Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74052) b. válasza salapp (#74050) üzenetére


b.
félisten

Szerintem nincs semmi gond vele, nagyon messze van ez a fostól. Elfogadom a véleményed de nem értek egyet vele.

Én személy szerint Nagyon remélem hogy megtartják inkább a legtöbb android vonalat és ugyan így lehet rá tenni akár több ezer szoftvert, Kodi-t, lejátszókat képnézegetőket és nem a gyári fapad megoldásokra kell szorítkozni.
Legyünk őszinték, ezek a Tv-k -legalább is a legtöbb- nem arról szólnak még , -legalább is annak aki ki akarja használni a tudását- mind képminőségben mind egyéb szolgáltatásokban -hogy out of the box.
Be kell lőni a képet , tudni kell azért használni stb. tehát nem digitális analfabétáknak való azt gondolom. Illetve lehet nekik való, ha nem érdekli a pénz , nem sok neki ekkora összeg egy Tv -ért...
Amúgy van ismerősöm aki Samsung Galaxy Fold-dal jár miközben engem hívogat hogy kell letölteni az áruházból Plexet a 806 ra és majd akkor együtt állítsuk is be....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.