Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) anulu


anulu
félisten

nem gondolom, hogy megérdemelte ezt a Seahawks. a GB meg elszórakozta.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9002) szab.tam válasza Kotomicuki (#8999) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én a packers-re tettem.
kötésben az arsenal-lal.
és most igen dühös vagyok, és nem értem az egészet.
mi volt ez a rendes játékidő végén?
ez nem a világ kamuja volt?
ha akarták volna, ezt nem lehetett volna behúzni?
kb úgy, hogy semmit sem csinálnak....

ezt az egészet nem tudom hová rakni. :(( :(((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9003) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Hát, jár a Hox-nak egy bocsánat kérés, a végére nagyot játszottak.

Just a simple Lineman...

(#9004) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

Ezt a Packers szórakozta el, az elején a mezőnygólok helyett TD-k kellettek volna (legalább egy) akkor nem tud olyan közel jönni a Seattle, és amit a végén műveltek...magukat verték meg.

spacetime

(#9005) szab.tam válasza szab.tam (#9002) üzenetére


szab.tam
nagyúr

átgondoltam újra.
véleményt kérek olyantól, valaki, aki ért hozzá, de nem elfogult:
ilyen pozícióból a végén.
ezt hogyan lehetett nem behúzni?
még mindig nem értem...

***

az egész menet tisztára valami fogadási csalás koreográfia gyanús.
(szokás szerintet sok ilyet megéltem, de ez azért már kicsit túl vicces volt. és itt ugye nem működik a fifa erre szakosodott szoftvere. komolyna mondom, behányok lassan az ilyenektől. és a csicska szpíkerek még véletlenül sem említik a lehetőségét...) :(( :(((

a múltkori haladás meccs lóf* volt ehhez képest....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9006) pohár


pohár
félisten

hm, a punter TD-je ugye nem speciel team TD-je volt?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9007) ktg3 válasza szab.tam (#9005) üzenetére


ktg3
őstag

"véleményt kérek olyantól, valaki, aki ért hozzá, de nem elfogult:"

- A meccs elején 2 redzone + 1 30 yardos szituból, csak 6 pont jött össze.
- Első félidő vége felé már ment az időhúzás és a futás erőltetése.
(nem a nagy játékokat hiányoltam, hanem a gyors passzokat, screenplayeket etc...)
- 2. félidőben már az előnyre ültek rá.
- Epic fail az onside kicknél
- Nagy mázli a másik oldalon a 2pt conv-nél. (azt azóta sem értem, hogy kerül jó kézbe mert hogy nem egy szándékosan oda dobott labda volt az biztos)
- Összességében 4 intercepiont nem kihasználni és ilyen kevés pontot csinálni belőle.
- Nem tudtak mit csinálni Lynch-csel. Elképesztő, hogy mit művelt a 2. félidőben.

ui.: Upsz benéztem:D
Azt hittem, hogy az a kérdés, hogy aki nem elfogult, de nem is ért hozzá:D Annyira nem értek hozzá, de nekem ez jött le.

[ Szerkesztve ]

(#9008) szab.tam válasza ktg3 (#9007) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jó, jó, jó. :)

***

én a végét nem értettem.
(fejbedobás körüli rész környékét...)
azaz, az előttől.
hogy onnantól hogyan nem lehetett lehozni a meccset.
attól a ponttól csak szándékosan, tudatosan elcseszni lehetett.

nem? :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9009) ktg3 válasza szab.tam (#9008) üzenetére


ktg3
őstag

Nagyon felszivta magat a seahawks. Defence nem tudta megfogni. TD.
Amit kellett utana FG-t aztecsinaltak. Ha ugy jatszottak volna a 2. Felidoben mint abban a drive-ban, akkor semmi gond nem lett volna.
Nekem elegge hasonlitott ez a dallas detroit wikd card meccsre. Ott is dominalta a meccs elejet a lions, de felszivta magat a dallas, lions meg kiengedett.

(#9010) szab.tam válasza ktg3 (#9009) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egy steril álomvilgban élsz.
szerintem.
:)

én másképp látom az okokat.
(csak a hogyanokat nem vágom még.)

***

a forgatókönyv alakulását utólag nézve nem tudom teljesen esetlegenek tekinteni....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9011) ktg3 válasza szab.tam (#9010) üzenetére


ktg3
őstag

Mondtam, hogy nem ertek hozza. Ennyi az egesz.
Ez az elso evad amit vegig kovettem.
Cserebe tenyleg nem voltam elfogult, a jo meccsnek szurkoltam.

Amugy nekem is volt olyan erzesem a meccs kozben, minta megrendezett volna. Pl. Amikor labdat szerzett a GB es Rogers egybol eladja egy ilyen teljesen homaly rovid passzal. Nem is ertettem, hogy az mi akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#9012) Kotomicuki válasza szab.tam (#9008) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ha az igazi/eddig megszokott Seahawks-ot látjuk az első félidőben is, akkor ez a meccs a tavalyi SB megismétlése lett volna. A GB semmit sem csinált ezen a mérkőzésen: az első félidőben a SH hibáiból éltek - de nem eléggé - , a másodikban meg nem volt annyi hiba, amiből dolgozhattak volna - önerőből szinte semmit sem tudtak felmutatni (ami elég lett volna egy tisztességes győzelemhez).

Félelmetes, hogy milyen mélységű megingásokra képes egy-egy sztárcsapat is!

...

Úgy tűnik, papírforma SB lesz idén... (bár, itt is van már egy INT)

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9013) F-ECT$ válasza Kotomicuki (#9012) üzenetére


F-ECT$
titán

A GB semmit sem csinált ezen a mérkőzésen
Te melyik meccset nézted? A GB def eléggé jó volt, és a támadók is, ahhoz képest, hogy a QB sérült volt. Az utolsó 10 percben nem csináltak semmit, a 4-ik int után ha nem megy le a srác, hanem elviszi FG-ig, akkor nyertek volna. Megérdemelten. De ott kicsit elaludtak.

A Colts meg sajnos szar.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9014) maláj


maláj
őstag

a GB úgy számolt, hogy a 2. félidőben futkosnak aztán punt, mire a SEA visszahozza lemegy 5-8 perc és vagy TD vagy FG ... aztán megint náluk a labda, futkosnak, stb. és a meccs végére marad 2-3 pont előnyük, kitérdelik és pápá

ez mindaddig működött is ameddig az OSK-et ki nem fejelte a #85-ös asszem :DDD

szerk: + a lefekvős INT-ig ;]

[ Szerkesztve ]

(#9015) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

3-4perc lehetett a meccsből. Nagyon álmos voltam, bele is bóbiskoltam. Akkor dobott valahogy megint INT-et Wilson. Nyugodtan konstatáltam, hogy a Green Bay megy a Super Bowl-ba. Gondoltam alszom.
Reggel ébreszt a telefonom. Windows Phone Sport alkalmazásában első dolgom volt megnézni a Pats meccs eredményét. De előtte megakadt a szemem a Green Bay meccs eredményén. Esküszöm srácok majdnem ledőltem az ágy széléről. Nem is a Green Bay-re voltam mérges, hogy ezt eldobták, hanem arra hogy lefeküdtem aludni. Most is szét***** az ideg. Pedig alap szabály, hogy az NFL-ben nincs lefutott meccs. :(((
Én vagyok a leghülyébb ember a földön komolyan. :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9016) Kotomicuki válasza F-ECT$ (#9013) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ahhoz képest semmit sem csinált - igen, a def elvitte a hátán a csapatot, amíg tudta, amihez igen nagy segítséget kaptak a túloldalról, különösen az első félidőben - , hogy ez egy főcsoportdöntő volt -> ha az "igazi" Seahawks az ellenfél, akkor az első félidőben már a pom pom lányaik is meg lettek volna répázva, nem csak ez a GB csapat...

Ahogy "Barnes" mondta: "Idekint nincs lazítás, barmok, itt feszült figyelem van, éjjel-nappal!"
Ennyiszer ott toporogni az end zone közelében és csak ennyi pontot szerezni az első félidőben az már önmagában megmutatta, hogy itt csak a hazaiaktól függ majd a végeredmény, mert ez a GB még a tálcán kínált győzelmet sem tudja "megfelelően" megszerezni - ha mégis ők jutottak volna tovább, akkor a másik meccs lett volna a SB...

Az elején extra gyenge Seattle felállása tette egyedül izgalmassá ezt az összecsapást, hogy sikerül-e ez nekik, vagy az első félidei formájuknál alig-alig jobb GB (a támadó sorok egyik oldalon sem voltak a helyzet magaslatán az első félidőben - a GB-nél a másodikban sem) kihúzza a végéig és egy abszolút nem megérdemelt győzelemmel mennek tovább - bármennyi sérültjük is van.
Ennyi hibával, ilyen töketlenül nem illene főcsoportdöntőt játszani, vagy erre (is) képes csapatoknak idáig eljutniuk, mert csak az egész sorozat színvonalát alacsonyítják le vele.

Mintha csak "magyar" focit láttam volna, tengerentúli kiadásban: egy öngól és egy szerencsés találat után 2:0-val mennek be az öltözőbe, egymás vállát veregetve: "Ezt már megvan, már csak ki kell bírni a lefújásig!", de az ellenfél vhogy feltámad és egy góllal kezdi a 2. félidőt - "Ezt kihúzzuk, semmi baj!" - az utolsó 5 percben meg még beakaszt kettőt...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9017) A Zéé válasza szab.tam (#9010) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

kizártnak tartom, hogy bárminemű csalás legyen a dolgok hátterében.
Ha belegondolsz ahogy előttem is írták, az első félidőben azt a rengeteg lehetőséget is csak részben tudta kihasználni a GB, pedig rohadt sok szerencséjük volt. A második félidőben meg sehogy se tudták a saját előnyükre fordítani a szituációkat. Az utolsó 3 percben a Seattlenek meg minden összejött.
Gurulós fociban is lehet fordítani 2-1-ről 3 perc alatt, ahogy kézilabdában is lehet 25-23-ról ugyanennyi idő alatt. Szerencse is kell, egy olyan extra pillanat, egy olyan plusz, ami el tudja hitetni a játékossal, hogy ha az utolsó utáni tartalékát is kiadja, akkor győztesként kerülhet ki.
A másik oldal meg kicsit rápihent, fejben már a super bowlra pihentették a játékosokat (hozzáteszem, a játék képe egészen az 57. percig okot is adott rá), nem játszott sem Clay Matthews, sem Eddy Lacy a második félidő jelentős részében, mert volt valami kis nyűgjük, és úgy voltak vele, hogy ez a SEA ellen nem kell kiadniuk magukból mindent. Aztán meg úgy alakult, hogy ez a tartalékolás visszaütött. Ha az onside kicket nem vesztik el, akkor 1 first downt kellett volna csinálniuk az utolsó 2 percben, és megvan a meccs nekik. Történt ott egy hiba, amit az ellenfél ki tudott használni, mert ott volt az a kis plusz, ami kihozta mindenkiből a maximumot, így lett a már megnyert meccsből kaparás a hosszabbításért.

Just a simple Lineman...

(#9018) kiskaktusz válasza Kotomicuki (#9016) üzenetére


kiskaktusz
addikt

"ha az "igazi" Seahawks az ellenfél"

Nincs olyan, hogy igazi! Egyik meccs ilyen, másik olyan. Most akkor a sajtfejűek meg jöjjenek azzal, hogy az igazi Seahawks-ot szétszedte volna az igazi GB, mint mondjuk a Chicago-t, a Philit vagy éppen a New England et? :F

Hülyeség, felejtsük már el. Egyszer így alakul, máskor máshogy.

A Ricsiék is a 2. meccs végén; most akkor a Denver ennyire béna, hogy az ennyire megalázott coltstól is nagyon durván kiszopnak..? Ezen gondolatmenet alapján meg tényleg sima GB SB cím lett volna, mert a most szárnyaló Pats-t az idény felében megverte a GB.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9019) anulu


anulu
félisten

kellemes győzelem, nagyon kíváncsi leszek az SB-re! :C

LOL! :W

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9020) crey válasza anulu (#9019) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez kissé szánalmas... Minden szinten elverték a picsáját a Coltsnak, tényleg ezen múlt? Hagyjuk már...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9021) Kotomicuki válasza kiskaktusz (#9018) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De ez volt a Seahawks eddigi legnagyobb megingása - igen, ahogy a közvetítésben is elmondták: az utolsó meccseik, az alapszakaszban (meg idáig a rájátszásban), nem éppen kemény csapatok ellen voltak, ami részben igazolhatja a formahanyatlásukat - és ha a "stabil, mindig jól játszó" GB csak ennyit tud kihozni ebből, akkor ott nagy bajok vannak.

Ez nem alapszakasz meccs, ahol az "egyik meccs ilyen," a "másik olyan", itt ennyire enerváltan neki nem lendülni már nagyon nem szabadott volna... De mégis megtették, mindkét oldalon, és ebből az állapotból csak a Seattle tudott kikecmeregni a végére.

Ennyire nem érezte a GB, hogy az első félidőben "elért" eredményhez alig-alig tettek hozzá, hogy a 2.-ban ennél több is kellhet(ne) a sikerhez?! Ugyan már!
Mintha nem tudnák, hiszen profik lennének, vagy mifene, hogy a mérkőzés a lefújásig tart és a végéig jól és keményen kell dolgozni a sikerért, mert itt már nincs következő összecsapás egy vereség után és elég egy-két hiba/villanás is a fordításhoz (ennyire "kicsi" különbségnél meg pláne) - de ezen a meccsen még ezt az aranyszabályt sem tudták betartani, míg a hazaiak a 2. félidőben, nem kis szerencsével, de feléledtek ebből a kómából.

Nem t'om, milyen SB lett volna, ha EZ a GB jutott volna tovább, de nem szeretnék még egy annyira egyoldalút látni, mit a tavalyi - és abban EZ a GB játszotta volna a Broncos szerepét, az biztos!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9022) kiskaktusz válasza Kotomicuki (#9021) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem vitázni akarok, csak leírtam a véleményem! Akár alapszakasz, akár PO, egyik meccs ilyen, másik olyan. Kiváló példa a tegnapi és a múltheti colts.

Be is fejeztem, mert elkezdeni sem akartam.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9023) anulu válasza crey (#9020) üzenetére


anulu
félisten

főleg, ha tényleg ez volt, akkor Lucknak sokkal jobban kellett volna dobálnia :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9024) .LnB válasza anulu (#9019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már megint a petriócc. :N Érdekes, hogy időről - időre előjön valami velük kapcsolatban.

Az jutott eszembe, ha Wilson, Manning után Brady-t is leiskolázza a SB-on akkor kb mennybe megy. :) A kis "bézbózjátékos" :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9025) crey válasza .LnB (#9024) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De ezt te sem gondolod komolyn, hogy akár egy ilyen trükk döntött... Szánalmasan gyenge volt a Colts, és cafatokra lettek szedve...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9026) .LnB válasza crey (#9025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, és egy szóval sem mondtam (írtam) ilyet. 7:45-öt nagyon vicces lenne ilyennel magyarázni :D

Csak az általános megítélésemen a Pats-el kapcsolatban pont az ilyenek miatt negatív. És mert Brady egy rinyás p*csa. De! Amit a Ravens ellen műveltek, már azért is megérdemlik a SB részvételt. Nem láttam a tegnapi meccset. Én Colts meglepetést vártam. Erre így lebőgnek. Még jó, hogy sehol nem írtam le a megérzésemet. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9027) Kotomicuki válasza kiskaktusz (#9022) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ezen vitatkozni nem lehet: szánalmas "szakmai" színvonalú meccs volt, mint főcsoportdöntő, tele szélsőségekkel (egyedül a GB önbizalma volt töretlen és alaptalan ;] ), még ha fordulatos is!

Nagyon remélem, hogy nem erre/ilyenre lesz (mesterségesen) igény a továbbiakban!

...

anulu:

De ha mindig Luck kapta a kezelhetetlen kemény labdákat?!
Ha tényleg volt ilyen, akkor, gondolom, csak fordítottak figyelmet arra a hazaiak, hogy csak a sajátjuk kaphasson a kezelt és "jó" labdákból!

De, ha ez mégis igaz, akkor az megint egy arculcsapása, ennek a sorozatnak és csak maguk ellen dolgoznak, ha ilyet tesznek!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9028) szab.tam válasza A Zéé (#9017) üzenetére


szab.tam
nagyúr

persze, hgoy nem.
az indulat dúlt belőlem.

csak egyszerűen nem értem a végét.
más, akinek td-e kell menni, (a meccs közepén ugye), az is képes percegig csinálni a "semmit".
azaz haladgatni a kötelezőt.
itt még ennyit sem kellett volna:
"csak" futójáték, és lenyelem vele a 2 percet.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9029) maláj válasza anulu (#9019) üzenetére


maláj
őstag

sztem az ellenfél oldalán a fű is jobban csúszott mert kikapcsolták alatta a talajfűtést :DDD

(#9030) .LnB válasza .LnB (#8986) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezért nem fogadok sose pénzben NFL-re :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9031) anulu válasza maláj (#9029) üzenetére


anulu
félisten

az alacsonyabb nyomású labda ponthogy Luckéknak kellett volna, h kedvezzen. futójátéknál szvsz mindegy. azt meg még nehezebben tudom elképzelni, h a labdaszedők keményebb labdát adtak a Colts playek előtt. (Die Hard 2 piros vs kék tölténytár...)

nem két ponttal kapott ki az Indianapolis, sőt, ha a TD drivejukban nincsenek a Pats védelmi hibák / fegyelmezetlenségek, akkor egy nullázás is benne lett volna.
nagyon szimpatikus edző Pagano, de ha ezt ő jelezte, akkor szerintem "savanyú a szőlő" eset van, és elég nehezen veszi be a gyomra, h ennyire le lettek mosva

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9032) vond válasza anulu (#9031) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Teljesen egyetértek. :K
A Die Hard 2-t meg elő is vesszük. Már úgyis régen láttuk (karácsonykor). :D

Amúgy részben Seahawks szurkolóként nekünk nagy élmény volt a meccs. Legalább olyan jó volt a vége, amilyen szar az eleje. :)

Az onside kick-nél, meg a kétpontosnál volt mák is bőséggel, de Wilson 4 interception-jéből kettő felpattant labdából lett. Ott meg a GB mákolt nagyot. A sajtfejűek az első félidőben lerendezhették volna a meccset, de szerencsére a Seattle D rendesen fent volt a pályán akkor is, s így nem 14-0-val kezdtek, hanem csak 6-0-val. Ez is egy nagyon fontos eleme volt a meccsnek.

A Ryan - Gilliam hatpontos elég kemény volt. Milyen íve volt annak a labdának... :)

Azt viszont nem nagyon értettük, hogy három negyeden át miért erőltették Wilson hosszú passzait. Oké, hogy azt érezték, sürgősen menni kell a GB után, de szerintem ilyenkor is azt kellene játszania a Seahawks támadósornak, amiben a legjobbak: futtatni a szörnyet (és néha Turbin-t), meg nyomni Wilson rövid passzait és megindulásait. Ennek a végén meg is lett az eredménye: 1-1 Wilson és Lynch TD.

Az meg milyen már, hogy a 4pass/4int Kearse húzta be végül a győztes touchdown-t... Ott sírtak, mint a pöngős malacok. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9033) anulu válasza vond (#9032) üzenetére


anulu
félisten

szerintem egy "köszönjük" csokit küldhet a komplett Seahawks annak, aki az első 2 negyedben az offense playeket hívta GB oldalon. semmi bevállalósság, csak a konzervativizmus felsőfokon. nem is akarták a 'Hawks botladozását kihasználni. így utólag könnyű mondani, tudom, de törvényszerű volt.

Coltsnál megértettem volna, ha rakétákkal próbálkoznak akkora hátraányban, amekkorában, de azért lássuk be, 16 pont nem a világ vége, nem kellett volna rohanni, és beletolni a hibába Wilsont.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9034) .LnB válasza anulu (#9033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudni Rodgers mennyire volt egészséges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9035) vond


vond
MODERÁTOR

Ez a kép: :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9036) anulu válasza .LnB (#9034) üzenetére


anulu
félisten

rendben, de emlékeim szerint az első 2 FG 18 és 19 yardról ment, ami 1 és 2 yardos mezőnypozíciót jelent. lehet, h nem volt egészséges, de pl egy FB is tud egy nagyot ugrani. vagy legalább meg lehet próbálni. nem arra gondoltam, h Rogers QB sneak-eljen...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9037) Cartman023 válasza anulu (#9031) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Nem Pagano jelezte, a bírók szúrták ki.
Ő egyébként is hallgatott volna, ha esetleg valami ilyesmit megtudott volna, mert tökéletesen tudja ő is, hogy nem a két csapat között van ilyen különbség, hanem a két edző között.

(#9038) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Bebizonyosodott, hogy a Patriots által a Colts elleni meccsre delegált 12 labdából 11 puhább volt a kelleténél, körülbelül 16%-kal.
A labdákat több, mint két órával a mérkőzés előtt ellenőrzik a bírók, utána nem lehet változtatni a keménységükön. Minden csapat a saját 12 labdáját használja a támadássorozataik alatt, tehát azt sem lehet mondani, hogy mindkét csapatot azonosan érintette volna az eset. A puhább labdák máshogy szállnak a levegőben és könnyebben is lehet elkapni őket, emellett a dobások alkalmával is más a fogása.
A nyomozás tovább folytatódik, jelenleg ennyit tudunk."

Ki a fene vesz észre 16%-ot? :F :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9039) crey válasza .LnB (#9038) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az hagyján... De nézd meg Brady statjait az első, félidőben (az elvileg puha labdákkal), aztán nézd meg a második félidejit :D

De van egy-két vicces mémünk :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9040) .LnB válasza crey (#9039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap már nekiálltam megírni egy kommentet a Patriots-al kapcsolatban. De közbe jött valami és nem tudtam befejezni.Na majd most.

Néztem a Colts - Pats ismétlést, és elgondolkodtam ezen a Patriots-on, hogy tulajdonképpen mit gondolok én róluk. Minden szezon kezdetén úgy vagyok vele, hogy bárki nyerje is a SB-t, csak az ne a Pats legyen. Sok már belőlük egy kicsit. Ezért az idény elején mikor elég rosszul indultak, örültem. Látva a játékukat elkönyveltem, hogy na idén nem lesznek az esélyesek között. És mi történt? Felálltak, egy nem kis gödörből. De nem is akár hogyan. A liga legjobbjai lettek ismét. Egy széthullott, több sebből vérző csapatot megint sikerült egy nagyon ütés alakulattá változtatniuk. Hihetetlen, és nagyon ritka is. És hiába nem kedvelem őket, ez előtt fejet kell hajtani. A jó teljesítményeket mindig el kell ismerni. És akkor még nem beszéltünk Brady-ről. Egy 199. helyen pickelt irányító. Aki küzdött, szenvedett azért, hogy az váljon belőle akit ma ismerünk. Az ő karrierje is felér egy kisebb csodával, és ilyen játékos nem születik gyakran. Már az is csoda, hogy kezdő irányító pozícióig eljutott, nem beszélve arról amit utána még elért. Emlékszem mikor láttam az NFL Films dokumentumfilmjét a (az eddigi) karrierjéről, és sírt. Ott láttam rajta először azt a felfoghatatlan szeretetet a játék iránt, és azt az elvakult fanatizmust amivel teszi a dolgát. Kivételes sportoló, a számok ezt alá is támasztják. Csak nem értem ezek mellett miért ripacskodik annyit, miért viselkedik néha hisztis picsaként. Olyankor annyira tudom utálni. Egy szó mint száz, ha nem is vagyok Patriots drukker, az eredményeit elismerem és tisztelem őket.

Csak aztán ott a másik oldal az éppen aktuális csalás téma. Alapjáraton utálom a csalást. Nem csak sportban, hanem bárhol. És szerintem az NFL-nek sem tesz jót ez a cirkusz. A Spygate botrány után kezdtem egyébként teljes mértékben elpártolni a Patriots-tól. Akkor erősödött bennem a dolog, hogy nem szeretem őket. Akkor és ott, nem kapták meg a megérdemelt büntetésüket. Nem tudom milyen lobby mehetett a háttérben. Az NFL-nek nem tett volna jót, ha az akkori arany tojást tojó tyúkjával kib*szik. Volt is nagy felháborodás a büntetés mértékét illetően. Ennek később a Saints itta meg a levét. Rajtuk próbálta meg a liga kiküszöbölni a hírnevén esett csorbát.
És most megint csaltak. Nem számít, hogy ezen múlt e a meccs! (Nem ezen múlt) De egyáltalán miért törik a fejüket csaláson? Ez patkány dolog. És nem elég, hogy ezen jár az agyuk, de még meg is csinálják. Teljes mértékben elítélem a csalást. De ezért nem a csapatot hibáztatom. Ez az egész Bill Belichick módszere. Ő szerintem mindig is egy alattomos edző volt. Úgy gondolom, voltak neki más dolgai is, amik nem kerültek felszínre. Egy kis sunyi **** az az edző. Hogy korunk egyik legzseniálisabb edzője? Lehet, sőt elég valószínű. De azok meglett, hogy egy utcaseprőből is képes elit játékost kreálni, ezek mellett csal.

Olvasom a fórumokat, és a Pats drukkerek fennhangon kijelentik, hogy de nem ezen múlt. Nem, és? Attól még ez normális dolog? Ugyan már. Azért mert Pats drukker valaki attól még nem kell elnézőnek lenni minden áron a csapatával szemben.
A vizsgálat még folyik, de ha 100%-ban bebizonyosodik a csalás ténye, akkor eltiltanám Bill Belichick-et mert nem az első ilyen ügye.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9041) F-ECT$ válasza .LnB (#9040) üzenetére


F-ECT$
titán

Én még elvenném a győzelmet is, és a Colts-ot küldeném az SB-be. A doppingoló sportolót is megfosztják az elért eredményétől.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9042) .LnB válasza F-ECT$ (#9041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elvenni nem szabad. Áhhh!
38pont volt a különbség. Basszus azt max azzal lehetne megmagyarázni, hogy elopták a Colts összes labdáját és nem tudtak mivel támadni :)

Nem fogják elvenni. Abból lázadás, bojkott, tömeghisztéria lenne.
A Pats és a körülötte működő ökoszisztéma (szurkolók, munkások) alapjáraton hisztisek. Gondolj bele mi lenne!?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9043) F-ECT$ válasza .LnB (#9042) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebben a játékban egy kis momentum a végén óriási különbséget jelenthet. 1 játék megfordíthatja totálisan az adott meccset. Elég csak a GB-re gondolni, mennyire kézben tartották a játékot 55 percig, aztán 1 hiba és buktak.

Leszarom, hogy mi lenne, ha kapnak egy kis szar büntetést, akkor folytatni fogják a csalást, mert megéri.

Az a baj, hogy a csalás nem látszik a számokban. A statisztikákba bekerül a győzelem és kész, már nincs odaírva, hogy csalással érték el.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9044) .LnB válasza F-ECT$ (#9043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Osztom a véleményedet. Jogos lenne.
Ez talán egy tökéletes világban meg is történne.
Ebben a világban ahol a legfontosabb dolog a pénz, pénz, pénz, fel sem merül ez az opció.
Gondold el mennyit rontana a liga ázsióján ez a dolog, a Super Bowl nézettségén?!
Arról nem is beszélve, hogy ha nem mehetne SB-ba a Pats akkor rengeteg olyan embert is büntetnének akiknek semmi közük a dologhoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9045) F-ECT$ válasza .LnB (#9044) üzenetére


F-ECT$
titán

Arról nem is beszélve, hogy ha nem mehetne SB-ba a Pats akkor rengeteg olyan embert is büntetnének akiknek semmi közük a dologhoz.
Az élethez szerencse is kell, egy csomó zseniális játékos sosem nyert gyűrűt.

Gondold el mennyit rontana a liga ázsióján ez a dolog, a Super Bowl nézettségén?!
A doppingos vonalon maradva, pl a kerékpár sportban is voltak sérthetetlen bálványok, elég csak a legismertebb Armstrong-ra gondolni. Évekig uralta a mezőnyt, a hozzáértők már akkor is mondogatták, hogy ez nem emberi, és mégsem szorongatták meg, mert óriási reklámértéke is volt. Aztán csak rájött a sport vezetése, hogy ez "bad revenue", és bár rövid távon jó, de hosszú távon nem kifizetődő.

Dive ever, work never.

(#9046) vond


vond
MODERÁTOR

Nem gondoltam volna, hogy végül ilyen komoly lesz ez az ügy. De ha bebizonyosodik, hogy csaltak, akkor nincs mese, megfelelő büntetést kell kiszabni rájuk. Persze ez úgysem fog megtörténni.

Most utánaolvastam ennek a Spygate ügynek (2007-ben még nem követtem az NFL-t). Hát, az is elég durva volt. Teljesen érthető, ha valaki ezután a Pats ellen fordult.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9047) A Zéé válasza F-ECT$ (#9045) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

bárminemű komoly döntést én sem várok már a SB előtt.
Amúgy érdekes lesz, történik-e durva szankció, akár edzői felfüggesztés, akár draftcetli elvétel.

Just a simple Lineman...

(#9048) .LnB válasza F-ECT$ (#9045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lance-es hasonlat nagyon nem helyénvaló. Az ő esetében mindenki tudta már akkor is, hogy csal aki egy kicsit is értett a biciklizéshez (vagy ha valaha is feltekert egy kisebb kaptatóra :D). És azt is tudtuk, hogy nem csak ő csal. Lance megérdemelte amit kapott, de a felemelkedése és a bukása mögött álló érdekek irányították így a dolgokat. Buknia kellett, bukott is. Amikor nyernie kellett nyert is. Nehogy azt hidd, hogy az UCI nem tudott róla... Armstrong esetében annyi volt a baj, hogy már "túltó'ta", sok volt már, túl nagyra nőtt az a dolog. De egyedül képtelenség ezt a hálózatot kiépíteni, és nem is egyedül csinálta. Ő egy báb volt, akin keresztül felfuttatták a kerékpársportot. Aztán buknia kellett, hogy újabb "megtisztulást" harangozhassanak be.

Össze sem lehet hasonlítani mekkora károkat okozna az NFL-ben egy ekkora balhé. Ahhoz képes filléres balhénak tűnne az Armstrong ügy.

(#9047) A Zéé Draftcetli?! Az mit ér? Bill (mint korábban írtam) egy hajléktalanból is ligaelit játékost csinál. Ha nem Draftolna az se számítana neki :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9049) anulu válasza .LnB (#9040) üzenetére


anulu
félisten

részemről azt nem értem, h hogyan történhetett ez a labda leeresztés. miután az NFL 2:15 perccel a meccs előtt hitelesíti a labdát, utána felügyelik, hogy senki ne érhessen hozzájuk. meccs közben pedig csak a játékosok, a bírók és a labdaszedők érinthetik meg. az edzői stáb nem, az azonnali bűntetést jelentene.

ezek után nem látom, hogyan puhulhattak a labdák és főleg mikor.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9050) .LnB válasza anulu (#9049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos, ez érzékeny téma. És nagyon remélem a sejtésem nem helyes. De mi van a bírókkal? Emlékszünk a Dallas ítéletre? Bennem már ott felmerült a bírók lefizetése gondolat. Jerry Jones-ról el is tudnám képzelni. És a Pats-ről is. De ne legyen igazam. Mert ha ez igaz lenne akkor egy világ omlana össze bennem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.