Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35751) Studi válasza Real_Necro (#35750) üzenetére


Studi
addikt

Freddyt? :DD

(#35752) forceberg válasza Studi (#35751) üzenetére


forceberg
veterán

Nem hinném, mert aki őt személyesen ismeri, az letagadja! ;] :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#35753) *Ropi* válasza forceberg (#35752) üzenetére


*Ropi*
félisten

Enyhe kétkedéssel fogadnám, hogy személyesen ismeri Freddy-t: senki sem él addig, hogy elmondhassa, hogy találkozott vele. ;] :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35754) forceberg válasza *Ropi* (#35753) üzenetére


forceberg
veterán

Szóval sok sebből vérzik ez az állítás! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#35755) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Verselemzési folyamatábra: :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35756) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Hiánypótló termék. :D

Ez meg milyen már? :N

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35757) aleister válasza Real_Necro (#35740) üzenetére


aleister
veterán

Nem bazz!
De jó, hogy szóltál! :R

Nézegettem az eztv countdown-t, mert éreztem, hogy valami kedvenc ismét aktuális, de ezek szerint már ment.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35758) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#35750) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Andris, tudod, hogy nekem sem ez a fő csapásirány a zene terén:) Tegnap írtak róluk az indexen, hogy mekkora királyok már, gondoltam linkelek tőlük valamit... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#35759) cOxeR válasza .: JuSzT :. (#35739) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez tényleg nagyon rendben van... mint az autó, mint a képek. :)

Ha már autóbuzulás... ezt az oldalt ajánlom egy kis nyálcsorgatásra. :)
[link]

Valamint az én gyengém:

[ Szerkesztve ]

(#35760) Mercutio_ válasza cOxeR (#35759) üzenetére


Mercutio_
félisten

Matuka :DD

Kis hírek a nagyvilágból [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35761) Real_Necro válasza aleister (#35757) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egész jó volt a második évad első része. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35762) Ear001


Ear001
addikt

Big Stig :DDD

(#35763) m3ss válasza cOxeR (#35759) üzenetére


m3ss
veterán

autobol is vintaaazs kell mi? ontsd le kromofaggal a fokat, jo lesz az par ev mulva :DD
nekem is bejonnek ezek a stanceworks, stancenationos atok, az a baj kozlekedesre nem alkalmasak, legalabbis itthon. kiallni vele es lefotozni, majd visszallni..erre jok :DDD

(#35762) Ear001 ma indul a kovetkezo szezon. elozetes alapjan jonak igerkezik...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#35764) aleister válasza Real_Necro (#35761) üzenetére


aleister
veterán

Én most délután állok neki.
Lent van a 2. is, de nincs hozzá felirat. :(

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#35765) werttzui


werttzui
őstag

(#35766) Studi válasza werttzui (#35765) üzenetére


Studi
addikt

(#35767) cOxeR válasza Studi (#35766) üzenetére


cOxeR
Ármester

+1

(#35768) Freddy76 válasza Studi (#35766) üzenetére


Freddy76
addikt

+1

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35769) werttzui válasza Freddy76 (#35768) üzenetére


werttzui
őstag

Csajt kértél,most szóltam... :DDD

PENTAX

(#35770) *Ropi* válasza Studi (#35766) üzenetére


*Ropi*
félisten

+1. A függönyt simán a hajának néztem: ez mindent megmagyaráz... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35771) werttzui válasza *Ropi* (#35770) üzenetére


werttzui
őstag

Vannak ám fotók a világban :( :DDD

PENTAX

(#35772) *Ropi* válasza werttzui (#35771) üzenetére


*Ropi*
félisten

Bizony ám. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35773) werttzui válasza *Ropi* (#35772) üzenetére


werttzui
őstag

oké ,de ezek poénosak... van rossz van szánalmas meg van családi :DD
no jó javítok :)

[ Szerkesztve ]

PENTAX

(#35774) Freddy76 válasza werttzui (#35773) üzenetére


Freddy76
addikt

Na jó, maradhatsz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35775) werttzui válasza Freddy76 (#35774) üzenetére


werttzui
őstag

:D Még szép

PENTAX

(#35776) *Ropi* válasza werttzui (#35773) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez meg már túl jó. :D Valami átlagosabb, amiről még el is hiszi az ember, hogy valóban létezik (és nem csak Photoshopban)? ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35777) werttzui válasza *Ropi* (#35776) üzenetére


werttzui
őstag

Csak neked

PENTAX

(#35778) *Ropi* válasza werttzui (#35777) üzenetére


*Ropi*
félisten

:)) További papamétereket nem mondok, mert társkeresős topicnak fognak minket nézni a végén. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#35779) Mercutio_ válasza werttzui (#35765) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tóth Verát bezárták 1 hétre a mekibe?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35780) cOxeR válasza m3ss (#35763) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ebbe nem az a buli (na jó az is :DDD )... hanem a big block, meg a hidraulika... meg úgy az egész, amitől használhatatlan lesz közlekedésre... :DDD :))

(#35781) Real_Necro válasza Freddy76 (#35768) üzenetére


Real_Necro
veterán

tempban... ezt nem lehet jóvá tenni...

Most jöttünk Madách Színházból... a darab nagyon jó volt, de a színészcsajok felhozatala is... :D

Szerk.:

Ja és Polyák Lillának még mindig eszméletlen jó hangja van.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35782) spanyoll


spanyoll
addikt

Nektek nincs más programotok vagy én vagyok hirtelen ilyen elfoglalt, hogy jó lenne tudni, mi lesz a whiskeyzéssel? Csak mert rohadtul kéne egy programot besűríteni a hetembe, így meg nehéz, hogy nem tudom, hogy csütörtök vagy péntek. Köszipusziszercsilávcsi.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35783) Mercutio_ válasza Real_Necro (#35781) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom a lényeges dolgokra koncentráltál :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35784) Real_Necro válasza spanyoll (#35782) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, nem ártana fixálni, mert lassan rám szakad pár melódia és idő hiányában vissza kell lépnem ha még pár hetet toljuk... :U

Merci:

4. sorban max csukott szemmel tudtam volna nem észrevenni... :D Egyébként a "József és a színes szélesvásznú álomkabát"-ot néztük. Összvissz 2 órás kellemes zenés darab.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35785) spanyoll válasza Real_Necro (#35784) üzenetére


spanyoll
addikt

No ez az, hogy lassan nekem is vissza kell jeleznem programra, aztán ha pont akkor van amikor a whiskeyzés, akkor én is meg a pluszegyem is visszamondjuk sajna, aztán gondolom pénz szempontjából sem mindegy, hogy hányan leszünk.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35786) Mercutio_ válasza Real_Necro (#35784) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, azt mi is láttuk pár éve.
Múlt héten Spamalot volt, Balogh Annának is olyan torka hangja volt, hogy hinnye :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35787) Real_Necro válasza Mercutio_ (#35786) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az is jó, mi anno a 100. előadáson voltunk. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#35788) fi:zi'k válasza spanyoll (#35782) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Itt vagyok már.
Végül 6-4 arányban a csütörtök győzött és a 6 órás kezdés. Holnap megyek lefoglalni, tehát 90%-ra vehető az időpont.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35789) Freddy76 válasza fi:zi'k (#35788) üzenetére


Freddy76
addikt

Most csütörtök? Hányan leszünk? Én nem írtam be semmit, úgy voltam vele, hogy a többséggel megyek...

Keret mekkora?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35790) fi:zi'k válasza Freddy76 (#35789) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, most csütörtök.
10 fővel számolunk, bár ha te nem írtad be, akkor nem igazán értem, hogy miért van 10 voks.
5e/koponya a keret.

Necroval múltkor azt beszéltük, hogy a párom és m3ssné is küld kaját, akkor elég lesz a további kaja/piára 500 Ft fejenként.

Bárkinek ellenvetése ezek ellen?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35791) Freddy76 válasza fi:zi'k (#35790) üzenetére


Freddy76
addikt

Nincs ellenvetés. Akkor most 10, vagy 11 fő? Mondjuk majdnem mindegy, egy üveg kell minden tételből.

Kérdések:

1. Tételek
Ez a sor maradna, azzal, hogy az utolsó, 5. tételt kicserélném erre, vagy erre.

Kérdés még egy. A fenti sorban szerepel egy japán whisky, ami "csak" annyiban érdekes, hogy jó. Tehát japán whisky, jó whisky, ennyi, de nem más, nem jobb, nem rosszabb, akár skót is lehetne. A linkelt sorban tehát - reményeim szerint - a 3. tételnél mindenki csendben konstatálja, hogy "ez igen", majd a 4. japán tételnél ugyanezt. Mi lenne, ha kicserélnénk a japánt erre? Ez egy sherry-s hordóban érlelt whisky, tehát valamilyen szempontból különleges, érdekes. A japán whisky pont olyan, mintha egy jó magyar pálinkamester építene egy tornyos főzdét Franciaoszágban, majd ottani barackból főzne barackpálinkát. Semmi érdekes nincs benne azon túl, hogy francia...

Elég az öt tétel? Volt szó róla, hogy viszek egy hatodikat is, valami igazán különlegeset, és abból az iszik, aki ott kifizeti a két cent árát. Mehet így is, de nem tudom, ennek mennyi értelme van. Hajlok arra, hogy elég lesz az öt tétel.

2. Lebonyolítás
Azt nem tudom vállalni, hogy egy órás előadást rittyentek. Annyit tudok, hogy röviden, pár szóban bemutatok minden tételt, meg beszélhetünk pár szót a készítésről. Aztán kitöltünk, iszunk, dumálunk, majd újra. Tehát nem hiszem, hogy formális, leülős előadós kóstolót kellene tartani. Annyi, hogy a töltögetést kordában tartjuk, tehát egyszerre kapja meg mindenki a két centjét, majd rövid ismertető az adott tételről, ivás, beszélgetés, majd következő tétel. Mondjuk 15 percenként egy. Aztán a maradék már szabad préda, de csak a végén. Jó így?

3. Pénzügyek
A whisky-ket megveszem, és hitelezem, és ott helyben szétosztjuk. De akkor arra kérném a résztvevőket, hogy egyezzünk meg: megveszem a fenti sort, és ahányan vagyunk, annyifelé dobjuk szét. Tehát ne legyen varia, hogy valaki mondjuk nem kéri az 5. tételt, és kevesebbet fizet.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35792) spanyoll válasza fi:zi'k (#35790) üzenetére


spanyoll
addikt

Részemről jó, a pluszegyemet nem tudom elérni, róla nyilatkozok, amint tudok.

@Freddy: A japán vonal részemről mindegy, jobban értesz hozzá, tőlem aztán lehet albán is ha finom.
Hatodik tétel centekre méregetéséből én kimaradok, tehát ha most visszajelzéseket vársz, akkor részemről az felejtős, plusz szerintem ha jön akkor az emberem, akkor őt sem érdekelné ez így azt hiszem.
Lebonyolítás tökéletes, max annyi, hogy a végén is azért legyen valaki szerintem aki méregeti a szeszt, hogy jusson ha valaki szeretne. Nem mástól sajnálom, csak ne az legyen, hogy valaki inna még és elfogyott, mert a másik ivott már hármat belőle.
Pénzügyileg az 5000+500ftot vállalom, ha jön a barátom, akkor szintúgy, tehát az nem kérdéses.

Mod: Azért lehet 11 fő szerintem, mert én írtam +1 embert, aki azt mondta, hogy jön. Amint tudok vele beszélni megkérdezem, hogy fix-e akkor 100%osan.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35793) #40935168 válasza Freddy76 (#34610) üzenetére


#40935168
törölt tag

Jó látni, hogy holmi szar Chivas-t nem isztok, bár a végére lehet hagynék valamit, legyen mit kihányni.. ;]
[link] Spanyoll, Freddy, csekk a linket ;)

[ Szerkesztve ]

(#35794) Freddy76 válasza #40935168 (#35793) üzenetére


Freddy76
addikt

Na ja, csak éppen mi nem a top ligából kóstolunk, másrészt olyan különbségekről van szó, amit mi, földi halandók nem veszünk észre.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35795) #40935168 válasza Freddy76 (#35794) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nyilván én sem gondoltam, hogy 46-k betoltok egyetlen italra, de érdekesség, érdemes nyitottnak lenni.. szóval én csakazért is bent hagynám a japót, bár én nem megyek erre az ivászatra. Tényleg, miért is nem megyek... :)) :W

(#35796) spanyoll válasza #40935168 (#35793) üzenetére


spanyoll
addikt

" A szakértő 4700 whiskyt kóstolt meg és bírált a 2015-ös bibliájához."

Emberes, mit ne mondjak.

Amúgy meg azért nem jössz, mert macskát tartasz, és az inged is pöttyös.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#35797) #40935168 válasza spanyoll (#35796) üzenetére


#40935168
törölt tag

Fenét. Rózsaszín. ;] Bár már nemigen jönne rám, kezdenek feszülni a jó kis XL-es darabjaim, 96 vagyok. Nemsokára férfi. ;] Amúgy meg azért nem, mert kurvakényelmetlen felmenni, ottaludni ki tudja hol, beb*ni, stb.

De örömhír Számotokra ;] hogy már nézegetem a kecókat.. :)

@ Freddy, a kóstoláson oké, hogy kiköpik. De akkor is szívódik nyálkahártyán némi alkohol... mennyit lehet kóstolni egyszerre, mondjuk egy délután alatt ? 10 ? 20 ? Amíg még az illető ítélőképes és az ízlelése megbízható, nem zsibbadt, stb.

[ Szerkesztve ]

(#35798) Freddy76 válasza #40935168 (#35795) üzenetére


Freddy76
addikt

Itt ugyebár arról van szó, hogy volt egy pár fórumozó, aki szerette a whisky-t, mások nem, és elindult a beszélgetés, hogy a whisky =/= Johnny Walker. Voltunk J.bravo-val kóstolón, bejött, így indult a dolog. Szóval a résztvevők vagy nem fogyasztanak whisky-t, vagy csak kivételes alkalmakkor, és többnyire nem is ismerik a whisky érdekesebb oldalát. No, innentől kezdve jön az eredeti sor:
1. Tisztességes blended whisky. Semmi extra, jó cucc, ennyi. Megfizethető.
2. Egy bourbon. Más világ, más alapanyag. Tökéletesen mutatja, hogy mi a különbség a skót és az amcsi whisky (whiskey) között.
3. Single malt. Hoppá-hoppá, emberek, mi is ez? Tiszta, telt, mégis bársonyos pia. WTF? Szóval ez a híres single malt whisky.
4. Japán. Hm, japó? Klassz. Olyan, mint az előző. Szóval ezt is csinálnak már?
5. Tőzeges füstös íz- és illatbomba. Lesz, akinek bejön, lesz, akinek nem. Lesz, aki lepetézik tőle, lesz, aki nem tudja eldönteni, hogy szereti-e. De közömbös nem marad senki.

Na szóval, az én gondolatom az, hogy a fenti sorból a 4. pontot cseréljük ki:
4. Sherry hordóban érlelt single malt. Hoppá, ott a cseresznyés illat, tényleg itt a boros íz, valahol mélyen. Olyan, mint a 3., csak van benne kis fűszer.

Nyilván egy gyakori whisky-vedelőnek érdekes, hogy a japán is jó, de aki most ismerkedik csak a whisky-vel, annak talán érdekesebb a kettes verzió. A 3-nál meg elmondjuk, hogy "ja, és ilyet a Japánok is tudnak".

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35799) #40935168 válasza Freddy76 (#35798) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ezt élvezet volt olvasni. Jó kis piálás lesz ... ;)
A pálinkakóstolót ki szervezi ? :D

[ Szerkesztve ]

(#35800) spanyoll válasza #40935168 (#35799) üzenetére


spanyoll
addikt

Abból az lenne, hogy mindenki hozna magával 1-1 liter házit, betennénk egy nagy zsákba, húzna mindenki egyet, aztán beszélgetés közben kóstolgatná folyamatosan a másik által hozott lityót amíg még a szájához tudja emelni a poharat.

Amúgy ma esti indokolotlan zenélésem.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.