Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) Byk01 válasza Mercutio_ (#15699) üzenetére


Byk01
senior tag

Olivia bőven elég lett volna reggelre (élőben, nem gifként) :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15702) Mercutio_ válasza Byk01 (#15701) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem vagyok Tibibácsi, te meg nem kaptál pöttyös labdát :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15703) Larry303 válasza fi:zi'k (#15697) üzenetére


Larry303
addikt

ha a 10 évvel ezelőttit megszorzod kettővel, akkor is kijössz 300ból. akkor is a repjegy vitte el 70% kb az egész pénznek :)
persze nem szállodákról, hanem appartmanokról beszélek...nagyon sok család van berendezkedve a turizmusra, minden fajta marketing nélkül...sokan vannak és segítik egymást. én biztos nem fizetnék itthon mást csak a repjegyet.
phiphin 500ft ért béreltünk bungalot, 3 méterre a parttól (dagálykor :DDD ) bangkokban találsz mindenféle szállást, krabin is vmi nevetséges ár volt...ha eszel ott ahol a helyiek, akkor nevetséges áron kapsz jobbnál jobb kajákat. persze aki vendéglők, szállodák, szervezett utak -akkor 8kilo kb :)

necro: voltam kínában is pár hetet, sokkal drágább volt mint thaiföld, pedig kb 2 év eltérés volt.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#15704) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#15699) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Olívia cicije elég szigorú, a fejbeb@szóson szétröhögtem magam:)) A görkoris-fagyis kutyát lopom, megy FB-ra:)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#15705) Balinov válasza t_a_m_a_s (#15678) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Tamas, semmi gond, mindig jo meghallgatni az ellenerveket. :R Azert tetszik a V40, mert 3evvel fiatalabbat lehet kevesebb km allassal, jo allapotban venni..Audi 2001-es, de az a 235kKM, ami van benne szerintem mar sok egy 1.6B/8V-nak, ugy nezki, kezdenek elojonni ilyen-olyan dolgok,amik megmondom oszinten nem nagyon tetszenek. Egy jo v40-et ki lehet fogni 2-3e-ert, A4 meg talan a feleert elmenne,igy gyk minimalis raforditassal 2-3evvel es jo 40k merfoldel kevesebbet futottat lehet beujitani. Persze a V40 az csak egy a par esetleges tipus kozul, nem hajt a tatar, igy utana tudok nezni mindennek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15706) t_a_m_a_s válasza Balinov (#15705) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Igen, zavaró amikor már kezdenek előjönni a nemszeretem dolgok... A 8 éves fiestán is jön elő ez-az. Mondjuk én elsősorban a hazai használtautó bizniszből indulok ki, én nehéz szívvel váltanék itthon egy 13 évesről egy 9 évesre... Azon is előjöhet ez-az, hisz már benne van a korban... Persze felétek azért más a morál használtautó eladás terén, ha valós a km és szép az állaop, bevizsgálható stb, akkor más a szitu. Meg persze ha el kell kezdeni komolyabban csorgatni a zsét az audira, akkor is lépned kell, ez egyértelmű.
Amúgy szépek ezek a valvok, meg még kombik is, nem ilyen "életmódkombi" mint a mostaniak. Móni focusa egy vicc, alig nagyobb a hely benne mint a fiestában(!), pedig egy kategóriával nagyobb... Persze, jól néz ki, meg biztonságos is, de szűk...

Holnap majd jól beletépünk...

(#15707) Balinov válasza t_a_m_a_s (#15706) üzenetére


Balinov
félisten

fokusz kombit neztem en is, de csak a legujabb, 1-2eves modellek utik meg azt az esztetikai szintet, ami miatt belemennek..annyi meg nincs szanva autora. itt is elofordul a km/mi allas buhera, de tobb irt megkerdezve sincs az a benyomasom, hogy olyan szintu tomegsport lenne, mint mondjuk otthon. Kereskedotol ha veszel hasznaltat, akar 10evest is, nem ritka, hogy 12honap gart ad ra, de legalabb 6-ot. Ami 2-3-nal tobb tulajt tud magamogott, azt eleve meg sem szabad nezni, mano tudja, mennyire hanyagoltak el. Az a jo, van itt 1-2 ceg, akik hozzafernek a hatosagi/biztositoi adatbazishoz, igy 10-15-20€-ert le tudod neten ellenorizni a km allast, tulajdonosok szamat, okozott/szenvedett baleseteket. Sokszor meg meg a szervizkonyv is elerheto. Riziko itt is a hasznaltauto vetel, de talan nem annyira, mint otthonka.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15708) m3ss válasza t_a_m_a_s (#15706) üzenetére


m3ss
veterán

+1. inkabb az allapot a lenyeg, nem a futott km, eletkor. 235k km nem sok egy szivo benzinesnel...milyen gondjai vannak? azert az sem mind1 hogy az audit mar ismered..gondolom cserelgetted rajta a dolgokat. nem kell mindent elolrol kezdeni. ott azert nem olcsok az ilyen szolgaltatasok...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15709) Chapel válasza Mercutio_ (#15699) üzenetére


Chapel
addikt

Köszönöm, Olivia kb. feldobta a napom, ha valami szar jön,csak eszembe jut és vigyorgok banbán. :D
(ki-be...szott istennő, sok mindent adnék egy fotózásért vele...és kb. mindent másért ;] )

btw: terhesség nála volt/van? Csak mert az a cicik mintha rendesen megnőttek volna. Persze nem baj, isten ments...

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15710) fi:zi'k válasza Real_Necro (#15698) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha harmadjára mennénk ki, akkor biztosan máshogy állnánk a dologhoz mi is. De helyismeret nélkül egy totál idegen országban...el vagyunk kényelmesedve. :B
A kollégád úgy is helyben rendezte volna a szállást, hogy nincs kint a barátja aki segítsen? :U
Thaiföld esetén még Phuket jött szóba nekünk is, de Samui jobban tetszett képek alapján.

(#15701) Byk01
+1 :K

(#15703) Larry303
Az ilyen csak "kirepülünk aztán majd lesz vmi" utakat te/ti hogy oldottátok meg?
Hogy álltok neki a szállás keresésnek, mi alapján?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15711) fi:zi'k válasza Balinov (#15707) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor nézd meg a Mondeo kombit, az már nagy. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15712) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok!

rég jártam erre. :(

fotózni persze fotóztam azóta rengeteget :) csak nem tudom... read onlyvá váltam valamiért a fotós topikokban, pedig mint mondtam fotózok :) aláírásomban a bizonyíték. ill a mobilfotózás is eléggé beszippantott
egyébként jelentkezek, mint olyan ember, akinek megvették egy képét gettyn.. 1 év után 1 kép... :D persze most pont jól jött az a dollár

egy kicsit OFF kérdésem lenne
egy ilyen sorrendet kéne felállítani, hogy
rekesz, záridő, ISO, expo korrekció, film, film típus (dia/nega),váz, obi...
ti hogy állítanátok fel ezt a sorrendet? nem találtam egyelőre semmit. egyébként szakdogához kell (mobilos alkalmazást fejlesztek)
bocsi az OFF-ért, de gondolom itt tuti fog valaki válaszolni
:R

[ Szerkesztve ]

(#15713) j.bravo


j.bravo
addikt

skacok, wizzairrel repult vki mostanában? mennyire köcsögösködnek a poggyaszokkal?
a kezi a leírás szerint nagyon kicsi, aggodom a lowepro slingshot200 aw miatt.
ellenben a feladandora 6000ert azt irjak 32kg, amit soknak erzek a kabinpoggyasz koruli szenyaskodas utan. Hol az atveres? Tenyleg 32kg, vagy csak ha minden plusz dijat kipengetek? 20kg remlik regrol...

Whatever.

(#15714) TayRol válasza eastsider (#15712) üzenetére


TayRol
veterán

csak a nexus, mi? ;]

(#15715) eastsider válasza TayRol (#15714) üzenetére


eastsider
nagyúr

:)) azé nem :D már jó a rencer végre, már romot se cseréltem ezer éve :D

(#15716) Karima válasza j.bravo (#15713) üzenetére


Karima
őstag

A fizetős kabin poggyásznál az a hivatalos szabály, hogy segítség nélkül fel tudd tenni a poggyásztartóba. "Amennyiben a kézipoggyász mérete meghaladja a kisméretű poggyászra meghatározott méretet, de nem nagyobb, mint 56 x 45 x 25 cm, úgy díjfizetés ellenében lehet a gépre felvinni. A poggyásznak be kell férnie az ülések fölötti poggyásztartó rekeszbe. Az utasnak képesnek kell lennie a táskát segítség nélkül felhelyezni a felső poggyásztartó rekeszbe. "

Szerintem amit Te néztél, az a feladandó, azaz ami nincs is veled az utastérben. Ott érvényes a 32kn darabonkénz, és max 6 db.

(#15717) *Ropi* válasza eastsider (#15712) üzenetére


*Ropi*
félisten

"...egy ilyen sorrendet kéne felállítani, hogy rekesz, záridő, ISO, expo korrekció, film, film típus (dia/nega),váz, obi...ti hogy állítanátok fel ezt a sorrendet?" ---> Körtét az almával... ;)

Kicsit úgy érzem, mintha egy szókirakós játék betűlevesébe cseppentem volna... ;) Mi a sorrendállítás célja?

Legelőször is kimaradt a legfontosabb (szerintem): a kép (mármint a fejedben, amit már az exponálás előtt látsz, hogy mit szeretnél visszalátni a képernyőn). ;) Ha az megvan, akkor ISO / rekesz / záridő: témafüggően mikor mi a fontos. ;)

"...film, film típus (dia/nega)..." ---> Itt most fel kellene sorolni az összes létezőt? :N

Jó lenne ezeket tisztázni mert lehet, hogy pofonegyszerű a válasz, de amíg nem értem a kérdést... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15718) j.bravo válasza Karima (#15716) üzenetére


j.bravo
addikt

ezt olvastam, meg ugye van a kosár amibe be kell tudni tuszkolni, meg leirtak h az ingyenes az 42x32x25 cm max.
ha nem tomom ki nagyon, akkor egy ekkora ketrecbe befer a tatyo, csak azon aggodom h belekotnek-e h a (hajlekony) fule kilog felul...

a feladandoval a 32kg-ot biztos nem erjuk el, csak azon aggodom hogy hol a trukk es valójában mennyi az annyi.
mondjuk 20kg is eleg lesz, csak jo lenne tudni.

Whatever.

(#15719) Karima válasza j.bravo (#15718) üzenetére


Karima
őstag

És akkor most mi is a kérdés? :) Vagy milyen trükkre gondolsz?

(#15720) Real_Necro válasza j.bravo (#15713) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tavaly Wizzair-el mentünk Korfura. Neckermann nekünk a legnagyobb csomagot fizette, tehát 32kg feladható poggyász, meg (ha jól emlékszem) max 15kg-os kézi poggyász, amit Karima is írt, hogy hogyan kell tudnod elhelyezni. Én vittem majdnem a teljes fotósfelszerelést a Lowepro mini trekkerben, ami kb 8kg volt. "Small" ragacsot kaptam rá, ami a legkisebb méretű csomagot jelenti. A súlyát meg sem nézték, csak ránéztek hogy hátizsák és már ragasztották is rá a csajok. Hazafele volt csak gebasz, no nem a súllyal, hanem a tartalmával, mert egy poros ládába ki akarták pakoltatni az egész felszerelést külön-külön. Mondtam nekik, felejtsék el. Hívták nagyfőnököt ránézett tatyóra kinyitva, aztán tovább engedett minket.

Eastsider:

Gyere áprilisi fotóstalira, ha gondolod: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15721) eastsider válasza *Ropi* (#15717) üzenetére


eastsider
nagyúr

:D
a kérdés, hogy van-e konvenció arra, hogy milyen sorrendbe tároljuk ezeket az adatokat, hogy állítjuk be, hogy kényelmes feljegyezni :)

(#15722) j.bravo válasza Karima (#15719) üzenetére


j.bravo
addikt

arra hogy
1) alapbol 6000ert x kg, es akkor 32 ha meg ott a helyszinen csengetek plusz parezret
2) kozlik hogy a fotostatyo az ingyenes mereten felul van es meg 3000 (ez legyen a legnagyobb baj mondjuk, tulelheto csak kell egy duty free feles hogy a jokedvem helyrealljon)

Gondolom nem veletlen hogy a free cabin baggage pár centivel kisebb mint egy rendesebb laptoptaska...

Andras, majd kerdezek hnap.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#15723) eastsider válasza Real_Necro (#15720) üzenetére


eastsider
nagyúr

fuhuu. ha jól állok idővel (szakdoga/ÁV) akkor simán :R

(#15724) Real_Necro válasza j.bravo (#15722) üzenetére


Real_Necro
veterán

Wizzairen nem kicsi az a rekesz, egy kisebb bőrönd simán odafér, vagy akár a mini trekkerem 2x egymásra fektetve. Ha hátitatyó és nem egy méretes túrazsák, akkor szemrebbenés nélkül rá fogják rakni a "small" matricát.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15725) Balinov


Balinov
félisten

egy 1.6B/8V hideginditasnal ez a hang ugye nem normalis, nyugtassatok meg. Meg azt is jol gondolom, ugye, hogy 1 nap utani hideg inditasnal nem kene a hutoventillatornak porogni, mint majom faszan a stanyeclinek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15726) Mercutio_ válasza j.bravo (#15722) üzenetére


Mercutio_
félisten

32 kilósban nincs semmi trükk, Freddy76 bőröndjét vittük tavaly, 28 kg volt hazafelé (Köszönöm drágám, hogy hozhattam ;]) a kézi poggyász súlyát nem nézték, de ez állítólag esetleges van amikor rájuk jön és mérnek, a becsekkolasnal van egy a megadott méretet befogadó fém négyzet profilú kutrica abba kell belefernie a fogokajat simán bele tudod gyomoszolni, volt egy srác akivel teszteltettek ő nem szarozott megtaposta a kis hátizsákját :DDD (gondolom semmi sérülékeny nem volt benne)

Amit nekünk még mondtak, hogy emellett viszont nem lehet további motyo (övtáska, fotó gép a nyakban, stb.) de ezt se vették akkor és ott komolyan (én beraktam a kézi poggyászba míg felszálltam, aztán a gépen elő vettem)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15727) Karima válasza j.bravo (#15722) üzenetére


Karima
őstag

A gépre - akár fizetős méret, akár nem - csak egy cuccot vihetsz fel. (pl laptoptáskát + egy kis hátizsákot/bőröndöt már nem)

5800Ft minden egyes plusz poggyász, aminek egyiknek sem haladhatja meg a súlya (külön-külön) a 32 kg-t. Viszont szerintem ez az ár csak akkor érvényes, ha előre online foglalod és kifizeted a poggyászdíjat. Ezt abból gondolom, hogy én, amikor először mentem a méretcsökkentés után - ugyanis előtte egy direkt wizzair méret alatti bőröndöt használtam -, és naivan nem is fizettem előre nagyméretű kézipoggyászdíjat, akkor a reptéren -mikor kiderült, h fizetni kell már érte - valami 6-7ezer Ft-ot fizettem egy útra.

(#15728) Karima válasza Karima (#15727) üzenetére


Karima
őstag

De volt jó élményem is a security gate-eknél: az előző nap vásárolt 125ml-es parfüm fennakadt, mert ugye 100ml-t felett nem nagyon lehet felvinni a gépre, ott akarták velem hagyatni a majdnem 20ezres parfümöt, aztán nagy nehezen megesett rajtam a biztonsági ellenőr hölgy szíve, és mondta, hogy akkor legalább a parfüm alján lévő matricát - amin többek közt a 125ml is rá volt írva - vegyem le, és úgy felvihetem. (Ebben lehet, h az is közrejátszott, hogy a hölgy kedvenc férfiparfümje volt:))

(#15729) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Anno szó volt róla, hogy i5 konfig alá milyen tápot lenne érdemes vennem. Nos nem cseréltem le, de már az új vas megy a gépben. A Zalman előlapi panelem alapállapotban 95W fogyasztást mutat a tápon. Tehát nem nagyon értem miért is kellett volna 525W-os táp felé nézegetni és miért volt kevés az Enermax Modu82+ 425W...? :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15730) Larry303 válasza fi:zi'k (#15710) üzenetére


Larry303
addikt

thaiföldön ez kb a legegyszerűbb, többi országba mi is azért úgy mentünk, hogy vmi már volt intézve...vagy kinti ismerős, vagy net
szal bangkok, majd taxival be a khao san roadra...ez a túristák mekkája ott, ez a része a városnak erre van kigyúrva, tele szállással vendéglőkkel, helyi utazási "irodákkal" -innen indulnak ált az utak is, 6-8 személyes kisbuszokkal. mi nagyon szerettük, minden túrán más embereket ismerhettünk meg.
nos a lényeg, hogy körbemész kiválasztod számodra a legmegfelelőbbet, és élvezed :)
amikor ott vagy nagyon egyszerűen megy, amúgy az elején én is kicsit fenntartásokkal fogadtam, de így utólag :DDD
sőőt inkább az a gáz, hogy annyi ember akar lecsapni rád -túristára- ,hogy ehhez kell rutin, hogy kivédd...plussz kicsit ismerni az árakat, helyeket stb, hogy ne verjenek át. pár utazós forumot érdemes átolvasni.

poggyász túlsúlyról tudnék mesélni :DDD -de nem wizzaires, szal inkább bele sem kezdek...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#15731) Byk01 válasza Mercutio_ (#15702) üzenetére


Byk01
senior tag

Ezért is csodálkozom ezen, hogy ekkora lett a választék, ezért is jeleztem, hogy kevesebb is bőven elég lett volna :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15732) j.bravo válasza Karima (#15727) üzenetére


j.bravo
addikt

koszi sracok, a feladandot mar neten megrendeltuk, kifizettuk, akkor nem aggodok (nagyon) :D

Whatever.

(#15733) aleister


aleister
veterán

Volt valami érdekes hétvégén rokkerek?

Tudjukki már megint hülyeségeket beszél az obisban. :U

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15734) #40935168 válasza aleister (#15733) üzenetére


#40935168
törölt tag

Van vmi mod itt arra h egy user-t letiltson az ember? Es akkor semmit nem lat tole, blokkolva van.

(#15735) aleister válasza #40935168 (#15734) üzenetére


aleister
veterán

Sajna nincs. Én már javasoltam crey-nek. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15736) Balinov


Balinov
félisten

most loptam arckonyvrol

Chuck Norris kandallója előtt egy grizzli fekszik kiterítve. Nem halott, csak fél megmozdulni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15737) TayRol válasza #40935168 (#15734) üzenetére


TayRol
veterán

:DDD

(#15738) spanyoll válasza aleister (#15735) üzenetére


spanyoll
addikt

Ez amúgy egy logikus lépés lenne a flameok csökkentése érdekében és a modik munkáját megkönnyítvén így. Ha nem látod, hogy az általad nem szimpatikus valakire reagálnak akkor szimplán nem foglalkozol vele, amúgy meg nem látod a baromságait és nem ontod a forrongó flame/off postokat. Nem is értem miért nincs ilyen :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#15739) Real_Necro válasza #40935168 (#15734) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van.

1.) Nem válaszolsz az írásaira.
2.) Ignorálod magad az érintett topicokból.

Én már Nikon és obis topicokat nem igazán látogatom, inkább leírom ide offba a kérdéseket. Ugyanannyi segítséget meg kapok itt is a jó arcoktól.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15740) fi:zi'k válasza Real_Necro (#15739) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Itt vannak jó arcok?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15741) #40935168 válasza Real_Necro (#15739) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ok de igy az egyik - esetedben az ertelmesebb - huzza a rovidebbet. Ha pedig a tobbi is igy tesz, az ujoncokat, erdeklodoket ki homalyositja majd fel? Kis baratunk.. ? :/ Szoval nem jo taktika.

(#15742) gab.m válasza #40935168 (#15741) üzenetére


gab.m
senior tag

Na igen, ez a baj, hogy a kis voldemort miatt kevesebbet irunk a szakmai topikokba, o meg ugrasra keszen mindegyikben ott van, es barki kerdez barmit, fossa a szot ertelmetlenul. A kedvencem az, amikor mar a canon usereknek is tanacsot ad...

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#15743) Real_Necro válasza #40935168 (#15741) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerinted most mit csinál? Annyi különbséggel, hogy még etetitek is... :U

gab.m jól látja, pont ezért vannak ezek a topicok halálra ítélve. Nem kell mást tenni csak megnézni kik írnak manapság abba a topicba és kik ide az offolósba. Szerintem az ismertebb arcokból itt többen vannak.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15744) #40935168 válasza Real_Necro (#15743) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát én most sokalltam be tőle pár napja úgyhogy tőlem már nem kap enni.
De ha már ennyire rombolja a topic-ot és minden értelmes arc szökik onnan, moderátorként elgondolkodnék azon, ez a helyes út-e.. Mert szerintem nem.

(#15745) Real_Necro válasza #40935168 (#15744) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre Crey úgy is csak azt fogja mondani, hogy nem sértett meg semmilyen szabályt sem. És így is van. Jelenlétével meg szépen tovább mérgezi az évek alatt kialakult kis közösséget.

Én csak azt nem értem, hogy ennyi korábbi moderálás után hogyhogy nem kapott még permanenst.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15746) #40935168 válasza Real_Necro (#15745) üzenetére


#40935168
törölt tag

Túl öreg már crey a Nikon topikhoz :D Inkább beszélgetek egy "véreskezű" modi alatt kis barátunk nélkül, mint crey-el a jelenlétében. Szóval nagyon nem oké nekem ez a fekete-fehér látásmód, hogy mikor sért szabályt és mikor nem. Vegyék fel a modik a szabályok közé, hogy közösséget nem bomlasztunk. Vagy engedjék a közösséget kiszavazni az ilyeneket, mittomén, a túlkapás elkerülése végett 75% feletti szavazat esetén csüssz.

(#15747) fi:zi'k válasza Real_Necro (#15745) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

3 figyelmeztetés, meg 2x egy óra kitiltás semmi. Ettől sokkal több és komolyabb gyűjteménnyel fórumoznak itt egyesek.
Ellenben már volt rá precedens, hogy eltanácsoltak vkit bizonyos topikoktól. Ha sokáig filozofálgatsz rajta, egy lehet beugrik. Tudtommal a szakmaiatlanságot vagy félrevezetést sem szokták tolerálni a modik.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15748) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#15747) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi nagy nehezen elertuk, hogy Huma ki lett tiltva a Bp adol-veszek böl, de az zártabb közösség, elég sokan szóvá tették, hogy miatta nem írnak oda, nomeg a fehér cicus is járabba a topicba ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15749) OTika


OTika
aktív tag

Sziasztok!
Mivel érdemes tisztítani a váz és az objektív külső felületét?
Ki mivel szokta?

(#15750) Mercutio_ válasza OTika (#15749) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez itt elég off :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.