Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Dr.F.E.R.I. válasza sz.balazs.95 (#700) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Miből vizsgázol éppen?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#702) sz.balazs.95 válasza Dr.F.E.R.I. (#701) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mérés, eletronika, PLC, automatika, elektropneumatika, áramkörépítés, stb.

minden, mi szem-szájnak ingere. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#703) Dr.F.E.R.I. válasza sz.balazs.95 (#702) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Jézusom. Még történelemből talán tudnék valamennyit segíteni. :B

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#704) sz.balazs.95 válasza Dr.F.E.R.I. (#703) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

azzal amúgy pont nincs különösebben bajom, na meg itt most nem is mennék vele sokra. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#705) SzDavid99


SzDavid99
tag

A türelmetlen fajtájukat! :DD :C

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#706) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#705) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

GAME has updated its customers with the news, and says that it is unable to satisfy orders of the Special Edition of the game, which includes the Squid Amiibo

Délelőtt nem vettem az adást, hogy mit akart mondani, de most már így értem.[link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#707) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#706) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Full bukta, beismerő vallomással.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#708) boost


boost
addikt

OSX használóknak: https://github.com/AaronRandall/Screentendo

[ Szerkesztve ]

(#709) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#707) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nyugi, fórumtársakat nem nyomok fel. Közben látom, legalább tetszik a játék. A furgonról meg szereld le a rendszámot és gyújtsd fel egy erdő szélén. Ne vidd túl közel a fákhoz, ne kapjanak lángra, de a gázolajat szívd le előtte.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#710) adalbert1 válasza ldave (#696) üzenetére


adalbert1
veterán

PC-n (és tableten): Hearthstone - az a baj, hogy ha igazán élvezni akarná az ember, egy rakás pénzt bele kellene önteni, azt pedig nem akarom, így leginkább csak a napi küldetéseket csinálom meg, illetve azon kívül 2-3 meccset játszom
Xbox360: Halo Reach - anno még 5 éve játszottam a Halo 3-mal, emlékeim szerint az nem volt ennyire pörgős/akciódús, ez sokkal jobban tetszik.
GBA: Lost Vikings

PS4 vétellel hogy állsz? A Tomb Raidert én is végigjátszottam, szerintem jól sikerült rész lett, de a vége felé már kicsit untam...

(#711) ldave válasza adalbert1 (#710) üzenetére


ldave
félisten

Megvárom E3-at most PS4 ügyben, hátha lesz valami bejelentés, mondjuk 1 TB-s modell vagy valami hasonló.

Tomb Raider pont jó hosszúságú volt, pontosan nem tudom hány óra lehetett, de valahol 10-15 között lehet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#712) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

A japán Direct, annak aki esetleg nem látta.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#713) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ma reggel pedig az a híresztelés röppent fel, hogy az NX oprendszere android lapú lesz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#714) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Csak hogy ez is meglegyen...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#715) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#712) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

NEm tudom ki ez a figura, de mindent visz. A marketing csúcsa, imádom. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#716) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#713) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Reméljük hiresztelés marad... :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#717) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#714) üzenetére


ldave
félisten

Nintendo-tól egyáltalán várható idén is valami STEAM vagy Splatoon szerű meglepetés? A legtöbb belső vagy N közeli stúdió ismert játékot dolgozik, talán a Retro és a Next Level, amiről most nem igazán tudni mit csinálnak.

A Slime draws near! Command?

(#718) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#717) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Amire emlékszem a tavalyi e3-ról (ezek nem meglepetések, hanem már beharangozott címek):

Star Fox
SMTxFE
Zelda
Giant robot
Az ipari kamerás/robotos (nem jut már eszembe, hogy nevezték)

Nagyobb kaliberű játékról - ami nincs a fenti listában - szerintem még pletyka szinten sem hallottam. Talán a Pokken Fighter-ről pusmogták, hogy idővel átkerülhet U-ra, mást tényleg semmit.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#719) ldave válasza koncsik (#716) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#720) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#718) üzenetére


boost
addikt

Még jön egy 3D-s F2P FPS

(#721) sz.balazs.95 válasza Dr.F.E.R.I. (#713) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Még csak viccnek is rossz.

A droid maradjon okostelókban, ahova való.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#722) PHM válasza sz.balazs.95 (#721) üzenetére


PHM
addikt

Alig hiszem, hogy ezt meglépné a Nintendo.
Mert ha igen, elveszíthetik a vezető pozíciójukat handheld fronton.
Szerintem.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#723) sz.balazs.95 válasza PHM (#722) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

de az NX egy asztali konzol, nem handheld.
de még oda is hülyeség lenne. :N

erre a piacra valami alaposan módosítható, direkt a konzolok igényeire szabható, és nagy teljesítményt biztosító beágyazott rendszer kell.

Az Android az OpenGL ES-sel nem feltétel jó ide, már csak a technikai limitációk miatt sem.

Egy spéci Linux + Vulcan API, AMD APU-val viszont már sokkal életszerűbb lenne szvsz.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#724) ldave


ldave
félisten

AMD-vel még nem láttam andriodos gépet, persze ez nem kizáró ok.

Amúgy az hogy android alapú, az nem jelent kapásból rosszat. Nekem a Nook ekönyv olvasóm is driod alalpú, de nyoma incs rajta a telefonokon megszokott kezelőfelületnek vagy bármi másnak.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#725) sz.balazs.95 válasza ldave (#724) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az egy dolog, de most nem arról van szó, hogy a felület megtalálható lesz-e, vagy hogy mekkora a hardverigénye.

Vulcan szintű API van Androidra? nincs.
Az OpenGL ES nem való konzolba szvsz. Nem is oda találták ki.

Ezzel máris technikai hátrányba kerülnének az X1/PS4-hez képest.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#726) ldave válasza sz.balazs.95 (#725) üzenetére


ldave
félisten

Az, hogy most mi van driodra, egy dolog, Hogy 2017-ben mi lesz, amikor az NX aktuális lesz, már más kérdés.

A Slime draws near! Command?

(#727) sz.balazs.95 válasza ldave (#726) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én valahogy nem látom azt, hogy nagyon változna a droid, ráadásul 2 év múlva már kint lesz az NX, nem akkor fogják elkezdeni fejlesztgetni az OS-t.

de egy konzolra specializált Linux szerintem sokkal ésszerűbb választás lenne.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#728) ldave válasza sz.balazs.95 (#727) üzenetére


ldave
félisten

A PS3 és PS4 ha jól tudom valami BSD alapú rendszert használ.

A Slime draws near! Command?

(#729) sz.balazs.95 válasza ldave (#728) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja.
Az Xbox meg módosított NT-t.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#730) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#726) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ahhoz, hogy 2017-ben megjelenhessen, már idén le kellene fixálni többé-kevésbé a szoftver-hardver részét a ketyerének. De számomra az a legfurább ebben a híradásban, hogy android esetén hogy hoznák a két konzolágat összhangba. Ugye egységes platformról beszéltek, de ha az egyik androidos, akkor a másiknak is annak kellene lennie. Még handheld esetén szó-szó, de azt már nagyon kétlem, hogy egy asztali gépre is androidot raknának. Szerintem valamilyen, az eddigiekhez hasonló zárt oprendszer lenne a legjobb egy népszerű, lehetőleg x86-os architektúrára építve.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#731) sz.balazs.95 válasza Dr.F.E.R.I. (#730) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az X86-64 a.k.a. AMD64 szinte borítékolható, mivel a többi két konzolban is az van, ráadásul a Nintendo amúgy is régóta partnerségben van az AMD-vel.

Én azt bírnám nagyon, ha Zen alapú lenne a hw. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#732) Dr.F.E.R.I. válasza sz.balazs.95 (#731) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Az AMD mondta is, hogy a Nintendónak gyárt feldolgozó egységeket, csak azt nem mondták el, milyen célra. Valószínűleg asztali konzolba lesznek, csak az nem világos nekem, hogy fogják tudni a handheld-et összehangolni ezzel, mert a kézi konzolba feltételezem inkább valamilyen mobil SoC kerül majd, ahogy eddig is. Létezik jelenleg olyan fejlesztői környezet, ami ugyanazt a forráskódot x86-os és mobilos környezetben is futtatni képes, minimális buzerálás mellett (amilyennek a fusiont is fantáziálják)? A programozás sajnos már egy ideje kikerült a látókörömből.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#733) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#732) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom az Unity és az ahhoz hasonló fejlesztői környezetek segítésével nagyon könnyen lehet a különböző platformokra egyszerre fejleszteni. Támogatott platfromok:

Bár gondolom azért nem olyan egyszerű, mint hogy "Save as Wii U game" vagy "Save as PS4 game" :)

A Slime draws near! Command?

(#734) SzDavid99


SzDavid99
tag

A nyugat is megkapta a tegnapi japán bejelentések nagyrészét. :C

Az a Chibi-Robo! biztos vétel lesz, főleg, hogy amiibo-val együtt is kapható lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#735) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Mi lesz a Sharp féle kerek kijelzővel? Azt a pletykát hová rakjuk a konteónkban? :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#736) koncsik válasza SzDavid99 (#734) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

F@$£@... Akkor most kell new 3ds-t is vennem... Csak az amiibo miatt megvenni egy játékot, amivel nem tudok játszani, rezgeti a hülyeséglécemet erősen :DDD feleségem itt megjegyezte, hogy attól függően, milyen erősen rezgeti, talán mégis van értelme :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#737) ayo válasza SzDavid99 (#734) üzenetére


ayo
addikt

régi demó tetszett neked? nekem ilyen összetákolt játéknak tűnt, nem is értem hogy lett belőle folytatás

http://jateknaplo.blog.hu

(#738) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#737) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Azért lássuk be, nem sok szuperhős van aki így tudja pörgetni a farkát és még a 220-ba is gond nélkül belevágja. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#739) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Egyébként kinek van new 3DS-e? Tervezitek a vételét? Vagy XL-t? Sok olyan cím van, ami wii u-ra nincs?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#740) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#738) üzenetére


ayo
addikt

igaz... :D

amúgy az ötlete tetszett az első résznek, de annyira silány minőségben adták ki, hogy a demó pont elég volt számomra.

viszont egy jó hír, hogy a puzzle and dragons és a mario edition komoly frissítést kap - egyik legjobban játszott 3DS játékom, még a párom is rákattant :D - szóval annak most nagyon örültem :)

(#739) koncsik: nekem new XL van

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#741) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#739) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A N alapvetően külön utakon futtatja az asztali és a kézi konzoljait. A legtöbb játék egyedi, még az azonos franchise-hoz tartozóak is külön részeket kapnak mindkét gépre. Az a ritkább, amelyik mindkét gépre megjelent, pl Monster Hunter 3U, Lego city, stb. Inkább a külsős fejlesztésekre jellemzőbb ez, hogy mindkét gépen megjelennek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#742) SzDavid99 válasza ayo (#737) üzenetére


SzDavid99
tag

Soha nem játszottam még egyik részével sem, de tetszik, hogy amiibo-val együtt is lehet majd kapni. :DD

Remélem nálunk is boltokba kerül majd az NFC kiegészítő+Animal Crossing Happy Home Designer csomag, ebben a videóban nem szóltak a játékról sem egy szót se. :(

(Úgy néz ki nem veszek New 3DS-t, lesz mire költeni a pénzem. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#743) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#735) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezt én sem tudom hová tenni, mióta olvastam róla. Realitása lehet, mert ugye ők gyártják a 3DS kijelzőjét is, de ez a fánk alakú megjelenítő, hááát... Nem nagyon tudtam még igazán magam elé képzelni. Lehet, ez is csak valami félreinformáltságból fakadó mendemonda.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#744) ayo válasza SzDavid99 (#742) üzenetére


ayo
addikt

demót sztem most is le lehet szedni a réginek, próbáld ki szerintem :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#745) SzDavid99 válasza ayo (#744) üzenetére


SzDavid99
tag

Rendben, megnézem, mondjuk így videó alapján nekem tetszett a játék. :K

A Retro City Rampage DX most le van árazva az eShop-on. Erre vártam, mióta vettem Londonban múlt hónapban egy feltöltőkártyát, de azóta már vásároltam vele, így egy fél fonttal kevesebb maradt, mint amennyibe a játék kerül. :(( Arra van lehetőség, hogy "félig" fizessek bakkártyával?

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#746) boost válasza SzDavid99 (#745) üzenetére


boost
addikt

Igen, elöször a kontóddal kell fizetni, és a maradékot a kártyával kiegészítheted.

(#747) SzDavid99 válasza boost (#746) üzenetére


SzDavid99
tag

Köszönöm! :R

Közben elkészült az összefoglalóm is a Micro Direct-ről. :)

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#748) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#741) üzenetére


adalbert1
veterán

A Lego City-nél különböző storyt kapott a két verzió (így annyira nem tekinteném azonosnak őket) - szemben mondjuk egy indie cimmel, ami jó eséllyel ugyanaz.

(#749) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#743) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hacsak nem valami ilyesmi kijelző lesz... Bármerre nézel, mindenhol történik valami. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#750) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.