Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#799) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vigyázz :DDD #koncsikevery6o :C
És most 1 évig Prof.F.E.R.I. mondja meg mi jöjjön ki wii U-ra :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#802) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#801) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem lesz sok dolgom, ha csak annyi játék jön, mint eddig. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#803) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#802) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nemnemnem. Te mondod meg, hogy min dolgozzanak, mit KELL megjelentetniük :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#804) ldave


ldave
félisten

Miyamoto mester már LA-ban, Iwata mester viszont az idei E3-at is kihagyja.

A Slime draws near! Command?

(#805) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Megtekinthető a tegnapi Smash Direct, nem írok spoilert, de már látom, hogy mivel fognak még több zsétől megszabadítani (az új amiibokon kívűl)...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#806) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Gondolom éjfélkor nem lehet nézni a NWC-t sehol...?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#807) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#806) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Most néztem vissza YT-ról a tegnapit. De akkor mennyi világbajnok lesz még :F Azt hittem, csak egyvalaki... Mindegy is, megyek elteszem magam holnapra.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#808) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#807) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Most nézem... 4 óra 47 perc (jó, az első 1/2 óra semmi) aztán: SPOILER ALERT
32:17 Nintendo Treehouse: Live Pre-Show
38:19 Yoshi's Woolly World -ez mindent visz és úgy tűnik jóval nehezebb lesz, mint vártam, de nagyon ott van :C
51:11 Earthbound Beginnings - ez sajnos nekem nem mond semmit, de valószínűleg zokognék a gyönyörtől, ha mégis :B
16 versenyző, hát igen. Látványilag szerintem hoznánk mi is, ha kiállnánk egymás mellé a színpadra. :DDD
Stage 1 :Első játék Splatoon...hát. Egy komolyabb éjszakai játékban szétcincálták volna a bajnokokat szerintem. Nem néztem végig az összes fordulót, amennyit láttam úgy tűnt jobban koncentrálnak a festésre, mint egymás lelövésére mindenáron, ez pozitív.
Stage 1 Elimination: Legend of Zelda :K
Stage 2: Blastball (World Premiere 3DS)
Stage 2 Elimination: Super Metroid
Stage 3: Mario Kart 8 200cc :K
Stage 3: Elimination: Ballon Fight 1984 ;]
Stage 4: Super Smash Bros. wii U új pályán, itt már csak 4-en vannak a játékosok, de előtte Reggie és egy tavalyi játékos (Hungrybox - egy f@&#) és persze Ryu-val játszik Reggie... (KELL, mármint Ryu).
Döntő: :Y eszelős szívatás, Mario Maker pályák... nagyon durva. :C - nagyon ügyes volt a Bajnok szerintem.
Szerintem nem lesz több Championship idén, a schedule szerint sem...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#809) ldave válasza koncsik (#808) üzenetére


ldave
félisten

Szegény Cosmo a végén sajna kikapott.

A Slime draws near! Command?

(#810) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#808) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezt láttam akkor én is. A MarioMaker-pályák brutálisak voltak, volt bennük kihívás.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#811) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha jól rémlik, akkor abban állapodtunk meg legutóbb, hogy senkinek halovány fogalma nincs, mit fognak bemutatni még, amiről nem volt szó korábban vagy nem hozták már nyilvánosságra ilyen-olyan módokon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#812) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#811) üzenetére


ldave
félisten

Valahogy úgy.

A Slime draws near! Command?

(#813) boost


boost
addikt

Én már nagyon unom ezt az amiibo dolgot. Lassan játékot nem is fejlesztenek, csak amiibo-hoz valami szoftvert.

(#814) sz.balazs.95 válasza boost (#813) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Lassan a Nintendo lesz az új Valve. ;]

Hülyére keresik magukat, anélkül, hogy játékokat adnának ki. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#815) ldave


ldave
félisten

Hát ez eléggé gyenge volt.

A Slime draws near! Command?

(#816) SzDavid99


SzDavid99
tag

Némelyik Nintendo Direct izgalmasabb volt ennél... :(

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#817) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#815) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Igazából semmi új. Csak a meglévő szálakat varrták el, a háttérben már nyilván a következő platformra fókuszálnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#818) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#817) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajna nem láttam, erről volt szó?
Gondolom igen... összefoglaló ábra szerint

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#819) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#818) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Volt, de ez inkább csak spinoff, nem illeszkedik a fősodratú Zeldák közé. Egy multijáték lényegében, a LBW látványvilágával.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#820) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#817) üzenetére


ldave
félisten

"We're here to talk about Star Fox but Zelda is still coming to Wii U," Miyamoto said, "so don't worry about that."

A Slime draws near! Command?

(#821) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#820) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez az egyik pozitívum, hogy jön majd az "igazi" Zelda, a másik meg, hogy idén megúsztuk a Giant Robotot. Kábé ennyi. Néztem utána a Sqare Enix műsorát, elég sok játék jön viszont PS4-re és mintha PC-re is egyre több mindent áttolnának. Érdekes volt a Microsoft előadása is, az a szemüveg fura egy szerzet, de idővel lehet majd belőle valami. Kíváncsi vagyok, a Nintendo hogy képzeli el a közeljövőt. Reggie beszélt itt a nagy átalakulásról, remélhetőleg nem arról van szó, hogy átalakul a cég autóalkatrész-gyártóvá vagy hasonlók.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#822) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#821) üzenetére


ldave
félisten

Én annak örülnék, a mostani cégemtől egész könnyű lenne akkor átmenni a Nintendo-hoz és elmondhatnám magamról, hogy nekik dolgozom :) 7 éves tapasztalat autóalkatrész tervezésben szerintem csak elég lenne.

A Slime draws near! Command?

(#823) boost


boost
addikt

(#824) SzDavid99


SzDavid99
tag

Nintendo Digital Event összefoglaló :)

Ha vannak benne félregépelések, akkor szóljatok, táblagépről írtam az egészet. :B

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#825) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#824) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Jó hosszúra sikeredett, itt egy rövidebb változat:

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#826) boost válasza SzDavid99 (#824) üzenetére


boost
addikt

Remek írás, a Shin Megami Tensei & Fire Emblem Crossover kimaradt.

Bár szerintem ez jobban visszaadja a tegnap bemutatót: [link]

Dr.F.E.R.I.: egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#827) SzDavid99 válasza boost (#826) üzenetére


SzDavid99
tag

Akkor ezt pótolom, amint lesz rá időm! Néztem a Nintendo Direct-et, de nekem ez kimaradt... Ezek szerint az volt az a nagyon japán valami. Nem állt össze eddig a kép. :DDD

Ajánlom mindenkinek a Live Treehouse adásokat, tegnap az Animal Crossong: Happy Home Designer-t és az új Mario & Luigi játékot kaptam el, mindkettő nagyon jópofának tűnt, az AC-ben több lehetőség van, mint gondoltam. :K

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#828) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#827) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Gergő majd felhomályosít, mert úgy tűnik senki másnak nem áll össze. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#829) ldave


ldave
félisten

Amúgy egyik számomra legkedvesebb rész a Digital Event során a Mario Maker során volt, amikor Miyamoto és Tezuka mutatta, hogy miként is tervezték a pályákat az első Super Mario játékhoz.

30 éve, Miyamoto 32 éves volt, annyi mint most én :)

A Slime draws near! Command?

(#830) ldave


ldave
félisten

Ja, amúgy holnap megkezdem a nyári első pihenésem, szóval bő egy hétig nem igazán leszek elérhető.

A Slime draws near! Command?

(#831) sz.balazs.95 válasza ldave (#830) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Jó pihenést. :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#832) koncsik válasza ldave (#830) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

London, baby! Jó vakációt!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#833) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

:Y Az nagy Super Mario World szőnyeg :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#834) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#833) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szuper munka, én is elfogadnám.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#835) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Myamoto most megmongya... még nem olvastam el ( karakterek eredete, wii U beismerő vallomás.. :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#836) sz.balazs.95 válasza koncsik (#835) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Úgy érzem, rosszul látják a dolgokat a Wii U-val kapcsolatban.

Nem attól nem sikeres a Wii U, mert nem lenne elég erős a hardvere, vagy pedig nem lenne eléggé egyedi.
Hanem mert a szolgáltatások terén nem éri el azt a szintet, ami ma, 2015-ben elvárnának egy konzoltól.

Ebben kéne fejlődni, kedves Nintendo. :K
Meg a játékok mennyiségében.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#837) boost válasza sz.balazs.95 (#836) üzenetére


boost
addikt

MERT NINCS RÁ ELÉG SZÁMÚ MEGFELELŐ MINŐSÉGŰ JÁTÉK! :)

(#838) ayo


ayo
addikt

azt hiszem, ezt mindenkinek látni kell Super Mario World speedrun...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#839) koncsik válasza ayo (#838) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y beszabehu :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#840) ldave válasza ldave (#830) üzenetére


ldave
félisten

No, újra itthon :)

A Slime draws near! Command?

(#841) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#840) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Welcome back! Nem csodálom, hogy visszavágytál, olyan illusztris társaság mint itt, biztosan nincs Londonban. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#842) koncsik válasza ldave (#840) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rövidke volt, nem? London jó hely. :K
Igaz én is csak 10 napot voltam, de annak majd a fele "munka" volt (továbbképzés).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#843) ldave válasza koncsik (#842) üzenetére


ldave
félisten

Csütörtöktől szerdáig voltam, hétvége meg Liverpoolban. Gyerekkori jóbaráom már kint dolgozik 2 éve, őt látogattam meg. Ha összeadom, nagyjából egy évet töltöttem el eddig Londonban, 1999-től kezdve, egy rokoni szállnak köszönhetően 17-20 éves koromban többször is voltam kint nyáron pár hónapot.

A Slime draws near! Command?

(#844) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#842) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Londonban tanítják azt a mesterfogást, hogy kell a fekvő betegen gégemetszést ejteni, hogy közben ne sértsd fel a tarkója alatt a műtőasztalt. Gondolom, veled is ezt gyakoroltatták öt napig. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#845) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#844) üzenetére


ldave
félisten

Doktorok egymás közt.... Mi, mókás kis kék csepplények, nem igazán értjük az ilyesfajta magas vicceket.

A Slime draws near! Command?

(#846) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#845) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Á, én csak "tiszteletbeli" doktor vagyok (illetve voltam). :) Csak annyit tanítottak meg nekem a munkavezetői elsősegély-tréningen a gégemetszésről, hogy lehetőleg ne csináljam, bármekkora 'divat' is lett Hollywood-ban. Mert vagy megnémítom, vagy légmelle lesz a szerencsétlennek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#847) koncsik válasza ldave (#843) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

koncsik@irigy.hu :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#848) ldave


ldave
félisten

Amúgy ha már itt, benéztem pár videójátékboltba Londonban, de nem igazán volt nagy választék Nintendo fronton, néhány játék volt csak kitéve a polcokra, amiibo-t is csak párat láttam, pedig azt hittem azokból lesz sok kitéve.

Ellenben a Minecraft szinte mindenhol jelen van, utca árusok a szokásos I <3 London pólók mellett Minecraft-os cuccokat is árulnak, bögrék, pólók, figurák. Ez engem teljesen meglepett.

A Slime draws near! Command?

(#849) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#848) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha abból indulok ki, hogy az angol 40-es toplistán szinte csak elvétve van N játék, akkor annyira nekem nem meglepő.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#850) SzDavid99 válasza ldave (#848) üzenetére


SzDavid99
tag

Franciaországban mennek nagyon a Nintendo játékok, úgyhogy oda kell utazni. ;) :DDD
Amikor tavasszal voltam Londonban, megálltunk ott egy Auchan-nál és egy rakat Nintendós plüss meg műanyag figura volt kirakva, meg rengeteg 3DS és Wii U játék. Bárcsak itthon is így lenne. :O

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.