Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) aleister válasza Mercutio_ (#15150) üzenetére


aleister
veterán

Csak nekem van hányingerem ezektől az uraktól?
Lehet, hogy ukrán mintára itt is el kéne kergetni ezt a korrupt, tolvaj bandát.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15152) #40935168 válasza aleister (#15151) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ugyan, most mi a bajod azzal, ha naponta feldugnak a seggedbe egy xenon zseblampat atvilagitas cimszoval? :U

(#15153) Mercutio_ válasza aleister (#15151) üzenetére


Mercutio_
félisten

A gondolkodó rétegnek szeirntem tele a t*ke, kivéve azoknak, akik csak rövid távra tudnak gondolkodni, meg persze a rendszer haszonélvezői sem kalimpálnak a bürokrácia csökkentés, ésszerű döntések, átláthatóság kombóért.
Az agyatlan zombik és a vallási fanatikusok szintén nem gondolkodnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15154) aleister válasza #40935168 (#15152) üzenetére


aleister
veterán

Az attól függ, hogy hintőporral vagy vazelinnel kenik előtte be. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15155) #40935168 válasza Mercutio_ (#15153) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez a demokracia atka h nem lehet kiugrani. Nem lehet egy olyan, hogy van egy nagy buta Magyarorszag ami azt csinal amit akar es ott rohad meg ahol akar, meg van egy szigeten, izolaltan, svajci mintan (vagy annal is eloremutatobb modon) elo okos Magyarorszag, ahova egy adott IQ-EQ es muveltsegi szint a beugro.. az utolso buta reszeg suttyonak is ugyanugy 1 a szavazata, mint egy gondolkodo intellektuell zseninek. Es csak a szavazat szam szamit. Lehetne arnyalni a dolgot, pl. intelligenciatol fuggoen tobb "pontot" erne egy okos ember szavazata, mint egy butae. Akkor talan 200000 okos uthetne 9.8M butat es elhetobb lenne az orszag (foleg hogy a butak aranya evrol evre csokkenne, mert az okosok kitalalnak, hogy erdekuk a butkat felzarkoztatni, kepezni, tanitani, nevelni stb). Par evtized kellene "csak" es foldi paradicsom..

(#15156) Studi válasza aleister (#15151) üzenetére


Studi
addikt

És akkor kit raksz a helyükre? A probléma sajnos nem csak azon a szinten jelenik meg, az egész társadalomra jellemző.

(#15157) Mercutio_ válasza Studi (#15156) üzenetére


Mercutio_
félisten

Freddy, Larry, Kutyus, aleister, Ropi, Én, a fél kormány már meg is van :DDD

Igazság szerint elég széles az a réteg akinek elege van mind a két oldal és csatlósaik (értsd dzsobbik, és egyebek) ténykedéséből, és simán leszavazna, ha egy átlátható, normálisan szabályzott környezetre, megoldásokra és közös célokra koncentráló programmal "házaló" párt felbukkanna.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15158) aleister válasza Studi (#15156) üzenetére


aleister
veterán

Én felhúznám a bizonyítottam lopós bandát egy középmagas villanyoszlopra. Elég alacsonyan, hogy még meg lehessen dobálni őket szarral, és elég magasan, hogy a madarak még lakmározzanak a szemükből.

1-2 évente ismétlés, ha valakinek kedve lenne még rabolni az ország pénzét. Hidd el, a 2., 3. turnus kétszer is meggondolná ezt a lopás nevű dolgot.

Azzal sajnos ki kell békülni, hogy a demokrácia járhatatlan út ebben az országban.

(#15157) Mercutio_
:K

Egyébként pont most hétvégén mesélte az egyik cimborám, hogy valamelyik képviselő "legálisan" 5.5 millát visz haza havonta. Az egyéb juttatásokkal azt hiszem 7-8 között kaszált havonta. Amikor keményen dolgozó, tisztes emberek kerülnek ki az utcákra a bankok szipolyázása miatt, én ezt is lopásnak tartom.

Van egy olyan mondás, hogy "gyilkos az is, aki a nélkülözőktől vesz el". Ez teljesen igaz. Ha minden jelenlegi képviselő lemondana a fizetésének az 500.000 feletti részéről, nem itt lennénk.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15159) Real_Necro válasza Mercutio_ (#15157) üzenetére


Real_Necro
veterán

Adókedvezményt a fotós cuccokra! :DDD

Azért IYF-t ne hagyjátok ki, kell valaki aki jól szövegel a semmiről. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15160) Studi válasza aleister (#15158) üzenetére


Studi
addikt

Ja, egyelőre aki elég motivált arra, hogy politikusnak álljon, az jó eséllyel lopni is fog.

Nagyon belecsöppentünk a demokráciába 24 éve, és ahelyett, hogy megtanultuk volna inkább elszabadultak itt a dolgok. :( Persze máshol sincs kolbászból a kerítés, és vannak még rosszabb helyek is a bolygón (nem is kell túl messzire menni), de azért ez itt élve egyáltalán nem vígasztaló.

De részemről inkább be is fejezem ezt a témát, nem bosszankodok inkább tovább ezen. :)

(#15161) j.bravo válasza Mercutio_ (#15157) üzenetére


j.bravo
addikt

Sportminisztériumot kaphatok? Esetleg borügyit?

Whatever.

(#15162) madgie válasza j.bravo (#15161) üzenetére


madgie
titán

Pálinkaügyi az enyém, nem kérdés! Az asszony keresztapját felveszem "napszámba", hogy haladjunk valamerre én meg majd felmarkolom a lóvét :D

(#15163) Mercutio_ válasza j.bravo (#15161) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi vagy te tompika? :DDD beléptetőkaput is akarsz? :D

Megreformáljuk a hegyközségi rendszert ;]

fi:zi'k: És mivel fejétől bűzlik a hal, így lentebb arra hivatkozva lopnak a 'zemberek, hogy "dejszen a nayok is ezt csinálják, akkor én miért ne" :W

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15164) fi:zi'k válasza aleister (#15158) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Így van. Alapvető gond, hogy nincs visszatartó erő. Ha lopni akar, lopni is fog így vagy úgy.

Azért ennyire nem kell durvulni. Elég lenne Szibériába küldeni az összeset, hogy lapátolják át a havat az egyik szegletéből a másikba. Ha végeztek, akkor pedig vissza. Ha ezen túl vagyunk, a kellő tapasztalat birtokában mind lehetne hivatásos hólapátoló. Egyéb felelős pozíciót nem.

---
Adok-veszek téma elfér itt?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15165) A Zéé válasza j.bravo (#15161) üzenetére


A Zéé
addikt

ha Te leszel a sportminiszter, lehetek az államtitkárod? :D

Just a simple Lineman...

(#15166) aleister válasza fi:zi'k (#15164) üzenetére


aleister
veterán

Jaja. Kicsit elragadtattam magam. :)

Hogy kicsi kellemesebb vizekre evezzünk:

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15167) Mercutio_ válasza aleister (#15166) üzenetére


Mercutio_
félisten

Evezzünk, evezzünk :K :K

Nem a képről jut eszembe: Hétvégén megvolt a Don John :C

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15168) j.bravo válasza Mercutio_ (#15163) üzenetére


j.bravo
addikt

Hát, ha abból van a zokszigén della...

Amúgy az élsport helyett a minél szélesebb körű hobbi-sportolás elterjesztésére helyezném a hangsúlyt, és az első rendeletem az lenne hogy neked márpedig kötelező eljönnöd edzeni :DD

A Zéé: ha elég nagy összeg folyik be a beléptetőkapukból bármiből, akkor simán. Nem lennék telhetetlen, jutna az államtitkárnak is.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#15169) Real_Necro válasza aleister (#15166) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez a csajszi nem A hős legendája-ból a szőke amazon? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15170) aleister válasza Mercutio_ (#15167) üzenetére


aleister
veterán

Don John? :)

(#15169) Real_Necro:
De az ám! A kis szado-mazo tündér. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15171) Real_Necro válasza aleister (#15170) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaja, itt a két műbrokival: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15172) Studi válasza aleister (#15170) üzenetére


Studi
addikt

Ha a svéd névadási hagyományokat nézzük, akkor valószínűleg az ő papája. :DDD

(#15173) *Ropi* válasza aleister (#15170) üzenetére


*Ropi*
félisten

Don John, ha jól tévedek. ;)

(#15157) Mercutio_: Így is elég baj a világnak fórumnak, hogy szagértő lettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15174) Studi


Studi
addikt

rbalint linkelte a mikrós topikba, de azt hiszem megfelelő záró gondolat a politika témára: [link] :DDD

(#15175) aleister


aleister
veterán

:D
És 7végén Mercutio_nak megvolt? :D

Fúj! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15176) aleister válasza Real_Necro (#15171) üzenetére


aleister
veterán

Na most már biztos szerelmes lettem. :)

Btw estére jön elvileg a felirat a 8. Helixhez. Majd nézegesd. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15177) Mercutio_ válasza *Ropi* (#15173) üzenetére


Mercutio_
félisten

Miben lettél szag...lász? ;]

Ez a kis műbrokis domina is pompomlányként kezdte, ahogy a gugliban rákerestem babydoll-ban kevésbé ütős, mint bőrcuccban ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15178) fi:zi'k válasza Real_Necro (#15171) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt a leborult szivarvégit, mi az a szadomazo? :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15179) Larry303 válasza Studi (#15174) üzenetére


Larry303
addikt

ez haláli :DDD
politikát meg legalább itt felejtsük el, én ahol tudok menekülök előle, legalább itt ne kelljen...

Mercutio_: remélem megpróbálta :DDD -bár elég erőltettnek tűnik

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#15180) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15181) Real_Necro válasza aleister (#15176) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jaja, meg ma WD is lesz. Nem is tudom melyikkel kezdjem. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15182) fi:zi'k válasza Real_Necro (#15181) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha már WD. Végig szenvedtük az első két évadot. Hát vmi kritikán aluli volt. :(
Ha a harmadik is ilyen gyenge lesz, akkor részemről kasza.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15183) *Ropi* válasza Mercutio_ (#15177) üzenetére


*Ropi*
félisten

Hát fostós témákban. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15184) aleister válasza fi:zi'k (#15182) üzenetére


aleister
veterán

Az első szerintem jó volt. A 2. a farmos? Na azt ki kellett volna hagynod, úgy ahogy van.

Necro:
WD-hez sztem hamarabb lesz felirat. Én a múltkor angolul néztem a Helixet, mert sokat csúsztak a sub-bal. Megy így is simán, de ez nekem már nem pihentető. Márpedig azért nézek sorozatot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15185) fi:zi'k válasza aleister (#15184) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Apósom odáig meg vissza volt érte, ezért kezdtük el. Meg hogy milyen váratlan fordulatok vannak benne. :DDD Az első két évad egy klisé halmaz.
Hát eddig csak a S02E13 végén volt számom meglepő rész, amikor megmentik Andrea-t. De az is inkább jópofa volt. :D
Majd meglátjuk.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15186) aleister válasza fi:zi'k (#15185) üzenetére


aleister
veterán

Hááát...váratlannak nem mondanám a dolgokat. Van benne pár meglepi, de minimális.

Sokkal inkább a szociális interakciók, amik érdekesek. Ki hogy próbálja feldolgozni a világvégét, a hétköznapi életben normális emberek miképp vállnak állatokká a túlélés miatt, stb. Mindez egy nyomasztó, low-end köntösbe csavarva, ahol a tisztálkodás luxus; az ételért, vízért, biztonságos helyért öldöklő harcot vívnak egymással az emberek;és ahol egy egyszerű nátha elviheti a túlélők felét.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15187) Real_Necro válasza aleister (#15184) üzenetére


Real_Necro
veterán

A mostani lelkizős részek nekem annyira nem jönnek be, hiányolom a fordulatokat, az izgalmat. A rendőr fia meg a két kiscsaj abszolut hidegen hagy, a fekete csajból is picsogó nyomit csináltak. Most lett egy ügyeletes rambo, meglátjuk mit hoz. Ha ő is olyan lesz mint a kormányzó, akkor nem adtak túl sok storyt a részhez... A börtönös részek amúgy szerintem elég jók voltak. A farmon is volt pár érdekes.

Helix-nél megvártam a feliratot. Az olyan lazulós, bár itt-ott elég gagyi a számítógépes grafika. Ellenben az ötlet meg a fertőzöttek, nomeg Jery Ryan... :)) Meglepetés volt a csaj, már dobott egyet a sorozaton.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15188) aleister válasza Real_Necro (#15187) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem is elég gyengusz lett az újrakezdés. Remélem, hogy ez csak ilyen felvezető jellegű epizód volt!

Nálam a Helix most abszolút befutó. No meg a True detectives. Nem véletlen szerintem a 9.5-ös imdb pontszám.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15189) m3ss válasza aleister (#15188) üzenetére


m3ss
veterán

heh, pont ezt akartam kerdezni hogy a true detectivet nem-e nezitek...2 reszt lattam, de kifejezetten szinvonalas sorozatnak igerkezik...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15190) aleister válasza m3ss (#15189) üzenetére


aleister
veterán

A 2 főszeplő színészi játéka előtt földig kell, hogy hajoljak.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15191) fi:zi'k válasza aleister (#15186) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még ezt a szoci (;]) témát is megértem, de gyakran annyira erőltetett és izzadságszagú...

(#15188) aleister
Az imdb-vel vigyázni kell. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15192) Byk01


Byk01
senior tag

Ezeken mi néznivaló van? Nem értem :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15193) m3ss válasza Byk01 (#15192) üzenetére


m3ss
veterán

haha, nekem is kb ennyit mondanak ezek...

(#15190) aleister naja, ezert nem nezek sorozatokat. 1-2 kiveteltol eltekintve mind tele van B kat szineszekkel. gagyik a parbeszedek is, a vegeredmeny is olyan...24-re mondjuk nagyon ra voltam cuppanva, pedig az sem egy filmtorteneti muremek. bejott ez a real time megvalositas...mikor jon abbol az uj (fel) evad?
es breaking bad milyen? multkor kerdeztem, de nem nagyon valaszoltatok...minden sorozatjunkie ismerosom oda-vissza van erte...most olvastam h meg obamanak is tetszik :DDD

(#15191) fi:zi'k sorozatok teren ja. van egyaltalan olyan sorozat ami nem 8+ pontos? csodalkoznek ha imdb nem lenne rigged :DDD tuti kelendobb a film ha egy kis kinai falucskat megvesznek es szavaztatnak veluk...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15194) aleister válasza Byk01 (#15192) üzenetére


aleister
veterán

Na és a True Detective? :)

(#15191) fi:zi'k:
A kirívó esetekben (3 alatt, 8 fölött) szerintem azért már lehet adni rá.

(#15193) m3ss :
Tudtommal nem lesz több 24 évad. Cserébe film volt belőle.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15195) m3ss válasza aleister (#15194) üzenetére


m3ss
veterán

lesz vmi 12 epizodos evad, ugy latom majus 5-en indul. live another day :))

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15196) aleister válasza m3ss (#15195) üzenetére


aleister
veterán

Anno olyanokat olvastam, hogy nem lesz több 24.De úgy néz ki elfogyott Kiefer Sutherland pénze. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15197) Byk01 válasza aleister (#15194) üzenetére


Byk01
senior tag

Majd ha elkezditek rövidíteni ... bár a TD-ről is olyan dolog jut az eszembe, amit érdemes nézni:

:D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15198) fi:zi'k válasza m3ss (#15193) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezért kell megválogatni a sorozatokat.
A 24-et én is szerettem. Még anno az M1-en kezdtem el nézni, szinkronosan. Ott ugye reklám nélkül adják le a filmeket (legalábbis pár éve mikor még néztem TV-t, akkor így volt) és tök jó volt.
Aztán az első évadtól kezdve meglett feliratosan is. Nálam is a real-time része volt a leginkább bejövős. :K
Csak amikor már az 6-7. évadban is ugyanaz volt a sztori, hogy dzsekk bájer megmenti a világot, akkor ráuntam.

A Breaking Bad nagyon korrekt sorozat. Az elején lassan indul be, de nagyon szépen kibontakozik mind a történet, mind a szereplők. Szerintem túl nagy hangsúlyt kapott a családi dráma, vagy ha már mindenképpen ennyit akartak, akkor azt szvsz jobban kellett volna tálalni. Részemről ajánlott!
Ha gondolod mondok még párat. :K

(#15194) aleister
Persze, a nagy számok törvénye. Én is megszoktam nézni, mennyit kap egy-egy film vagy sorozat, de nem ritka hogy totál más véleményen vagyok, mint az átlag.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15199) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Hamár filmezünk.... Gravity-t ki látta? Vélemények? Csak én érzem úgy, hogy egy vontatott f*s?

Holnap majd jól beletépünk...

(#15200) Fandango


Fandango
veterán

House of Cards című sorozatot ajánlom figyelmetekben, hatalmasat alakít benne Kevin Spacey. Fantasztikus micsoda sz*rkeverés megy benne, mindez politikai köntösbe bújtatva.

t_a_m_a_s: a sztori nem nagy durranás, de a látvány 3D-ben odaver, nekem tetszett, érdemes volt megnézni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.