Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ayo válasza Goldwin (#549) üzenetére


ayo
addikt

phantom hourglass-os plüssöm pont van egy eladó, de nem tudtam hogy secret, mindjárt emelem is az árát :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#552) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

Gyors és fontos kérdés. Szeretne valaki Nintendo hostess lenni innen? :) Van még pár szabad helyünk és keresnék pár embert, aki:

1. Ismeri az új Nintendo gépeket és játékokat - Tudja, hogy kell irányítani, rendszeresen nézi a Directeket, esetleg otthon is van neki WiiU és 3DS. stb.
2. Érthetően és jól beszél, türelmes - Embereknek kell bemutatni a játékokat és segíteni nekik, szóval lehetőleg olyan jelentkezzen, aki nem fél/nem probléma neki beszélni és érthető is amit mond, illetve van türelme a gyerekekhez és hülyékhez/bunkókhoz is.
3. Bírja a strapát - Reggeltől estig állni/mászkálni kell, néha cipekedni és sokat beszélni, elég fárasztó és nem sok szabadidő van közben. (ergo a rendezvényt se lehet nagyon bejárni)
4. Lehetőleg Budapesti vagy fel tud utazni Budapestre, elmúlt 18 éves és nem riasztja el a külseje az érdeklődőket. (fiúk és lányok egyaránt jöhetnek!) - Nem kell szupermodellnek lenned (én se vagyok), de egy normális, ápolt megjelenésed meglegyen.

Ha érdekel a dolog, akkor írj rám priviben. Aki jelentkezik az nem tuti, hogy be is kerül, mert igyekszem válogatni a jelentkezők közül, lehetőleg olyanokat, akikről tudom, hogy képesek is a fent leírtakra és az ilyen munkára.

(#553) koncsik válasza bagszi_lucas (#552) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rájöttem, hogy hölgy vagy! :B (najó megnéztem az adataidat)
Úgy elképzeltem az itteni nagyérdemű társaságot, mint hostess csapat. Szerintem hibátlan lenne, egy Kevin Smith film simán kijönne ebből (félek, hogy nem engednénk oda a gyerekeket a gépekhez vagy -magamból kiindulva- "nebénázzámá" ösztönzést alkalmaznék, ami nem megerősített formája a lelki és testi iránymutatásnak)... :))
Mindenesetre örülök, hogy a morczord tulajok közé merészkedtél :C
Amúgy milyen esemény ez? Playit? Ha jól látom, Te nem a Nintendo Forgalmazó Magyarország vagy...vagy?
Esetleg egy Super Marionak beöltözést el tudok képzelni (vagy Yoshi) (vagy Toad) (vagy Bowser) (vagy DK) - az alkatom nem igazán RPG-s. Vagy a fiaim Mario&Luigi, kislányom Toadette.
vagy most inkább dolgozok tovább. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#554) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#553) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Velem is az a baj, hogy természetemnél fogva nagyon segítőkész ember vagyok, így a sok bénázást megelégelve biztosan elkérném a kontrollert megmutatni, hogyan is kell ezt csinálni (majd azzal a lendülettel magamnál is felejteném néhány órára). Amilyen manöken alkat a legtöbb ismerősöm innét a fórumról, biztosan nagy sikere volna egy jelmezes partynak is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#555) tariattila válasza bagszi_lucas (#552) üzenetére


tariattila
veterán

a Donkey reloaded-ra jelentkezek! majom-majom alapon :DDD csak a nintendofanatikusoknak lennék gyanús :))

Esetleg ha a nintendo cégszerűen lenne képviselve akkor komoly kérdéseim lennének irányukba :U

[ Szerkesztve ]

(#556) ayo


ayo
addikt

szerintem Wario karaktere mindenkinek menne :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#557) sz.balazs.95 válasza ayo (#556) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem kb. Luigi lenne a leginkább testhezálló. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#558) adalbert1 válasza ayo (#556) üzenetére


adalbert1
veterán

Biztos nagyon örülnének az emberek, ha egy "Have a rotten day!" felkiáltással köszöntenék őket a host-ok. :DDD
A Nintendo UK ügyfélszolgálattól kaptam egy nesze semmi sablon levelet a PIN regisztrálásos problémámra, remélem ezen a részen is fejlesztenek valamit (konkrétan leírja, hogy március 31 22:59-től nem lehet PIN-t regisztrálni - igaz, hogy én még délelőtt írtam meg nekik a dolgot, tehát akkor lehetett volna -, ennek némiképp ellent mondd, hogy vígan regisztráltam április 1-én is, és a honlap szerint szeptember 30-ig lehet beregelni a le nem járt PIN-eket), mert egyre inkább az az érzésem, hogy a játékaik színvonalától jelentősen elmarad a szolgáltatásaik színvonala.

(#559) bagszi_lucas válasza koncsik (#553) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Igen kicsit hülyén lett megfogalmazva, nem feltétlen hostesst, keresek, de hostokat is. :) Azaz fiúkat és lányokat is. És igen PlayIT-re és nem, nem vagyok a Nintendo forgalmazó, de ők kértek meg rá, hogy segítsek nekik toborozni a rendezvényre pár hozzáértőbb jófej embert. Legutóbb 5-en mehettünk "Nintendoszakik" és beosztottak mellénk 10 egyéb embert, akik nem ismerték a játékokat és gépeket.

Most ismét írtak, hogy szeretnénk, ha mennénk segíteni, de ezúttal 10 főt szívesen várnak a Nintendorajongók közül. Szóval gondoltam megkérdezem az ittenieket is, hátha valakinek van kedve. Tudnék vinni 10 havert is, de mivel őket jól ismerem, tudom, hogy nem mindenki lenne képes normálisan csinálni az ilyen melót, szóval inkább körbekérdezek és keresek 10 tényleg elhivatott jó dumás Nintendoszakit és hívom meg PlayIT-re dolgozni. :)

(#560) ayo válasza adalbert1 (#558) üzenetére


ayo
addikt

csak US-nek volt az a határ, EU-nak szept 30

http://jateknaplo.blog.hu

(#561) adalbert1 válasza ayo (#560) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor meg különösen furcsa, hogy a UK support ezt a választ írta, azért tisztában lehetnének jobban ezekkel a dátumokkal. Na mindegy, lehet, hogy futok még egy kört velük, csak úgy érzem, hogy az időm amit eltöltök ezzel többet ér, mint az a 250 pont amit nyernék. :))

bagszi_lucas: amúgy jó ez a kezdeményezés, ha pár évvel fiatalabb lennék, tuti jelentkeznék! :K

(#562) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Egy érdekes kísérlet: az USA egyes régióiban (egyelőre) a GameStop áruházlánc visszahozza a retró játékokat és konzolokat a közforgalomba. Retró cuccokat áruló üzletek eddig is voltak ugyan, de ilyen terjedelemben - egyelőre mintegy 250 üzletről van szó - nem nagyon folyt még szervezetten a régi játékok forgalmazása. Még saját központot is nyitnak a régi gépek, játékok bevizsgálására, javítására, felújítására.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#563) Goldwin válasza Dr.F.E.R.I. (#562) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Üdvözlendő kezdeményezés.

Sajnos itthon nagyon kicsi a retro videójáték piac. :O

[ Szerkesztve ]

(#564) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#565) koncsik válasza Goldwin (#563) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nintendoból retro dolgokat a Gameparknál láttam.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#566) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

Nagyobb retros boltok itthon:
Gamepark
PlayMania
Wizards
Gamecity
Konzolbox
Colinconsole

Sztem azé van itthon is választék.:)

(#567) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Retro vezérlő a mobilos jövőhöz?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#568) sz.balazs.95 válasza koncsik (#567) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én egy tokkal egybegyúrt kontrollernek örülnék a legjobban tabletemhez, természetesen USB Hub-bal, és saját akkuval, amivel a gépet és a perifériákat is ellátja. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#569) ldave


ldave
félisten

Úgy látom a használt PS3 játékpiac jelenleg szinte alig megy, egy GTA5-re nincs jelentkező, nemhogy a többi játékra.

A Slime draws near! Command?

(#570) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#569) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez azt jelenti, hogy a végén még neked kell kijátszanod a játékaidat? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#571) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#570) üzenetére


ldave
félisten

Próbálkozom, mult héten fejeztem be a Tomb Raider-t. A Diablo-t még eladás előtt végigvittem legnehezebb fokozaton. Most a Last of Us van soron. Igazából megnéztem az oldalon, hogy melyik játékra mennyi játékidőt írnak, ami 20 óra alatt van, annak nekivágok, a többi úgyis esélytelen.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#572) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#571) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én is most hajítottam sarokba a Monster Huntert 510 óra után, mert már megeszi az életem. :) A Pokémon X-et vettem elő, ez az utolsó 3DS-játékom, amit még nem játszottam végig. Mellette még ott van a DS-es New Super Mario és a két DS-Zelda játék. Amik érdekelnek 3DS-re, azok zömmel úgyis jövőre jelennek meg, úgyhogy idén elleszek ezekkel. Amit biztos, hogy letöltök nemsokára, az a Puzzle&Dragons, a demója nagyon tetszett.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#573) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#572) üzenetére


ldave
félisten

Ma vagy holnap este megírom, hogy a WoW-ban mennyi órám van :D Igaz, az 10 év alatt, de akkor is.

A Slime draws near! Command?

(#574) ldave


ldave
félisten

Következő GBA játék Wii U-ra a Mario Kart... Mintha nem lenne elég már a gépre. Gondolom a harmadik N64 cím VC-ra szintén a Mario Kart lesz.

A Slime draws near! Command?

(#575) boost válasza ldave (#574) üzenetére


boost
addikt

miért nem a MK8-al játszol?

(#576) boost


boost
addikt

Srácommal már rendszeresen MK8azunk. Még elég ügyetlen benne, simán utolsó, de majdnem minden este szeretne kicsit játszani. Neki még az benne a legnagyobb élmény, hogy kiválaszthatja melyik arccal legyen, melyik pályán. Mindig megvárja, míg a többiek elhúznak a startnál, majd megindul ő is. Szuper két személlyel, ajánlom mindenkinek.

(#577) ldave válasza boost (#575) üzenetére


ldave
félisten

Játszom vele, most héten jónnak az új pályák, ha minden igaz. Csak azon akadtam ki, hogy VC-re is MK-t hoznak, amikor annyi minden mást is lehetne.

A Slime draws near! Command?

(#578) Goldwin válasza ldave (#577) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ki akar Nintendo Wii U-n az F-Zero Maximum Velocity-vel vagy a Mario Kart DS-el játszani? :W

Ki akar Nintendo 3DS-en a The Legend of Zelda: A Link to the Past-el vagy a Metroid Fusion-el játszani? :U

My Desire:

Virtual Console

Nintendo 3DS:
-Game Boy
-Game Boy Color
-Game Boy Advance
-Virtual Boy
-Nintendo Entertainment System
-Super Nintendo Entertainment System

Nintendo Wii U:
-Nintendo Entertainment System
-Super Nintendo Entertainment System
-Nintendo 64
-Nintendo GameCube

[ Szerkesztve ]

(#579) ldave válasza Goldwin (#578) üzenetére


ldave
félisten

Nem azzal van a bajom, hogy GBA játékok jönnek Wii U-ra, hanem hogy miért már megint Mario Kart, ezzel együtt ez a már a 4. kart játék lesz, ami megvehető a gépre valamilyen formában. Annyi más GBA játék van, ami sokkal izgalmasabban hangzana.

A Slime draws near! Command?

(#580) Goldwin válasza ldave (#579) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Annyi más GBA játék van, ami sokkal izgalmasabban hangzana."

That's true!

[ Szerkesztve ]

(#581) ldave


ldave
félisten

USA játékpiac alakulása 2013-ban és 2014-ben:

Erre a Tencent rákeresve azt találtam, hogy többek között náluk van a League of Legends. A King az a Candy Crush. A Valve nekem hiányzik a listáról, Steam és Dota2 miatt úgy gondolom itt kéne lenniük, de lehet az ő adataik titkosak.

A Slime draws near! Command?

(#582) sz.balazs.95 válasza ldave (#581) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És a Take-Two nincs a top10-ben, de ez a tízcentes vacak meg #1?! :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#583) ayo válasza sz.balazs.95 (#582) üzenetére


ayo
addikt

az a 10 centes vacak picit komoly bevételt hoz naponta, mint a legtöbb játék :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#584) sz.balazs.95 válasza ayo (#583) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Oké, hozza a pénzt, de még csak nem is lenne szabad egy ilyen LoL-t egy lapon említeni mondjuk egy GTA V-tel. :N

Tipikusan a 'hogyan csináljunk baromi sok pénzt 0 érdemi tartalommal' című történet... :U
És még valaki képes játéknak hívni a pénznyelő vackait.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#585) ldave


ldave
félisten

Hillary Clinton, még mint First Lady tolja a Tetris-t vagy a Kid Dracula-t egy Gameboy-on, 1993-ben.

A Slime draws near! Command?

(#586) boost válasza ldave (#585) üzenetére


boost
addikt

tutti tetris :D

(#587) ldave


ldave
félisten

Szóval két fő karakterem a WoW-ban :)

Vele kezdtem, 7/11/2005-én a log szerint, azóta 4484 óra.

Ezt pedig az első kiegészítő elején kezdtem, pontosan nem tudom mikor, de azóta 2419 óra.

Ez együtt 288 nap, lassan egy év online :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#588) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#587) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Támogatja a TB a rehabilitációdat, vagy saját magadnak kell majd leszoknod a WoW-ozásról? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#589) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#588) üzenetére


ldave
félisten

Erről nem lehet leszokni :) Max abbahagyni valamennyi időre.

A Slime draws near! Command?

(#590) adalbert1 válasza ldave (#574) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem úgy volt, hogy jön majd az N64-es Paper Mario? Annak pl. örülnék - de a GBA-s Mario Kart-ot én is teljesen feleslegesnek tartom.
Én továbbra is annak örülnék, ha inkább 3DS-re jönnének a SNES VC címek.

A PS3 és Xbox360 piac szerintem eléggé túltelített, rengeteg eladó játék van csak itt a hardveraprón. 6k-t szerintem a GTA V-ért talán még az 576 is adna (azért mérget nem vennék rá :DDD ). Viszont, ha a Last of US-szal végeztél, akkor az lehet, hogy érdekelne!

Nekem az időmet továbbra is inkább a játékok begyűjtése viszi el, nem a játék velük. :DDD Most ráálltam a Gamecube vonalra, pár jobb játékot már beszereztem (Paper Mario, Super Mario Sunshine, Luigi's Mansion, Rouge Squadron 2-3, Crazy Taxi, Sonic Mega Collection), már csak játszani kellene vele.

(#591) ldave válasza adalbert1 (#590) üzenetére


ldave
félisten

Lassan kéne egy új Nintendo Meeting, ott mehetne a retro :)

A Slime draws near! Command?

(#592) ldave


ldave
félisten

Sony (akinek talán a PS4 jelenleg a legfontosabb terméke) és Nintendo idei teljesítménye a japán tőzsdén. Úgy látszik az idei év eddig mindkét cégnek jól indult, a Nintendo esetében a mobilis hírek azt hiszem egész jól mutatják, hogy mit is vár a piac.

A Slime draws near! Command?

(#593) sz.balazs.95 válasza ldave (#592) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"akinek talán a PS4 jelenleg a legfontosabb terméke"

Konkrétan a PS tartja életben még a céget. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#594) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#595) ldave


ldave
félisten

Megjött, szoftver terén most már én is nextgen vagyok :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#596) Goldwin válasza ldave (#595) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Bloodborne?

(#597) ldave válasza Goldwin (#596) üzenetére


ldave
félisten

Aha.

A Slime draws near! Command?

(#598) koncsik válasza ldave (#597) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nálam itt rezeg a léc PS4 irányban, persze ahhoz le kellene jönnöm róluk és el kellene adni az amiibo-kat :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#599) adalbert1 válasza ldave (#591) üzenetére


adalbert1
veterán

Én benne vagyok, de alig van mostanában szabadidőm. :( Többek között ezért tetszik a Sonic Mega Collection, vagy a Crazy Taxi, mert ezekkel le lehet ülni 10-20 percre is játszani. Habár azt nem értem, hogy a Sonic MC-ben miért nem implementáltak egy játék közbeni mentést, sokat dobott volna a kollekción. :K

[ Szerkesztve ]

(#600) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Volt valaki (host(ess)) a PlayIt-en? Dicsérik a Nintendo részleget. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.