Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#750) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Még nagyjából emlékszem is, mi merre van benne. Nehogy rohanjak jelentkezni... :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#752) koncsik válasza ldave (#750) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezen csak Amerikások indulhatnak (Best Buy Áruházakban), nem? :W
A World Championship kissé túlzásnak tűnik... :(
A selejtező meg: The initial qualifying round will be held across eight different Best Buy locations in the United States. Those who compete will be playing Ultimate NES Remix's Championship mode, attempting to amass the high score in the original Super Mario Bros., as well as Super Mario Bros. 3 and Dr. Mario.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#753) sz.balazs.95 válasza koncsik (#752) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na jó, de az amerikaiaknak a world = US. ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#754) tariattila válasza sz.balazs.95 (#753) üzenetére


tariattila
veterán

:C absolutely :DDD

(#755) ldave


ldave
félisten

A Nintendo tagadja az Android-os pletykákat. Most nem rémlik nagyon, hogy szokott-e pletykákra egyáltalán reagálni a Nintendo, de szerintem nem, szóval ez akár igaz is lehet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#756) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#755) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez nem sima pletyka volt, hanem a Nikkei egyik lapja hozta le a cikkében, kábé mintha idehaza a HVG írta volna meg. Erre már azért a sajtóosztályuk valószínűleg rámozdult egy hivatalos cáfolattal.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#757) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Vicces jóslatok az E3-ra, de hátha bejön 1-2... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#758) ldave


ldave
félisten

A digitális platfromok között talán elsőként (?) a Steam azzal újított a héten, hogy bevezette a pénzvisszatérítés lehetőségét abban az esetben, ha 2 óránál kevesebbet játszottunk a játékkal a megvásárlást követő 14 napon belül. Ezzel kapcsolatban itt egy statisztika a nyilvános Steam profilok alapján:

A megvett játékok mindössze harmadával játszanak az emberek több mint 2 órát, a maradék kétharmad játékkal még annyit se vagy el se indítják.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#759) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#758) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

2-3 steam-játékom van összesen, mondjuk két óránál többet játszottam velük, tehát 100%-os vagyok. :) Ha lenne egy nagyobb teljesítményű PC-m, többet is vettem volna (pl Mortal-játékok), de azokkal is ugyanúgy játszanék. Könyvem van inkább rengeteg, ami forgatásra vár, azt igyekszem legfőképp behozni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#760) sz.balazs.95 válasza ldave (#758) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én 1-2 multit kaptam csomagban a teljes Half-Life pakkhoz, azokkal pl. elég keveset játszottam.

inkább single-özök. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#761) ayo válasza ldave (#758) üzenetére


ayo
addikt

szerintem ez a statisztika nem annyira pontos, ha csak azt nézi, hogy ki mennyit játszott a játékokkal evör, mert csak a Steamen vásárolt játékokra vonatkozik a refund és csak az első két hétig.

Csomó játékot osztogatnak ingyen v 1 dollárért amiket sokan csak úgy beaktiválnak, hogy jó ha megvan de nem játszanak vele.

Igazából ez arra lesz jó, hogy amikor kiadnak valami fél kész játékot, akkor gond nélkül vissza lehet kapni a pénzt - eddig csak preordereknél lehetett ezt csinálni, amíg meg nem jelent.

http://jateknaplo.blog.hu

(#762) adalbert1 válasza ldave (#758) üzenetére


adalbert1
veterán

Én szerintem a steam librarym több mint a felét visszaadnám, ha élne ez a lehetőség a 14 napnál régebbi játékokra is. :) Igaz, nagy része különböző bundle-ekből és egyéb akciókból van, tehát sokat nem költöttem, de azért inkább a pénzt látnám a számlámon (hogy utána elköltsem valami másra, amivel lehet, hogy megint nem fogok játszani :D ).

(#763) boost válasza ldave (#758) üzenetére


boost
addikt

Google App Store: azt hiszem mióta elindult, vissza lehet váltani de mostanában csak 15 perc -ig.

Apple App Store: Év elején vezették be, hogy 2 hétig visszaválthatod, és közben bármennyit használhatod a programot. Ha túltolod (élősködsz) a lehetőséget, akkor idővel jön egy figyelmeztetés, hogy csak akkor válthatod vissza, ha nem játszol vele.

Van még ezeken kívül a Steammel egy nagyságrendű digitális platform? Mondhatjuk akkor, hogy a Steam volt az utolsó? :D

[ Szerkesztve ]

(#764) ViharVadász válasza boost (#763) üzenetére


ViharVadász
őstag

A Google Play Store-ban már 2 óráig van lehetőség visszakérni a pénzt. Elején úgy tudom ott se volt még lehetőség visszakérni pénzt, később jött be a 15 perc, majd pár hónapja növelték 2 órára.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#765) SzDavid99


SzDavid99
tag

A segítségeteket szeretném kérni, topiclakók!

A nyár nagyrészét az Egyesül Királyságban fogom tölteni, így végre lehetőségem lesz pár Club Nintendo tárgy begyűjtésére. Pontosabban lenne, ha volna elég csillagom. Azoknak a segítségét kérném tehát, akiknek vannak felesleges Club Nintendo kódjai, amiket már nem tudnak/nem akarnak felhasználni.

Továbbá van pár cuccom, amelyek eladóak lennének Club Nintendo kódokért.
Részletek pü.-ben!

A segítséget előre is köszönöm! :R

És hogy ne csak a szánalmas kéregetésem legyen a hozzászólásban: ki mit vár az E3-tól? Szerintetek szó lesz a mobilos játékokról is?

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#766) sz.balazs.95 válasza SzDavid99 (#765) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én őszintén szólva nem tudom, mit várjak :D

Egy új Metroid és F-Zero mondjuk igazán jöhetne. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#767) ldave


ldave
félisten

:DDD

A Slime draws near! Command?

(#768) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

[E3 Leak generátor]

gyertek ti is.:d nagyon poén.

(#769) ldave


ldave
félisten

Régi barátunk, Michael Pachter újra elemében van, pár órája azt nyilatkozta, hogy nem lesz árcsökkentés X1 és PS4 terén az E3-on. Pár perce az MS csökkentette az X1 árát USA-ban 350$-ra. Végülis technikalig nem az E3-on történt az árcsökkentés.

A Slime draws near! Command?

(#770) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#769) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha úgy nézzük, igaza volt. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#771) ldave


ldave
félisten

Úgy látszik nem volt elég nagy bukás, akarnak belőle még.

A Slime draws near! Command?

(#772) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#771) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#773) ldave


ldave
félisten

Na, mivel 1 hét múlva E3, pár gondolat, hogy mibe lóg a kezem, igazából olyan nagy várakozásaim nincsenek, a Zeldáról tudjuk, hogy nem lesz kint.

3DS: nagy meglepetést nem várok, aminek örülnék, az a Dragon Quest 7/8 nyugati megjelenés, kell még pár játék, amit sose játszom végig. Szerintem lesz valami Mario játék is még a gépre, talán a 3D Land kap egy folytatást.

Wii U: nagyjából már tuti, hogy a megmutatja magát a Retro új játéka, ami akár egy Metroid is lehet. A Tropical Freeze másfél éve jelent meg, kérdés hogy mellette mennyi idejük volt máson is dolgozni. Az Intelligent Systems-től nem kaptunk még nagy Wii U játékot, talán egy nagygépes Paper Mario előkerül.

De persze bármi jöhet, tavaly ilyenkor még se a Splatoon-ról, se a Code Name STEAM-ről nem tudtunk, azóta pedig mindkettő megjelent már.

A Slime draws near! Command?

(#774) boost válasza ldave (#773) üzenetére


boost
addikt

Az a baj, hogy amit ott mutatnak be, az kb következő év tavaszra, nyárra ér ide.

(#775) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#773) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

3DS-re biztosan jön anyag, azt kizártnak tartom, hogy csak az egy szem Xenoblade maradjon N3DS exkluzív cím. Wii U-ra is kellene valami, mert elég szegényes volna az idei karácsony, ha minden így maradna.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#776) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nintendo America Championship 2015 - több info... muhaha. :D

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#777) ldave válasza koncsik (#776) üzenetére


ldave
félisten

Ma reggel olvastam, hogy egyik kedvenc speedrunnerem, Cosmo is ott lesz, de ő azt mondta, hogy őt meghívták, nem volt a Best Buy-os selejtező versenyeken. Szóval ezek szerint lesznek meghívott versenyzők is a bejutottak mellett.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#778) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#777) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Így vannak a videóban is konferálva. Egy részük meghívott, egy részük pedig versenyen jut be.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#779) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#778) üzenetére


ldave
félisten

Videót majd otthon megnézem, melóban manapság csak ez a fórum jön be és a twitter, lassan minden játékos hírforrás oldalt letiltanak :(

A Slime draws near! Command?

(#780) koncsik válasza ldave (#777) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

#amatőrkoncsik
mi az a speedrunner? :F nagyon gyorsan megy végig játékon? :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#781) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#780) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Így van, csak azt a részt darálja le, ami mindenképp szükséges a végigjátszáshoz, a lehető legrövidebb idő alatt. Totál semmi értelme, de van egy szűk réteg, akik versenyt űznek belőle, ki tudja az adott játékot a legrövidebb idő alatt végigjátszani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#782) ldave válasza koncsik (#780) üzenetére


ldave
félisten

Aha, játék indításától a végéig a lehető leggyorsabban eljutni. Van több kategória:
- Any% : simán csak a lehető leggyorsabban
- 100% : mindent teljesítve, felszedve, megcsinálva
Ezen felül van a tiszta játék, van amikor bug-okat, glitch-eket kihasználva tolják végig, szóval eléggé változatos a téma, évente szokott lenni több nagy verseny is. Érdemes mondjuk rákeresni a tavalyi Super Metroid 4 fős speedrun videóra (spoileres értelemszerűen), de hihetetlen izgalmas volt, alig pár képkocka van az első és második idő között.

A Slime draws near! Command?

(#783) sz.balazs.95 válasza koncsik (#776) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

egyébként csak én érzem azt, hogy rettenetesen túlhype-olt ez a NWC?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#784) Dr.F.E.R.I. válasza sz.balazs.95 (#783) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Valószínűleg, mert rajtad kívül még senki nem tette szóvá. :) Idén nem tudom, mi lesz, de a tavalyi Smash kupa tetszett, izgalmas volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#785) koncsik válasza sz.balazs.95 (#783) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

max. NAC, biztos nem NWC :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#786) sz.balazs.95 válasza koncsik (#785) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

jó, hát, ha egyszer így hívják. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#787) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

lyaly :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#788) bagszi_lucas válasza sz.balazs.95 (#787) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Jajj de ismi. Ugyanez a kép volt Pokémonnal:D

(#789) sz.balazs.95 válasza bagszi_lucas (#788) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

igen, több ilyen is van. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#790) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

93 éves korában elhunyt Christopher Lee, brit filmszínész. Rest In Peace, Szarumán :(

[link]

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#791) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#790) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Dooku gróf SW rajongók kedvéért... :((
szerk. Ja, benne volt a cikkben ez is.

Más
E3-ra van valami Nintendo schedule, mi időnk szerint és hol lehet megnézni online? Csak ennyit szeretnék. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#792) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#791) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezért írogatok ennyit, hogy aztán ne olvasgassátok??? Kutyafáját.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#793) ldave válasza koncsik (#791) üzenetére


ldave
félisten

Megjelenítve külön olvashatóbb lesz.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#794) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#792) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Dr Úr, elnézést, kérem legyen tekintettel élelmedett koromra és gyenge elmémre. :W
köszönöm idave-nek is! :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#795) ldave válasza koncsik (#794) üzenetére


ldave
félisten

Köcsög Apple, mindenki idave-nek gondol, pedig nem!!44!! :) Az ott a nevem előtt egy kis L betű, értem?! :DDD

A Slime draws near! Command?

(#796) sz.balazs.95 válasza ldave (#795) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

először én is i-nek olvastam, aztán kíváncsiságból kimásoltam Writer-be, ott jól megnöveltem a betűméretet, és akkor láttam, hogy az egy kis L betű :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#797) sz.balazs.95 válasza ldave (#795) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

rakd be aláírásba, hogy L-Dave! :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#798) koncsik válasza ldave (#795) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

omg, mit hibázok még ma? Lehet pl. zs.balasz.59? :W sorry
Konscik :DDD
ldave ldave ldave ldave ldave ldave
A kabarés fórumon van lkovács nevű mester, ott is mindenki I-nek gondolja a l-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#799) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#798) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szegény Balázskánk hogy örülne neki, ha lefeküdne húsz évesen, majd mikor reggel felébredne, majdnem anyámmal lenne egy idős. :) Kicsattanna az örömtől, hogy ilyen hasznosan telt el az élete, csak mert a mindenható Koncsik véletlen elütötte a számait... :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#800) sz.balazs.95 válasza Dr.F.E.R.I. (#799) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:C

ráadásul akkor anyukámnál is idősebb lennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.