Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15201) aleister válasza t_a_m_a_s (#15199) üzenetére


aleister
veterán

Pont tegnap néztük meg, és hát nem jött a katarzis. A fos szerintem túlzás, mert volt a filmnek 1-2 jó pillanata, de erősen túlhype-olt szerintem.

(#15198) fi:zi'k:
Dettó.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15202) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#15199) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyetértek aleister kollégával. Nálam 10/5 jóindulattal.

---
Irányjelzős adokveszeken kimoderáltak mert standard betűméret mellet félkövérrel mertem írni a terméket és az árat. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15203) atok666 válasza t_a_m_a_s (#15199) üzenetére


atok666
őstag

Nekem se jott be. Nagy hype aztan... semmi.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#15204) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#15199) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem tetszett a realisztikussága miatt. Pl. az elején az a 16 perces, egyetlen folyamatos kameramozgással felvett jelenet nagyon odaver. Persze az egész CGI, de akkor is...Meg, hogy odafigyeltek az olyan apróságoknak tűnő, ám máshol sosem betartott szabályokra mint például, hogy az űrben (légüres térben) nem terjed a hang. ;) Ezt előtte minden Sci-Fi-ben elkövették és elég nagy szarvashiba. :U Mondjuk mi IMAX 3D-ben néztük: ez a film arra lett kitalálva, ez tökéletesen látszott is. :K

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15205) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#15199) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem sem jött be. Olyan scifi-fantasy lapos storyval.

Aleister:
A Hősök volt még szerintem jó sorozat, kár, hogy nem folytatták.

A Lost Room-ot ismered? Mini sorozat, de szerintem nagyon jó. :K

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15206) fi:zi'k válasza *Ropi* (#15204) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mikor nem terjedt a hang?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15207) Byk01 válasza fi:zi'k (#15202) üzenetére


Byk01
senior tag

És miattam két nappal tovább fog tartani ez a minusz tolerancia (nem mondanám zérónak, mert azt is tiltják, amit egyébként leírtak, hogy nem tilos, így a lényeg félkövérrel írását is)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15208) *Ropi* válasza fi:zi'k (#15206) üzenetére


*Ropi*
félisten

A hang (mint hullámforma) a levegőt rezgetve terjed 330 métert megtéve másodpercenként. Ha nincs levegő (mint az űrben), akkor nem terjed. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15209) Real_Necro válasza *Ropi* (#15204) üzenetére


Real_Necro
veterán

És az mennyire volt realisztikus, hogy amikor repült az állomásnak nem tudott megkapaszkodni egyszerűen, de amikor a zsilip ajtó kivágódott, lengett a csaj mint a zászló, ellenben fél karral is megkapaszkodott?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15210) fi:zi'k válasza *Ropi* (#15208) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Köszi, de én afelől érdeklődtem, hogy a filmben melyik jelenetre gondolsz? ;)

(#15207) Byk01
Idióták... :(((

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15211) aleister válasza *Ropi* (#15204) üzenetére


aleister
veterán

Nagy kár, hogy pont a realisztikusság megbukása asszisztált a film egyik kardinális -és egyben legklissésebb- jelenetében. :)

(#15205) Real_Necro:
A Heroes az egyik legnagyobb kedvencem. Állati mérges vagyok az amcsi írósztrájkra, mert nekik köszönhető, hogy nem lett olyan nívós, és idő előtt be kellett fejezni.
Kevésbé ismert a 4400, ami szintén szuperhősös, és szvsz meg sem közelíti a Heroes-t, de ha bejön ez a stílus, akkor érdemes lehet ránézni.

szerk: ez a Lost room állati ismerős, de nem ugrik be. Az tuti, hogy hallottam már jót róla. Ránézek. Ahogy nézem ezen a területen eléggé azonos az ízlésünk. Nagy baj nem lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15212) *Ropi* válasza Real_Necro (#15209) üzenetére


*Ropi*
félisten

Sokkal realisztikusabb mint az űrháborús, túlzásba vitten effektezett akció Sci-Fi-k. :U

(#15210) fi:zi'k: Ja... :D Hát általában, hogy pl. a szkafanderben csak a saját lélegzésedet hallod, a robbanásoknak nincs hangja, ilyesmik.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15213) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Akkor megnyugodtam. Azt hitem bennem van a hiba, hogy nem jött át a film...

Holnap majd jól beletépünk...

(#15214) #40935168 válasza *Ropi* (#15212) üzenetére


#40935168
törölt tag

Megtámogatlak, tesó :D

+1 a Gravity mellett. Én már annak is örültem, hogy nem dübörög-morajlik az űr, amikor elhalad valami a képernyőn (Birodalmi Csillagromboló). Meg nem ordít (Tie Fighter). Meg nem süvít (X-Wing, Y-Wing, meg az összes többi). És ez csak a jéghegy csúcsa. :D

Nem hibátlan a Gravity, de messze a legrealisztikusabb még mindig, a többihez mérve.

Vagy az milyen volt, mikor a Sithek Bosszújának az elején Obivan és Anakin éppen Palpatine-t mentik meg, zuhannak a kettészakadt, lángoló monstrum űrhajó-maradékkal, majd ahogy elérik a légkört olyan sebességgel, hogy felizzik a külső héja a roncsnak, másodpercekkel utána melléjük szegődik a felhők között két kísérő hajó és elkezdik menetiránnyal szemben fújni a szétégett, elvileg iszonyat sebességgel zuhanó roncsra a habot, vagy vizet, vagy mit, úgy, hogy annak rendesen a sugara, esése kb. olyan, mint mikor én nulla légmozgás mellett a füvet locsolom a kertben nyáron. :)) Hát ott felröhögtem..

[ Szerkesztve ]

(#15215) Byk01 válasza fi:zi'k (#15210) üzenetére


Byk01
senior tag

Valahol elfogadnám, ha nem lennének lusták kiírni a topikokban, hogy mi a helyzet.
Ráadásul maguknak könnyítenék meg a dolgot, mert nem mennének a népek, hogy mégis mi a fenéért törölték a hirdetésüket.
Az meg, hogy ezzel a hozzáállással maguk alatt vágják a fát csak hab a tortán. De ha ez kell nekik, én nem tartom vissza őket.

Hirdetni eddig se hirdettem ott, ha meg venni akarok valamit, nem csak ott néztem eddig sem.

Real_Necro, aleister Pont ma olvastam, hogy az NBC ad még egy esélyt a Heroes-nak egy minisorozat (13 rész) képében.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15216) TayRol válasza fi:zi'k (#15202) üzenetére


TayRol
veterán

dettó, de én dőlttel.:)

(#15217) Real_Necro válasza *Ropi* (#15212) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hát nekem valahogy az Europa Report jobban bejött. Amúgy meg ne hasonlítgassuk már egy Star Trek vagy Star Wars-hoz vagy Serenity-hez vagy bármihez. Szerintem lehet olyan filmet is említeni, ami felvenné vele a harcot. Oké, nem látványban, csak realisztikusságban.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15218) *Ropi* válasza Byk01 (#15215) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ki van írva ló nagy piros betűkkel, hogy "Te is unod a csicsázást?". :DDD

(#15217) Real_Necro: Az Europa Report sem rossz. :N

Máshogy kérdezem: ki látta még IMAX 3D-ben a Gravitációt? Mert az a rejtély kulcsa. ;)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15219) aleister válasza #40935168 (#15214) üzenetére


aleister
veterán

Teljesen más stílus a két felhozott film.

Ráadásul a Star Wars-ban a Tie fighter hangját kifogásolni kb olyan, mint a Jurassic parkban a dinók zöld vérét. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15220) Byk01 válasza *Ropi* (#15218) üzenetére


Byk01
senior tag

És hol válaszoljak?
És egy kérdésből hogyan következik, hogy ha kiemelem az árult termék típusát és árát, akkor törlik a hirdetésem?

A szarkazmus táblát megláttam, ne félj :K

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15221) #40935168 válasza Real_Necro (#15217) üzenetére


#40935168
törölt tag

2001 Űrodisszeia.

aleister: nem érdekel a stílus, sci-fi-ről beszélgetünk és imádom a Star Wars-t, de akkor sincs köze a fizikához. :D Legalábbis Lucas biztos, hogy megbukott belőle :))

[ Szerkesztve ]

(#15222) *Ropi* válasza Byk01 (#15220) üzenetére


*Ropi*
félisten

Írj mindent kisebb mérettel, csak a termét típusát és árát normállal! ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15223) aleister válasza #40935168 (#15221) üzenetére


aleister
veterán

Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15224) fi:zi'k válasza *Ropi* (#15212) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, hogy csak ennyi. Ez alap egy dokumentarista jellegű filmnél, hogy azért figyelnek a részletekre.

+ (#15214) Eperkutyus
A Star Wars meg a szórakoztatásra megy, egy mese, nem kell komolyan venni.

(#15215) Byk01
Alapvetően azért vagyok kiakadva, mert egy nem sokkal régebbi hirdetés hsz. hasonló stílusban nem lett törölve.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15225) Byk01 válasza *Ropi* (#15222) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem írok egyáltalán :)
Egyelőre nem óhajtok megválni semmimtől. De ha majd igen, akkor sem hiszem, hogy ott fogom hirdetni.

Egyébként minden a normáltól eltérő betűformázás tiltott, szóval a kisebb betű sem engedélyezett :P

fi:zi'k mivel nekem nem törölték semmimet, viszont töröltek olyan hirdetéseket, amik esetleg érdekelhettek volna, engem maga az eljárás zavar. Az, hogy nem szólnak senkinek semmiről, csak eldugva a legkevésbé látogatott topikban, és ott is fehér alapon 1-es méretű fehér betűvel, aztán nekiálnak véres szájjal törölni mindent, ami nem tetszik nekik. Ha meg valaki szóvá meri tenni, hogy esetleg egy tájékoztatást megejthettek volna, akkor még nekik áll feljebb.
Én erre a hozzáállásra mondom, hogy csak elriasztják maguktól az embereket.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15226) #40935168 válasza aleister (#15223) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez nem probléma, hanem vélemény. Hülyére fikázza mindenki a Gravity-t a fizika miatt, pedig relatíve, a többihez képest, toronymagasan vezet.

fi:zi'k: Dokumentumfilmnek ott a NatGeo, Spektrum és a többi. Ez mozifilm, ugyanúgy szórakoztató céllal készült, mint a Batman, különben a Gravity-t nem IMAX-ben láttad volna, hanem otthon a tévében, telepumpálva 8-10 mosóporreklámmal. És még ott is lehet kamu, de az már hihetőbb. Na, a Gravity lehet, azon a durván tudományos szinten nincsen, de hogy a sci-fik között a valósághűekhez áll közelebb a vonalzón, az biztos. Már amennyire lehet science FICTION esetében valóságról beszélni :DDD :))

Továbbmegyek: nem életprobléma, de megvédem. Mert rohadtul bejött a film. :K

Ropi: én :D (Nem IMAX, de 3D).

[ Szerkesztve ]

(#15227) Balinov


Balinov
félisten

Kicsit off voltam ma, lemaradtam valamirol?

Rush-t lattatok, Lauda karaktere szvsz zsenialis!

szerk: ha valaki hozzam hasonloan dokumentumfilmfan, annak melegen ajanlom az MVGroup.org trackerjet.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15228) fi:zi'k válasza #40935168 (#15226) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ugye tudod, hogy feleslegesen magyaráztad a semmit?! :))
Tudom, hogy nem dokumentum film és itt is a szórakoztatás a cél. A dokumentarista jelleget ara értettem, hogy próbál vmennyire realisztikus lenni. Ahogy te is említetted, próbálták nem megerőszíktani a fizikát.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15229) *Ropi* válasza fi:zi'k (#15224) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Csak ennyi", de a legtöbben nem veszik figyelembe. :N

(#15225) Byk01: Rég hirdettem ott, nem követtem az eseményeket...Csak ez a piros "cukiság" kibökte a szemem. :D

(#15226) Eperkutyus: nem véletlenül kérdeztem az IMAX 3D-t: itt a vászonnak a sima vászonmérethez képest többszörös mérete adja azt az érzést, hogy ameddig a szem ellát belátod a teret. Ehhez a filmhez kötelező. :K

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15230) fi:zi'k válasza *Ropi* (#15229) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert kb. a kutyát nem érdekli. :B
Avagy bővebben kifejtve: az átlag néző számára nem von le a film élvezeti értékéből, ha nem figyelnek ilyenekre.
Ha már a sz@rvarszos példa volt, gondolhatok bele milyen csodás lett volna egy-egy űrcsata totál némaságban. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15231) Studi válasza fi:zi'k (#15202) üzenetére


Studi
addikt

Engem már ki is tiltottak, mert rosszalkodtam a moderátori topikben. :DDD

(#15232) *Ropi* válasza fi:zi'k (#15230) üzenetére


*Ropi*
félisten

A SW más tészta: azt tényleg "mazochist lvl1000" lenne némafilmként megnézni. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15233) #40935168 válasza *Ropi* (#15229) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ott már görbe a vászon is, vagy nem ? Mintha vki mondott volna ilyet nekem.

(#15234) Freddy76 válasza #40935168 (#15214) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez a mániád a Star Wars-os hangokkal picit röhejes különös... Gyűrűk Urához mit szóltál? És az megvan, hogy nincs is láthatatlanná tevő gyűrű?

Studi: linket, valahogy nem tudom elképzelni, hogy te kiakasztasz bárkit... Bár az index topikokban elég f.szok vannak, amennyire én láttam.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15235) *Ropi* válasza #40935168 (#15233) üzenetére


*Ropi*
félisten

"A vásznakat speciális, több ezer apró perforált lyukkal ellátott diffúz matt vinilből készítik, amely biztosítja a hang szabad áthaladását, ezáltal akusztikus nyitottságot kölcsönözve a vászonnak.

A vászon lapos, de enyhén görbült felület, amely túlnyúlik a periférikus látás határán. A vászon ezüstszínű, így maximálisra nő a nézők felé visszavert fény mennyisége, és egy darabból áll, vagyis ragasztás vagy varrás nincs a felületén.

A budapesti IMAX® mozi vásznának magassága 18 m, mely kb. egy 6 emeletes ház, vagy 6 egymás hátán álló elefánt magasságának felel meg. (Az alján és a tetején azonban kb. 1.5 m-es fekete takarást látunk, a jobb kontraszt, élesebb kép érdekében.)

A vászon 24 m széles."

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#15236) aleister válasza #40935168 (#15226) üzenetére


aleister
veterán

Arra gondoltam, hogy az a problémád az SW-vel, hogy hallatszik az űrhajók, robbanások hangja.

Azt meg el kell fogadnod, hogy bizonyos filmek más és más célzattal készülnek. A sci-fi-k 99%-a nem tartja szem előtt, hogy tudományosan helytálló legyen a produktum. Nem ez a céljuk.

A Gravity-t nem is tekintem sci-fi-nek. Sokkal inkább egy űrben játszódó thriller vagy dráma.

(#15237) Mercutio_
Nemis. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15237) Mercutio_ válasza aleister (#15190) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem is b-movie színészek :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15238) #40935168 válasza Freddy76 (#15234) üzenetére


#40935168
törölt tag

A gyűrűkúra nem sci-fi, de köszönjük, csüccs. :)
(fantasy).

ali: ok Te győztél. boci most nem, de Te igen. Egyébként.. mondasz valamit. A klasszikus sci-fi-be én se tenném be.

[ Szerkesztve ]

(#15239) #40935168 válasza *Ropi* (#15235) üzenetére


#40935168
törölt tag

Holnap nézem sima 3D-ben a Pompei-t.
Legközelebb vmi ígéretesebb filmet IMAX-ben meglesem. Az Avatarra befizettem volna anno..

(#15240) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez a zindex egyre nevetségesebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15241) Freddy76 válasza #40935168 (#15238) üzenetére


Freddy76
addikt

Miért, a Star Wars sci fi? Miért az? Mert a magyar forgalmazók ebbe a kategóriába tették bele még 1980-ban, és azóta ebbe ragadt bele nálunk? Lucas tudtommal sohasem mondta azt, hogy sci fi, gyakrabban mondta róla azt, hogy űropera (space opera). Az imdb-n is előbb írják róla, hogy fantasy, mint azt, hogy sci fi. Nesze, itt is azt állapítják meg, hogy nem sci fi.

Ez pont akkora tévedés, mint az, amit ugyancsak baromi sokan hisznek, miszerint a Star Wars a jövőben játszódik.

Minden űrben játszódó filmre ráagatják azt, hogy sci fi. Űr=Sci fi. De ez faszság. A Gravity nem sci fi, az Event Horizon sem az. A 2001 Űrodüsszeia, na az sci fi.

Szóval csüccs le, egyes.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15242) Studi válasza Freddy76 (#15234) üzenetére


Studi
addikt

Az a helyzet, hogy csodaszépen kitakarítottak, amikor kellemetlen kérdéseket feszegettem. :)

(#15243) #40935168 válasza Freddy76 (#15241) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez a magánvéleményed, space opera mint olyan, nincs, akármit is mondott Lucas. A többin lehet vitatkozni, de itt már a szőrszálat hasogatod szerintem, mert hamarabb kellett lecsüccsenned, mint nekem. :))

(#15244) m3ss válasza #40935168 (#15239) üzenetére


m3ss
veterán

imax elkepesztoen durva. en pont az avatart neztem ott, meg vmi buvarkodos dokumentumot. iszonyat latvanyos, bar "sima" 3d moziban nem jartam...de vmi uj 3d technologias sony tv-n neztem avatart, hat koszonoviszonyban sincs imaxal a 3d...
amugy imax vaszon merete vegulis mind1 sztem, mas technologia, felveszed a szemuveget es onnantol kezdve akarhol ulsz, pont elotted van egy tokeletes meretu "kep"..nehez igy leirni, de egyaltalan nem tudnam projektorokhoz hasonlitani az imax+szemuveg kombot...de uber.

(#15237) Mercutio_ ja, ez a mcconagfsdiosfjkdfk gyerek eleg jo lett az utobbi idoben. de hogy lefogyott mar erre a szepre...lincoln lawyerben is jo volt. dallas buyers club-ot meg wall streetet nem lattam de jo kritikakat kaptak azok is...

rush +1, gravity sztem is kicsit tulhajpolt de egynek jo. popcorn scifik +1, nekem bejonnek az abrams fele trekek is...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15245) fi:zi'k válasza Studi (#15242) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tróger banda. :N Már csak röhögök rajta.

(#15244) m3ss
Mettyú Mekkani-ra gondolsz?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15246) m3ss válasza fi:zi'k (#15245) üzenetére


m3ss
veterán

igen :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15247) Freddy76 válasza #40935168 (#15243) üzenetére


Freddy76
addikt

De miért sci fi a Star Wars? Ki mondta, hogy az? És amúgy szerinted is a jövőben játszódik?

Studi: ez a kulindamani nagy fasz lehet. Elképzelem magamban, otthon ül, 150 kilós, pinát csak monitoron lát, barátai nincsenek, és azt hiszi, hogy a moderátori rangjával és a keménykedésével legalább akkora tényező az univerzumban, mint Darth Vader. Szánalmas.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15248) A Zéé válasza m3ss (#15244) üzenetére


A Zéé
addikt

imax nekem nagyon bántotta a szemem. Egy dokufikmet néztünk ott, de felénél le kellett vennem a szemüveget, mert iszonyat megfájdult a szemem is, és a fejem is. Azóta nem jártam a környékén. Sima 3D mozi meg szerintem egy kalap kaki. Legalábbis amiket eddig láttam. Annyira erőltetettek voltak a kameraállások, hogy legyen valami 3D, hogy azt éreztem fontosabb, mint maga a sztori. Minden snittbe kellett valami belógó faág, vagy korlát, vagy eresz, vagy asztal csücske, vagy polc, valami amitől látszik, hogy ez háromdé...

Kaptok egy gyöngyszemet így estére: [link]

Just a simple Lineman...

(#15249) m3ss válasza A Zéé (#15248) üzenetére


m3ss
veterán

engem is zavart a szemuveg, fel ora utan le is vettem egy pillanatra...de nem annyira mint a sony 3d szemuveg+sony tv. nezem a tv-t, elforditom a fejem kicsit az ablak fele ami pont ki volt huzva, ugy elkezdett villogni az egesz mintha vmi 60hz-es monitort neznek.
ugy latszik akkor ez az egesz 3d felejtos, kiveve imax...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15250) Freddy76 válasza A Zéé (#15248) üzenetére


Freddy76
addikt

+1. Egyszerű 3d nekem sem jött be, tévés 3d szintén, Imax szintén. Szóval szerintem az Avatar is egy sz.r film, mert az agyondícsért látvány nem ütött. Pontosabban ütött, de idegesítő módon.

Ha egy film jó, akkor jó, ha szar, akkor 3d-ben is szar.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.