Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#879) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#878) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem hiszem, hogy ő lesz. Talán ideiglenes ügyvivőnek megválasztják, de szerintem a részvényesek zöme szívesebben látja a játékfejlesztés, semmint a cég élén. Iwata több szempontból jobb vezetői alkat volt. Eleve fiatal volt, mikor kinevezték a cég élére, de egyébként is jóval fiatalabb Miyamotónál (7) és a másik nagy öregnél, Takedánál (11) is. Jól beszélt angolul és a pénzügyekhez is jól értett, de úgy általában véve is jó kiállású, karizmatikus ember volt. Miyamoto szerintem tökéletes kiegészítője volt, mint fontos háttérember, de egyrészt eléggé elszaladt már felette is az idő, másrészt a részvényesek is kihasználhatják az alkalmat arra, hogy elkanyarodjanak valamelyest az Iwata által kijelölt úttól és kicsit 'kommerszebbé' tegyék a céget. Miyamoto inkább a konzervatív nintendós értékek letéteményese, ezért is lehet jó ellensúlya egy esetlegesen modernebb szemléletű vezetőnek. Amíg nem nyugdíjazzák, addig fontos embere maradhat a cégnek, de a kulcsokat nem fogják szerintem a kezébe nyomni. Ezt megtehették volna korábban is, Yamauchi halála után, de akkor sem őt választották, feltehetően nem ok nélkül.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.