Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34801) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#34797) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Xiaomi piston

(#34802) Mercutio_ válasza JohnyBlue (#34798) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vinnyogok én így is, ezért írtam amit :P

A zoknisnak van csípője, egész jó combja és még némi cickó is befigyel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34803) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

(#34804) Lassú Víz válasza .: JuSzT :. (#34803) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Kár, hogy hőálló kesztyű kell hozzá, és fél óráig bírja az akku ;]
De a 4 mag 2,5 GHz-en nyilván eléggé fogyaszt is. Egy-két hónap telefon generáció, és nem lesz olyan készülék ami ne tudna ennyit, de ma még szerintem túl nagy ára van ennek a teljesítménynek.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#34805) m3ss válasza Larry303 (#34774) üzenetére


m3ss
veterán

haha, el tudom kepzelni a gitaros fejet. cipruson csinaltam keresztelon egy timelapset sj4000-rel. felraktam a szoszek tetejere az egyik gyari rogzitovel ami nem volt meg hasznalva. negyed orat feszegettuk, vegul sikerult letorni a talpat. a tappancsot meg otthagytam a templomban, nem tudtam hirtelen semmivel se leszedni :DDD :N

eleg jo gitarszolokat tol a stevie bacsi.

fizik es mi a terv orson? hozzatok mennenk?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#34806) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#34801) üzenetére


Mercutio_
félisten

A basic vagy a premium verzió?
Egyáltalán hangzásban van difi?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34807) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#34806) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

ez Én csak ezt ismerem, ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#34808) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#34807) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a "prémium" néven fut itthon, gondolom az volt az előző verziója amit basic néven árulnak.

Csajok+sötétség

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34809) Real_Necro válasza m3ss (#34805) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link] ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34810) gab.m válasza Mercutio_ (#34808) üzenetére


gab.m
senior tag

:W :C

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#34812) *Ropi* válasza *Ropi* (#34811) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, és a mindenkori kedvenc. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#34813) zool1


zool1
őstag

(#34814) TayRol


TayRol
veterán

Na, a mai naptól én is beléptem a szifonosok táborába egy 5s-sel. Eddig jó. :)

(#34815) Real_Necro válasza Real_Necro (#34779) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kellemes a korábban linkelt bor. Kissé savas, de ízre, illatra, színre teljesen vállalható.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34816) spanyoll válasza TayRol (#34814) üzenetére


spanyoll
addikt

Egy hónap múlva kérnénk véleményt, kíváncsi vagyok (főleg ha droidról váltottál).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34817) TayRol válasza spanyoll (#34816) üzenetére


TayRol
veterán

Jah. Ok.

(#34818) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#34816) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Rolit ismerve hol lesz az már egy hónap múlva... ;] :DDD

Egyébként kérdezd Freddyt, asszem egy ideje ő is 5S-el tolja.

Holnap majd jól beletépünk...

(#34819) TayRol válasza t_a_m_a_s (#34818) üzenetére


TayRol
veterán

A, telefonban nem vagyok annyira őrült :D

(#34820) rbalint88 válasza spanyoll (#34816) üzenetére


rbalint88
addikt

Draga, de ertektarto, mukodik. Nem kell tulragozni. Linuxosoknak es dacos lazadoknak nem ajanlott. Aki meg hasznalni akarja es nem szopni vele, de kell a sok app, hajlando es tud fizetni erte, az vegye.

(#34821) TayRol válasza rbalint88 (#34820) üzenetére


TayRol
veterán

Amit szokni kell az a 4"-ős kijelző az 5"-osok után, de nem vészes. Cserébe könnyebb is a telefon.

(#34822) Freddy76 válasza spanyoll (#34816) üzenetére


Freddy76
addikt

Just works. Ennyi az iPhone lényege.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34823) spanyoll válasza Freddy76 (#34822) üzenetére


spanyoll
addikt

Egy dologra vagyok kíváncsi amúgy, az az, hogy szaggat-e néha vagy sem. Bármilyen téren (játékot leszarom, az most irreleváns tehát).
Mert mindenki azt mondja, hogy nem, aztán nemrég belefutottam két olyan véleménybe is, hogy igen.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34824) rbalint88 válasza spanyoll (#34823) üzenetére


rbalint88
addikt

Szaggatasnak nem mondanam, neha megakad egy pillanatra (kb ugy, mintha egy 24fps filmben 3 ugyanolyan kepkocka jonne egymas utan), de ez is csak ket eroforrasigenyes alkalmazas kozotti valtaskor es ritkan fordul elo. De fagyas, "xy alkalmazas leallt, sajnaljuk" nincs.

(#34825) atok666 válasza spanyoll (#34823) üzenetére


atok666
őstag

Neha megriccan, de nem szaggat.

Atok

(#34826) atok666 válasza spanyoll (#34823) üzenetére


atok666
őstag

Szaggatassal nem lesz gondod. A legidegesitobb dolog az az, hogy kicseng a telefon, fogadod a hivast, majd meg legalabb egy masodperc mire valoban osszekapcsol a masik fellel. Igy leirva lehet nem tunik gaznak, de a valosagban nagyon idegesito..

Atok

(#34827) spanyoll válasza rbalint88 (#34824) üzenetére


spanyoll
addikt

Érdekes. Még két dolog, ha már felmerült, aztán ígérem, hozok egy segges fotót.
1: mondjuk 2 év után mennyire kezd el esetleg szarakodni, vagy továbbra is pöpec és nem kell újrarakosgatni.
2: ha jön új OS, aztán még egy újabb, akkor a régivel mi van? Kuka, vagy simán használható mondjuk még a 4S akkor is, ha kidobják a 7-est?
+1: Google cuccait allaround jól kezeli? Droidban ugye alap, hogy a mail kliensektől a mapsig minden alapból van és jól optimalizált viszonylag, de iphone hogy szereti hogy nem?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34828) rbalint88 válasza spanyoll (#34827) üzenetére


rbalint88
addikt

1: ha nem szemeteled ossze mindennel, akkor nem kell ujrarakosgatni. De ha felraksz uj foverziot, akkor erdemes clean installt csinalni, appstorebol letoltogetni a cuccokat ujra es csak a beallitasokat, adatokat visszatolteni.
2: erdemes felrakni mindig a legujabb rendszert. Nagybatyamnak sima 4-e van es tok jo az ios7-tel is. Annyiban jelent gondot, ha nem telepited a frissiteseket, hogy idovel a programok sem frissulnek, mert ios 8+ kell neki, aztan mivel nem frissult a program, megszunik annak a verzionak a tamogatasa es a programot se tudod hasznalni.
+1: persze, minden tovabbi nelkul.

(#34829) spanyoll válasza rbalint88 (#34828) üzenetére


spanyoll
addikt

Király, már csak az a bajom akkor, hogy drága, de attól még jó cucc akkor (ahogy sejtettem is).
Köszi!
Nem segg, de csaj:

[link]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34830) Real_Necro válasza TayRol (#34819) üzenetére


Real_Necro
veterán

Öööö... várj csak, nem régen még G2-őd volt, aztán azt cserélted ha jól emlékszem Nokiára kb 1-2 hónapja, most meg 5S... tényleg nem... :N ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34831) rbalint88 válasza Real_Necro (#34830) üzenetére


rbalint88
addikt

Fenykepezonel egy-ket het, telefonnal egy-ket honap :)

(#34832) madgie


madgie
titán

Szifonosoknak kötelező kipróbálni a Hyperlapse-et, zsiványzsír az a progi :)

(#34833) Mercutio_ válasza rbalint88 (#34828) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyébként droidra nagyjából ugyanez igaz, csak azt több geek használja aki orrba-sszájba romolja meg minden vackot felrak, és persze kevésbé vannak szűrve az appok mint almán.

4S/5/5S árban droid oldalon is elég korrekt cuccok vannak.
A dolog másik fele, hogy kicsit könnyebb 2-3 hw-ra rendszert fejleszteni főleg úgy, hogy a cég dönti el milyen app-okat enged a storeba, ehhez képest az almások is találkoznak bug-okkal, biztonsági problémákkal.

DE ez csak amolyan morgó széle megjegyzés volt, teló /nő /bor ízlés és egyéni preferencia kérdése, ebben aztán tényleg nincs helye a térítésnek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34834) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#34833) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:R

Holnap majd jól beletépünk...

(#34835) Real_Necro válasza Mercutio_ (#34833) üzenetére


Real_Necro
veterán

200-300k körül biztosan nem vennék szifont. Igaz androidot sem. Mindkettő baromira túl van árazva. Szerintem manapság 80 körül már qrvajó készülékeket kapni, persze ez is siralmas, ha azt nézzük, hogy 3 éve 50 körül volt ez az érték...
Az agyon romolást én sem igazán értem. A régi Defy+-on a gyári OS nagyon rossz volt, ott volt értelme, mert jelentősen megkönnyítette a használatot. De most, amikor már elég jó a gyári is, minek?
A G2-őn meg a G2 minin is gyári romot használunk, mellette jó pár progi fel van rakva. Tökéletesen, G2-nél teljesen döccenő mentesen megy minden. A mini játéknál olykor picit akad.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34836) madgie válasza Real_Necro (#34835) üzenetére


madgie
titán

Az a baj, hogy okostelefont jó esetben az applikációk miatt is vesz az ember, ott meg még mindig le van maradva a droid az almához képest, az ablakosról nem is beszélve. Nem az appok számára gondolok, arra sem ,hogy az instagram megvan mindkettőre, egyszerűen sokkal több és jobb és szebb UI-val rendelkező app van almára, mint bármi másra. Nem a hasamra ütve mondom ezt, tavaly is majdnem végig droidom volt, azelőtt volt WP is, most megint iOS.

Másik oldalról viszont megértem azt is, hogy drága az iPhone, mert baromira az és igazából az iOS 7 óta annyira nem is stabil az az oprendszer,

(#34837) TayRol válasza Real_Necro (#34835) üzenetére


TayRol
veterán

100 alatt vettem az új 5s-t. (erős alkuval)
Mondjuk a G2 még mindig kedvencem.:)

(#34838) Mercutio_ válasza madgie (#34836) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó esetben lehet, de az saccra 5-10% a többinek elég a viber/fácse /gmail /twitter vagy szimplán csak nemkap hhagyományos telót pedig amire neki kell beérné azzal és nagyobb kijelzővel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34839) Real_Necro válasza madgie (#34836) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem már mindegyik platformra annyi app van, hogy aki nem talál neki megfelelőt, az egyszerűen csak nem ért hozzá... Saját telefonból többnyire androidosom volt, cégesek meg mind szifonok, általában nekem kell lenni a problémamegoldónak ha valami nem működik... én már a szifon egygombos használatától meg a menüjétől is kirohanok a világból. Nekem annyira idegesítő lépkedni benne, annyira kényelmetlen számomra a használata, hogy legszívesebben bedobnám a lézergépünkbe és addig sütném amíg csak bírja a gép. De ízlések és pofonok. Valakinek meg pont ez jön be. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34840) Studi


Studi
addikt

Érdekes észrevétel! Fizessenek is a környezetkárosító 'csögök! :DDD

(#34841) Byk01 válasza Studi (#34840) üzenetére


Byk01
senior tag

Én ezt inkább a szánalmasnak, és káros hozzánemértésnek tartom, és még ilyen szinten sem tudok nevetni rajta, mint te.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#34842) fi:zi'k válasza Studi (#34840) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Abszurdisztán..

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34843) Mercutio_ válasza Studi (#34840) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van még lejjebb....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34844) Mercutio_ válasza spanyoll (#34829) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most nézem, tisztára mint egy volt kolléganőm fiatalabb korában.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34845) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#34808) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még csak mos láttam, hogy mit linkeltél. :DDD :W :DDD
Ha jól látom, megtaláltam a volt szomszédomat kommentelőként. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34846) zolka78 válasza fi:zi'k (#34842) üzenetére


zolka78
senior tag

Francokat.... Ez már Taplisztán :D .

Egyébként nemrég ismerőssel beszélgettünk annak apropóján, hogy itt bp-n is aki teheti kezd át/vissza állni fával való fűtésre. Itt Kispesten is egyre több helyen látni az elmúlt 3-4 évben füstölgő kéményt. Nekünk is már a második telünk fa tüzeléssel. Van rá sanda gyanúm, hogy lesz itt megint füstadó.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#34847) Studi


Studi
addikt

Srácok, ez teljesen félreértitek! A jóságos kormány segít nekünk irányt mutatni, nehogy letérjük a rezsiharc által kikövezett útről, melyet a putyini atom világít majd meg!

(#34848) Novics válasza Studi (#34847) üzenetére


Novics
senior tag

+1
Nekem is rögtön az ugrott be - na jó, csak másodiknak, először #!%&@#$#&°!!! - hogy minek a magyarnak napenergia, amikor most kötötték meg az évezred üzletét az atom bővítésére. Le kell törni a konkurenciát!

Vidéken már elég sokan, elég régóta áttértek a fatüzelésre, de itt legalább van helye. Azért Bp-en az autók, gyárak mellé még a jó kis fatüzelés is bekapcsolódik, akkor lesz ott jó levegő!

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#34849) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Várjátok már? ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#34850) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#34849) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.