Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73401) ΞΔGLΞ válasza KoNZoLik@ (#73385) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Semmilyen építőjelleg nem volt benne, ugyanis nem annak szántam, és nem is azért írtam, hogy utána terelj, hanem ennek
az általad kreált és egyértelmű kijelentésnek/ válasznak:

nem hinném,hogy az az Oled tévé ami 1 millió felett van, jobb lenne annyival, hogy megérné a dupláját árban 😳

Erre a részre válaszoltam, hogy márpedig a Pana felsőkategóriás tévéjéért nem feleslegesen fizetsz 1+ milliót, nem pedig arra, hogy 600 ezer forintért mi éri meg manapaság.

(#73402) tthom válasza salapp (#73399) üzenetére


tthom
senior tag

Gamer nem számít, light Wii/Xbox néha van, de annyira tuti elég lenne ez is...

(#73403) junior19 válasza salapp (#73397) üzenetére


junior19
senior tag

"Tévézős tévét majdnem Philips OLED-re cseréltem, de a számomra fontos műholdas funkciók kapcsán"

Akkor Sonyra se cseréld, legalábbis az A8-ra ne, mert a műholdas része katasztrófa.

codec project

(#73404) ΞΔGLΞ válasza salapp (#73386) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A nappalimban a 83A90J Sony van, de szerintem ezt a legtöbben tudják itt, a megjelenésekor megvettem, a hálóban meg továbbra is a HZ2000 és bár a sony tévéje mindenben nagyon sokat javult, de egyszerűen ezt a típust nagyon összeheggesztették a Panasonic-nál. Nem tudom melyik típus lesz, ami egyáltalán a közelébe ér képminőségben. A JZ2000 nem lett jobb, talán az új 77-es, de azt még nem láttam.

(#73405) Aftershock11


Aftershock11
csendes tag

Sziasztok!

Át lehet valahogy programozni a gyári távirányító gombjait (LG C1)?
Gondolok itt ilyenre, hogy a színes gombokat pause/play/subtitle/audio váltásra, vagy Rokuten gombot HBO Max-ra, pl.

(#73406) bnorci71 válasza tthom (#73398) üzenetére


bnorci71
addikt

a piacok miatt is van a sok végződéses tipusnév szinte minden gyártónál és nem csak hogy Eu/Kelet/Usa miatt hanem pl. az EU piacon is más az Olasz piacra szánt mert ott nem működhet ha jól tudom a tv adás rögzítése.
Az első 3-4 szám eggyezzen álatlában ahogy kolléga is írja

salapp
a fiadé milyen pontosan? Az dupla tuneres és tud felvenni másik csatornát tévévézés közben?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#73407) KoNZoLik@ válasza ΞΔGLΞ (#73401) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Rendben, sok sikert az 1+milliós tévéhez 👍 Mint írtam nekem bőven sok és jó még ez a 600K-s C1 is, és még mindig azt mondom illetve állítom, hogy nem, nem ér hangsúlyozom akkor, hogy NEKEM annyit egyetlen egy megjelenítő sem, hogy annyi pénzt kiadjak érte, még ha jobb is valamivel :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73408) ClioRS válasza Disque (#73388) üzenetére


ClioRS
őstag

Csak, hogy itt is meglegyen: TP-link UE300, de elvileg bármelyik jó lehet amiben RTL8153 chip van.

(#73409) Csandi válasza ΞΔGLΞ (#73401) üzenetére


Csandi
őstag

Na most elültetted a bogarat a fülemben C2/G2-ben gondolkoztam ha végre beköltöztem az új helyre, de akkor megvárom mit tud majd az LZ2000.

Na meg A95K-t is meg kell várni :D

[ Szerkesztve ]

(#73410) anrab válasza Aftershock11 (#73405) üzenetére


anrab
addikt

Androidosokat lehet.

(#73411) Skyhunter válasza Csandi (#73409) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A napokban volt egy Podcastja az AVforumsnak az új Lz1500/2000 modellekről, de nem néztem. Tudunk ebből valami infót leszűrni?

(#73412) salapp válasza junior19 (#73403) üzenetére


salapp
addikt

Nem tudom, milyen a "katasztrófa", de Philipsen konkrétan nem jó.

EAGLE: Ő a tunereket nem használja. Nekem sem fontos, hogy két tuner legyen egyszerre használható, a lényeg nekem az S-tuner és a hozzá tartozó EPG és időzített felvételi lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#73413) Dicker


Dicker
őstag

Milyen boxot ajánlanátok, hogy kiküszöböljem a tv lejátszó hiányosságait? [LG G1] (nem támogatott fájl-,felirat-,hangformátum?
Leginkább az mkv, ami érintett, és a dts (néhány új filmen van, meg főleg animáción)

Eddig egy ajánlásom van az Ugoos, de kicsit sokallom erre a célra az árát. (70k)

(#73414) Ren Hoek válasza ΞΔGLΞ (#73404) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Mivel a panel ugyan az benne, igy ha rendesen kalibralt mindketto, akkor nem szabadna akkora kulonbsegnek lennie kikapcsolt kepjavito eljarasokkal. Valamennyit biztos szamit a panel elovalogatas, (pl homogenitasra, "fine tuning"-ra) illetve a heatsink a peak fenyeronek - ha van rajta. A tobbi csak kepfeldolgozo procin mulik meg a firmware-n. Legtobbe ez kerul.

Szoval azt is kell nezni, hogy mi a felhasznalas celja? Ha out-of-box, akkor biztos a Pana jobb.
Viszont az arazas tenyleg extrem, ha jol latom 3400 GBP (1.5 milla 65 colert). ez tobb mint a duplaja.

Annak eri meg, akinek egyaltalan nem szamit 1.5 milla es 600K kozotti difi. Ha kalibralva van mindketto, az osszes kepfeldolgozo cucc nelkul, az is mas... es meg mindig ott van a 77 LG C1 kb 1.1 millaert. Ott mar erosen elgondolkoznek, hogy a kepatlo tobbet er.

(#73415) KoNZoLik@ válasza Ren Hoek (#73414) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73416) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

(#73417) DVlad válasza Ren Hoek (#73414) üzenetére


DVlad
őstag

Heatsink nem csak a csúcsfényekre van jelentős hatással, hanem például a kép-visszamaradásra is. A JZ -10Kg a HZ-hez képest. Ez feltűnt rtings-en is, és bemutatták, hogy mennyivel később sötétül el a fehér négyzet rajta a HZ-hoz képest.

(#73418) KoNZoLik@ válasza DVlad (#73417) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez tök jó meg minden, de most őszintén egy átlag mezei felhasználót hol érdekelnek már ezek?😂 Engem pl k*rvára hidegen hagynak ezek, de szerintem az emberek 90% így van ezzel! Tudjak megnézni normális minőségben egy filmet+tudjak játszani ugyan így ha rákötök egy Ps5-öt vagy valamit, ennyire használok egy tévét, soha sem merültem bele ezekbe a technikai dolgokba, mint amiket néhányan itt úgy kezelnek meg mondanak, mintha mindenki értene kalibrációs dolgokhoz, meg tévé szerelő lenne😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73419) Ren Hoek válasza DVlad (#73417) üzenetére


Ren Hoek
veterán

LG B7-en jatszottam a retention-el. Ott par masodperc is meglatszik meg feher negyzetnel. Mondjuk valos korulmenyek kozott soha nem jott elo. Esetleg jateknal?.. de csak ha 10% szurke felulet jon utana. Na meg mar a C1-ben is a deuteriumos EVO panelt rakjak, aminek jobb a hatekonysaga.

#73418Zolibá69
Ez akkor jott elo, ha masodpercekig kintmaradt egy nagyon fenyes logo. Utana szellemkepkent ottmaradhat az a folt... de ez a modern paneloknal szerintem mar nem eszreveheto jateknal sem - ha nem keresed nagyitoval. B7-nel meg esetleg, ami egy 2017-es vas volt. Nyilvan tesztabraval minden elojon ha kinzod :DD ... de ja, nem azert vettem, hogy 10% szurke ablakot nezegessek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#73420) DVlad válasza KoNZoLik@ (#73418) üzenetére


DVlad
őstag

Ha nem érdekel, miért olvasod végig, miért húzod fel magad rajta? Ne is haragudj, de a stílusod bicskanyitogató és már unalmas is.
Te képviseled a az OLED tévét vásárló emberek 90%-át?
Csak magadból (a saját, helyes döntésedből) tudsz kiindulni?
Ez a "Mi felel meg Zolibá69 számára, a többi meg felesleges baromság" topik? Szerintem nem.
Az "átlag mezei" felhasználó eljutott addig a pontig, hogy súlyos felárat fizetett az OLED technológiáért. Miért is? Talán azért, mert nagyon jó képminőségre törekedett. De mindenkinek máshol húzódik a "normális minőség" határa. Vagy az ő ár/érték aránya a határ vagy más, de azt állítani, hogy egy bizonyos ponton túl (Pontosan hol is van ez az egzakt, éles határvonal egy ilyen komplex készülék esetén?) minden forint kidobott pénz, hülyeség, az azért elég karakán hozzáállás.

Máskülönben, a beégést is nagyon nagy mértékben befolyásolja a heatsink megléte, milyensége, a képminőségen felül.

(#73421) KoNZoLik@ válasza DVlad (#73420) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Milyen stílus bicskanyitogató, azért, mert van véleményem és le merem írni, bocsesz akkor ezt én is írhatom amit te, hogy akkor minek olvasod ha ennyire zavar??? Lapozz tovább akkor te is, és ne húzd fel magad👍 Amúgy én egyáltalán nem húztam fel magam semmin, aki nálam nyugodtabb ember az már a föld alatt van😳 És igen ez a véleményem,hogy egy mezei felhasználó akik szerintem kimerítik igen azt a 90%-ot amit írtam, nem igazán foglalkoznak ezekkel, hanem csak szimplán használják nagy megelégedéssel azt amilyük van👍 Az a maradék 10% pedig, de lehet sokat írok, nos azok az olyanok mint TE is, foglalkoznak mindenféle ilyen típusú dolgokkal, amiket egy ÁTLAG felhasználó még csak hírből sem hallott sohasem 😅 Amúgy meg befejeztem, megyek nézni inkább a f*s C1-en valami filmet 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73422) DVlad válasza KoNZoLik@ (#73421) üzenetére


DVlad
őstag

Csak azért tettem, mert megszólítottál. Én nem reagáltam eddig egyetlen okosságodra sem, mert nem érdekel a véleményed.

(#73423) Kisszaboo válasza Ren Hoek (#73414) üzenetére


Kisszaboo
junior tag

EAGLE- nek nem számít a pénz. 5X annyiba kerül, akkor is megvenné....sznobságból persze....

Philips 65 Oled 805 , Asus Zenfone 7 , és 7 Pro

(#73424) b. válasza KoNZoLik@ (#73418) üzenetére


b.
félisten

Pontosan azért írta ezt le mert pl az emberek bizonyos százalékát az érdekli milyen minőségben tud megnézni egy filmet egy 5-7-900 ezres Tv-n. Azért írta le mert elég fontos információ, hogy meddig bír egy Tv csúcsfényt kirakni a kijelzőre, mert pl a HDR és Dolby Vison tartalmaknál akár számíthat is ez a dolog.
Vannak minőségbeli eltérések OLED és OLED között is még ha nem is egyenes arányos ez az árazással mindig.
Bírom ezeket a hasra ütök 90 % ot mondok. Valószínűleg bizonyos Panasonic OLED vásárlók 90 % részét többek között pont ez is érdekli és ezért hajlandó több pénzt is kiadni.

Kisszaboo meg sznobnak nevez embereket mert valamiért pénzt hajlandó áldozni. Érdekesen tudtok beköszönni egy topikba azért kezdő OLED tulajként..
A személyeskedésnek nem itt van a helye, másoknak meg az a sznob aki egy belépő OLED tv ért ad 4-500 ezer forintot egy Toshibával / Orionnal szemben ami 150 ezer a Tescoban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#73425) KoNZoLik@ válasza b. (#73424) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Oké szerintem meg engedjük el a témát, és én nem személyeskedtem, ha azt a részét nem nekem szántad, akkor bocs👍 Engem nem érdekel ki mennyit ad bármiért is, arra költi mindenki a pénzét amire akarja :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#73426) konzumpro válasza DVlad (#73422) üzenetére


konzumpro
senior tag

Engem mindkettőtök véleménye érdekel, az értékítélettel együtt. A konfliktus se zavar. Sokat tanulok belőle.

(#73427) ΞΔGLΞ válasza Kisszaboo (#73423) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Úgy írsz rólam, mintha ismernél. Oh my god...
Én, nem magyar vagyok, a feleségem miatt tanultam meg ezt a nyelvet szinte tökéletesre (bár néha nyelvtanilag elcseszem a mondatot a mai napig, de a nyelv nehézségére való tekintettel ez néha elnézhető nekem, viszont mindig "kivágja a biztosítékot" nálam, hogy az átlag magyarnál, ha nincs már mit mondani, akkor jönnek ezek szövegek, vagy hasonlóak, amit te is írsz. Az irigységet belenevelték a magyarba, vagy nem tudom. Nem is érdekel.

Az, hogy nekem mire van pénzem, vagy mire nincs az én dolgom, de ha valamit megveszek, akkor azt azért veszem meg, mert előtte letudtam tesztelni és/vagy rengeteget olvastam róla, nem pedig azért, mert sznob vagyok.
Amit pedig az Panasonic OLED tévéről leírtam, azért tettem, ha más gondolkozik drágább tévéről, akkor tudja, hogy nem feleslegesen kihajított pénze lesz, hanem brutális képminőséget kap érte, amit az LG nem csinál meg a tévéjükön, mert vagy leszarja, vagy nem ért hozzá úgy, mint a Sony, vagy a Panasonic. Inkább orrba-szájba panelt cserél.

Néha olyan érzésem van, mintha dedóban lennék.

(#73428) Ren Hoek válasza Kisszaboo (#73423) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Persze az teljesen mas, ha a csucsot akarja valaki megfizetni, vagy a premium szolgaltatast.

Igen, van amikor az ar/ertek arany az utolso szempont. Kulonben a luxus premium high-end termekek se mennenek el. Szoval a tularazas is relativ, mert csupan attol fugg, hogy mennyit akarnak belole eladni, es mennyi ra a kereslet. Valoszinuleg majdnem total mindegy hogy 1.5 milla vagy 3 milla az ara. Ilyen szempontbol mar lehet megvarnam az A95K-t, mert most az az extra premium heatsinkes QD-OLED. Ehhez mar nem biztos, hogy feler egy Pana JZ2000 mert csak "ciki" WOLED. Hiaba vilagit jobban, csak megtolja a feheret izombol.

Persze varjuk meg a teszteket, de amugy az RGB QD-OLED-ek azert nyakara fognak lepni az LG paneloknak. Az tenyleg egy teljesen uj tech, es nem csak egy LG panel + jobb chip.

[ Szerkesztve ]

(#73429) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#73382) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megjött a kicsike, gyártási idő 03/2022

Teljesen makulátlan, döbbenten nézzük a képét pedig már láttam boltban és ismerősnél is. Nadeakkoris :D

Ez már az új panellel szerelt lehet? Nem mintha lenne jelentősége :B

Egy kb. 5 éve vásárolt és megelégedéssel használt Samsung UE55KU6400-at váltott, nyilván ég és föld.

# OLED55C11LB

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#73430) blakey válasza Kisszaboo (#73423) üzenetére


blakey
titán

Abban semmi kivetnivaló nincs ha valaki nagyobb méretű TV-t szeret/akar használni. Nem kell lenézni, nem kell véleményezni és főleg nem azzal kell foglalkozni, hogy kinek mennyit és mit számít a pénz.

#73429Motion_Blur
Használd egészséggel. szervizmenűből megtudható, hogy milyen panellel szerelt, de ha tetszik akkor ne foglalkozz vele.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#73431) madkiller válasza Aftershock11 (#73405) üzenetére


madkiller
őstag

Tudsz gyorsindítást programozni a számokra. Ha az segít pl. 1es youtube , 2es hbo max stb.

(#73432) Ren Hoek válasza Motion_Blur (#73429) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Csak szerviz remote-al tudod megnezni, de nincs jelentosege. Valosziluleg szinte biztos EVO panelos a gyartas miatt. Birni fogja a gyurodest.

(#73433) renziNNN válasza Motion_Blur (#73429) üzenetére


renziNNN
tag

Nézd meg a dobozán a teljes típus kód 4. betűjét.
As you can see in the image above, the model number looks similar to this “OLED55C14LB.DEUPLJP”. The letter we are interested in identifying is the fourth letter after the period that is, the first after DEU. If the first letter is a P or a W you have an EVO panel. Here is a list of panels (WBE is EVO, WBC is normal):
P – LGD OLED OBM/WBE
Q – LGD OLED OBM/WBC
W – LGD OLED OCM/WBE
Y – LGD OLED CMO/WBC

(#73434) syler123 válasza Ren Hoek (#73432) üzenetére


syler123
veterán

Evo panel a 48"-ra nem vonatkozik igaz? Mert a kódja alapján evo panelesnek gondoltam, de szerintem ebben a méretben nincs is evo panel :)

[ Szerkesztve ]

(#73435) Pro Koryak válasza Ren Hoek (#73428) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Ilyen szempontbol mar lehet megvarnam az A95K-t, mert most az az extra premium heatsinkes QD-OLED. Ehhez mar nem biztos, hogy feler egy Pana JZ2000 mert csak "ciki" WOLED. Hiaba vilagit jobban, csak megtolja a feheret izombol. "

Azért majd várjuk meg Vincent tesztjét, már a bemutatkozó videó #73416 is eléggé :U , pl. 950nit max fényerő, holott ezzel is volt reklámozva, mennyire odaver a wolednek ilyen téren is(ezzel kb. azt tudja, amilyennek az A90J-nek lennie kellene). Lehet nem lesz fele akkora durranás sem, mint amennyire eddig el vannak tőle ájulva.

[ Szerkesztve ]

(#73436) koxminator válasza syler123 (#73434) üzenetére


koxminator
senior tag

de vonatkozik, az én 48C1-em is EVO paneles, 2021. novemberi gyártású, Vodafone-tól vettem

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#73437) Aftershock11 válasza madkiller (#73431) üzenetére


Aftershock11
csendes tag

Köszi, már az is remek lenne. Megnézem.

(#73438) kiske13 válasza Motion_Blur (#73429) üzenetére


kiske13
tag

Az egyém 2022 januári és nem evo paneles.

20 ÉV MULVA TEHETSÉGES KEZDŐ LESZEK!!!

(#73439) Ren Hoek válasza Pro Koryak (#73435) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kosz, nem neztem meg meg, mert elszakadt a fulesem.
Most beletekertem es tenyleg. A Samsung magasabb peak luminence-t tud heatsink nelkul.
LoL.

Alapvetoen a 950 nit total nem zavarna, de maga a cucc 65 colon 4000 dollar. Ami viszont mar luxus szinten is tularazott. Akkor erre sincs sok ertelme varni. 2500 dodo egy 77 C1. Verhetetlen.

(#73440) Motion_Blur válasza renziNNN (#73433) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, "P"-s, tehát EVO-s 👍

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#73441) tthom


tthom
senior tag

Szerintetek amúgy Panasonic jz980 vagy Sony A8? Tesztek alapján sok különbséget nem láttam, a Pana most épp jobb áron van.

(#73442) Pro Koryak válasza Ren Hoek (#73439) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Sőt, egy LG G2 kb. ezt tudja.

LG USA-ban piacra dob egy Star Wars-témájú OLED TV-t.
Azt elfelejtették megemlíteni a cikkben, hogy ez már bele lesz égetve a panelba. :R
Szemből nézed jól látható legyen, milyen egyedi tévéd is van. ;]

#73441 tthom
elvileg a Pana 9xx szériája 1-2éve kissé le lett butítva a felette lévő szériákhoz képest, pl. néhány képjavító funkciót nem vagy korlátozottan tud csak. Úgymond belépő kat. lett, mint az LG B széria.

[ Szerkesztve ]

(#73443) Joe109


Joe109
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget.
Beszereztem egy LG C1 55” tévét és olyan gondom lenne vele, hogy a tv adásoknál látható egy kicsi remegés/vibrálás, ami leginkább a szövegeknél érhető tetten. Utána nézve azt találtam, hogy a cinema screen opciót kellene bekapcsolnom, de ez tv adásnál szürke nem lehet állítani.
Egy 10 éves lcd tv-ét cseréltem le, de ott nem tapasztaltam ezt a dolgot.
Ezen lehet javítani, vagy a tv adások ilyenek?

(#73444) salapp válasza tthom (#73441) üzenetére


salapp
addikt

Ezt már elég sokszor megtárgyalta a társaság. Ilyen válaszok jöttek:

KTTech:
"A HZ980 kb. ugyanolyan mint az LG CX mozgásmegjelenítés tekintetében. Felette kezdődik a jobb féle BFI alkalmazása a Panánál."

"A HZ980 helyett inkább nézd meg az HZ1000-es modelleket. A HZ980-as gyakorlatilag még a tavalyi technológia... az 1000-esek sokkal jobbak (minden téren)."

kolosszus87:
"ÉN meg azt mondom, hogy ha kapsz másik Sony A8-at akkor maradj annál, jobb modell mint a HZ980. Pana is jó, de inkább HZ1500-tól igazán ütős a Pana oled. Sony A8 mozgásmegjelenítésben is jobb mint a HZ980..."

A tesztek szerint is gyengébb mozgásban a belépő Pana, mint a belépő Sony, úgy rémlik. BFI (black frame insertion) hiányzik belőle, a harmadik számú "csóróoleden" (1. helyen a Hisensek, 2. helyen a Philips 706) Sony-n a mozgás sokkal jobban finomhangolható, mert ez is van benne.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#73445) tthom válasza salapp (#73444) üzenetére


tthom
senior tag

Ah, kösz, kerestem, de így összegyűjtve azért jobban hat. :R
Persze a JZ újabb egy generációval, mint a HZ.

@Pro Koryak igen, az olvastam, meg hogy elvileg az előző évi fentebbi tudást örökli mindig a következő évben..

[ Szerkesztve ]

(#73446) salapp válasza tthom (#73445) üzenetére


salapp
addikt

Nekünk van egy GZ950, az is jobb volt a butított HZ980-nál a mozgás tekintetében, tesztek szerint. Ezzel együtt fiam A8-án a mozgás (1 és 0 beállításokkal) jobban tetszik, mint a GZ-n. (A készülék kivitele, a menü, de még a nem túl vagány táv is. Bár az A8-hoz lett egy háttérvilágításos, fém táv is a csehektől, az igen elit már)

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#73447) viera válasza salapp (#73446) üzenetére


viera
őstag

Ezt a távot honnan rendelted?Gondolkodom,hogy rendeljek valahonnan egy A90J távirányítót az A80J-hez. :)

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#73448) salapp válasza viera (#73447) üzenetére


salapp
addikt

Tessék

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#73449) viera válasza salapp (#73448) üzenetére


viera
őstag

Köszi :R

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#73450) papi77 válasza b. (#73424) üzenetére


papi77
addikt

Play store-on kivül lehetséges apk-t telepíteni,mert nekem nem megy.
USB-n nem is látja a progit!
Te már próbáltad?

Az első: NOKIA 1611

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.