Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35951) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Gyerekek!

Valaki érti mi folyik a Nikon topicban? :F

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35952) cOxeR válasza Real_Necro (#35951) üzenetére


cOxeR
Ármester

Igen, moderáció abszolút hiánya az ami zajlik... :)
Itt előbb lenne moderálás, mint abban a topikban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35953) Real_Necro válasza cOxeR (#35952) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mekkora agyatlan baromságok vannak már... ez a skac össze-vissza beszél értelmetlen zagyvaságokat. :Y

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35954) cOxeR válasza Real_Necro (#35953) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én csak néha olvasok bele... :)

(#35955) rbalint88 válasza cOxeR (#35952) üzenetére


rbalint88
addikt

Ezért írtam, hogy elég lenne egy fotós topik, megy hozzá egy keménykezű moderátor. Az a napi 5 érdemi hozzászólás, ami elhangzik a szakmai topikokban összesen, bőven kezelhető lenne egy topikban.

(#35956) forceberg válasza rbalint88 (#35955) üzenetére


forceberg
veterán

Legalább a márkák között is több lenne az áthallás, de pl. a fanboyok meg össze-összeugranának... :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#35957) rbalint88 válasza forceberg (#35956) üzenetére


rbalint88
addikt

Amit a modi azonnal gyomlálna.

zerk: mondjuk én nem bánom a cziczaharcot, legalább meglenne a napi matiné :)

[ Szerkesztve ]

(#35958) cOxeR válasza forceberg (#35956) üzenetére


cOxeR
Ármester

Egy dolog biztos, hogy a milceseket nem szabadna beengedni... ;] :DDD
Amúgy egyetértek én is... túl kevés a szakmai pörgés.. bármelyik ilyen fotós topikot is nézi az ember...

(#35959) #40935168


#40935168
törölt tag

Én nem értem miről beszél. Mármint TÉNYLEG nem, nem csak trollkodok.. :F Így olvasom, olvasom, heee.. wtf .. :W

[ Szerkesztve ]

(#35960) rbalint88 válasza cOxeR (#35958) üzenetére


rbalint88
addikt

naaaa. mondjuk amennyiszer obit cserélgetek a vázon, kb kompaktos is lehetnék :DDD
amit Tamás írt múltkor, az nagyon szöget ütött a fejembe. akartam venni egy Leica D-lux-ot (Pana LX100) a közeljövőben, de gyakorlatilag a mostani fényképező is tökéletesen megfelel a céloknak, inkább erre veszek egy kitobit napfényes turistáskodáshoz. ugyanúgy zsebbarát marad, a képminőségével elégedett vagyok, a szerencsének és a jó nepperkedésnek köszönhetően sok pénzem sem áll benne, akkor minek váltsak. mondvacsinált indokokat lehetne felhozni a váltás mellett, de sokkal kevesebb pénzből nagyobb előrelépést is el tudnék érni, ami nem menne továbbra sem a hordozhatóság rovására. (milc előtt D90 volt 18-105-tel és 35/1,8G-vel, most Pana GX1, 20/1,7 II)

(#35961) #40935168


#40935168
törölt tag

(#35962) fi:zi'k válasza #40935168 (#35961) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vótmá!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35963) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#35962) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez is büntet

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35964) TayRol válasza Real_Necro (#35951) üzenetére


TayRol
veterán

Rajta vagyok az ügyön...

(#35965) Mercutio_ válasza *Ropi* (#35872) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az majd engem is érdekelne :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35966) Mercutio_ válasza Real_Necro (#35944) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha lenne mit már előszedtem volna.
Azon törpölök, hogy kinézek arra a börzére, ha nem látok semmit akkor megrendelem azt a Chronograph-ot kintről, ha nem tetszik eladom beszerzési áron.

Furkoo: Chronograph szerintem eleve kizárja a csak számlap+mutatók kialakítást, esetleg ez? Vagy a korábban linkelt Orientek közül valami?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35967) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#35966) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez a Casio szerintem sokkal inkább illene hozzád.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35968) TayRol válasza Mercutio_ (#35966) üzenetére


TayRol
veterán

Ez a casio jól néz ki. Ami meglepő, de mindenképp pozitív csalódás részemről.

(#35969) Real_Necro válasza Mercutio_ (#35966) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem vagyok Casio ellenes, de akkor már inkább a korábban linkeltek közül ezt: [link] :B

Egyrészt szerintem komolyabban néz ki, másrészt 40-ért kapsz egy zafírüveges órát. A Casio-t szidni fogod az első "karambolnál", hogy karcolódik az üvege...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35970) fi:zi'k válasza Real_Necro (#35969) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ennek már a látványától is kiráz a hideg. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35971) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#35967) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szakik szerint becsapósak a képek, azt mondják meg kell nézni/felpróbálni élőben az órákat mielőtt megvennénk.
Ez a Casio is pofás, de a Chairman képeken letisztult viselve viszont lehet jellegtelen.

Real_Necro: Igen, először azt néztem ki, de 40k-t "kidobni", hogy kiderítsem akarok-e órát nem fogok :(

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35972) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#35971) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez tök alap. :K Persze csak ha van rá lehetőség. Nekem eddig szerencsém volt órákkal, ami képen tetszett, az élőben is. Amit viszont meg is vettem, azt nem láthattam előtte, csak monitoron.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35973) Real_Necro válasza Mercutio_ (#35971) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mert miben különbözik, ha csak 30-at "dobsz" ki rá?

Egyébként tényleg a legjobb ha elmész és felpróbálod. A zafír üvegest mindenképpen ajánlom. A korábbi Casiom sajnos nem volt az, van is rajta két nagyobb karc. A Citizenem zafíros, kapott már jópárat és egy karc nincs rajta. Szerintem sokat számít.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35974) Mercutio_ válasza Real_Necro (#35973) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az, hogy a kintről 30-ért megvett óra itthon 50 fölött van, így árában el tudom adni, az itthon 40-ért árultat viszont 25 körül tudnám valszeg eladni, ami 15k bukó. De mondom, előbb megnézem a börzét, hátha lesz valami 10-20k között, azon gondolom már nem sokat lehet bukni ha nem jön be, akkor se.

+ most telót váltok, arra is elmegy 15-20k, szóval lehet ezt az egész órás dolgot napolom.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35975) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Halleluja

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35976) *Ropi* válasza Mercutio_ (#35975) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez se rossz...

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35977) Chapel válasza *Ropi* (#35976) üzenetére


Chapel
addikt

A prospektuson: "...szomszédaink is érdeklődtek felőle..."

"Bazzeg Jani, ezek már megint felkúrták azokat a ....szott lámpákat!!"

:D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#35978) *Ropi* válasza Chapel (#35977) üzenetére


*Ropi*
félisten

:DDD

Engem meg levert a víz: első ránézésre azt hittem Eperkutyus van a képen... :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35979) #40935168 válasza *Ropi* (#35978) üzenetére


#40935168
törölt tag

Uhbazz míg töltött lassan, én is.. wtf :D :Y

(#35980) gab.m válasza #40935168 (#35979) üzenetére


gab.m
senior tag

Nem is mondtad... Gratula! :DD

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#35981) cOxeR válasza #40935168 (#35979) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez még egy Déényóóccáz szelfi amit titkolt előlünk... gyári nyikon borderel... :DD

(#35982) Mercutio_ válasza *Ropi* (#35978) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is csak a csaj láttán gyanakodnék, se nem milf, se nem dögös ukrán gida.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35983) Byk01 válasza Mercutio_ (#35982) üzenetére


Byk01
senior tag

:DDD :DDD :DDD :C :C

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#35984) L4mie válasza *Ropi* (#35978) üzenetére


L4mie
veterán

:K :DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#35985) spanyoll válasza *Ropi* (#35978) üzenetére


spanyoll
addikt

Ez megér egy smileyt :DD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35986) Freddy76


Freddy76
addikt

A feleségem nem ért meg engem, és furcsa dolgai vannak. Ma reggel bementem a spájzba, levettem a polcról a szaloncukros dobozt, megettem a benne lévő utolsó szaloncukrot, majd az üres dobozt visszatettem a polcra, ahonnan elvettem. Erre megkérdezi, hogy miért tettem vissza, miért nem dobtam ki.

Hogy lehet ilyen kérdezni :F Nem értem a nőket :( .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35987) Real_Necro válasza gab.m (#35980) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem "barátod" volt az eskifotós és valóban Kutyust látjuk, csak hát mindenki máshogy dolgozza fel a képeit. ;] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35988) j.bravo válasza Freddy76 (#35986) üzenetére


j.bravo
addikt

Ha fémdoboz, akkor veled értek egyet.
Ha sima papír, akkor Janával.
:DDD

Whatever.

(#35989) Freddy76 válasza j.bravo (#35988) üzenetére


Freddy76
addikt

Erre inkább nem is reagálok.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35990) j.bravo válasza Freddy76 (#35989) üzenetére


j.bravo
addikt

Természetesen a papírdobozt a szelektív gyűjtőbe gondoltam.
Vagy ne súlyosbítsam...? ;]

Whatever.

(#35991) Real_Necro válasza Freddy76 (#35989) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem neked van igazad. A bűnös az, aki képes volt 1 darab szaloncukorral visszarakni a dobozt. Te csak éreztetted a súlyát. ;) :P

Szerk:
Egyébként ki ette meg az utolsó előttit?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35992) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#35991) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én is hagytam volna egyet, hogy még maradjon egy utolsó másnak is, de doboz nélkül raktam volna vissza azt az egyet.

(#35993) zool1


zool1
őstag

Urak!

Tudtok olyan androidos alkalmazást, amivel 2 telefon között lehet fájlokat másolni wifin?!
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#35994) Real_Necro válasza zool1 (#35993) üzenetére


Real_Necro
veterán

Wifi file transfer?

Max 5MB-os fileokat tud küldeni az ingyenes verzió.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35995) zool1 válasza Real_Necro (#35994) üzenetére


zool1
őstag

Köszi ezt a progit használom telefon és pc között file másolásra, de 2 teló között eddig még nem sikerült működésre bírni. :B

(#35996) Freddy76 válasza .: JuSzT :. (#35992) üzenetére


Freddy76
addikt

És annak mi értelme?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35997) madgie válasza Freddy76 (#35996) üzenetére


madgie
titán

A megeszem az egészet a picsába, nem hagyok egyet kivételével semminek nincs értelme :D

(#35998) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#35996) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kevesebb hely, és ha a kisasszony véletlenül a szaloncukorra vágyik, és eszébe jut, hogy hoppá van még a dobozban, akkor ha nem is 5-10 darabot talál mint amire számított, de talál egyet. Jut is marad is.

(#35999) rbalint88


rbalint88
addikt

Háromnegyed órán át telefonáltam egy ügyfélszolgálattal, hallgattam a robotkurvákat, hogy aztán az amúgy tök kedves ügyintézőcsaj közölje, hogy "hát ezt csak személyesen az üzletben lehet megérdeklődni". Anyád. Akkor mi a hóhérnak van minden egyes boltnak külön száma, ha úgyis a tetvedék központi ügyfélszolgálatra kapcsol. :W

(#36000) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap előtt nap közben magán számon csörögtek, felveszem, T-től mutatkozott be valaki és nyomta a sablonszöveget, hogy premium ügyfél vagyok blablabla, felveszik a beszélgetést és válaszoljak az alábbi igen/nem-es kérdésekre. Éppen meló közben voltam így először kérdeztem át tudja e küldeni mailben. A válasz nem volt, merthogy ezt így a rendszerben kell rögzíteni... Abban maradtunk, hogy ma délután keresnek. Nekem nem igazán szimpatikus az, hogy magánszámon egy tök ismeretlen kiadja magát a szolgáltatómnak és nyilatkoztat valamiben. Szerintetek ilyennek érdemes eleget tenni vagy el kell hajtani a picsbe?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.