Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sz.balazs.95 válasza ldave (#350) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ez nálam így néz ki:

steam: sz.balazs.95

3DS: 2105-9062-6725

Xbox LIVE: balazs95

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#352) boost válasza ldave (#350) üzenetére


boost
addikt

ldave, próbáltad már a Dragon Quest 8 iOS vagy Android verzióját? Ma filóztam, hogy megveszem, de túl sok a negatív kritika, meg nincs szinkronizálva a beszéd.

(#353) ldave válasza boost (#352) üzenetére


ldave
félisten

Nem, nincs se iOS, se Andriod eszközöm :) Amúgy maga a játék nagyon jó, PS2-ön toltam végig. De hogy a mobilos port milyen lett, azt sajna nem tudom.

A Slime draws near! Command?

(#354) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Mit mondott Iwata szan a befektetőknek?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#355) tariattila


tariattila
veterán

Szerintetek a Kirby miért nem a szokásos 9£-on kezdett??
18-ért nem fogom megvenni :(

(#356) koncsik válasza tariattila (#355) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Félek, hogy csak az a három volt a beetetés, a többit nem is reklámozták velük...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#357) boost válasza koncsik (#356) üzenetére


boost
addikt

megvotl már a három játék? Most pontosan mennyi Wii játék jött ki, és mennyi fog még jönni?

(#358) koncsik válasza boost (#357) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

super mario galaxy 2, metroid trilogy, donkey kong country returns és most a kirby adventure
a várhatóak itt vannak, pontosabban itt. (wii download version (wii u) néven)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#359) boost válasza koncsik (#358) üzenetére


boost
addikt

Köszönöm, azt hittem, hogy most jön még csak a harmadik. De most nézem, hogy egy darabig akkor semmi se lesz. èn mondjuk még mindig a Super Mario Galaxy-t tolom. Aranyos játék. Heti 2-3-szor szerzek egy-egy csillagot. Ez a tempóm. Gamepadot hetek óta nem láttam, szerencsére nem kell hozzá. :D

A grafikával kapcsolatban megemlíteném (talán újra), hogy meglepo"en jó. Az eshopos képeken sokkal rosszabb mino"ségu"nek tünnek, mint a valóságban. Amit sajnálok, hogy nem jön eshopba, az a Xenoblade Wii változata. Lemezesen irreális ára van, mint a Metroid Prime-nak. New 3DS-t meg nem veszek miatta, fo"leg, hogy nekem az inkább desktop géming játék, nem kézi.

(#360) sz.balazs.95 válasza boost (#359) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mondjuk azt a játékot jó lenne nekem is beszerezni. :D
Eddig csak jókat hallottam róla + videók alapján is elég jó lehet.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#361) boost


boost
addikt

Tényleg, a Xenoblade Chronicles-hez hasonló játék van még Wii-re? Talán más játék könnyebben beszerezheto".

(#362) ldave válasza boost (#361) üzenetére


ldave
félisten

Esetleg a Last Story, de az jóval kisebb hangvételű.

A Slime draws near! Command?

(#363) ldave


ldave
félisten

Elég jól haladok a Persona 2-vel, már a harmadik dungeon-t csináltam meg és kíváncsiságból megnéztem egy gamefaqs-os leíírást valamivel kapcsolatban és abban találtam egy korábbi rész leírásánál, hogy egyik döntésem miatt már nem is lehet meg az egyik szereplő legeresőbb Persona-ja. Mondjuk annyia van a játék mentségére jelen esetben, hogy nagyjából figyelmeztet is.

Amit eszembe juttatott ez az egész, hogy ez tipikus jRPG dolog, ami elég rossz játékdizájn szerintem. Régi FF játékban rengeteg ilyen hülyeség volt a legeresőbb fegyverek terén. Az FF XII-ben pl a legeresőbb lándzsát csak úgy lehetett megszerezni, hogy bizonyos ládákat a történet során nem nyitsz ki. De semmi nem utal rá játék közben, hogy mellyek azok a ládák.

A Slime draws near! Command?

(#364) ldave


ldave
félisten

Találtam egy ilyet, érdekes:

Itt egy másik:

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#365) koncsik válasza ldave (#364) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Lifetime-osat nem teljesen értem, a másik tiszta.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#366) ldave válasza koncsik (#365) üzenetére


ldave
félisten

A másodikon az a lényeg, hogy a PS4/X1/Wii U tulajok hány százaléka rendelkezett valamelyik korábbi géppel. A PS4 vásárlók 72%-ának volt Wii-je is valamikor korábban, míg Wii U tulajok tekintetében ez az arány 86%.

A Slime draws near! Command?

(#367) koncsik válasza ldave (#366) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#368) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az egyébként miért van, hogy a Nintendo hivatalos magyarországi forgalmazója/üzemeltetője/stb. egy cseh cég? :F

Jól emlékszem, hogy korábban ugyanezeket a feladatokat egy magyar cég látta el?
most hirtelen nem ugrik be a neve. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#369) tariattila válasza sz.balazs.95 (#368) üzenetére


tariattila
veterán

decemberben adtam le rendelést nintendo termékre.... a konzolbolt azt kommunikálja, hogy az importőr nem hozott ezidáig be az adott termékből....
könyörgöm! akasszuk feeeeeel! :DDD

(#370) Dr.F.E.R.I. válasza sz.balazs.95 (#368) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Előttük a Stadlbauer csinálta, egy osztrák cég.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#371) sz.balazs.95 válasza Dr.F.E.R.I. (#370) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja, hogy már az sem volt magyar. :DDD

Kezdem érteni, miért nincs se hivatalos - az "igazi" Nintendo - által karbantartott magyar oldal, se Network, se semmi, csak pár hardver, meg néhány játék... :U

Bezzeg PSN-ből és Xbox Live-ból van rendes teljes értékű magyarországi hálózat, rendes magyar leányvállalat, stb.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#372) RangerFox válasza sz.balazs.95 (#371) üzenetére


RangerFox
veterán

Powered by Nintendo :DDD
Mégis mit vártál?

(#373) sz.balazs.95 válasza RangerFox (#372) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

magyar eShop, magyar Nintendo Network, meg ilyesmiket.
Hamár a két konkurens cég is meglépte ezeket. Előbb a MS, de később a Sony is.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#374) adalbert1 válasza sz.balazs.95 (#373) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ezekhez nagyon kicsi piac vagyunk, hány 3DS vagy Wii U tulaj lehet itthon?
tariattila: mit rendeltél, hogy nem voltak még mindig képesek behozni az országba? Valami nagyon ritka játékot?

(#375) sz.balazs.95 válasza adalbert1 (#374) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Haggyuk már ezt a kicsi piac vagyunk, ide nem jön senki című szöveget. :W
Érdekes, hogy a Sonynak és a Microsoftnak meg elég nagy piac vagyunk? :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#376) ldave válasza sz.balazs.95 (#375) üzenetére


ldave
félisten

Piacon nem a lakosságot kell nézni, hanem a vásárlók számát. Gondolom PS és Xbox játékok jóval nagyobb mennyiségben fogynak itthon, mint Nintendo játékok, biztos a Sony/MS vonalon is volt egy kritikus határ, amit elért a játékosbázis, hogy meglépték a hazai képviseletet.

A Slime draws near! Command?

(#377) sz.balazs.95 válasza ldave (#376) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És mi van, hogyha sok vásárló pont a gyér online "szolgáltatáskínálat" miatt választ konkurens platformot?

a versenyképesebb ajánlat nyilván több vásárlót is eredményezne.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#378) adalbert1 válasza sz.balazs.95 (#377) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ez csak akkor lenne így, ha a játékkínálat ugyanaz lenne, a népszerűbb multiplatform címeket kiadnák Wii U-ra is (pl. GTA V). Mivel ez jelenleg sokkal szűkebb, így szerintem az érintetteknél képbe se kerül mérlegelésnél a Wii U a PS4/Xbox One mellett, el se jutnak odáig, hogy az online szolgáltatásokat mérlegeljék.

(#379) Dr.F.E.R.I. válasza sz.balazs.95 (#375) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ennek a két cégnek sok más érdekeltsége is van az országban, amivel különösebb megerőltetés nélkül össze is tudták kapcsolni a helyi játéküzletágat. A Nintendónak viszont annyira perifériális piac vagyunk, hogy gyakorlatilag eddig is a Nyugat-Európába szánt cuccok maradékát kaptuk. Egyszerűen nem éri meg üzleti szempontból komolyabban beruháznia ebbe az országba.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#380) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#379) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egyetértek mélyen tisztelt kolléga úrral, szerintem is ez a fő ok.
Ha lenne magyar eShop stb., akkor is kérdéses mi kerülne bele, lsd. a különbségeket akár csak UK és USA között...
Szerk.: A magyar Nintendo Network meg ez itt, muhaha. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#381) sz.balazs.95 válasza adalbert1 (#378) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

mondjuk ehhez hozzájárul az is, hogy a hírportálok is a 8. generációnak a PS4/X1-et tekintik, mintha Wii U nem is lenne (és nem is kell messzire menni, elég megnézni egy átlagos PH! hírt...) :(((

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#382) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#379) üzenetére


boost
addikt

Ezt jól megírtad.

(#383) tariattila válasza adalbert1 (#374) üzenetére


tariattila
veterán

gamepadhoz a nagyobb akkut...

ha tudnám, hogy érdemes-e ebay-ről venni még attól is nagyobb kapacitásút még olcsóbban beszerezni akkor vissza is mondanám a rendelést...
(attól félek, hogy nagyon érzékeny a gamepad bárminemű eltérésre és ha nem elég precíz az utángyártott akkor valami gáz lesz) :D

(#384) SzDavid99


SzDavid99
tag

Készítettem egy amiibo-s aloldalt a Nintenblog-ra, rajta az összes figurával és a kompatibilis játékokkal. [LINK]

Remélem nem gond, hogy kirakom ide, lehet, hogy valakinek a hasznára válik. :))

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#385) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#384) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Akkor lett volna pofonosztás, ha nem rakod ki. :) Belinkelhetnéd az amiibo-topikba is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#386) SzDavid99 válasza Dr.F.E.R.I. (#385) üzenetére


SzDavid99
tag

Koncsik megelőzött. :) Nem is tudtam, hogy van amiibo-topic. :B

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#387) koncsik válasza SzDavid99 (#386) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mög köllött tönnöm :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#388) ayo


ayo
addikt

mai random giftem egy 6 slotos fegyver ;)

amúgy eléggé kemény az új boss dlc a hyrule warriorsban, simán elment vele 1 óra, hogy csak belenézzek :D plusz a sok update-nek köszönhetően sokat javult a játék, majd egyszer próbáljátok ki

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#389) ldave


ldave
félisten

Jóreggelt :)

A Slime draws near! Command?

(#390) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#389) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hát igen, képzelet vs realitás. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#391) ldave


ldave
félisten

Amúgy hétvégén rájöttem, hogy ezek az epizodikus játékok pont jók nekem (Life is Strange, Revelations 2). Egy epizódhoz elég 2-3 óra, ami pont egy-két alkalom leülni a játékhoz.

A Slime draws near! Command?

(#392) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nézegetem ezt a nyomorúságos UK Club Nintendo-t, nemhogy új dolgok lennének benne, mint USA-ban vagy Japánban, de egyre kevesebb cucc van... (Amit rendeltem sem látható már... Vagy csak 1 jár belőle, azért nem látom?)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#393) adalbert1 válasza koncsik (#392) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is nézegettem pont a napokban, de én sem láttam semmi értelmeset - ehhez képest az amerikai katalógusban letölthető játékok is vannak - kíváncsi vagyok, hogy Európában ezt miért nem tudták megcsinálni. :F

(#394) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#395) ayo válasza Goldwin (#394) üzenetére


ayo
addikt

uh, ez durvaság:D

http://jateknaplo.blog.hu

(#396) tariattila válasza Goldwin (#394) üzenetére


tariattila
veterán

:Y
inkább mint elbagózza az árát :DDD

nálunk ha nem innál, nem ennél se tudnád ezt begyűjteni :DDD

(#397) ayo


ayo
addikt

végig néztem, nem rossz, de azért lesz még dolga :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#398) adalbert1 válasza Goldwin (#394) üzenetére


adalbert1
veterán

Fúúú, hát ez ránézésre többet ér, mint egy átlag magyar lakás ára. :)) Nagyon szép gyűjtemény, én szerintem már a huszadának is örülnék. :)

(#399) Dr.F.E.R.I. válasza Goldwin (#394) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ennyi figurája még a Doktor Úrnak sincs, nagyon durván tolja a srác.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#400) sz.balazs.95 válasza adalbert1 (#398) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én már önmagában egy narancssárga GameCube-nak is nagyon örülnék. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.