógép). Először tápot is cseréltem szerencsétlenben, de ugyanúgy verte, na mondom ez nem táphiba.. :D

"Lassabb" biztikkel helyreállt a béke és a dobozra írt specifikációkon belül maradtunk. Sztem elég spanyolléknál is csak valami ilyesmi, hogy ha megrántja a drótot valami, ne csapjon azonnal.

(#34488) aleister válasza madgie (#34477) üzenetére


aleister
veterán

Pontosan!
És akkor még jöhetnénk a fi-relével a fürdő kör elejére, de nem akartam már szegény spanyoll idegeit tovább borzolni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34489) madgie válasza aleister (#34488) üzenetére


madgie
titán

Hű, a fi-relé. Pár méter vezetéket kibontottunk anno a friss falból, míg kiderült hogy a szájbatekert Aldis mennyezeti lámpa földelése játszott random fi-relé kilövőset :D

(#34490) aleister válasza madgie (#34489) üzenetére


aleister
veterán

Jó is a plusz biztonsági berendezés a renccerben! :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34491) spanyoll


spanyoll
addikt

Jaj de cuncik vagytok. Nincs semmi para sem a hálózattal, sem a biztosítékkal, szimplán csak kíváncsi voltam, minden megy rendben :)
Amúgy @fizik régi bérház, de felújították valami 10 éve a mi kecónkat. A lényeg, hogy jól megy minden, csak érdeklődtem, de nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34492) Real_Necro válasza spanyoll (#34491) üzenetére


Real_Necro
veterán

A felújítás festést meg vakolást takar, vagy teljes újravezetékezést? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34493) spanyoll válasza Real_Necro (#34492) üzenetére


spanyoll
addikt

Teljes vezetékezést nem hiszem, mivel vannak érdekes aljzatok a lakásban úgy 1950-ből kb :D
A lényeg, hogy eddig nem volt para, reméljük, hogy ezután sem lesz.
VISZONT ha már lakás dolgok: jó és olcsó gázszerelőre viszont szükség lenne szerintem, mivel a konvektor kéménybe beömlője lötyög a falból ki, és úgy kell visszanyomogatni. Fűtési szezon előtt látta gázszerelő és aszonta, hogy ó, jó ez így, de én ezt nem igazán akarom elhinni. Van szénmonoxid mérő, tehát para reméljük nem lenne, de jobb ezt megnézetni rendesen. Tudtok ajánlani valakit?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34494) madgie válasza spanyoll (#34493) üzenetére


madgie
titán

"Tudtok ajánlani valakit?"

Ja ,de 350 km-re lakik Pesttől :DDD

(#34495) Mercutio_ válasza spanyoll (#34493) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt valami CO-mérő teszt ahol elég sok leszerepelt, keress rá, nehogy olyanotok legyen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34496) fi:zi'k válasza j.bravo (#34479) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért kérdetem a whiskyzést, hogy:
1. megfelel-e egyáltalán nektek az Örsnél?
2. intézzem-e?

Az hogy mit iszogatnánk már egy külön történet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34497) j.bravo válasza fi:zi'k (#34496) üzenetére


j.bravo
addikt

nekem elég nehéz onnan hazajutnom (legalábbis ha este van a móka), de én egy vagyok az X főből tehát meg kéne várni mit mondanak a többiek.

spanyoll: de legalább földelt dugaljak vannak? (gondolom azt ne kérdezzem hogy alumínium vagy réz vezeték)

Whatever.

(#34498) aleister válasza j.bravo (#34497) üzenetére


aleister
veterán

Ha ilyen régi aljzatok is vannak, és a felújításnál nem volt újrakábelezés, akkor alu lesz az. Nálunk tán 80-as a ház, és 2 eres alu kábelezés van. Egyedül a konyhába húztak be utólag egy földet. Tervbe is van véve a nappali és a fürdő újrakábelezése, de nincs lelkierőm ekkora macerához. Pedig tipikus téli felújítós meló.

Tényleg, van valakinek adata arra nézve, hogy mennyire csökken az áramszámla al-cu váltás esetén?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34499) madgie válasza aleister (#34498) üzenetére


madgie
titán

Mi még költözés előtt áthúzattunk mindent (az volt a második dolog a netkábel behúzása után :D), így nem tudom, mennyi volt alu kábelekkel az áramszámla.

(#34500) fi:zi'k válasza j.bravo (#34497) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Merre laksz, hogy gondot jelent?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.