Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#600) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én menet közben már el is felejtkeztem az egészről. :B Majd megnézem a hírt, mi volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#603) ayo


ayo
addikt

Maradt pár menő figurám, amit kezdésként itt hirdetnék meg hátha egy igazi rajongóhoz kerül és nem viszonteladóhoz :)

Amit tudni kell róluk:
Hivatalos World of Nintendo termékek, amelyeknek a végtagjait lehet mozgatni.
Ezeket múlt évben kezdték el gyártani, ha jól tudom csak US és AU boltokban árusítják. Egyesült államokban sok helyen, mint az Amiibo hiánytermék (főleg a zeldásak), és nagyjából egy árban is vannak vele. Most tőlem azonnal meg tudod venni ezeket, mert sajnos kétszer rendeltem ezekből. Darabja fix 5K.

http://jateknaplo.blog.hu

(#604) bagszi_lucas válasza koncsik (#600) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Én voltam. :D Ki dicsér minket? Sztem is jók voltunk.:D (pár technikai bakit, meg egy ellopott Luigi plüsst kivéve. :( )

(#605) Dr.F.E.R.I. válasza bagszi_lucas (#604) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szegény Luigi, ez az idei a Nintendo szerint sem az ő éve, de úgy látszik amúgy sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#606) koncsik válasza bagszi_lucas (#604) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos nem emlékszem, hol olvastam... De képek is voltak, jól néztetek ki. Jó lett volna kivinni a fiúkat, de a képek alapján (legalábbis nyitáskor) nagy tömeg volt. Majd ha nagyobbak lesznek...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#607) boost


boost
addikt

Nintendo "Magyarország" legfrissebb tweet-je. :DD ;]

(#608) bagszi_lucas válasza boost (#607) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Gondolom cseh nyelvre van a twitter beállítva náluk és automatikusan átvette, hogy feltöltöttek 21 képet. :D
BTW:

(#609) koncsik válasza bagszi_lucas (#608) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Legközelebb vállalom a Mario jelmezt, ha kapok ilyenféle polókat :DDD
Mindenki Nintendo rajongó?
Én is megkaptam a game and watch ball-omat...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#610) ldave


ldave
félisten

Statisztikák kedvelőinek a GAF-on gyűjtötte össze valaki a Nintendo Direct-ek nézettségi adatait az elmúlt évekből: [link]. A 2013-as átlagos 300 ezres nézettségről idén már 800 ezer felett van mindkét Direct.

A Slime draws near! Command?

(#611) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#610) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lehetne sokkal magasabb is, bár ki tudja mennyien nézik meg a premiert a honlapon vagy utána az eshopon. Az biztos, hogy sikerült a Direct-eket egy értelmes szintre felfuttatni, ezt mindenképp Iwata javára lehet írni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#612) Szalontahó válasza bagszi_lucas (#608) üzenetére


Szalontahó
tag

A lelki üdvösséget is eladnám egy olyan pólóért. :)
Amúgy ismerőseim dícsérték a Nintendo standot, én sajna nem voltam ott.

(#613) boost


boost
addikt

200ccm-es Mario Kartot ha szeretnél játszani, nem muszáj kimaxolni a 150-et, hanem simán tudsz indítani 200ccm versenyt, ha nem bajnokságot indítasz, hanem te rakod össze a feltételeket.

(#614) bagszi_lucas válasza koncsik (#609) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Áh kizárt, hogy Lernie átengedje a Mario jelmezt.:D Best mario evör.:D Nagyon beleéli magát a szerepbe.
Egyébként 17 segítőből kb 2-en nem voltak Nintendo rajongók. Többiek igen.
Páran ilyen visszatérő Nintendo aktivisták vagyunk, több rendezvényen önkéntesen reklámoztuk a nintendot anno még 3DSHungary rajongói csoportként, de egy-két embernek ilyen 10 évre visszanyúló Nintendo közösséges múltja van(Régi Pokémon találkozók, meg Big N fórum)

A WiiU-s pólóban levők a segítők, hostok/hostessek, akiken SSB póló van, vagy normális ruha, azok pedig a cseh forgalmazótól jött emberek, akik többnyire csak angolul tudtak velünk beszélni. (kivéve a magyar kapcsolattartót.:D)

Egyébként a rendezvény előtt kérdezték, hogy van-e valami ötletünk, ami feldobhatja a Nintendo részleget és írkáltunk össze párat. Az egyik pl az volt, hogy a tavalyi Smash Brosos pólóval ellentétben lehetne idén valami Nintendo logós póló, ami egyértelműbbé teszi, hogy mi ott promóterek vagyunk. És lám, egyből lett wiiU logós póló.:D
A papír Majora's Maskok ötlete is tőlünk jött, gondoltam poén lenne osztogatni ilyesmit is, erre legyártottak 500Db-ot. (még kaptam is a maradékból egy 100-150-et, amiből egy csomagot eltradeltem a Gameparkkal Marios csomagolópapírra.XD)

A végén egyébként megtarthattuk a pólókat és még kaptunk pár előrendelői ajándékot is a megmaradt cuccokból. (Ezek közül majd párat lehet, hogy továbbosztunk Pixelconon, ill a Nintendolgok.hu megnyitása után)

(#615) boost


boost
addikt

Ezt ismeritek? [link]

Oceanhorn, kb két éve jelent meg iOS-re, a múlt hónapban pedig PC-re. NExtgen konzolokra is jön nemsokára.

Elég olcsó, Zelda WW ihletésű játék, részletes grafikával.

(#616) ldave válasza boost (#615) üzenetére


ldave
félisten

Hja, láttam már. Hulladék. Egyedül a zene, ami értékelhető benne. Mondjuk rendes kontrollerrel talán vállalható.

A Slime draws near! Command?

(#617) ldave


ldave
félisten

A két Bravely játék japán rajtának összehasonlítása:

Media Create Sales: Week 41, 2012 (Oct 08 - Oct 14)
01./00. [3DS] Bravely Default: Flying Fairy <RPG> (Square Enix) {2012.10.11} (¥6.090) - 141.529 / NEW

Media Create Sales: Week 17, 2015 (Apr 20 - Apr 26)
01./00. [3DS] Bravely Second: End Layer <RPG> (Square Enix) {2015.04.23} (¥6.458) - 100.047 / NEW

Az most pontosan nem tudom, hogy ugyanannyi nap jutott-e a két játékra, viszont a visszaesés elég szomorú azok után, hogy az első rész nagyon jó kiritikákat és fogadtatást kapott a játékosoktól.

A Slime draws near! Command?

(#618) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#617) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ugyanannyi nap jutott mindkettőnek, viszont a hónap végén már a kutya sem vesz játékot Japánban, azt már megfigyeltem. A rajt szempontjából az első részt szerencsésebben időzítették (hónap első harmada), hosszútávon nem fog osztani-szorozni. Az első hónap adatai mérvadóbbak lesznek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#619) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#618) üzenetére


ldave
félisten

Ezt még nem is figyeltem, köszi az infót. A héten jött ki az új Xenoblade Japánban, akkor ez alapján az se a legideálisabb időpontban jelent meg, lehet várni kellett volna vele a Nintendo-nak jövő hétig.

A Slime draws near! Command?

(#620) ayo válasza boost (#615) üzenetére


ayo
addikt

szerintem nem rossz játék, nyilván nem egy zelda, de egynek pc-re tök jó cucc. a fejlesztővel kapcsolatban vagyok és blogomon lesz majd sorsolás is mert adott anno kulcsokat, szóval ha érdekel majd figyeld - gondolom ingyen nem lenne rossz:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#621) boost válasza ldave (#617) üzenetére


boost
addikt

A második rész nem is volt annyira beharangozva.

Az elsőnél volt megjelenés előtti demo, külön foglalkoztak vele a NintendoDirecten, stb. Meg azért elég réteg játék. Nekem pl már túl HC RPG.

(#622) boost válasza ayo (#620) üzenetére


boost
addikt

Mindenképpen érdekel. Én eredetileg iPadre terveztem pont a hétvégén megvenni, de ha ennél jobb ajánlatod van, akkor szívesen játszom PC-n is. Felvettem a blogodat RSS Readerbe.

Tegnap telepítettem újra egy RSS Readert. Azóta nem használtam, mióta bezárt a Google Reader. Tényleg, ez az RSS Readerezés hogy kiment a divatból, és vette át helyét részben a twitter, részben meg semmi más, pedig milyen praktikusan lehet tematikus blogokat ezáltal követni. Mondjuk a blogolás is kiment a divatból.

Szerintetek várható, hogy jön az Oceanhorn WiiU-ra is? :DD

[ Szerkesztve ]

(#623) ldave válasza boost (#621) üzenetére


ldave
félisten


Japánban egy jRPG rétegjáték?

RSS: én a Feedly-t használom a Google Readet bezárása óta, teljesen jó.

A Slime draws near! Command?

(#624) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#615) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha az olcsó, akkor ez mi lehet? :))

The Legend of Zeldo: Lonk's Awakening

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#625) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#624) üzenetére


boost
addikt

Azért ez színvonalon aluli. Az legalább valamilyen.

(#626) adalbert1


adalbert1
veterán

Mint tudjuk, Club Nintendo kódokat UK accountnál még szeptemberig lehet regisztrálni. Ma, miután facebook-on a 3DS Hungary csoportnál láttam, megnéztem, és pár, viszonylag új játéknál tényleg lejárt már március 31-én a kód (pl. Majora's Mask, Captain Toad) - ez ismét egy nagyon rosszul eső húzás a Nintendo-tól (vajon úgy tervezhették, hogy 03.31-el worldwide bezár a bazár, csak az EU-ban mégis tovább tartanak nyitva?).

(#627) koncsik válasza ayo (#603) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Párizsban lehet ezekből kapni, de csak 5-6 fajtát... Nem mertem venni, mert az nálam mindig rosszul végződik...
Nekem a mikro figurákból van egy hármas csomag.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#628) ayo válasza koncsik (#627) üzenetére


ayo
addikt

:)

már csak a donkey meg a diddy maradt. nagyon sok fajta van és lesz is. a mikro világokból zeldásat tuti veszek ha kijön :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#629) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#630) Dr.F.E.R.I. válasza Goldwin (#629) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Gondolom ezzel fizették ki valami fusi melóért és csórikám azt sem tudja, eszik-e vagy isszák. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#631) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#630) üzenetére


boost
addikt

vagy csak masokat akar hulyere venni.

(#632) tariattila válasza Goldwin (#629) üzenetére


tariattila
veterán

szép hirdetés :C
kedvetkaptamna:DDD

(#633) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#634) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#633) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ma anyámmal van az erő, ma van a szülinapja. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#635) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#634) üzenetére


ldave
félisten

Tegnap anyák napja, ma szülinap, túlárad a szeretet :)

A Slime draws near! Command?

(#636) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#635) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Már-már sok is lesz belőle. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#637) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Néhány nappal ezelőtt bedőltem egy csaló hirdetésének a Jófogáson, melynek eredményeképpen 12.000 Ft-al lettem szegényebb.
Az OLX-en is sikerült belefutnom egy csalóba.

Nintendo 3DS játékkal eladó/csere

Eladnam Nintendoimat. 2DB van belole, mindketto piros szinu. toll is megvan hozza. 2db jatekot tudok hozza adni, es egy dokkolot is. csere barmi ertelmes dologra erdekelhet.
ha jo ajanlatot adsz, akar adom mindkettot plusz laptopot, vagy telefont. reszleteket emailben! Az ar darabra ertendo.

A hirdetővel folytatott levelezésemet alant olvashatjátok. Jó szórakozást! :D

-Helló! Érdekelne az általad hirdetett Nintendo 3DS kézikonzol. Küldenél néhány nagy felbontású képet a kézikonzolról és a tartozékairól?

-Szia sajnos kepet nem tudok kuldeni. :(

-csak ilyet tudtam bocsi
[link]
[link]

-Milyen állapotban van az általad hirdetett Nintendo 3DS kézikonzol?
Van bármilyen hibája?
Karcok vannak rajta?

-A doboza megvan?

-doboza nincs, karcmentes kituno allapotu

-Az ár alkuképes?

-17 ft

-14.000 Ft?

-rendben oda adom 14ért , de a töltő sajnos nem tudom hol van .. ha tudsz magaddal hozni az jó lenne :(

-Küldenél még egy képet a kézikonzolról?
Szeretném látni bekapcsolt állapotban is!

-igen , de le van merülve ... azért mondtam a töltőt , garantálom hogy működik , hisz felvolt tölve , de eljöttem otthonról mire hazamentem már lemerítették .. de személyesen is megtudod nézni ..

-Nem tudod feltölteni?

-sajnos nem

-Van egy másik Nintendo 3DS kézikonzolod is?

-igen , kettő van mind a kettő ugyanolyan piros színű

-Küldenél néhány képet a kézikonzolokról és a tartozékaikról?

-Már elmondtam 1000x hogy nem tudok ... amiket küldtem ott van az , mit kell rajta nézni annyit? nincs semmilyen tartozéka csak két játék , egy pálcika , meg két memóriakártya.. ennyi. ha kell kell , ha nem nem . ha nem jó neked 14ért vedd meg mástól 30-40ezerért a KÉZIKONZOLT

-Már néhányszor megpróbáltak átverni ezen az oldalon, ezért megfogadtam, hogy vásárlás előtt mindig kérek néhány képet a termékről.

-Nem tudom mivel lefenykepezni .

-Kérj kölcsön valakitől egy fényképezőgépet, vagy egy olyan mobiltelefont, amellyel lehet fényképezni! Én hajdúhadházon lakom, nem tudom személyesen megtekinteni/átvenni a kézikonzolokat. Nem fogok pénzt utalni egy totál ismeretlen személynek anélkül, hogy előtte meg nem győződtem arról, hogy az általa hirdetett termékek valóban a tulajdonát képezik.
Remélem megérted!

-Mindegy hagyjuk szia.

-Azzal a mobiltelefonnal nem tudsz képeket készíteni, amelyről az üzeneteket küldted?

-nem bajlodom tovabb , ez van , ha nem kell keres mast.
szia

-:) :)

-:D

-Szia , ha gondolod tudok majd kepet kuldeni , de bekapcsolt állapotban nem ( levan merulve ) de ha ugy bizonyitom szamodra hogy mind a kettőt lefenykepezem akkor megbizonyodsz rola hogy az en tulajdonom? :)

-Igen.

-A kézikonzolokról, a tartozékaikról és a játékokról is kérnék néhány képet!

-rendben

-Helló!
Mikor küldöd a képeket?

-Helló!
Vettem egy Nintendo 3DS-t, szóval nem tartok igényt az általad hirdetettre, de a munkatársamat lehet, hogy érdekelné.
Add meg az e-mail címedet és a telefonszámodat!

-Minek az emailom? Nem akarom tulbonyolitani a dolgot, ha kell neki adok egy bankszamlaszamot , es kuldom is a Nintendo(kat)

-Küldheted, majd továbbítom felé!

-"Minek az emailom?" Nem szeretném, ha rajtam keresztül üzengetnétek egymásnak!

-Mondd meg neki , hogy az emai jelszom nem tudom , de irjon ram itt olx-en vagyis erre a hirdetésre. Ennyi.

-Regisztrálni akarta volna magát az oldalon (OLX), de már nem lehet! Hirdesd meg a kézikonzolokat a Jófogáson!

-06309280558, ezen hívjon fel, ha nem en veszem fel akkor majd megmondjak hogy mikor hivjon vissza.

-Oké!

Remélem el fogja küldeni a bankszámlaszámát! Össze szeretném vetni annak a csalónak a bankszámlaszámával, aki néhány nappal ezelőtt átvert a Jófogáson!

[ Módosította: Qru ]

(#638) ldave válasza Goldwin (#637) üzenetére


ldave
félisten

Izé, én ezt most így nem látom át.

A Slime draws near! Command?

(#639) Goldwin válasza ldave (#638) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:F

[ Szerkesztve ]

(#640) koncsik válasza ldave (#638) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Jófogáson átverték, gyanús, hogy ez az OLX-es ugyanaz a csaló?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#641) Goldwin válasza koncsik (#640) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Pontosan.

(#642) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ez milyen. Jótékony. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#643) adalbert1 válasza koncsik (#642) üzenetére


adalbert1
veterán

Azta, hát ez tényleg 1 darab történelem. :K
ldave: végül vettél PS4-et (Bloodborne-os kép a PS4 topicban)? Milyen?

(#644) ldave válasza adalbert1 (#643) üzenetére


ldave
félisten

Nem, még nem. Fehér gépet keresek, de eddig csak használtat láttam vagy elég drágán, szóval lehet maradok a feketénél.

Azt a képet twitter-en találtam, aztán megtetszett :)

A Slime draws near! Command?

(#645) adalbert1 válasza ldave (#644) üzenetére


adalbert1
veterán

Értem, elsőre már azt hittem, hogy otthon próbálgatod már a játékot. :)) Fehér gép talán csak 1-2 bundle-ben volt, nem (gondolom azért ilyen ritka)?

(#646) ldave válasza adalbert1 (#645) üzenetére


ldave
félisten

Angol amazon-on lehet simán kapni fehér PS4-et, bundle nélkül, mondjuk lehet itthon csak játékkal együtt forgalmazta ezeket a Sony.

A Slime draws near! Command?

(#647) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Megvan a Nintendo tavalyi pénzügyi évének beszámolója. ~350m $ profit, a megelőző év veszteséges működését követően. Kicsivel több eladott Wii U, valamivel gyengébben fogyó 3DS, leszorított költségek az értékesítés és működés terén, nagyjából ezek hozták össze a pozitív mérleget.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#648) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#647) üzenetére


ldave
félisten

Access Denied :( Amiibo eredményekről nincs külön szó? 350$ milla egész jó eredménynek hangzik, ha ez most az adózás utáni nyereség már.

A Slime draws near! Command?

(#649) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#648) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Egy ilyen elnagyolt részletezés van, amiben - kieséses alapon - az 'others' (egyebek) takarhatja az amiibo-kat is. Ez a sor nagyon dinamikusan bővül, tavalyhoz képest ~55%-ot nőtt (ebből kábé 15% Koncsik lehet). Innen is látható, hogy a 3DS eladás jócskán lassult, a Wii U javult valamicskét.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#650) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#649) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DD :K
Azért játékokat is rendesen vettem, gyakorlatilag mindent, ami megjelent... :B + eShop.
Arra gondoltam, hogy megpróbálok lassan játszani is a wii u-val, az vajon milyen lehet... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.