Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#143) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, ennyiért egyáltalán nem éri meg, ha valakinek már van gépe. Ha nincs, akkor is lehet, hogy inkább néznék egy használt gépet olcsón, azt viszonylag minimális bukással tovább lehetne adni majd pár hónap múlva. Igaz, ahogy a másik topicban írta valaki, valószínűleg a limitált gépeknek így is lesz piaca.

576 rendelés: mivel csak vidéken volt amit rendeltem, így gondoltam kérem az egyik budapesti üzletükbe, és majd ott átveszem (nem minden munkanapon dolgozom, de van hogy hétvégén is, így futárral nem akartam kérni, mert ha egyik nap jön, akkor itthon vagyok, ha másik nap, akkor már nem) - mivel még mindig függőben van a rendelésem, ezért gondoltam felhívom azt a boltot, ahova kértem.
Itt az eladó azt mondta, hogy valószínűleg hétfőn küldik fel a központi raktárba, de onnan meg csak akkor szállítanak ki a boltokba, ha bizonyos mennyiség összegyűlt, így lehet, hogy csak hét végén kapom meg a rendelésem. Ha ezt előre tudom, akkor inkább hadakozom a futárral telefonon, hogy mikor hova hozza.

ayo: google kereséssel más üzletben is találsz hasonlót :)) Régebben ennél voltak durvább dolgok is, volt olyan bolt, ami meg is bukott a másolással/chippeléssel.

(#152) boost válasza adalbert1 (#151) üzenetére


boost
addikt

Most nagyon megéri sima 3DS XL-t venni. Fo"leg olyat, aki szimplán csak karácsonyra kapta, vett rá egy két játékot, r´jött, hogy nem neki való, és eladná, de most a csereláz miatt csak nagyon áron alul tudja eladni alighasznált gépét.

(#153) ayo válasza adalbert1 (#151) üzenetére


ayo
addikt

azt eddig is tudtam, ha nagyon szépen kacsintok, akkor megcsinálják a legtöbb helyen, de azt nem hogy ennyire pofátlanul kirakják a több áru közé

http://jateknaplo.blog.hu

(#154) anddrew


anddrew
tag

átgondolva az árakat... én sem rendelem be :W

π

(#155) ldave


ldave
félisten

Hehehehe :)

A Slime draws near! Command?

(#156) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#155) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Mi alapján kalkulálja ezt ki, hogy mennyi időbe telne?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#157) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#156) üzenetére


ldave
félisten

Ha minden igaz akkor a kedvenc játékidős oldalunk adatai alapján számol.

A Slime draws near! Command?

(#158) Sirandrish válasza ldave (#155) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ideje lenne belehúzni..
Valahogy így állok én PS3mon :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#159) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#157) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

És ezt a röpke 1000 órát milyen ütemben szándékozol beiktatni a - szintén elmaradt - dobozos játékaid közé? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#160) ayo válasza ldave (#155) üzenetére


ayo
addikt

ez a fő fiókom, de már elkezdtem egy másikra is gyűjteni :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#161) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#160) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Miért jó egyébként, hogy ennyi játékot összevásárolgatsz?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#162) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#161) üzenetére


boost
addikt

Tutti benne van az összes 1dollárért vett Humble Bundle :D

Másrészt derék dolog, hogy támogatja a stúdiókat, hogy újabbnál újabb sorozatokkal lepjenek meg minket.

[ Szerkesztve ]

(#163) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#161) üzenetére


ayo
addikt

eltartom a kiadókat, hogy jobb és minőségi játékokkal tudjatok játszani :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#164) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#163) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Köszönjük szépen :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#165) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#164) üzenetére


ayo
addikt

nincs mit, amúgy sok játékot kapok tesztre meg cikkírásra is, meghát régieket megveszem ha már akkor nem tettem :) hidd el össze tud gyűlni..
ha meg egy nintendo accom lett volna a 90-es évek kezdete óta, az is legalább ennyire szép lenne... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#166) sz.balazs.95 válasza ldave (#155) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#167) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Elhatároztam kidobom (anyukámhoz átviszem) felesleges dvd-imet. Mit találok: Super Mario világa. Gyorsan kikölcsönzöm a büntető 4-es imdb osztályzatú Super Mario Bros.-t is.
És nem is ez az érdekes, hanem a linkelt képek között van Super Mario Chess - sakk készlet. :Y Besza, behu.
:C Végem van.
Az amazon.com-on 40$ és szállítják ide... Ajajajajajaj.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#168) ayo válasza koncsik (#167) üzenetére


ayo
addikt

tudnék még mutatni pár jó dolgot, de majd akkor szólj, amikor tele vagy pénzzel és nincs már mit venned :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#169) koncsik válasza ayo (#168) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ne tartsd vissza magad, ingyen csorgatom a nyálam... :DDD
De ez a sakk nagyon szép, ezt kellett volna rokonokkal hozatnom, mert összeségében 67 dollár szállítással+import fee deposit, nem csak 40.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#170) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#171) ayo


ayo
addikt

Lunk kalandjai :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#172) Sirandrish válasza ayo (#171) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez kész :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#173) ldave


ldave
félisten

Ki mit tolt a hétvégén? :)

A múlt heti Warhammer hírek kapcsán elkapott újra az Uralkodó iránt érzett őszinte hit és szeretet, szóval orkokat írtottam a Space Marine-ben és a Dawn of War 2-ben.

A Slime draws near! Command?

(#174) boost válasza ldave (#173) üzenetére


boost
addikt

Big Bang Theory 3. és 4. évad újranézése esténként. :D

2DS-em melóba hagytam, WiiU-ra most nincs semmi kívánós címem.

Ja, és CIV 4 Colonisation. Hogy az mennyire jó játék....

[ Szerkesztve ]

(#175) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#173) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Professor Laytonnal voltam kincskereső expedíción. 50-60 óra is lehet, mire kimaxolom azt a játékot, idén még nem játszottam mással.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#176) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Idave:
Captain Todd, Teslagrad, Runner 2, Super Mario Bros U
szgergely:
Sorozatok:
Volt (ami eszembe jut): Parker Lewis Can't Loose, Family Ties, Scrubs, Friends, Joey, Episodes, How I Met Your Mother, Heroes, The Event, Flashforward, Sherlock (B.Cumberbatch), IT Crowd
Homeland
Jelenleg: The Big Bang Theory, Modern Family, Elementary

Film: The Expendables 3 meg valami dán krimi

Kiváncsi vagyok, van-e átfedés másokkal. :DDD Uff.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#177) sz.balazs.95 válasza ldave (#173) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Saint's Row.
Hétvégén innyen volt a Stem-en :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#178) ldave válasza koncsik (#176) üzenetére


ldave
félisten

Pár éve még követtem 2-3 sorozatot hetente, de utóbbi időben már szinte semmit. Ha van valami zárt, 10 részes valami (pl True Detective, Leftovers), azt még megnézem, de többévados sorozatba már bele se kezdek.

A Slime draws near! Command?

(#179) koncsik válasza ldave (#178) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A True Detective-t most kölcsönöztem ki... akkor ez ajánlott, gondolom.
Persze a két kedvencemet (Lost és Twin Peaks) kifelejtettem - azokat többször láttam. A Twin Peaks-et idén folytatják, remélem ez nem fordulhat elő a Lost-tal...
Annak idején nagyon tetszett a 24 is, de amikro a 3. évadot egy este alatt megnéztük... (első rész, minden rész elejéről a previously on 24 és az utolsó rész - nem hittem el, hogy nem maradt ki semmi, ezért végignéztem "rendesen" is és tényleg nem maradt ki semmi :Y )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#180) adalbert1 válasza boost (#174) üzenetére


adalbert1
veterán

A Colonization tényleg egy jól sikerült darab, pár éve én is sokat játszottam vele (lehet, hogy újra elő is veszem), ha tetszik, akkor érdemes még a sima IV-et is kipróbálni (a két kiegészítővel), igaz az még inkább időrabló tud lenni.
Nintendo vonalon tegnap játszottam egy fél órát a Link to the Past-tel, annak ellenére, hogy több mint 20 éves játék, még ma is fogyasztható címnek tűnik. :)

szerk.: sorozat téren nekem most a Homeland 4. évad fog következni, illetve az egész Broadwalk Empire, amit még várok idén, az a Justified új évada, illetve a Two and a Half Men utolsó 1-2 része (illetve lehet, hogy a Wire HD kiadását is megnézem, az egy nagyon jó sorozat volt).

[ Szerkesztve ]

(#181) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

mondjuk ami mostanában nekem nagyon megtetszett, (csak sajnos még nem tudtam megvenni) az a This War of Mine.

Nem Nintendo, hanem PC játék az igaz, de nagyon ott van! :K

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#182) ldave


ldave
félisten

Megszűnik a Club Nintendo, helyette lesz majd valami más.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#183) Sirandrish válasza ldave (#182) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most olvastam én is..fasza..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#184) ldave válasza Sirandrish (#183) üzenetére


ldave
félisten

Na nem mintha bármi értelme lett volna itthonról, pedig voltak jó kis cuccok az ajándékok között.

A Slime draws near! Command?

(#185) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#182) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez a kaparós sorsjegyes buli már szintén egy idejétmúlt dolog volt. Ha már rebootolják ezt is, akkor remélhetőleg előállnak valami profilokhoz integrált dologgal.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#186) Sirandrish válasza ldave (#184) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is lett volna baj, de évenként törölték az egészet a francba? Az is baromság volt szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#187) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#185) üzenetére


ayo
addikt

remélem US club-hoz hasonló dolog lesz végre nálunk :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#188) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Remélem végre a több különálló Nintendós szolgáltatásokat végre leváltják egy jóval.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#189) ldave


ldave
félisten

Na mi a közös a hír utáni hozzászólásokban? A "remélem" :)
#justnintendothings

A Slime draws near! Command?

(#190) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#189) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A remény hal meg utoljára.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#191) koncsik válasza ldave (#182) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

7800 csillagocskát kell akkor "gyorsan" beváltanom (szeptemberig, ha jól értem). Van valakinek tapasztalata a kegytárgyakra beváltással? Én egy angol kollégám címére tervezem, ha megoldható. :R
Game and Watch - Ball kütyüt tervezem...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#192) koncsik válasza koncsik (#191) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megrendeltem, 1 hónapot adtak meg szállítási határidőnek...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#193) adalbert1 válasza koncsik (#191) üzenetére


adalbert1
veterán

Hmmm, akkor hogy lesznek ezután ingyen játékos promóciók (tehát mit regisztrálsz be, ha nem a PIN kódot)?
Illetve engem is az érdekelne, hogy lehetne hazahozni a dolgokat, van vagy 20 játék, amit nem regisztráltam be, ebből csak kijönne valami értelmes (pl. az általad említett Game and Watch).

(#194) boost


boost
addikt

Ma a Saturnban Bécsben láttam Marth amiibo-t. Rendesen kedvet kaptam hozzá, mivel nagyon szeretem a Fire Emblem sorozatot. De egyrészt félek felülni erre a vonatra, másrészt meg SmashBros engem nem érdekel, más játékkal meg nem kompatibilis.

ja meg volt Pit a Kid Icarusból, Zelda, Captain Falcon, Diddy Kong és Peach. Ìgy dobozon keresztül tényleg nagyon szépek.

[ Szerkesztve ]

(#195) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#194) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Codename: S.T.E.A.M. játékkal is kompatibilisek ezek a Fire Emblem-figurák. Meg persze feltételezem, magával az eljövendő FE játékkal is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#196) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#195) üzenetére


boost
addikt

Ahhoz meg új 3DS kellene :D

(#197) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#196) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lesz valami csatlakoztatható periféria is menet közben, arra azért kíváncsi leszek (bár az XL-emhez nem szándékozok külön venni).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#198) ldave


ldave
félisten

A jöhetne már új Metroid rovat következik:

A Slime draws near! Command?

(#199) sz.balazs.95 válasza ldave (#198) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

megy egy új F-Zero is jöhetne.

vagy egy új Commander Keen. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#200) boost válasza boost (#194) üzenetére


boost
addikt

Utánaolvasgattam, és amik a Saturnban található amiibo-k, azok kb a ritkaságok a Marthon kívül, mert azt most újra fogják nyomatni. :D

Ezért nehéz neki ellenállni, de meg kell tenni. :D ùgyis pont leépítem a WiiU-3DS játékállományomat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.