Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Sirandrish válasza koncsik (#1149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lenne...de szerintem a 90%a bontatlan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1152) boost válasza Sirandrish (#1151) üzenetére


boost
addikt

mikor megláttam a garázsát, onnantól elvesztettem az érdeklődésemet a faszi és a gyüjteménye iránt. De szerintem ő is, már nem tud magának mit nem megvenni. Ebbe mi az élvezet? :D

(#1153) koncsik válasza boost (#1152) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is azon gondolkoztam, miből van ennyi pénze... de mivel 5 éves kora óta gyűjt, gondolom adott a vagyon, nem ő gazdálkodott okosan. Ugyanakkor az is érdekes, hogy játékboltja is volt, tehát valamit csinált a gyűjtésen kívűl is... mintha azt olvastam volna, hogy építőiparral foglalkozik, ő épített mindent otthon is (a THX-es moziját is) :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1154) Sirandrish válasza koncsik (#1153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de úgy meg mire büszke? Rendben van hogy gyönyörű pakk, de korlátlan pénzmagból én is csinálok ilyet...sőt, még jobbat is mert az én garázsomban állna Aston is :DDD

szgergely Fentebb írtam..csinálja meg ugyanezt magyar minimálbérből :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1155) koncsik válasza Sirandrish (#1154) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Közben tovább olvastam, pénzügyi sikereket ért el a tőzsdén és sikeres flipperjavító üzletet működtett. Ennyi. :Y
Ha lesz a Creator Expert-ben AM, az mindenképpen kell. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1156) Sirandrish válasza koncsik (#1155) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk biztos volt miből elkezdeni. De az dicséretes hogy legalább nem csak ült a seggén :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1157) SzDavid99


SzDavid99
tag

Ismét naprakész (és kicsit dizájnosabb) a Nintenblog amiibo oldala! :K

Nintenblog amiibo Guide

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#1158) koncsik válasza SzDavid99 (#1157) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Belinkelhetjük az amiibo topicba? Lécci? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1159) tariattila válasza SzDavid99 (#1157) üzenetére


tariattila
veterán

tök jó ez a pályamegosztó de én csak egy pályát látok...
a google dokumentum elérhető valahogy a blogról (vagy egyéb úton)?
:R

(#1160) SzDavid99 válasza koncsik (#1158) üzenetére


SzDavid99
tag

Igen, nem is értem, hogy miért nem oda tettem. :N

#1159: Hozzá lehet férni, de ott is csak ezt az egyet fogod látni. Szerintem Te vagy az első, aki rájött arra, hogy ez egy jó dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#1161) tariattila válasza SzDavid99 (#1160) üzenetére


tariattila
veterán

múltkor volt itt már valami megosztási téma de akkor nem EZ az... :D

jó lenne összefésülni vagy kinevezni egyet ami 'áp tu dét' :DDD

(#1162) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1163) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1162) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Aranyos. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1164) SzDavid99 válasza tariattila (#1159) üzenetére


SzDavid99
tag

Összeszedtem pár pályát, és feltöltöttem őket a listára - bár az adatok kissé hiányosak. :)

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#1165) tariattila válasza SzDavid99 (#1164) üzenetére


tariattila
veterán

köszi!
kitöltöttem én is 5 űrlapot (9 éves fiam első pályái :D )
a nintis nevet adtam meg ha ez nem gond....

(#1166) SzDavid99 válasza tariattila (#1165) üzenetére


SzDavid99
tag

Természetesen nem gond. :) Megosztom a Facebook-os Wii U csoportba az oldalt, hátha akkor többen jönnek megosztani a pályáikat.

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#1167) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ennyit értek csicskák..lenyomok mindenkit...oh w8 :DDD
Most persze röhögök de istenem HÁNYSZOR éltem ezt át...köcsög DK-s pálya DD-ből :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1168) ayo


ayo
addikt

sziasztok,

voltam 1 napot külhonban és láttam pár yoshi amiibót... vettem magamnak egyet, de mivel itthon már leginkább elfogyott a boltokban, ezért gondoltam egyet, azt a párat hazahoztam hátha valakinek kell. annyiért adom amennyiért nekem került, csak tényleg olyanok keressenek akiknek kell és nem tovább adni, köszi :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1169) ayo


ayo
addikt

A Mario Maker hatására készül a nem hivatalos Zelda Maker, aminek kezdetleges verziója már kipróbálható.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1170) Sirandrish válasza ayo (#1169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ezzel el leszek...ne keressetek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1171) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Miért imádom a Nintendot? http://www.kotaku.co.uk/2015/10/26/shigeru-miyamoto-wanted-a-very-different-ending-for-goldeneye :))
Bocs a linkhiányért.. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1172) ldave válasza koncsik (#1171) üzenetére


ldave
félisten

Egy isten már csak ilyen.

A Slime draws near! Command?

(#1173) ldave


ldave
félisten

Azért tud a Nintendo stílusos lenni, ha akar: [link] Nintendo’s European office has officially announced Wild Gunman’s availability today, which is the day on which Marty McFly arrived from 1985

A Slime draws near! Command?

(#1175) ayo


ayo
addikt

(#1176) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

A most futó pénzügyi év első fele (április - szeptember) 75 millió dolláros üzemi nyereséget hozott a cégnek, tavaly ilyenkor még veszteségük volt. Két érdekesség: a konzol eladások lebontásánál nincs a 3DS kategorizálva, amit talán már hivatalos megszüntetésnek is lehet értelmezni (csak találgatásokat olvastam eddig a 3DS megszűntéről). Másik, hogy a Wii U egészen magára talált tavalyhoz képest. Nem is annyira a konzol eladásai ugrottak meg, hanem a játékoké, mintegy harmadával a tavalyi hasonló időszakhoz képest.

Szerk: link lemaradt (nem a zöld sapkás, hanem a másik link).

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1177) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1176) üzenetére


ldave
félisten

Ezt találtam egy angol listán:

Operating income 8.9 billion yen

Wii U 10.73 million sold lifetime
3DS 54.34 million sold lifetime (New 3DS/XL 5.13 million sold)

Happy Home Designer 2.02 million sold
Splatoon 2.42 million units sold
Super Mario Maker 1.88 million units sold

A Slime draws near! Command?

(#1178) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1177) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezek a friss adatok, igen; a belinkelt pdf fájlból ollózták össze őket. Kíváncsi leszek majd a részvényesi kérdezz-felelet anyagra is, csak azt még nem látom egyelőre.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1179) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1178) üzenetére


ldave
félisten

Most nézem a megjelenési listát és az EU tömbben még ott van 3DS-re a Devilish Brain Training. TBD. LOL.

A Slime draws near! Command?

(#1180) SzDavid99


SzDavid99
tag

(#1181) koncsik válasza SzDavid99 (#1180) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R
1. Ez jónak tűnik :K
2. "érdekes koncepció" :F megláttyuk majd

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1182) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1178) üzenetére


ldave
félisten

Pár infó amit találtam:

- Japánban az Animal Crossing játékosok kétharmada nő, erre építkezve próbálnak majd több női játékost megnyerni maguknak még idén

- a Mario Maker három hét alatt elérta ez 1 milliós eladást

- amiibo-ból eddig 21,1 milliót szállítottak le, a Animal Crossing kártyák is sikeresek, nagyobb a kereslet, mint amennyi a boltokba kerül

- az első mobiljáték, a Miitomo ingyenes lesz (inkább valami kommunikációs alkalmazásnak tűnik nekem, mintsem hagyományos játéknak), azonban a később érkező címek valószínüleg fizetős játékok lesznek

A Slime draws near! Command?

(#1183) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1182) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az amiibo nagy ötlet volt tőlük, fillérekért legyártatják, de egy fél játék árát zsebre teszik érte. Csodálkoznék, ha még mindezek után is veszteségesek lennének. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1184) ldave


ldave
félisten

Pachter haver megszólalt:

Mekkora egy balfék. Japán imád minden social cuccot, minden újat. Pont emiatt ott a Facebook pl nem is olyan erős, mint a világ többi részén, mert ott az már réginek számít.

Szerintem nagyon is jól találta ki a Nintendo, hogy mivel indítson a Japán piacon, mert ez a cucc alapvetően oda készül.

A Slime draws near! Command?

(#1185) ldave válasza ldave (#1184) üzenetére


ldave
félisten

Hogy lehet egy ekkora balfasz managing director bárhol is.. de most komolyan. Ráadásul ez lenne a szakterülete vagy mi.

A Slime draws near! Command?

(#1186) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1185) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Wiki:

Michael Pachter is a video game, social media, digital media and electronics analyst with Wedbush Securities. He is also the Head of Research for the Private Shares Group, a Wedbush division which focuses on companies which have not yet gone public such as Facebook (pre-IPO) and Twitter. Pachter has an MBA & two law degrees.

Ez a Wedbush Securities alapvetően egy pénzügyi közvetítő cég és befektetési bank, Pachter pedig az idézett cikk szerint egy belső befektetői csoport feje (is), akik olyan cégekre fókuszálnak, amiket még nem bocsátottak tőzsdére (bár a cikk itt a faszbúkot említi ilyennek, de az már jó három éve a tőzsdén van - talán régi az anyag, vagy fasz volt aki szerkesztette). Pachter egy pénzügyi-jogi hátterű pali, aki valószínűleg jól ellátja a feladatát, ha eddig még nem tették ki a szűrét, de szerintem a videojáték-ipart mint olyat, nyugodtan hanyagolhatná.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1187) Goldwin válasza Dr.F.E.R.I. (#1186) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#1188) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

2 Arany Joystick Díj a Splatoon-nak és életmű-díj Iwata úrnak. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1189) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#1188) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez szép gesztus volt tőlük.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1190) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Iwata utóda, Tatsumi Kimishima interjút adott a Nikkei gazdasági szaklapnak, melyben abbéli reményének adott hangot, hogy három éven belül túlszárnyalják a wii-ds éra alatt elért éves profitszintet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1191) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Metroid: The Sky Calls :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1192) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#1190) üzenetére


adalbert1
veterán

Számomra a kérdés, hogy miből tervezik ezt a profitot beszedni. Mert addig, amíg készülnek színvonalas játékok is a Nintendo gépeire nem zavar, hogy esetleg özönlenek az amiibo-k és majd talán a mobiljátékok, de ha a klasszikus N címeknél esetleg valamiféle hanyatlás fog bekövetkezni (mert a trendibb dolgokra koncentrálják az erőforrásokat) akkor morcos leszek. :)

(#1193) Dr.F.E.R.I. válasza adalbert1 (#1192) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez az új pali lényegében egy bankár, ha pénzről van szó csak nem beszél hülyeségeket :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1194) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Mai hahota :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1195) ldave


ldave
félisten

Mik vannak, Cosmo Wright (Zelda speedrun, Nintendo World Championship 2. hely) barátunkból Narcissa lett.

A Slime draws near! Command?

(#1196) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1195) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

*barátnőnkből :DDD

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1197) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1196) üzenetére


ldave
félisten

Őrült egy világ ez :)

A Slime draws near! Command?

(#1198) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1197) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az ilyeneket ha lesittelik azt sem tudják, melyik börtönbe csukják. Én egyébként ha szebbnek születtem volna, akkor most Regina lennék (muter mondta).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1199) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#1198) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azért még versenyképes lehetsz szépségügyben... van mit dolgozni Nárciszkának (hormonok, plasztika, photoshop :)) ) Az első ilyen shock a Wachowski (ha így kell írni) testvérekből az egyik hasonló átlényegülése volt :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1200) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Azért ez

nagyon kellene... :K (tudom adjam el az amiibokat... :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.