Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35501) .: JuSzT :. válasza t_a_m_a_s (#35500) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

:K

(#35502) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#35500) üzenetére


Freddy76
addikt

Csuknám börtönbe, amíg él. És kicsit sajnálom, hogy megúszta. Nem az a csoda, hogy fejreálltak, még csak az sem, hogy megúszták. Az a legnagyobb csoda, hogy nem öltek meg senkit.

Amikor ilyet látok, mindig elrebegek egy imát, hogy a sors legyen kegyes, és úgy ölje meg, hogy mást nem visz magával.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35503) L4mie válasza Freddy76 (#35502) üzenetére


L4mie
veterán

Maximálisan egyetértek, sőt ma volt egy porshe is bár nem volt ekkora barom, de ettől még nem kedves, a legjobb a kommentáló aki azt mondja, hogy csak irigyek a népek mert nekik nem telik ilyen kocsira ezért került fel a videó.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#35504) Real_Necro válasza L4mie (#35503) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hiányosan olvasod a fórumot: [link] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35505) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Volt már? [link]

Freddy76 :+1

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35506) gab.m válasza fi:zi'k (#35492) üzenetére


gab.m
senior tag

Ilyet vettem en is egy korabbi akcioban. Teljesen ajanlott.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#35507) L4mie válasza Real_Necro (#35504) üzenetére


L4mie
veterán

úgy pörgetitek, hogy nem lehet mindent elolvasni :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#35508) Studi válasza fi:zi'k (#35492) üzenetére


Studi
addikt

Bekaphatják így január közepén... Miért nem a klasszikus páraszezon kezdetén, októberben, novemberben nyomatták? November végéig vártam, megvettem drágáért a Mideát, rákövetkező héten akciózott az Aldi... :(((

(#35509) Throme válasza Freddy76 (#35502) üzenetére


Throme
veterán

Többnyire igaz az hogy az ilyen gecik sokáig élnek és mindent megúsznak.

Minap volt az a hír, mikor egy részeg fasz heverészett az úton, majd felállt és teherautó elrántotta a kormányt, - hogy kikerülje -szembe sávba és ott ütközött a szintén vétlen autóssal. 2x éves emberke ott is maradt....persze a részeg gecó elsétált, mintha semmi nem történt volna.
Rendőrség meg cserbenhagyás miatt nyomozott...bazz az már csak hab a tortán, de nem a cserbenhagyás a fő bűn...

(#35510) aleister válasza Freddy76 (#35502) üzenetére


aleister
veterán

Csak halkan jegyezném meg, hogy amikor Integra balesete volt, ugyanezt mondtam.
Persze akkor jött a sok mindenkit-mindent megértő, álszent, libsi duma, hogy azért nem ennyire fekete/fehér a dolog, meg, hogy sarkítok, csak azért, mert fórumtárs volt az aktuális ámokfutó.

Bezzeg amikor az outsider csúnya porsés csinálja ugyanezt...

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35511) Mercutio_ válasza aleister (#35510) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez mitől libsi duma?
A dolgok relativizálása ősi magyar szokás...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35512) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#35511) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert most a libsi szó olyan menő. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35513) aleister válasza fi:zi'k (#35512) üzenetére


aleister
veterán

Pontosan.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35514) Real_Necro válasza fi:zi'k (#35512) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem most, már a Brian életében is az volt... :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35515) Mercutio_ válasza Real_Necro (#35514) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi a neved.....libsi?! :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35516) madgie válasza aleister (#35513) üzenetére


madgie
titán

(#35517) JohnyBlue válasza madgie (#35516) üzenetére


JohnyBlue
őstag

búúúú :C

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#35518) Real_Necro válasza Mercutio_ (#35515) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre gondoltam. ;) Persze itt "bipsi". :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35519) aleister válasza Real_Necro (#35518) üzenetére


aleister
veterán

Igen, csak épp az kicsit mást jelent. :)
Egyébként inkább bibsi, nem?

(#35516) madgie:
Ezennel Necroval tiszteletbeli tagnak választunk a nagy szóképvicc egyletünkbe! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35520) Studi válasza madgie (#35516) üzenetére


Studi
addikt

Már megint kezdődik...

:DDD

(#35521) Real_Necro válasza aleister (#35519) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35522) aleister


aleister
veterán

Egy ilyet azért megnéznék élőben. Felvételről nézve is volt pár kúúl pillanat.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35523) spanyoll válasza Freddy76 (#35502) üzenetére


spanyoll
addikt

Az ilyenekkel én is hasonlóan vagyok. Tudjátok, hogy peace&love, de amikor pályán vagy máshol látom az útról másokat letoló (veszélyesen) meg agresszívkodva szabálytalankodókat akkor azért én is rájuk szórom a fekete mágia összes patkányvelőben áztatott nyúllábát.
Ma is m7 Siófok-Budapest, német rendszámos Porsche 911 úgy tolt le belső sávból kocsikat (akik nem 120-szal mentek, hanem 150-nel), hogy már vártam, hogy biza itt valami pördülés lesz. Le lehet tessékelni a belső sávból azokat, akiknek nem indokolt ott lenniük, de ilyen 1-méteres követési távolsággal tolni le szegény 1.2-es motorú suzukist, aki megelőzte a középső sávban szerencsétlenkedő furgonost, azért undorító. Komolyan ilyenkor bennem van a vágy, hogy legyen egy nagyon olcsó de nagyon biztonságosan összerakott kocsim, és ha ilyet látok, akkor bizony szépen ráfékezzek pont annyit, hogy egy karcolás nélkül kiszálljunk a kocsiból, de ő otthagyjon 1millát a karosszériásnál és az idegességtől talán még szívrohamot is kapjon a mocskos szutykos férge.
Bocs, felbasztam magam utólag is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35524) madgie válasza spanyoll (#35523) üzenetére


madgie
titán

Engem legalább ennyire idegesít a felüljárón 25-tel araszoló szuzukis nyugger meg a társai. A hülyeporsés jó esetben elzúg melletted, ezek mögött meg sokszor feltorlódik egy akkora sor, amiből negyed óra, míg kikecmeregsz. Közben kihordasz egy agyvérzést ülve és megállni sem tudsz, gőzt kiengedni, mert ugyanúgy utolérnéd a sort.

(#35525) .: JuSzT :. válasza spanyoll (#35523) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Engem egyszer a Klinikáknál gyilkoltak le majdnem. (Igen, pont a Gát utca felé tartottam:D )
Gyalogos zöld, elindulok, és amikor azt érzed, hogy elhalad előtted egy panorámabusz, aminek a tükre súrolja a fejed tetejét. Ott azért kicsit beszartam, de a busz is megállt.
Voltam annyira beszarva hogy nagyon nem pattant el az ideg. Szlovák túristabusz, tele emberekkel. Csak annyit csináltam hogy felszálltam a buszra, és a szemüveges sofőr szemüvegét darabokra törtem,úgy se ért semmit ha rajta volt akkor sem. Ha nem volt nála másik ,akkor is remélem okoztam 1-2 óra kellemetlenséget.

Utána leültem a járdára egy 15 percre

[ Szerkesztve ]

(#35526) spanyoll válasza madgie (#35524) üzenetére


spanyoll
addikt

Azok engem is idegesítenek, de azok kevésbé veszélyesek, mint az ilyenek, akik azt hiszik mindent megtehetnek. Amúgy rohadtul szigorítani kéne a jogsit, nem odaadni mindenkinek 70 fölött, mondván jaj nyugodtan menjen csak.

@Juszt: Azért az elég kemény. Nem vagyok egy nagy ember, de én biztos eltörtem volna 1-2 ujját, vagy minimum a fején a szemüveget, nem csak úgy magában. Utálom a közveszélyes embereket. Nem érdekel ha valaki szerint jó dolog 330-cal menni, de tegye ezt éjszaka, üres úton úgy, hogy egyedül dögöljön meg az árokparton, és lehetőleg egy fát se döntsön ki, mert azért is nagyobb kár, mint az ilyenekért.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35527) #40935168


#40935168
törölt tag

Jajj de negatívak vagytok ma... c-c-c-c-c ... :DDD

(#35528) aleister válasza madgie (#35524) üzenetére


aleister
veterán

Én egyetértek tökéletesen. de ezzel óvatosan itt, mert megkapod az ugyancsak libsi, "mindenkinek-mindent megértünk, mert övüké is az út" dumát.

(#35526) spanyoll:
Ez tévedés.
Amint előzésre kényszerít téged valaki (és a -5tel haladó ilyen), az már az életeddel játszik...és nem csak a tiéddel.

(#35525) .: JuSzT :.
"annyit csináltam hogy felszálltam a buszra, és a szemüveges sofőr szemüvegét darabokra törtem"

Már megbocsáss, de ez egy ritka nagy paraszt dolog volt. Akár körül is nézhettél volna -igen, a zöld ellenére is. Legközelebb mi lesz? Eltöröd egy vak botját?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35529) madgie válasza aleister (#35528) üzenetére


madgie
titán

Pontosan: felb@sszák az egész mögöttük haladó sor agyát, aztán valaki kiugrik olyankor, amikor nem kéne és kész is a baj.

(#35530) .: JuSzT :. válasza aleister (#35528) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Akár. Törhetett volna az arccsontja is.

[ Szerkesztve ]

(#35531) fi:zi'k válasza aleister (#35528) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Biztos ő is libsi. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35532) m3ss válasza spanyoll (#35523) üzenetére


m3ss
veterán

igazatok van, na meg nagyon konnyen oriasi balesetek lehetnek a par meteres kovetesi tavolsagok miatt...de azert legalabb annyiszor mennek ki az 1.2-esek elozni akkor amikor nem kellene, mint ahanyszor a porschek belemasznak vkinek a seggebe...mind2nek a q**a anyjat :DD

(#35524) madgie haha igen. meg nalunk nincs parhuzmos kozlekedes. varoson belul vegkepp semmi. 40-nel totymorognek az emberek a belso savban, ha nincs senki jobb oldalt akkor is. soha nem ertettem ezt. en ha 70-nel megyek 50 helyett a 2 savos uton, akkor is kimegyek a kulso savba...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#35533) aleister válasza fi:zi'k (#35531) üzenetére


aleister
veterán

Biztosis. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35534) fi:zi'k válasza aleister (#35533) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyébként részben igazad van, mert ha te zöld jelzést kapsz, attól a többiek még nem kapnak betonfalat, ami fizikailag megakadályozná, hogy elüssenek.
Juszt reakciója meg teljesen érthető volt és visszafogott. A szemüveg eltörésével még metaforikusan jelezte is, hogy "láss, ne csak nézz!". :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35535) #40935168 válasza m3ss (#35532) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ezzel nem értek egyet. Rendeszeresen pályázok és sokkal többször jönnek ki egykettesek a belsőbe (én meg laza lesemírommennyivel), mint mikor mögém érkezik be 2 kilóról egy BMW vagy Porsche, hogy akkor húzás van ... Ilyenkor legszívesebben azt kívánnám, hogy legyen az autóm 6 tonna és körbe "dögvetővel" ellátva, azaz a lökhárítók helyére elöl-hátul 1-1 vasúti síndarab felszerelve. De a lánctalp sem árt, csak az ugye nem bírja a szpídet.. :D

Amikor én kamiont látok a külsőben (és én is ott haladok, mivel pályán is érvényes a jobbra tarts), már kb. 100-150 méterrel mögötte kényelmesen behúzom a belsőbe. Ha előznének engem, még van időm elengedni és a kamion mögött "csak" 90m körül húzom a belsőbe, ha meg nincs senki a belsőben éppen, akkor tényleg jó messziről behúzom és ennyi.

Az egykettes meg a gyökkettő agyával kábé arra sem képes, hogy belenézzen a visszapillantóba: messziről látom, hogy ott poroszkál a kamion mögött, na mondom ez kihúzza elém mindjárt (én már a belsőben, készülök elhaladni mellette). Erre behúzza elém. Satufék. Anyád.

*nagylevegővétel*

Szépen süt a Nap Debiben. :D

(#35536) madgie válasza fi:zi'k (#35534) üzenetére


madgie
titán

Én Juszthoz küldöm az embereket fotós cuccért, ő elintézi, hogy látszerészként én se haljak éhen. Business is business :D

(#35537) .: JuSzT :. válasza madgie (#35536) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Sosem volt szemüvegem, most szereztem, de csak mozizáshoz, mert amúgy a 0.5 szemeimmel tök jól elvagyok.
Az lehet a szemüvegtől, hogy nagyjából 5 méteren belülre rosszabb a térlátásom vele? Vagy csak szoknom kellene a keretet, és a szemüvegtémát egyébként?

(#35538) #40935168 válasza #40935168 (#35535) üzenetére


#40935168
törölt tag

A jövő autópályáit úgy képzelem, hogy pályára hajtáskor lenne két középső sáv, szalagkorláttal elválasztva a többitől. Külsőkben lehet menni 130-cal, belül meg a minimum a 180 (kék tábla) és kb. 100 km-enként lenne 1-1 kilépési pont ebből a gyorsforgalmiból. Kb. mint a reptérre menő gyorsforgalminál, hogy kétoldalt 2-2 sáv van a normál közlekedőknek meg a gyökkettőknek, belül meg lehet tolni neki (kivéve, amikor a teherautó beszorul az alagútba, anyád2) :)

[ Szerkesztve ]

(#35539) Real_Necro válasza spanyoll (#35523) üzenetére


Real_Necro
veterán

Seggbehajtós idiótáknál bevált módszer megvillantani féklámpát. Nem fékezni, csak lámpát villantani. Egyből észhez kapnak...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35540) aleister válasza fi:zi'k (#35534) üzenetére


aleister
veterán

Így van.
Simán lehet valaki figyelmetlen, fáradt. Mindenki hibázik. Csak egy ideális világban nem kerülhet autó a gyalogátkelőre zöld jelzéskor. Lelépni az úttestre bármilyen körülmények között, körbenézés nélkül, egész egyszerűen felelőtlenség.

(#35538) Eperkutyus
A "jövő autópályáján" te már nem mész semennyivel senemse, csak a kocsi. Az is pont annyival, mint az összes többi, ez pedig annyi lesz, mint amennyi a megengedett. :)

Szíves megtekintésedre. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35541) spanyoll válasza #40935168 (#35535) üzenetére


spanyoll
addikt

Igaz, a visszapillantóba nem néző eléd bevágókból is van rengeteg. A kedvencem amikor kamionos vagy furgonos csinálja ezt. Értem én, hogy neki nagyobb a kocsija, de azért na.
Én sem vagyok egy Fittipaldi, de néha örülnék neki ha egy ilyenem lenne.
@Juszt: nekem is felesem van és nekem is fura néha közelre.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35542) Lassú Víz válasza m3ss (#35532) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Néha az 1.2-esnek is, meg a 8 szelepes régi motornak is ki kell mennie előzni mert van 40 km/ó sebességkülönbség közte meg a kamion között. És olyan is van amikor az előtte lévő autó 30 m-re van tőle, mert az se tud menni és már az is kurva kis követési távolság 120-as tempónál. Akkor mi a fasznak kell villogni meg tolni a másikat? 30 m-ért? Na olyankor nagyon boldog lennék, ha lenne egy két dolog az autómban azokból amik a Nyomás utána aranyszínű kabriójában voltak :DDD

spanyoll:
Gondolom a külső sáv meg üresen tátongott, de az M7 Székesfehérvár - Budapest szakaszán mindenkinek csak a középső meg a belső sávra állították ki a jogsiját.

Eperkutyus:
Hát, eddig azt hittem normális vagy. :U Németországban a tizenx éves 900 ccm-es Poloval sem toltak le amikor a kamiont előztem. Lelassítottak, látták, hogy annyit tud az autó, azután kimentem a külsőbe ők meg léptek tovább. Ennyi. Ne sértődjön már meg senki azon, hogy 130-ra kell lassítania egy pár m-re.
Én meg amiatt anyázok, hogy látom a tükörben a marhát, jön mint a golyó. Na mondom ez még megelőz mire utolérem a kamiont. Hát nem, lelassít, és a legrosszabbkor lesz a legrosszabb helyen. :W

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#35543) Byk01 válasza madgie (#35524) üzenetére


Byk01
senior tag

Ezzel csak az a baj, hogy a hülyeporsés a saját döntése alapján meg gyorsan, a lassan haladót meg legtöbbször valami kényszeríti rá (az öregnyuggert a lassuló reflexei, az üveges az úthibák, aput meg a lánya, aki behány a hátsó ülésre, ha 40-nél gyorsabban megy, Pista meg tönkrevágott minden sebességi fokozatot a harmadikon kívül).
Persze ettől még idegesítő marad a dolog, de nem szabad elfelejteni, hogy csak a legnagyobb megengedett sebesség van előírva, az alatt mindenki olyan gyorsan megy, amilyen gyorsan akar és tud.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#35544) spanyoll válasza Lassú Víz (#35542) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja persze, a külső sáv az úgy nézett ki ott most is mint mindig: kamion, 2km üres szakasz, kamion kamion kamion, 4 km üres szakasz, belsőben mindenki aki 90 és 140 között halad, beleértve a kamiont előző kamionokat, a belsőben pedig a presztizsbelsősök meg azok akiknek derogál a "szélső két sáv, ahol csak a lassú hülyék mennek"

Amúgy viccesek néha az emberek. Ma pl azon az idióta furgonoson röhögtem, aki 130 és 135 körüli tempóval közlekedett úgy, hogy a platóján volt valami targonca szerű gép. Megelőzöm, ilyen 140 körüli tempót belőttem előtte, erre azt látom rá 2 percre, hogy a belső sávban 5 kocsis sor, az idiótája pedig előzne engem, de a hatalmas tempókülönbség miatt nem tud. Adtam némi gázt, hogy beférjen mögém megint, aztán mehettek az emberek, utána pedig láttam, hogy kicsit inkább lemaradt, rájött, hogy nem éri meg rohanni egy ránézésre 1-másfél tonnás szállítmánnyal.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35545) m3ss válasza #40935168 (#35535) üzenetére


m3ss
veterán

"Ezzel nem értek egyet. Rendeszeresen pályázok és sokkal többször jönnek ki egykettesek a belsőbe (én meg laza lesemírommennyivel), mint mikor mögém érkezik be 2 kilóról egy BMW vagy Porsche, hogy akkor húzás van ... "
pont ezen gondolkodtam, hogy egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor tortent velem ilyen...mondjuk mostani kocsival nem is palyazok szinte semmit. ha meg ilyen tortenne elengedem, legalabb letakaritja az utat :)

"Az egykettes meg a gyökkettő agyával kábé arra sem képes, hogy belenézzen a visszapillantóba: messziről látom, hogy ott poroszkál a kamion mögött, na mondom ez kihúzza elém mindjárt"
ahh, akiknek meg a szabalyosan vezetes is nehezen megy...ne is gondoljunk bele mi tortenne ha megcsuszna az autojuk, ki kellene hirtelen kerulni vkit, stb...
eloitelek tudom, de megvannak azert azok az autotipusok/kasztok akiktol en is rettegek az uton (foleg motorral) de nem a porschesek azok :N
persze kivetelek vannak, mint pl ez a lambos :U

"Néha az 1.2-esnek is, meg a 8 szelepes régi motornak is ki kell mennie előzni mert van 40 km/ó sebességkülönbség közte meg a kamion között."
nem az 1.2-esekkel van a bajom, inkabb a vezetoikkel :) amikor benzines kocsival 2500as fordulaton akar elozni...aztan elvaltja 4e-nel. autoszerelo cimboram szokott jo sztorikat meselni ugyfelekrol, sokan nem a fogyasztas miatt nem porgetik pl a benzinmotorokat, hanem mert feltik a motort..hiszen olyan hangos fent, biztos art neki...
amugy ha meg jonnek mogotte gyorsabban, meg is lehet varni h elmenjenek a gyorsabb autok..nekem sem esik nehezemre.
legjobbak a kamion/teherauto soforok. ok meg a fogyasztas miatt eloznek gyokketto sebessegkulonbseggel. tempomat, +5 km/ora..es 2 perc alatt meg is elozi a masikat. oket szeretem a legjobban :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#35546) #40935168 válasza Lassú Víz (#35542) üzenetére


#40935168
törölt tag

Neeem, én teljesen hülye vagyok.. :U (Viszont a golyó nem én vagyok, hanem az engem letoló állat. Én nem szoktam sem dudálni sem anyázni a tücsökpöcsökre, inkább próbálom megjósolni a viselkedéséből, behúzza-e elém vagy sem. Ha úgy gondolom igen, motorfék, aztán 110-120 körül az utolsó 10 méteren eldől, kirántja-e elém (amit megtehet, előzékeny vagyok) vagy marad a helyén (ezt is megteheti és köszi akkor). :) )

Amit utálok, az az uccsó pillanatban behúzás elém. Tükör minden nélkül. Amikor egyértelmű, hogy b+ csak satuval jövök le százötvenről a megengedettről 90-re..

m3ss: múltkor egy ilyen nagyvad ért be mögém, de csak szép lassan. Úgy 20-al lehetett több benne, nem nyomta neki nagyon, de azért tekintélyesen terpeszkedett a nagy LED lámpáival meg a xenonnal a visszapillantómban. Itt én is azt játszottam, hogy beálltam mögé vagy 20-30 méterre, mikor hogy, ő sepregetett előttem nagy fék-gázzal (néha közelebb kerülve hozzám, néha távolabbra), én meg egyenletesen mögötte. Egy fél centivel kellett a gázpedált lentebb nyomni, de legalább tartósan jöhettem így végig :D és no para. A kocsi elejét meg k*ra féltem, mióta nagyon ritka a jó állapotú, törésmentes első lökös, szal a követési táv általában megvan, még rá is hagyok.

[ Szerkesztve ]

(#35547) Throme válasza #40935168 (#35535) üzenetére


Throme
veterán

ezzel az a gond, hogy te betartod a jobbra tarts elvet, de a 90% nem és a B-s jogsija B, mint belső sáv.
Belül mennek a menők, kívül a lúzerek... ez a szemléletük. Irányjelzőről bizonyos kategória felett nem is hallottak. Ezekhez a bömbikhez...stb biztos nem adnak kapcsolót.

Az egykettesnek is van joga előzni a pályán a kamiont, nem csak a gyorshajtóknak.
Ha tartaná mindenki a max 130-at nem is lenne gond.

Majd a gyorshajtók megkeresik a féket (nyilván nem 5cm-re előtte kell kivágódni, de 200m-ről le tud fékezni). Max villogtatnak.

Mindenki abból a szemszögből nézi ezt a témát, amilyen autóban ül.
X év pálya és - majdnem - immunis leszel az ilyenekre bármely oldalon is állsz.

(#35548) Real_Necro válasza #40935168 (#35546) üzenetére


Real_Necro
veterán

Index nélkül... aztán meg megy a két sáv között mert nem tudja eldönteni lehúzódjon vagy sem...

Egyébként nem kell autópálya ahhoz, hogy lássa az ember mennyi sokmillás (de nem pont azok) autón nem működik az index... körforgalomba behajtáskor nem szeretem...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35549) #40935168 válasza Real_Necro (#35548) üzenetére


#40935168
törölt tag

Azaz :D

Throme: jahh meg sem lepődök már ezeken. Tolom vagy 7 éve a pályát, most ritkábban, 6 éve meg heti 2x Debrecen-Bp M3, meg volt egy jó adag M7 is, mikor megvolt a siófoki csajom. :B

(#35550) m3ss válasza Throme (#35547) üzenetére


m3ss
veterán

"Egyébként nem kell autópálya ahhoz, hogy lássa az ember mennyi sokmillás (de nem pont azok) autón nem működik az index... körforgalomba behajtáskor nem szeretem..."
ezt de utalom en is. nem ertem miert csinalja mindenki. o is szokott a bejaratban allni, amikor nem indexel vki...nem kapcsol?
masik meg, akkor is megallnak sokan a korforgalom elott, ha belatni 200m-rol is, hogy senki sem jon...o azert megall mintha stop tabla lenne :C

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.