Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15851) Balinov válasza Mercutio_ (#15849) üzenetére


Balinov
félisten

obazzeg! :W :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15852) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Látom ismét sikert arattam :B ezt láttátok már? (Jellemző, hogy ez se saját kútfő :W ) a csaj nagyon begyere :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15853) Real_Necro válasza Mercutio_ (#15849) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15854) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Emelném a tétet :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15855) Chapel válasza crey (#15619) üzenetére


Chapel
addikt

Erről jutott eszembe, csak nem raktam már be. :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15856) Larry303 válasza Mercutio_ (#15854) üzenetére


Larry303
addikt

ez most jó :DDD

chapel: meg ez is :K

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#15857) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#15852) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Sziporkázol ma Mercutio_! :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#15858) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Kate Moss vs Terry Richardson [18+].

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15859) gab.m válasza *Ropi* (#15858) üzenetére


gab.m
senior tag

Azt a kurva mindenségit, hogy ilyen képeket el lehet adni magazinoknak... (és most nem Kate Mossról van szó, hanem Terrykéről)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#15860) Mercutio_ válasza *Ropi* (#15858) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szemből azért már látszik, hogy nem tini ;] de azok a madarak...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15861) #40935168 válasza Mercutio_ (#15860) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nekem tiniben sem adta. De vannak tole kedvenc kepeim, guglizzatok.arra h London Fog.. Bocs, telorol nyuglodok. :)

Szerk: rosszul emlekeztem, Gisele Bundchen-em van.. Imadom ezt a kepvilagot..

[/L]

(L:/dl/upc/2014-03/05/11470_k2e3bkdr5kyjyq7i_gisele-bundchen-london-fog-glamour-boys-inc-3.jpg)[/L]

(L:/dl/upc/2014-03/05/11470_iwcbtzwpxtdoo7bc_gisele-bundchen-london-fog-glamour-boys-inc-2.jpg)(/L)

(L:/dl/upc/2014-03/05/11470_jwn8iflpmwajj8gz_gisele-bundchen-london-fog-glamour-boys-inc-1.jpg)(/L)

[ Szerkesztve ]

(#15862) Mercutio_ válasza #40935168 (#15861) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, ezek elég jók :K

Ebédelni az IKON-ba jártok? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15863) #40935168 válasza Mercutio_ (#15862) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én soha. Kutya vagyok, nem hülye. :)) ;)
Ez már inkább, olyan halászlevük és konyhájuk van, hogy uhhh, nyamm nyamm nyamm, az adagok pedig emberre vannak méretezve (inkább óriásra), nem palota pincsikre :DDD

Amúgy lol, valaki jól bement ide egy halszemmel.. :D :W :W

[ Szerkesztve ]

(#15864) JohnyBlue válasza Mercutio_ (#15862) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Ahh IKON :W :W

Debreceni páros mangalicából házi kenyérrel (1 pár) – 990 Ft ez a sor kiverte a biztit :U

Mondjuk ez se kutya :W

Napi saláta friss környékbeli hozzávalókból – 1.200 Ft

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15865) #40935168 válasza JohnyBlue (#15864) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C :K
Hülye puccos hely, pici adagokkal, hófehér tányér, rajta valami kis moszmók amit elnyammogsz 10mp alatt, körbedíszítve minden szarral amit meg kb. félretolsz azonnal, mert nem az a kaja lényege.

Olyan nesze semmi fogd meg jól, de legalább jól néz ki, meg minimál, zen, anyámtudja. Pfuhh na kajában nekem az ilyen a halálom kb. :)

(#15866) JohnyBlue válasza #40935168 (#15865) üzenetére


JohnyBlue
őstag

AHh ne is mond :B

Viszont a Jack pub :R

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15867) TayRol válasza #40935168 (#15863) üzenetére


TayRol
veterán

én annyira jót kajáltam a Melange-ban tavalyelőtt, hogy azt máig emlegetem. Nagy adag, finom kaja, és közben sz@r zene.:)

(#15868) Real_Necro válasza #40935168 (#15863) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jankó ajánlására mi a Csokonaiban voltunk. Húúú de finomakat ettünk ott. :K

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15869) JohnyBlue válasza Real_Necro (#15868) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Apropó Csokonai :) Jöttök nyáron?

Elvileg lesz addigra fájintos stádionunk meg már van meg már van príma kettes villamosunk :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15870) #40935168 válasza TayRol (#15867) üzenetére


#40935168
törölt tag

A zene ízlés dolga, nekem bejön. A Melange konyhája nagyon jó, én is szeretem. Ott minden jó, kedvenc helyem, kb. minden második hétvégén ott vacsizunk (de minimum iszunk kicsit) a kis baráti körrel. Baba hely. A tatárbifsztekjük is isteni - nem véletlenül, mivel a Csokonaiban a legjobb, csakhogy a Melange pincérgárdájának a fele a Csokiból ment át oda :D és decemberben ettem a Csokonaiban tb-t, hááát, a Melange-é most jobb. (Vagy a Nelson-é, Hajdúszoboszlón, ami hasonló a debreceni Calico-hoz).

Tényleg, Calico a másik törzshelyünk, ott is ettem már idén vagy 4x. Stabil, nagyon finom, nagy adagos konyha.

Na meg nekem a Wasabi running sushi-ja (amiről soha nem veszek le tengeri herkentyűt, sem sushi-t, de a Buddha Bar-t szeretjük, a miliőt szeretjük és a mindenféle barna szószos kacsát, marhát, rántott cimbalomverőket, tapadós fehér rizset, az idétlen színű leveseket és a licsi levet imádjuk) :B

(#15871) forceberg válasza JohnyBlue (#15869) üzenetére


forceberg
veterán

Az Üllői 129-be megyünk! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15872) JohnyBlue válasza forceberg (#15871) üzenetére


JohnyBlue
őstag

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15873) Real_Necro válasza JohnyBlue (#15869) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom még a nyári programot. :N Virágkarneválból szerintem egy elég volt, szóval ha mennénk, akkor inkább benneteket meglátogatni. ;)

Ellenben Ti is jöhettek Bp-re. Kicsi a lakás, de 2 szobája van, vagy ha külön jobb, Budakeszin tudunk jó vendégházat. :))

Vagy menjünk mind Balcsira, kiveszünk egy nyaralót és döglünk egy hetet parton, meg borospincéket látogatva meg Bakonyban sétálva erre-arra. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15874) JohnyBlue válasza Real_Necro (#15873) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Höhhm

Szerintem a Balcsi lesz a menő (azon belül pedig B. Földvár), de hogy mikor azt nem tuudom. Ahh nekem a Balcsi 30% vízben ugrálás, 30% parton punnyadás kárytával és fröccsel a kezemben, 30% kajáldák és italdák kipróbálása, 10% alvás

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15875) #40935168 válasza JohnyBlue (#15874) üzenetére


#40935168
törölt tag

Lassan vége a télnek, itt a tavasz, utána a nyár.. lesz megint kesnyabogár ?

(#15876) Real_Necro válasza JohnyBlue (#15874) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jól hangzik, csak napi 2,4 óra alvás elég kevés. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15877) *Ropi* válasza Mercutio_ (#15862) üzenetére


*Ropi*
félisten

Dehogy: a NIKON-ba. :DDD

De hogy még fárasztóbb legyek veszek egy tavat és elenevez fárasznak: az lesz a fárasz tó): ;]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15878) forceberg válasza Real_Necro (#15876) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet, hogy kártyával és fröccsel a kezében is alszik :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15879) JohnyBlue válasza Real_Necro (#15876) üzenetére


JohnyBlue
őstag

A parton is lehet nagyon jókat alukálni :)

Kutya: azt tudom, hogy az én agyszüleményem de ezt mikor és mire mondtam ? Amúgy figyeljél nagyon mert lassan rajzani fognak a pöndörke bogarak.

forceberg :C :K :K :K

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15880) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

:DDD :DDD :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#15881) Balinov válasza t_a_m_a_s (#15880) üzenetére


Balinov
félisten

jaaaj :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15882) aleister válasza *Ropi* (#15877) üzenetére


aleister
veterán

Ez egész jó volt Ropi! Mi van veled? :)
Mármint a kép. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15883) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Brit tudósoknak sikerült szuperszámítógépek segítségével szintetizálniuk a tökéletes és verhetetlen Oscar-díjas film forgatókönyvét. Íme az eredmény:

"Meleg kovbojnak öltözött néger rabszolgák elsüllyednek egy óceánjárón a világűrben, miközben egy római arénában hobbitok óriás kék lényekkel megküzdve kiszabadítanak Iránból egy csónakba ragadt tigrist és a Legyen Ön is Milliomost megnyerő indiai AIDS-beteget, aki nem engedélyezett szerekkel meggyógyít egy dadogó királyt, aki egész életében csak fut, míg végül egy kínai bicskával levágja a saját kezét, pedig csak képzeli, hogy Nobel-díjas közgazdász létére robbanás történik a Hold felé tartó űrhajóján, valójában csupán egy érckalapáccsal kiássa magát egy szigorúan örzött fekete-fehér némafilmből, amiben John Travolta egy injekciós tűt döf egy zsidómentő lőszerhüvelygyártó agyevő kannibálba, és mindezt vicces 3D-animációban gyerekeknek. Plusz indokolatlan tánc."

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15884) gab.m válasza Real_Necro (#15883) üzenetére


gab.m
senior tag

:C

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#15885) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#15883) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

:))

Holnap majd jól beletépünk...

(#15886) zool1


zool1
őstag

(#15887) zool1 válasza Real_Necro (#15883) üzenetére


zool1
őstag

:Y :C

(#15888) aleister válasza zool1 (#15887) üzenetére


aleister
veterán

:)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15889) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Két napja van dslr-em, azzal a céllal, hogy normális családi képeket tudjak készíteni és megtanuljam a fotózás alapjait, de csak amatőr módon. Egyelőre az a cél, hogy eljussak oda,hogy manuális módban tudjam mit miért állítok és a kép is jó lesz. De ez még messze van. Viszont a rendes topikban nem szívesen kérdeznék alap hülyeségeket, inkább idehoznám a szemetet. :DDD

Szóval mit jelent ez a ff váz? Ez onnan jött,hogy gondolkodom egy 50mm f1.8-as canon obin, de az ef-es gépeket azt mondják,hogy lutri, hogy téveszte a focus vagy nem. Nekem egy 1100D-m van, ez ef, ef-s -es. De mi az ff? Régebbi gépeké? Komolyabb gépeké? Rámegy az elvileg ef-es obi az ff-es vázra? :U

Egyébknét ennek a canon 50mm f1.8-asnak van alternatívája?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#15890) crey válasza V.Stryker (#15889) üzenetére


crey
MODERÁTOR

az FF full framet jelent, azaz a teljes képkockás érzékelőt (ami akkor méretű, mint régen a film volt 24x36 mm).
A te fényképeződ ahogy a legtöbb belépő szintű DSLR gép APS-C szenzor méretű, ami egy kisebb méretet jelent. Ezt másképp hívják még crop szenzornak is.

Az EF és az EF-S pedig a csatlakozását jelenti az objektívnek, hogy milyen bajonettes a kamera és az optika. Ez jelenti a fizikai kialakítást, illetve az elektronikai vezérlés átvitelét is.

Rengeteg ilyen bajonett típus van, pl. a Nikon bajonettje az F-mount. A Pentaxé a K-mount, de olvashatsz még olyankról is, hogy PL-mount, M42, etc.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15891) V.Stryker válasza crey (#15890) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R Az M42 közben már felvillanyozott a hozzá kapható AF chipes átalakítóval. ;] Olcsón, sok kísérletezést sejtet. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#15892) crey válasza V.Stryker (#15891) üzenetére


crey
MODERÁTOR

hát azért ott sem mindegy hogy mit mennyiért veszel meg. Meg azért a manuál üvegek olcsónak tűnnek, de kezdőként nem is olyan egyszerű használni őket, mint akár egy kit variánst.

Nem ördöngősen nehéz a manuál fókusz, de rá kell érezni, ha még soha nem csináltad.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15893) V.Stryker válasza crey (#15892) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát valahol el kell kezdeni. De már vannak ilyen chipes m42 átalakítók, amik Canon gépeknél csippannak és pirosan villannak ha élesre állítottad. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#15894) Studi


Studi
addikt

Real_Necro: bejönni látszik a Maglód vs Digi bekötés féle falra festett ördögöd... 12 napja kértem a költözést, rákérdeztem, hogy akkor van-e még remény, hogy most szombatig meglesznek, ha még fel se hívtak. Hát finoman szólva nem mert határozott igennel válaszolni a telefonos srác. De azt mondta hogy még nem vehet fel panaszt ezzel kapcsolatban, hívjam őket pénteken. :W

(#15895) Byk01 válasza crey (#15890) üzenetére


Byk01
senior tag

A film(kocka) most is 24x36 mm :P

Az más kérdés, hogy kevesebben használják :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15896) crey válasza Byk01 (#15895) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Thank you captain obvious!

Mutatnál nekem filmre dolgozó túristát SLR géppel a nyakában? :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15897) fi:zi'k válasza crey (#15890) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Van nem APS-C szenzoros váz egyáltalán ami nem profi vagy félprofi kategória? :B

(#15893) V.Stryker
Ezért kellett volna Pentaxot venned, ahhoz nem kell semmi átalakító, hogy jelezze. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15898) crey válasza fi:zi'k (#15897) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát az ilyen D3100-ra erőszeretettel aggatják a consumer, azaz tényleg fogyasztói címkét, míg a D90-től felfele már inkább prosumer egészen a D600/700-ig, ami már professional kategória.

Szóval hivatalosan a profi kategóriákban nincs APS-C.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15899) gab.m válasza crey (#15898) üzenetére


gab.m
senior tag

A D300s-re azt mondják, hogy semi-professional (és az NPS tagsághoz is elfogadják), az meg APS-C.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#15900) crey válasza gab.m (#15899) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pont linkelni akartam a Nikon oldalt, mert régen a D300s pont a prosumerbe volt besorolva, de már átvariálták, és ömlesztve van az egész.

Ettől még persze elhiszem, ha elfogadja a Nikon mint NPS alap, akkor vehetjük professzionális APS-C szenzoros gépnek.
De érdekes, hogy az új D7xxx szériából egy sem kerül oda (nem véletlenül), mert a D300s már elég régi jószágnak minősül.... meglátjuk a D300s utódját hova fogják majd sorolni. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.