Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) koncsik válasza boost (#200) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Erős vagy, nekem nem sikerült. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#202) ldave válasza sz.balazs.95 (#199) üzenetére


ldave
félisten

Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy a MK8-ban a F-Zero Mute City pálya és autó annak a jele, hogy készül valami újdonság a témában vagy csak csinálták egy pályát és annyi? :)

Ahogy a 2013-as Video Game Awards-on (vagy mi volt neve) amikor Reggie megjelent egy Metroid kitűzővel csak szimplán trolkkodott vagy utalás volt, hogy nyugi, készül az új Metroid? :)

A Slime draws near! Command?

(#203) ldave


ldave
félisten

Érdekes hír az Apple-lel kapcsolatban:

Benyújtottak szabadalmat egy olyan iPhone/iPod/iAkármi eszközre, melyen a szokásos gomb egyben egy analóg kar is. Ami még érdekesebb, hogy a szövegben konkréten említik a játékosokat és játékokat: Some gamers hold the opinion that realistic game play cannot be fully experienced without joysticks and/or tactile buttons.

Akárhogy is nézzük, jelenleg az iPhone a legnagyobb példányszámban fogyó eszköz, mely hordozható és vannak rá játékok, egy ilyen lépéssel pedig játszani is könnyebb lesz rajta.

Persze, ez csak egy szabadalom, talán sose lesz belőle valós termék.

A Slime draws near! Command?

(#204) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#203) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nagyon minőségi cuccnak néz ki. :U

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#205) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#204) üzenetére


ldave
félisten

1-2 éve van az iOS-ben Gamepad támogatás, de minden külső megoldás bukásnak bizonyult, pedig profi cégek próbálkoztak (Razer, Logitech)

Szóval ez rossz irány, talán belátta az Apple is és emiatt próbálkozik készüléken belül megoldani ezt a problémát. Iszonyat pénz van a mobiljátékokban, millió dollárokat keresnek naponta a Candy Crush és Puzzle&Dragons készítői, megéri nekik jobban ráfeszülni erre a területre.

A Slime draws near! Command?

(#206) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#205) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha nagyon izmozni akar az Apple, lépjen inkább be a konzolpiacra. A telefonokat is azzal juttatták már a használhatóság peremére, hogy egy univerzális cuccot csináltak belőle, ami semmire nem jó igazán. Ettől sem lesz jobb a telefonjuk, csak még tovább fog kuszálódni a dizájn.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#207) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#206) üzenetére


ldave
félisten

Van nekik ez az Apple TV cucc, ahhoz kellene egy saját Gamepad, bele az App Store és kész is lennének, évek óta lehetne konzoljuk, ha szeretnék, de valamiért még nem lépték ezt meg.

A Slime draws near! Command?

(#208) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#207) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezeknek a mikrokonzoloknak a koncepciója az, ami nem nagyon akar működni. Ott az Ouya, a Vita TV, meg még biztosan vannak kevésbé ismert próbálkozások is, de valamiért nem kellenek a népnek. Szerintem mára két nagy táborrá vált szét a piac, vannak a tapogatásra készült mobilos cuccok, és vannak a fizikai irányítást megkövetelő komolyabb konzolos játékok. A kettőt keverni eddig nem volt jó üzlet, pedig a Sony nagy név, de az ő próbálkozása sem jött nagyon be e téren.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#210) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én pedig egy hosszú interjút hoztam az ex-nintendós Dan Adelmannal, aki hosszan és őszintén válaszol a 3rd party-kiadók és a Nintendo viszonyáról, a cégen belüli döntési struktúráról, az eshopos és VC-játékokról, illetve más egyéb érdekes dolgokról.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#211) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#210) üzenetére


ldave
félisten

Á, le van tiltva az oldal melóban, most kénytelen leszek otthon elolvasni!

A Slime draws near! Command?

(#212) ldave válasza ldave (#198) üzenetére


ldave
félisten

Stílusos iPhone tok:

A Slime draws near! Command?

(#213) anddrew válasza ldave (#212) üzenetére


anddrew
tag

wow:) Ritkan latni ilyet valakinel

π

(#214) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

"Kognitiv tudományok kutatása" :Y :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#215) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#214) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez komoly nagyon.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#216) anddrew válasza Dr.F.E.R.I. (#215) üzenetére


anddrew
tag

Ez elég ijesztő :D

π

(#217) sz.balazs.95 válasza koncsik (#214) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

erről ez jutott eszembe:

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#218) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#219) koncsik


koncsik
MODERÁTOR


VAGY

?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#220) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#218) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A hercegnők szakadtan is hercegnők. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#221) ldave


ldave
félisten

:DDD

A Slime draws near! Command?

(#222) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#221) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Öcsémmel ezt de rohadt sokszor végigtoltuk Super Nintendón. Ráadásul nagy whiskys is a lelkem, szerintem szívesen lenyomná neki egy hatos pakk Jim Beam-ért. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#223) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Elvileg egy 14 éves rajzolta Miiverse-re:

Nagyon komoly képek vannak abban az Art Academy: SketchPad Community-ben. 3DS-re nem szereztem be a programot, mert szerintem nagyon kicsi az érintőkijelző hozzá, de Wii U-n már nagyon meleg cucc lehet, ha kijön végre.

Jut is eszembe, Dave barátunk - akinek ugye megvan a program - vajon hogy haladhat a művésszé válás rögös útján? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#224) tariattila válasza Dr.F.E.R.I. (#223) üzenetére


tariattila
veterán

art academy-vel egy komoly probléma van:

nem lehet kinyerni belőle a képet sehogyan...
(újabb nemzetbiztonsági ügy) :W

továbbá azt sem értem minek teljesen új (idétlen) kezelőfelület egy rajzprogramnak? ezek már kiforrott, jól kezelhetőek hosszú évek óta....

(#225) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:DDD :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#226) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#225) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Itt vannak a videók, amiből ki lett lopva: [link] [link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#227) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#226) üzenetére


Sirandrish
legenda

Derossz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228) anddrew válasza Dr.F.E.R.I. (#226) üzenetére


anddrew
tag

Megnéztem mindkettőt, iszonyat jók :C

π

(#229) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nap LOL: Sakurai elment amiibo-t venni, de már nem kapott. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#230) ldave


ldave
félisten

Na akkor: Gamepod Nintendo Meeting @ Me - tél

A Slime draws near! Command?

(#231) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szerdán fog a Nintendo jelenteni, nagyon kíváncsi leszek most erre az amiibo-s negyedévre.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#232) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#231) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom az utóbbi évek legjobb időszakán vannak túl.

A Slime draws near! Command?

(#233) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#232) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ez nem ennyire egyértelmű, mint elsőre hinné az ember, több dolog fog most latba esni:

- csökkentek a 3DS eladások (HW+SW)
- nőttek viszont a Wii U eladásai (itt is a HW+SW)
- az amiibo-k jól fogynak, de kérdés, mennyi bennük a profittartalom
- egyéb tényezők (elbocsátások, K+F, árfolyamváltozás, alkalmazott számviteli módszertan ésatöbbi)

Ha nem is feltétlen kirobbanó, de pozitív mérlegre számítok én is ebben a negyedévben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#234) ldave


ldave
félisten

Kijelzővédőkkel kapcsolatban képben van valaki? Mit jelentenek az alábbi típusok:

Zero Air Pitahari Filter
Standard Film
Blue Light Cut Film
Antifouling Type

A Slime draws near! Command?

(#235) ldave


ldave
félisten

Megjött a kanadai szeretetcsomag :)

A két DQ játékot itthon sikerült beszereznem. Ezzel a jRPG terv DS-es szekciója készen áll.

Megszavazzátok melyikkel kezdjem? :)

A Slime draws near! Command?

(#236) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#234) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én is Kínából rendeltem fóliát, de mire megérkezett, benyomták valamivel egy ponton és ott a nyúlás miatt egy bumpli van. Szerencsére a nagy képernyőre való felét barmolták el, így nem akadályozza a ceruzát és bekapcsolt állapotban szinte észrevétlen a hiba. Együtt lehet élni vele, de ilyen apró szarságokat csak helyben fogok venni a jövőben.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#237) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#236) üzenetére


ldave
félisten

Vennék én itthon, de nem látok n3DS-re még sehol se fóliát, anélkül meg nem akarom elkezdeni nagyon nyúzni a gépet.

A Slime draws near! Command?

(#238) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#237) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Most nézem, az első két fóliára írtak kommenteket. Nagyjából az áruknak megfelelően értékelik őket. A legolcsóbb is jó, de szar felrakni, az első felrakása meg még könnyebb. Amelyik gyerek lehúzta az utóbbit, csak balfaszkodott, de maga a fólia biztos nem rossz. Egy volt kollégám tanácsolta, hogy ha nem akarok valamire vagyonokat áldozni, vegyem meg belőle a második legolcsóbbat. Szerintem itt is beválna.

Szerk.: ezeket a játékokat rendelted az Amazonról? Mindegy, melyikkel kezdesz, úgysem fogod egyiket sem befejezni. :P Azért gratulálok hozzá, csinos kis pakk.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#239) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#238) üzenetére


ldave
félisten

A két DQ kivételével igen, mind az öt játék USA kivitel, de a DSi-nél ez nem gond szerencsére.

Azért gondoltam, hogy bevonom a társaságot a dologba, hátha kis ösztönzés segít majd, hogy végigmenjek rajtuk :)

A Slime draws near! Command?

(#240) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#239) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

USA-régiós a géped?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#241) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#240) üzenetére


ldave
félisten

Nem, EU-s a DSi, de azon még nem volt régiózár, kivéve pár DSi exkluzív játékot, de ezek szerencsére nem azok. Szóval sima DS kazettából mindent megeszik.

A Slime draws near! Command?

(#242) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#240) üzenetére


adalbert1
veterán

DS játékoknál nem számít a régiókód.

szerk.: lassú voltam. :))

[ Szerkesztve ]

(#243) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hülye vagyok már, persze ezek sima DS játékok, nem régiókódosak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#244) koncsik válasza ldave (#239) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én úgy tudlak ösztönözni, hogy ha befejezted és el akarod adni, beszéljünk. :K Irigy koncsik jó játékot kíván! :DDD
Kezdd a "The World Ends With You"-val. Uff.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#245) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#244) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ravasz dolog volt egyből a leghosszabbra ráugrasztani. Így a felénél el fog menni a kedve nemcsak ettől, de az összes többi játékától is. A ravasz Doktor Úrnak pedig csak a zsák száját kell tartania, amibe csak úgy repkednek majd a jóárasított játékok. Fondorlatos kis terv lett, elismerésem. :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#246) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#245) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Lebuktam :DDD Pedig nem is tudtam, melyik a leghosszabb, csak megtetszett a címe...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#247) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#245) üzenetére


ldave
félisten

Ez eddig csak 1 szavazat :)

Megnéztem a játékidős oldalon, hogy a main story-re mennyit írnak a fenti játékok esetében:

Dragon Quest IV: 28 óra
Dragon Quest V: 30 óra
The World Ends with You: 25 óra
Radiant Historia: 35 óra
Chrono Trigger: 23 óra

A Slime draws near! Command?

(#248) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#247) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Semmi méjnsztori, tessék tisztességesen kijátszani mindent. Nem azért tette bele szívét-lelkét az a sok kedves ember, hogy csak úgy végigrohanj rajtuk. :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#249) anddrew válasza Dr.F.E.R.I. (#248) üzenetére


anddrew
tag

Én is ezt támogatom!:D Diablo III-mat is csurig vittem ki, semmi üres dungeon nem maradt utánam :)

[ Szerkesztve ]

π

(#250) Sirandrish válasza ldave (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval még 5 játék amiknek sosem érsz a végére :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.