Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34051) Lassú Víz válasza #40935168 (#34048) üzenetére


Lassú Víz
őstag

"de ez már az új modell, mert látod .. a pipa alatti kis rész"

Ennyi. Péniszhosszabbítás. Megvan fotós cuccban is ugyanez.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#34052) *Ropi* válasza rbalint88 (#34050) üzenetére


*Ropi*
félisten

Playersroomnál nem zökkenőmentes a garanciáztatás. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34053) Mercutio_ válasza *Ropi* (#34049) üzenetére


Mercutio_
félisten

Legutóbb én is 3-at vettem abból a nadrágból ami tetszett, most várom a leárazást C&A-ban és, hogy belekerül-e, ha igen megyek és veszek még 3-at.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34054) rbalint88 válasza *Ropi* (#34052) üzenetére


rbalint88
addikt

Tudom, a regi airmaxem ennek koszonhetem ;)

(#34055) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#34046) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bakker... ne fusson előttem az úton... én sem megyek a járdán és akkor nem lesz elcsapatva. :D

Aleister:

Olyan zselés bigyó van most az új fotóstatyóm alján. Hogy minek az jó kérdés, de dizájnos... ja és fekete. :D

Szerk.:

Gyerekek, jövőre szervezünk Larryék fele horgászós fotóstalit? :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34056) Freddy76 válasza Real_Necro (#34055) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem Larry hülyén mutatna ebben a fehér bikiniben.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34057) *Ropi* válasza Mercutio_ (#34053) üzenetére


*Ropi*
félisten

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen "mániákus". :D

A "szép cipők" női változata. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34058) Larry303 válasza Freddy76 (#34056) üzenetére


Larry303
addikt

felpróbálnám -nem a bikinit... -mondjuk ha annyit iszunk mint múltkor, akkor lehet azt is :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#34059) *Ropi* válasza rbalint88 (#34050) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm! A SportsDirecten találtam kettőt is ami jó lesz, ráadásul a párjaikat összecserélve is hordhatóak ha nagyon variálni támad kedvem. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34060) Lassú Víz válasza Real_Necro (#34055) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Jó lenne. Aleister által javasolt ősziből úgysem lett semmi. Viszont Larryék húúú-úú-ú de messze vannak.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#34061) Mercutio_ válasza *Ropi* (#34057) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hinnye, de megváltoztak manapság a lányok ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34062) *Ropi* válasza Mercutio_ (#34061) üzenetére


*Ropi*
félisten

Arra gondolsz, hogy gumicsizmában járnak? ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34063) Mercutio_ válasza *Ropi* (#34062) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nagyobb a...mellük:D

Balinov:Ez a pecás csaj tudat alatt azért csak 6, a Sidney-t Szindinek olvastam.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34064) Balinov


Balinov
félisten

Boldog Ujevet Sydney!

a latvany qrvajo, viszont a zene szerintem kurvaszar.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#34065) Freddy76 válasza Lassú Víz (#34060) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem Füred tavaly bejött. Hangulatilag is, helyszínileg is. Akár ismételhetnénk...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34066) aleister válasza Lassú Víz (#34060) üzenetére


aleister
veterán

Úgy hallottam nagy sikere volt. Sok fotós ment el rá. Nagyon sajnálom, hogy nekem sem jött össze.

(#34065) Freddy76:
Én támogatom, mert közel van, de nem tudom mennyire korrekt a keleti régiókban élőkkel, hogy ennyire preferált ez a környék. A veszprémivel együtt ez lenne 3 éven belül a 3. Vp megyei tali.
De ismétlem, én csak örülnék neki. Így biztos el tudok menni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34067) Real_Necro válasza Larry303 (#34058) üzenetére


Real_Necro
veterán

...vagy ez lesz: :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34068) Real_Necro válasza Freddy76 (#34065) üzenetére


Real_Necro
veterán

Füred jó volt, bár a 2 szobatársam annak ellenére, hogy ők váltig állították, hogy nem horkolnak, horkoltak mint az atom. :DDD

Ellenben Eger is jó volt, de szervezhetjük másfele is. Igaz a többség talán Bp közelben van, de egy kis Őrség sem lenne rossz, vagy északi szomszédaink felé is mehetünk... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34069) Freddy76 válasza aleister (#34066) üzenetére


Freddy76
addikt

Hűha, remélem, nem rontom el a bulidat azzal, hogy elárulom: nem miattad mentünk a megyébe :DDD . Relatíve jó kompromisszum, a banda 90 %-a budapesti, ehhez közel van, aki keletről jönne (pl. Debrecen), annak az a plusz egy óra talán nem tragikus, a nyugatiaknak közelebb van. Felőlem mehetünk keletre is (Eger is jó volt), de Füred egyszer már bejött. A szállás ár/érték arányban, a szolgáltatásait (főzés, evés, ivás) tekintve verhetetlen, ott a Balaton, amelybe Larry sajnos nem esett bele.

Más: sokszor regéltem már a monori pincefaluról, amely az egyik leghangulatosabb az országban. Ha nincsenek is Villányt, Egert, vagy Tokaj környékét überelő nagyborok, kiváló fehér és rozé borokat, kellemesen iható vöröseket árulnak a helyi gazdák, a pincefalu pedig nagyszerű. A Jégvirágtól borvirágig téli rendezvény, jópár pincében adnak forralt bort, mindenféle érdekes ízesítéssel (pl. chilis), és van kaja is a legtöbb helyen, ez általában ilyen-olyan bloggerek és éttermek "kitelepülése". Idén ez január 17-én lesz, a rendezvény délutáni, tehát estére vissza is lehet érni Budapestre. A rendezvény tökéletesen alkalmas ama tétel megdöntésére, miszerint a forralt borból elpárolog az alkohol, és nem lehet tőle berúgni. Emellett ha van protekciótok (pl. én), akkor tudunk intézni több pincében nem forralt bort is, amelyet le lehet kísérni pálinkával.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34070) Mercutio_ válasza Freddy76 (#34069) üzenetére


Mercutio_
félisten

Támogatom!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34071) rbalint88 válasza Freddy76 (#34069) üzenetére


rbalint88
addikt

Az ötlet kiváló, de abban azért látok logikai buktatót, hogy estére haza lehet jönni. Vagy vonattal terveztél menni?

(#34072) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Javasasszony [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34073) *Ropi* válasza aleister (#34066) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Úgy hallottam nagy sikere volt. Sok fotós ment el rá. Nagyon sajnálom, hogy nekem sem jött össze."

Hirtelen azt hittem, hogy a füredire mondtad. ;] :D Aztán eszembe jutott, hogy akkorát csak nem flasheltél, hogy 100% filmszakadás legyen az egész. :))

(#34068) Real_Necro: Ezért fogok megint egyedül aludni. :D

(#34069) Freddy76: Én is támogatom. Meg majd azokat is, akiknek azért marad egy kis vér is az alkoholszintjében. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34074) zolka78


zolka78
senior tag

Egy jó taliban én is benne kennék már, legyen bárhol is :) . Viszont mindenkinek boldog új évet kívánok. Én ezekkel indulok neki az új évnek, és remélem rosszabb nem is lesz mint ahogy indítok :D .

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#34075) Freddy76 válasza rbalint88 (#34071) üzenetére


Freddy76
addikt

Például, nyugatitól 40 perc, az állomástól a helyi taxi 600 forint, vagy valami ilyesmi. De a taxi 8.000 pénzért hazahoz Budapestre, egy tele autónál 2.000 fejenként. Vagy lefelé saját autó, hazafelé sofőrszolgálat, ez is 8 rugó körül van.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34076) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#34075) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nincs az az isten hogy monortól hazáig ne hányjam össze a taxit :D

(#34077) aleister válasza Freddy76 (#34069) üzenetére


aleister
veterán

A manóba! Pedig egész eddig ezt hittem. Megyek is, és alkoholba fojtom a bánatom. :)

(#34073) *Ropi*:
:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34078) Freddy76 válasza .: JuSzT :. (#34076) üzenetére


Freddy76
addikt

Akkor neked a vonatot ajánlanám, ott a WC-t nyugodtan össze lehet hányni. Tudom, többször próbáltam. Ráadául segít is: amikor ott vagy a hányás szélén, és érzed, hogy forogsz, émelyegsz, és tudod, hogy hányni kell, mert az segít, na, akkor jön a nemszeretem része, a garat megpiszkálása mutatóujjal, figyelve arra, hogy még a sugár előtt kivedd a kezed, ellenkező esetben a könyöködig hányásos leszel, rosszabb esetben a bentfelejtett kezed afféle szelepként működve az arcodra irányítja a cuccot. No, a vonaton bemész a WC-be, felnyitod, belenézel, veszel egy mély levegőt, és úgy jön a rókasereg, mint az angol vidéken a dekadens arisztokrácia vadászatain, kutyák százaitól hajtva. A Monor-Nyugati távolság amúgy pont ideális egy hányás-szeánszra.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34079) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#34078) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ha jól gondolom ott már elővárosi modern vonatok járnak, retro szag nélkül, sajnos :)

(#34080) Mercutio_ válasza zolka78 (#34074) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hinnye basszus, tegnap pentaxos évzáró tali volt, ahová egy ember hozott vázat az is mellete 3 panával (G1/5/6 ) jött, egy másik már nikonos és benézett gorgo fuji x-e1-el, ilyen leosztás mellett te is jöhettél volna.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34081) Freddy76 válasza .: JuSzT :. (#34079) üzenetére


Freddy76
addikt

Ne zónázóval menjünk, hanem sima, mindenhol megálló személlyel, annak azért még van bukéja. De a hegyen az egyik haveroméknak van olyan vegyesgyümölcse, amiből ha a részeg fejedre ráküldesz két felest, majd elmondom, miből készül, hánysz, mint a lakodalmas kutya.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34082) Real_Necro válasza Freddy76 (#34078) üzenetére


Real_Necro
veterán

Zalaegerszeg-Székesfehérvár vonalon már a kék vonattal megvolt egyszer a hasmars... nem kívánom senkinek... :N Ellenben gondolni is rossz a körülményekre és már kavarog a gyomrom...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34083) j.bravo válasza fi:zi'k (#34032) üzenetére


j.bravo
addikt

Eltököltem/tük az időt és <<2 hét (!!!4!!négy4!!) alatt elfogytak a jegyek...
Szóval viszkinetes kóstoló lesz de nélkülünk. Nekünk akkor lesz ha szervezünk.
Nem kizárt a dolog, hely kell, lista, bevásárlás, és komoly (!!!) vállalás a részvételre és a nedűk árának arányos részének kicsengetésére.
Meg egy józan aki töltöget. Ropi anno mintha vállalta volna ;)

Whatever.

(#34084) j.bravo válasza Freddy76 (#34069) üzenetére


j.bravo
addikt

Részemről támogatom a monori falu ötletét.

Whatever.

(#34085) Freddy76 válasza j.bravo (#34083) üzenetére


Freddy76
addikt

Támogatom. Vállalom a beszerzést és a kóstoló összeállítását. Ez utóbbit úgy, hogy bemegyek a boltba (ahol ismernek), és megkérem, hogy állítsanak össze egy sort. De itt azért egy ütősebb kóstolóra 10.000 forintos átlag palackárral lehet számolni (pl. 3-4.000 egyszerűbb, 10.000 a nagyon jó, 17-18 a királyság), szóval ide kell legalább 8-10 ember, hogy ésszerű áron kijöjjön.

Én egy ilyet kaptam, hát kurva jó. Símán a húszezres Lagavulinok és Ardbegek ízét hozza.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34086) *Ropi* válasza j.bravo (#34083) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ugyan nem emlékszem, de vállalom. :)) Magamnak persze majd kólát töltögetek. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34087) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Ezzel a jól összekevert partikoktéllal kívánok mindegyikőtöknek boldog újévet! :)

A '90-es évek slágerei (nem én mixeltem csak Youtube-on találtam rá), nosztalgiából a saját fülemre hangoltam őket (kompresszor, parametrikus EQ, stb., hogy idézze a bakelitek atmoszféráját :D), mert az eredeti eléggé digitálisan üresen szólt. :)

Tracklista mellékelve, hogy ne legyen meglepetés. ;)

Holnapig hagyom fent. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34088) j.bravo válasza Freddy76 (#34085) üzenetére


j.bravo
addikt

Én ugye ezt még szülinapra:
http://www.whiskynet.hu/whiskey_235/single_malt_323/balvenie_12_eves_double_wood_07_l_40_791

Ez tényleg jó cucc.

Most meg ezt, csak egyliterest:
http://www.whiskynet.hu/grants_07_l_40_446?keyword=grant's

Ezzel sincs nagy baj, de egy Famous Grouse vagy Hankey Bannister talán jobb. A Hankeyre hasonlít talán kicsit jobban.

Azt vettem észre magamon hogy ha pálinkát iszom, gyakran hiányzik a fahordó. Töményebb cuccnál gyakrabban, 40% körül ritkábban.
Mindenesetre attól tartok, a viszkibuzulás hatása...

Whatever.

(#34089) Lassú Víz válasza j.bravo (#34084) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Nem rossz ötlet ez a borfalu, de a galéria alapján erőteljesen szabadtéri program, így időjárásfüggő is.

Füredi helyszín is rendben van, feltéve ha kiadják nekünk újra azután, hogy gab.m telepített egy rókát a szobába. Viszont jobb lenne olyan hely, ahol van fűtés is :U Először úgyis azt kell eldönteni, hogy családos program legyen vagy olyan mint a tavaszi volt?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#34090) Freddy76 válasza Lassú Víz (#34089) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem erőteljesen szabadtéri program, hanem abszolút szabadtéri program... Tehát ha szárazság van, akkor jó. A hideg nem gond.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34091) gab.m válasza Lassú Víz (#34089) üzenetére


gab.m
senior tag

Tetszik ez a visszafogott megfogalmazas :D
Taliban en is benne lennek (palinkat kevesbe eroltetve mint multkor).
Buek mindenkinek igy elore is!

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#34092) TayRol


TayRol
veterán

Bujék

(#34093) fi:zi'k válasza j.bravo (#34083) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Helyszínt tudok intézni, ha vállaljátok, hogy eljöttök az Örsig.

Egyébként mindkét alkalomra elfogytak a belépők?

(#34085) Freddy76
8-10 embernél maradna kb az 5e/koponya árazás?
Részemről rendben van, ha vki csinál egy kis prezentációt is. :DDD

---
Én két ilyen 50 dekás hambival búcsúztatom az évet.
BÚÉK!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34094) Real_Necro válasza fi:zi'k (#34093) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vannak szerintem itt szakik a témában, de egy ilyen kóstolóban én is benne lennék. A helyet meg gyanítom... ;) :))

Rájöttem hogy qrvajól szól a hangcuccom. Gyerekek, ezek a Dali hangfalak ("Malac" erőlködővel) kibebacottüberbrutáljól szólnak szomszédbactató hangerőn is. Annyira szépen tisztán hogy beszabehu...

Ja, a múltkoriban linkelt spanyol bor megfelejtős, olyan mint egy itthoni ócska kékfrankos. De minjdárt őblítgetek még valamivel, aztán lehet kiülni ablakba tüzijátékot nézni, mertazóccsó. :D

Ja és ha idő előtt nem tudnék gépelni BUÉK mindenkinek! Hétvégén ki jön újévköszöntősörözni? Lehet kollégámmal beülünk valahova...páran már találkoztak vele is.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34095) cOxeR


cOxeR
Ármester

Boldog új évet srácok! :)

(#34096) aleister


aleister
veterán

BUÉK Niggerek!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34097) forceberg


forceberg
veterán

BUKÉ Mindenkinek!
De valami Art fajta!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#34098) j.bravo válasza Real_Necro (#34094) üzenetére


j.bravo
addikt

Kékfrankost nem szidni, kedvenc szőlőfajtám, pont mert igen sokféle bor tud belőle lenni.
Jó is van :)

Sok egészséget meg boldogságot mindenkibe! :)

Whatever.

(#34099) Novics


Novics
senior tag

BUJJÉKOK! :isten-isten:
Sajna betegség miatt elmaradt a baráti összeröffenés, máshová meg nem volt már kedvem elmenni. De legalább elszórakoztam itthon a mai fonyódi jégszobros képeimmel. Az is valami. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#34100) Larry303


Larry303
addikt

boldog új évet Uraim!

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.