Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Én a fapados Pana távkapccsal és menüével, rendszerével : köszönöm szépen qrva jól elvagyok , puritán és egyszerű.( Egyedül az hiányzik , hogy magyarul beszélve irányítható legyen az egész tévé) ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#74052) b. válasza salapp (#74050) üzenetére


b.
félisten

Szerintem nincs semmi gond vele, nagyon messze van ez a fostól. Elfogadom a véleményed de nem értek egyet vele.

Én személy szerint Nagyon remélem hogy megtartják inkább a legtöbb android vonalat és ugyan így lehet rá tenni akár több ezer szoftvert, Kodi-t, lejátszókat képnézegetőket és nem a gyári fapad megoldásokra kell szorítkozni.
Legyünk őszinték, ezek a Tv-k -legalább is a legtöbb- nem arról szólnak még , -legalább is annak aki ki akarja használni a tudását- mind képminőségben mind egyéb szolgáltatásokban -hogy out of the box.
Be kell lőni a képet , tudni kell azért használni stb. tehát nem digitális analfabétáknak való azt gondolom. Illetve lehet nekik való, ha nem érdekli a pénz , nem sok neki ekkora összeg egy Tv -ért...
Amúgy van ismerősöm aki Samsung Galaxy Fold-dal jár miközben engem hívogat hogy kell letölteni az áruházból Plexet a 806 ra és majd akkor együtt állítsuk is be....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#74053) LucentTwo


LucentTwo
tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy Jászberény-Budapest útvonalon lenne e valakinek egy 65" LG CX-hez gyári doboza, amire nincs szüksége? Gondolom megfelelő hozzá régebbi és a C1-es széria doboza is.

Inkább privátban írjatok, ne szemeteljük itt tovább a fórumot.

(#74054) szasanyi


szasanyi
félisten

LG B7 esetében van-e mód szerviz menübe belépni? Adatokat (leginkább az üzemidőt) kellene ellenőrizni, mert más módot nem ismerek erre a célra.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#74055) Vhiktor válasza szasanyi (#74054) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Ugyanúgy mint a C1-be:
[link]
Kod: 0413

Csak saját felelőségedre!

Van Windows-os program is és akkor nem kell szerviz távirányító.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74056) szasanyi válasza Vhiktor (#74055) üzenetére


szasanyi
félisten

:R

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#74057) Gorgonka válasza salapp (#74050) üzenetére


Gorgonka
tag

Gyakran olvasom, hogy szar az android TV, de én teljes megelégedettséggel használtam egy Sony Braviát Android OS-el. Sokkal ritkábban fagyott meg, mint a mostani kétszer annyiba kerülő WebOS-es C1...
Millió applikáció elérhető ingyen. Nekem futott rajta VPN a US Netflix miatt meg emby kliens a szerver miatt, HBO GO meg Amazon meg minden szar és pöccre működött minden.
Ráadásul nem kapcsolta ki a TV-t soha, tehát az HBO GO meg a Netflix is onnan folytatódott, ahol abbahagytam, csak akkor zárta be őket, ha sokáig nem néztem az adott streamet. A WebOS már akkor is kiléptet az HBO Max appból, ha kiugrok a menübe valamiért. Olyankor újra felhasználót kell választani és a főmenübe kerülök...
Nekem nagyon hiányzik az Android TV.

[ Szerkesztve ]

(#74058) szasanyi válasza Gorgonka (#74057) üzenetére


szasanyi
félisten

C1-et mivel / hogyan lehet fagyasztani? :Y Az előző 2 tévék is - korábbi verziójú - WebOS rendszerű LG volt, de sem azoknál sem a C1-nél nem fordult elő semmilyen probléma nemhogy fagyás.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#74059) Gorgonka válasza szasanyi (#74058) üzenetére


Gorgonka
tag

Igazából nem a teljes OS fagy, csak az adott applikáció. Főleg az HBO Max app. Bár nyilván itt maga az app szar, de akkor sem változtat a tényen, hogy jobb volt az Androidos rendszer.

(#74060) powerup2 válasza krx21 (#74045) üzenetére


powerup2
addikt

Maga a távirányitó oké nem rossz de az hogy egy sötét moziszobába próbáld kitalálni melyik gomb melyik vicc hogy nincs háttérvilágitása. Amúgy maga a tv OS része hibátlan!!! nekem csak a háttérvilágitás az ami kéne.

[ Szerkesztve ]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74061) Gorgonka válasza powerup2 (#74060) üzenetére


Gorgonka
tag

Fel is merült most bennem a kérdés, hogy nem lehet kapni olyan third party távirányítót, amelyiken van az a pöcök a légegérhez és van világítása is?
Mert amúgy a világítást én is hiányolom. A főbb gombokat persze már ki tudom tapogatni, de akkor is világíthatna. A PC iparban már az is világít, aminek nem is kéne, itt meg leragadtunk 10-15 évvel ezelőtt... :D

(#74062) salapp válasza b. (#74052) üzenetére


salapp
addikt

Hát, ha így nézzük, nem fosch. Amíg nem akad össze annyira, hogy random újraindulások legyenek, addig engem hidegen hagy A8-on is, hogy milyen.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#74063) powerup2 válasza Gorgonka (#74061) üzenetére


powerup2
addikt

Nem tudom én sokszor a telefont használom már mert egy sötét szobába semmit nem látok a távirányitóból. És az Lg OS-t imádom de még a legutolsó média box-hoz is már háttérvilágitós a távirányitó. Irtam már az LG felé ezzel kapcsolatosan tavaly levelet.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74064) powerup2


powerup2
addikt

Egy kis érdekesség mert sokan mondják a beégést hát a szüleim B7 Lg tévéjük még nem égett be pedig ők sokat használják.

Én fél éve használom a saját 77" C1 Lg-met. Alig van benne óraszám csak filmekre használom.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74065) Gorgonka válasza powerup2 (#74063) üzenetére


Gorgonka
tag

Igen, eléggé alap lenne már, akár a középkategóriában is. Annyira nem hiszem, hogy nagy költség lehet pár LED meg ami kell hozzá és azért megkérik ezeknek a készülékeknek rendesen az árát, beleférhetne...

(#74066) powerup2 válasza Gorgonka (#74065) üzenetére


powerup2
addikt

Én már azt várom hogy beépitett aksis legyen mikor lemerül felteszem tölteni és ennyi.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74067) ricsip válasza Gorgonka (#74065) üzenetére


ricsip
addikt

Mégsem fér bele.
Ha 1 eurocentet tudnak spórolni a gagyibb kondenzátoron, az tömeggyártásnál lesz mondjuk 10 millió x 1 eurocent, az 100 ezer € tisztán haszon. Felét megkapja éves bónuszban a kitaláló mérnök főnöke (a mérnöknek pedig megveregetik a vállát általában, oszt örüljön ennyinek). Sok ilyen olcsósítás sokra megy.

-

(#74068) KoNZoLik@ válasza powerup2 (#74064) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Fél év alatt 250 óra, hát nem használod sokat az biztos, én 1 hónap alatt 300 órát simán beletettem...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#74069) powerup2 válasza KoNZoLik@ (#74068) üzenetére


powerup2
addikt

Nálam minden meg van kimélve :) abba a szobába csak filmezés van ha van jó film megnézem élvezem majd kikapcsolom ennyi.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74070) alaves válasza powerup2 (#74064) üzenetére


alaves
addikt

B7 15k üzemórán túl ;) ha jól látom 'kulturált' SDR OLED fénnyel megy...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#74071) powerup2 válasza alaves (#74070) üzenetére


powerup2
addikt

csak azért tettem közé mert sokan paráznak hogy beég de nem kell ettől tartani mert itt a példa erre a B7 ami nem egy mai darab azért és mégis birja :)

[ Szerkesztve ]

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74072) szasanyi válasza Gorgonka (#74059) üzenetére


szasanyi
félisten

C1 fél éve van meg, eddig több mit 1.000 üzemórát ment és szinte minden használatban van (NETFLIX, HBO Max, Prime Video, YT, TV ugye plusz külső médialejátszó valamint PS5) de soha sem tapasztaltam még hasonlót sem.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#74073) wallace 234 válasza powerup2 (#74071) üzenetére


wallace 234
őstag

Igazából bármelyik oled jól bírja, amelyik beég az már eleve hibás panel, nem véletlen kezeli az LG gyári hibaként és ezért cserélik a panelt. Normál használat mellett a beégés esélye rendkívül alacsony... Vegyes használat mellet. De kellenek az ilyen pozitív példák, hogy ennyi év után is jól működik a tv!

(#74074) Gorgonka válasza szasanyi (#74072) üzenetére


Gorgonka
tag

Nálam az HBO MAX szokott szarakodni. Meg alapból is katasztrófa az az app, de persze ez nem a TV hibája. Viszont az nem tetszik, hogy amikor konzolon játszok, akkor ha ki akarom kapcsolni a képernyőt, mert mondjuk kimegyek gyorsan megvacsorázni vagy ilyesmi, akkor ha megnyomom a Settings gombot, akkor nem az a menü jön be ott bal oldalon, amit testre is lehet szabni, hanem az a game menü vagy nem tudom mi a neve. Ott az All settingsre nyomva is egy másik menü jön be. Szóval ahhoz, hogy kikapcsoljam a képernyőt, ki kell mennem a TV Home menüjébe és ott a Settings gombbal bejön az a bal oldali menü. Nem jöttem rá, hogy máshogy lehetne.
Na mindegy, lényeg, hogy nekem jobban tetszett az Android több minden miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#74075) goku888 válasza alaves (#74048) üzenetére


goku888
tag

Xbox -hoz szeretném használni tv nézésre és néha filmnézésre .

(#74076) KoNZoLik@ válasza powerup2 (#74069) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én meg használom mivel azért van, mit kíméljek rajta csak egy használati tárgy(24/14 megy majdnem minden nap folyamatosan), ha elromlik javítattom, vagy veszek másikat ha már nem lehet👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#74077) powerup2 válasza KoNZoLik@ (#74076) üzenetére


powerup2
addikt

Áhh én annyit nem tudnék filmet nézni :D

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74078) KoNZoLik@ válasza powerup2 (#74077) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vegyes használat játszik, Netflix/HBO/Ps5/Xbox/YouTube ilyenek😉 Van amikor csak simán zenét hallgatok rajta, és váltakozva mennek a dinamikus képek közben...lényeg mivel általában itthon vagyok, mindig be van kapcsolva, ha nem nézem akkor is, amikor alszom akkor van csak kikapcsolva!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#74079) krx21 válasza powerup2 (#74060) üzenetére


krx21
nagyúr

Sajnos nekem is csak a Panasonic Blu-ray lejátszó távirányítója világít csak. Viszont film közben max pont csak azt használja az ember…

(#74080) powerup2 válasza krx21 (#74079) üzenetére


powerup2
addikt

hát én szeretem használni a cec funkciót és akkor csak egy kell és megy minden

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74081) szasanyi válasza Gorgonka (#74074) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha 1-2 percnél tovább mellőzöm, akkor átkapcsolom TV-re, hogy ne a PS5 állóképe legyen a kijelzőn. A 5-10 perc is lesz, akkor csak simán kikapcsolom a tévét így azt nem szoktam amit te akarsz, így nem is tudom pontosan hogyan lehet egyszerűen a képernyőt lekapcsolni a készülék kikapcsolása nélkül.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#74082) krx21 válasza powerup2 (#74080) üzenetére


krx21
nagyúr

Jogos… :K

(#74083) madkiller válasza powerup2 (#74066) üzenetére


madkiller
őstag

Samsung távirányítói pl már napelemesek. Azt is át lehetne venni.

(#74084) anrab


anrab
addikt

Képernyővédő ami automatikusan elindul már nem is jó.

(#74085) powerup2 válasza madkiller (#74083) üzenetére


powerup2
addikt

Az sem rossz mert ha belegondoltok mennyi elemet vesznek az emberek majd megy a kukába jobb esetbe használt elem lerakóhelyen köt ki. Lehetne napelemes meg rendes aksi legyen benne és mivel már nfc van benne esetleg mobilról tölteni. Annyi mindent lehetne fejleszteni ilyen téren és lenne rá kereslet.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74086) powerup2 válasza krx21 (#74082) üzenetére


powerup2
addikt

Nálam ez úgy működik hogy a tv távját használom és amikor azt bekapcsolom elindul az erősitő majd a media player aztán a tv távjával irányitom a media lejátszót plusz a hangerőt is az lg távján adom. Kényelmi funkció meg nem kell 3 távirányitót használni.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#74087) KoNZoLik@ válasza madkiller (#74083) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja azok, de gyakorlati hasznuk nulla,mert nekem pl rá kellett dugom usbc-re,mert a "napelem" semmit sem töltött bele , direkt teszteltem :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#74088) bnorci71 válasza Gorgonka (#74061) üzenetére


bnorci71
addikt

leragadtak? a visszafejlődnek
miért nincs PIP?
ja tud felvenni a tv. Aham csak ép 1 tunerje van szóval ha most nézem a LeMans-t akkor a WTCR-t nem tudom felvenni PIP el milyen kiváló lenne ez is.
12éves Samu ezt tudta igaz HDMI és Tv adással nem 2tunerrel meg felvenni nem tudott még.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74089) madkiller válasza bnorci71 (#74088) üzenetére


madkiller
őstag

Később majd visszakerülnek a kivett featuresek pl. pip, h okokat adjnak egy amúgy még jól működő 3-5 éves tv lecserélésére.

[ Szerkesztve ]

(#74090) lapoe


lapoe
csendes tag

Sziasztok!
Múlt hét szerdán járt nálam Vhiktor LG 65CX-et kalibrálni. Ezzel és annak eredményével kapcsolatban osztanám meg (viszonylag letisztult) személyes tapasztalataimat, véleményemet:
- egy nagyon közvetlen, informatív és segítőkész embert ismertem meg személyében. Járt már nálam olyan szakember (akusztikai mérés ügyben), aki kb. érkezéskor és távozáskor köszönt, de közben nem igazán volt túl kommunikatív, a "vásárolt szolgáltatást" elvégezte, de azt gondolom mégiscsak jobban telik "társaságban" az idő.
- sokkal több időt vett igénybe az SDR + HDR + DolbyVision kalibrálása mint én laikus előzetesen gondoltam, persze baromira nem bántam az eredmény érdekében. Egy biztos, precíz munkát végzett. Ezt csak azért jelzem, mert a mai világban bőven előfordul olyan szolgáltatás, aminél az ellenkezője történik ráfordított időt figyelembe véve. A végeredmény pedig kétséges..
- másfél hét használat után a képminőséget illető tapasztalatom maximálisan pozitív. Azonban leszögezném, hogy most sem gondolom, hogy nem lehet kalibrált képernyő nélkül élni, mert zseniális volt a kép előtte is, és most, kalibrálás után is, azonban már, némi plusz finomságot hozzátéve/igazítva. Néhány példa: több részlet a sötét jeleneteknél vagy pl. bőrszín természetessége.. egyes jelenetekben pl. a felhők részletessége/ábrázolása, illetve (nyilván) az összességbeli színhelyesség.. pl. nincs neonzöld fű stb.. az eredmény elsőre akár picit fakónak is tűnhet , de VAN a természetben ilyen színű fű... ;)
- egyfajta upgrade, finomhangolás.. de a kalibrálástól nem fog (jobban) lemászni a képernyőről a színész, de erőteljesebb színek sem fognak mutatkozni.. azonban olyan képi világ fog megjelenni, ami valós (és amit a rendező látni szeretett volna).. Természetesen ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik, de ha a természetesség a cél, AKKOR szabad és érdemes szerintem belevágni. Egy másik példával élve, olyan ez, mint pl. a hifi-ben egy jó tápellátás, jó kábel, megfelelő hangsugárzó elhelyezés vagy kezelt szobaakusztika..
- Összegezvén, mindenképp hozzátesz a természetességhez, mérsékli a zavaró tényezőket, az eredmény/változás akár elsőre még talán nem is annyira megkapó (bocsánat a kifejezésért de "parasztvakító" - gondolok itt a sok esetben a gyári, túlhúzott de a természetességet nélkülöző beállításokra), azonban hosszabb távon beigazolódik az eredmény, azok számára akik fogékonyak az ilyen típusú finomhangolásra.

(#74091) b. válasza bnorci71 (#74088) üzenetére


b.
félisten

legfájóbb ilyen szolgáltatás számomra a 3D eltűnésé..

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#74092) bnorci71 válasza b. (#74091) üzenetére


bnorci71
addikt

moziba kipróbáltam -Avatar, meg lehet még valamit megnéztünk nem emlékszem- nekem nem jött be, valamelyik SW film is ment 3D de pl. azt is moziba 2D-be néztem meg, így tv se volt soha nem érdekelt a dolog.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74093) Vhiktor válasza lapoe (#74090) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Köszönöm szépen. :)
Örülök ha tetszik :R

Lehet, hogy ez már off topik.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74094) Vhiktor válasza b. (#74091) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Számomra is, de szerencsére projektorok még támogatják, viszont egyre kevesebb 3D tartalom jelenik mozikban, lemezen meg még annyi sem :(

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74095) Vhiktor válasza bnorci71 (#74088) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Nem oled, de a Samsung QN95B-ben van multiview elég sok beállítással és PIP is.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74096) b. válasza bnorci71 (#74092) üzenetére


b.
félisten

nekem a régi Tv-m tudja sok BR lemezem van ami 3D-t is tartalmaz. Mi szerettük, de most már projektorral oldom meg.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#74097) bnorci71 válasza Vhiktor (#74095) üzenetére


bnorci71
addikt

gugliztam nem találtam árúkeresőn, aztán látom 2022-es model, akkor már gondoltam nem is akarom tudni az árát, fontban meg volt adva samu oldalán, hát ezt nem nekem gyártják :N

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#74098) Vhiktor válasza bnorci71 (#74097) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

A 65"-os millió környéke.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#74099) farkas-j válasza b. (#74091) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem is :(((

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#74100) Gorgonka válasza bnorci71 (#74088) üzenetére


Gorgonka
tag

Amúgy igen... :D
Bár nekem a PiP nem hiányzik, de persze megértem, ha valaki használta és szeretné továbbra is. Teljesen jogos kérés.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.