Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) Studi válasza #40935168 (#16491) üzenetére


Studi
addikt

Köszi, lehet megpróbálom a Vaterát.
Az összes ékszerész csak törtaranyat vásárol, legalábbis honlap szerint, ebben meg a kő lenne a nagyobb érték. :(

(#16502) Mercutio_ válasza crey (#16497) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD :C

TayRol: Elég lesz az első mondat ;]

Odaátról reagálva erre a hsz-re: Mi a fax az a yorkiball, terriereket kell rugdosni? Squash, hehe, előbb meg kellene tanulni az ütő használatát, eközben nem meghúzni a vállamat, és már csak az állóképesség marad mint kipipálandó tétel ;]
Meg gondolom spéci ütő, cipő, tütü is beszerzendő :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16503) Real_Necro válasza aleister (#16478) üzenetére


Real_Necro
veterán

Láttam, végre valami történés.

Akinek meg nem tetszett, nézzen a virágokra. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16504) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16505) JohnyBlue válasza Mercutio_ (#16502) üzenetére


JohnyBlue
őstag

az állóképesség marad mint kipipálandó tétel

Toljál egy csuklósbuszt (akár Trollbusz is lehet) 800 méteren keresztül 1 fokos emelkedőn.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#16506) Studi válasza Mercutio_ (#16502) üzenetére


Studi
addikt

Squash? Hol, mikor? Van két normális, de nem profi ütőm, labdám, csak hely kell és társaság! :)

(#16507) m3ss válasza Mercutio_ (#16502) üzenetére


m3ss
veterán

squash qrvajo. aerobnak is, meg azert vmennyire izmokat is atmozgatja. amugy barmilyen nem fekete talpu cipoben (pl teremfoci) jatszhato. uto nem veszes, 5-10e huf-ert lehet kapni hasznalhatot. olyan ez mint a fotozas, nem az uton fog mulni :DDD
mellesleg sztem kezdokent is jol jatszhato. ha bele tudsz utni egy pingpong labdaba akkor ez is menni fog rogton. sztem 10x ha voltam de siman eljutottam olyan szintre h elvezheto legyen a jatek.
en amugy benne lennek vmi squash partiban, pl harman 1 ora, cserelgetve nekem boven eleg. van ket utom, labdam is...szervezhetnenk egy partit ha van kedvetek..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16508) aleister válasza Real_Necro (#16503) üzenetére


aleister
veterán

"...nézzen a virágokra!"

lol :DD

(#16507) m3ss:
Tökéletesen igazad van: a fotózás tényleg nem az ütőn múlik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#16509) Balinov válasza crey (#16497) üzenetére


Balinov
félisten

bazzeg, pont ittam kozben, majdnem felrenyeltem! :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16510) *Ropi* válasza crey (#16497) üzenetére


*Ropi*
félisten

Khm...Én is itt vagyok ám... ;) :DDD

De értékelem a szándékodat, mer' az a fontos. ;] :D

Tehát köszönöm (ez egy fizetett politikai hirdetés volt)! :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#16511) Byk01 válasza m3ss (#16507) üzenetére


Byk01
senior tag

A squash jó, én is beszállnék, ha értelmes helyen és időpontban meg lehet oldani (és nincs ellenem kifogásotok).
Egy időben mi is jártunk haverokkal, de aztán elfogyott a lendület.

*Ropi*: Hepinémdéjtújú

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16512) Mercutio_ válasza m3ss (#16507) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem vagyok semminek az elrontója, általában hétfő, csütörtök lehet jó, asszony olyankor van tornán, meló után valami olyan helyen ami nem (nagy) kerülő a népliget újpest bkv vonalon.
Cipőre majd beruházok, eccerélünk :D ütőt meg lejmolok Studi-tól ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16513) TayRol válasza Mercutio_ (#16512) üzenetére


TayRol
veterán

Ha a 4. illetve a 15. kerületben van valami akkor engem is érdekel.

(#16514) Real_Necro válasza Mercutio_ (#16512) üzenetére


Real_Necro
veterán

Stadionoktól 1-2 utcára van egy pálya. Kollégáim voltak ott párszor. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16515) t_a_m_a_s válasza crey (#16504) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

B+ Crey, ez kemény volt:)) Kénytelen leszek kiposztolni a fácsére :DDD

szerk: mégsem, zool megelőzött, így már nem poén... :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#16516) j.bravo válasza Mercutio_ (#16512) üzenetére


j.bravo
addikt

Álllítólag a Forgách utcától 2 perc sétára van egy terem. Nekem pont ideális lenne meló után, át tudnék sétálni.

Merthogy, fehér talpú cipő van, ütő nincs de gondolom lehet bérelni (ha nem, szerzek kölcsönbe), ha adott a társaság, akkor továbbra is kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16517) Real_Necro válasza j.bravo (#16516) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben rákerestem, itt voltak kollégáim: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16518) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ahogy nézem nekem mindkettő útba esik, felszereltség, légkondi, tisztaság, árak, egyéb (releváns) szolgáltatások alapján álmondjátok meg melyik lenne jó.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16519) m3ss válasza Mercutio_ (#16518) üzenetére


m3ss
veterán

nekem mind1, egyik sincs tul kozel. de akkor mar mehetnenk vmikor este, amikor nincs forgalom...ha hetkoznap. en mondjuk szerdankent focizok. jovoheten vmikor? hetfo, pentek?

jbravo en is tudok hozni 2 utot. ha 1 termet berelunk 2-nel tobb nem kell :D bar ahogy latom tobben is vagyunk, lehet kettot kellene egyszerre foglalni?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16520) Mercutio_ válasza m3ss (#16519) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én este már nem bumlizom vissza a városba, ezért lenne jó meló után (1/2 6 körül) és azért hétfő/csütörtök, mert asszony olyankor tornázik így nem a kevés közös időnkből megy el az egész.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16521) Studi


Studi
addikt

Jövő héten ingyenes fotóelőadás, jön valaki?

(#16522) j.bravo válasza Mercutio_ (#16520) üzenetére


j.bravo
addikt

Ezek a megjelölt idősávok, hasonló megfontolásból, nekem is alkalmasak, és pont nem ütközik a másik edzésnapokkal :D

m3ss: király lenne. :R

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#16523) Real_Necro válasza Studi (#16521) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milceseknek? ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16524) Studi válasza Real_Necro (#16523) üzenetére


Studi
addikt

Nem csak, beengednek régebbi technológiát használókat is. :P

(#16525) m3ss válasza Mercutio_ (#16520) üzenetére


m3ss
veterán

jah, lemaradtam arrol h mar irtad neked mikor jo...
akkor hetfo? mondjuk en vasarnap is focizok lehet, de mind1 max nem leszek friss :DDD
jbravo, studi nektek nepliget kornyeke nem jo? vagy vmi 1-es vili, duna kozotti terulet? vagy jonne meg vki? osszeszinkronizalhatjuk mashol is ne offoljuk szet az offtopicot :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16526) crey válasza *Ropi* (#16510) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Csak hogy meg legyél szólítva - tengermély tisztelettel - neved napján :DDD ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16527) Real_Necro válasza m3ss (#16525) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ott a talis topic, használjátok. Igaz most azt offoltuk szét... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16528) Mercutio_ válasza Studi (#16521) üzenetére


Mercutio_
félisten

Persze, megyünk, meghallgatjuk az eskifotós arc, hogy adja elő magát, itteni szakik is jöhetnének, ők meg kommentálnák nekünk mi a vetítés, és mi a valóság :DDD

Nehogy már az OFF-ban OFf-legyen, hogy hova megyünk mozogni :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16529) Byk01 válasza m3ss (#16525) üzenetére


Byk01
senior tag

Jönnék én is, és a hétfő elvileg nekem is jó, meg a Népliget környéke is (vagy bármi, ami a 3-as metró mellett van, vagy az Árpád hídtól Lőrinc irányában mert nekem a 3-as jár az Árpád hídnál :))

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16530) m3ss válasza Byk01 (#16529) üzenetére


m3ss
veterán

akkor harmunknak jo a nepliget kornyeke. ha jbravonak meg studinak is akkor keressunk ott vmit. ha nem akkor irjatok meg nektek hol jo, es osszefesuljuk vhogy :) 5-en 2 terem eleg, vagy keressunk egy hatodikat?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16531) Studi válasza m3ss (#16525) üzenetére


Studi
addikt

Nekem tökéletes lenne, ötkor végzek a Nemzeti Színháznál, onnantól abszolút jó ez a környék.

(#16532) Byk01 válasza m3ss (#16530) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem dobnám az egészet csak azért, mert öten vagyunk két pályára :)
De ha akar jönni valaki hatodiknak, belefér.

fi:zi'k: játsszák :P

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16533) fi:zi'k válasza m3ss (#16530) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

+1 a Stadionoknál lévőre.
Bár még nem tudom hogy ezt a sportot eszik vagy isszák. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16534) j.bravo válasza m3ss (#16530) üzenetére


j.bravo
addikt

Nincs kizárva a Népliget se, arra metrózom hazafelé.

Whatever.

(#16535) m3ss válasza Byk01 (#16532) üzenetére


m3ss
veterán

nem veszes harman 1 palyan sem. mindenki jatszik 2x20 percet. legalabb pihenni is van ido, eleg hajtos tud lenni...tolem lehet 3 palya is, de ha jol ertettem 4 utonk van, max 2 ember berel.
fizik: a stadionoknal levo az kinek idealis? necro kollegainak? :P de nekem mind1, talaljatok ki akkor hol legyen es mikor..

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16536) Byk01 válasza m3ss (#16535) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem is van ütőm.

A pályánkénti 3 ember meg tökéletes, szerintem. Lehet, valamit félreértettem akkor az előbb az 5 ember 2 pályánál.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#16537) m3ss válasza Byk01 (#16536) üzenetére


m3ss
veterán

gondoltam egyik palyan ketten, masikon harman. ha vki olyan jol birja nyugodtan :D de akkor legyen 2 palya 6 emberre? vagy majd kitalaljuk ha meglesz a letszam...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16538) cOxeR válasza m3ss (#16537) üzenetére


cOxeR
Ármester

Fotózni lehet menni falon kívülre? ;]

(#16539) Real_Necro válasza cOxeR (#16538) üzenetére


Real_Necro
veterán

Esküvős jeleneteket? :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#16540) cOxeR válasza Real_Necro (#16539) üzenetére


cOxeR
Ármester

Monnyuk... :))

(#16541) fi:zi'k válasza Byk01 (#16532) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Köszi. :P

(#16535) m3ss
Bár nem teljesen egyértelmű, Mercutio is okésnak jelölte. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16542) forceberg


forceberg
veterán

Mások is ajánlották ezt a squash-t, de valahogy a trendiség jut róla eszembe. :B :U
Egyszer lehet, hogy ki kéne azért próbálni. Bár az izületeim a heti két focimeccs mellett nem biztos, hogy kívánnák még ezt is :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16543) m3ss válasza forceberg (#16542) üzenetére


m3ss
veterán

trendi vagy nem sztem funny. porgos, akciodus, atmozagat..jol meg lehet suhintani a labdat buntetlenul, kb akarhova utod bent van :DDD
ez is eleg serulesveszelyes mint a teremfoci..en mind2ot terdmerevitoben jatszom sajnos :(

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16544) forceberg válasza m3ss (#16543) üzenetére


forceberg
veterán

A terem az elég gázos tud lenni, főleg ha xar a talaj. Nekem teremben a vízhólyag is ősellenségem...
Most terem helyett műfűre járok, épp két bajnokságban is, igaz csak 2x20p egy-egy meccs, de hajtós, mert pontra-győzelemre megy!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16545) j.bravo válasza m3ss (#16543) üzenetére


j.bravo
addikt

Szóval vigyek olyat én is, jegyeztem. :)

Whatever.

(#16546) Karima válasza m3ss (#16543) üzenetére


Karima
őstag

Na ez a térdmerevítő érdekelne, tudsz olyat ajánlani, ami már bevált? Nekem középiskolás koromban volt olyan. hogy térdtől lefele ott maradt a lábam, térdtől felfele meg elfordult. Na azt a pokoli fájdalmat nem kívánom senkinek. És azóta, ha nem vigyázok, akkor évente egyszer bekövetkezik. Azóta próbálom kerülni azokat a sportokat, ahol a térdnek oldalirányú mozgása van, így kezd leszűkülni a futásra, biciklizésre a választható sportok köre, szóval nem annyir jó ez így. Pl síelni is tök szívesen elmennék, de emiatt annak sincs sok értelme :( Szóval tudsz ajánlani valami jót?

(#16547) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Visszatérve még az Eneloop témára, ez egész korrekt áron van: 8 db - 5700 Ft. Igaz van 1600 Ft szkg, de több darab estén már az sem vészes.
Érdekelne mást is?

Illetve keresnék olyan kisebb méretű fotós válltáskát, amiben elfér a váz, rajta a 16-50-nel, meg még egy kisebb obi vagy vaku. Lehetőleg ne ordítson a táskáról, hogy fotóscucc van benne. Kb 8E-et szánnék rá.
Vmi ilyesmire gondolok, mint ez vagy ez .Sajnos az első drága, utóbbi meg nagy.
Ötletek?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16548) Freddy76 válasza Karima (#16546) üzenetére


Freddy76
addikt

Sakk, póker.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16549) m3ss válasza forceberg (#16544) üzenetére


m3ss
veterán

nemmondod neked is? engem is vizholyagok kinoznak ujabban. azt hittem cipo miatt de most masikkal is uez van..regen semmi ilyen gondom nem volt.
nekem pont mufuvon ment ki a terdem regen..akkor nem mutottek meg es azota instabil. suliban ahol most teremben jatszunk ott meg nem nagyon szeretik takaritani a palyat es csuszik...mondjuk lehet izuletek szempontjabol ez a jobb :DDD

(#16546) Karima :( akkor hasonlo cipoben vagyunk. nekem nem faj soha, nem vizesedik futni is tudok vele, turazni meg guggolni is terdvedo nelkul. de ilyen hirtelen iranyvaltoztatast igenylo sportokat nem. elso felepules utan elkezdtem megint jatszani vele es megint kiment. azota meg sem probalom mert erzem hogy instabil.
en meg azt hasznalom, amit a doki ajanlott anno...gyanitom nem sportolasra talaltak ki. vennem kellene vmi olyat ami nem korlatoz ennyire a mozgasban, mert eleg lassan mozgok ebben :W oldalt is van ilyen kemeny merevites benne, kozepen ilyen gombcsuklo szeruseggel :DDD focin jatszik egy ismerosom ennel kevesbe merevebb terdvedoben, lehet ki kellene probalni vmi olyat...kerdes eleget tart-e, mert ebben kb eselytelen hogy kimenjen..

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#16550) Karima válasza m3ss (#16549) üzenetére


Karima
őstag

Akkor tényleg egy cipőben :( Legalábbis rám ez illik:
A meniscusok sérülése következtében, csaknem minden esetben megduzzad a térd, a porcsérülésből az ízületbe szivárgó vértől, illetve a térdkörüli lágyrészekben, a szalagokban, kötőszövetekben létrejövő vérzésektől, vizenyőtől. A fájdalom hirtelen jelentkezik és általában nagyfokú. Gyakori jelenség, hogy a térdünket nem tudjuk teljesen kinyújtani, de a hajlítás megy.

Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/mozgasszervi_betegseg/10038/porcserulesek-es-terdizulet-problemak

Az egyirányú térdmozgással nekem sincs semmi gondom, 10km-t is futok, 30-40-et meg túrázok, minden gond és térdmerevítő nélkül, de néha egy-egy lépésnél érzem, hogy ha még 5-10 centit arrébb mozogna/fordulna a térdem, akkor megint bajok lennének. Szóval instabil vagyok néha.

Azt mondta a doki - ezért is nem nagyon akarom erőltetni a hirtelen irányváltoztatással járó sportokat egy normális térdvédő nélkül -, hogy ha még egyszer lesz ilyen, akkor sajna nem nagyon lehet elkerülni a műtétet. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.