Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) kennystyle válasza .LnB (#9450) üzenetére


kennystyle
tag

ertem tehat nyilt titok h a Pats csalt ezert szarra kell szopatni
csak eppen bizonyitek nincs ra meg persze mas csapatok hasonlo "nagy csalasokat" kb semmivel megusztak de amugy teljesen igazad van

(#9452) .LnB válasza kennystyle (#9451) üzenetére


.LnB
titán

Nem tudom feltűnt e hogy nem foglaltam állást. Nem mondtam sem azt, hogy jogos, sem az ellentettjét. Nem véletlenül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9453) Cartman023 válasza kennystyle (#9448) üzenetére


Cartman023
aktív tag

A lényeg az, hogy "valószínűbb, mint nem" a csalás ténye.

A büntetés nagysága szerintem a következőkből fakad:
- Nagy tétel bíró meccsen csinálták azt, amit
- Nagy médiafelhajtás
- Uborkaszezon van
- Aktuális bajnok, a dominanciáját csökkenteni kell
- A spygate is "érezteti" még a hatását

Mindent figyelembe véve Goodell egy pöcs, mert össze-vissza osztja a büntetéseket, cseppet sem következetes (pl. Hardy esete). A bizonyítás meg itt nem játszik, nem bíróságon vannak az ügyfelek, habár lehet majd oda is eljutnak egyszer. Valószínűleg megfellebbezik az ítéletet, és egy új vizsgálat még ennyire sem tud majd dönteni az ügyben, és törlik a büntetést.

Ui: Brady biztosan tudta, hogy a labda puhább a kelleténél, de azt nem tudhatta bizonyosan, hogy ez véletlen vagy direkt csinálják.

(#9454) crey válasza .LnB (#9450) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Foglalj állást nyugodtan, attól hogy nem értünk egyet, megteheted nyugodtan. Igaz én is jobban örülnék neki, hogy ha megint a csipkelődés lenne a legfőbb téma, és nem arról kellene beszélnünk, hogy kit és miért tiltanak el.

Amúgy beszéltem egy Bostoni kollégával, és letargiában vannak a környékbeliek. Még csak nem is a büntetés jogosságát vagy jogtalanságát, hanem a büntetés mértékét kérdőjelezik meg. Főleg figyelembe véve a többi legalább ennyire kirívó esetet (lásd Tomlin).

És Goodell megint tett róla, hogy pöcsöt csinált az arcából, mert nem konzekvens. Lehet hogy időszerű lenne már egy olyan komisszár után nézni, aki nem halmoz hibát hibára.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9455) pohár


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9456) .LnB válasza crey (#9454) üzenetére


.LnB
titán

Igazság szerint nem tudom mit mondjak. Olvastam annyit erről, és van jó meglátás innen és onnan is. Szerintem eltörlik vagy nagyon jelentős mértékben csökkentik a büntetést ezért felesleges is ezen agyalni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9457) crey válasza pohár (#9455) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ez jó :DDD :DDD

.LnB: igaz, messze még az alapszakasz kezdete (sajnos :( ). Már hiányzik a foci. Még a végén nekiállok HFL meccsekre járni... remélem az már indulni fog :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9458) .LnB válasza crey (#9457) üzenetére


.LnB
titán

Idén először nem baj, hogy még messze van. Annyi minden van tervbe... Remélem félre tudok kuporgatni idén is GamePass-ra. Mert előfordulhat, hogy nem, és már annyira megszoktam :)

Más:
Örülnék neki ha idén a HardKnocks-ban az Eagles lenne, bár ez sajna kizárt :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9459) maláj


maláj
őstag

ez a bünti maga a blama az NFL vezetőség részéről értelmes indokok nélkül, "talán"okra hivatkozva, teljesen szánalmas ez az egész "ügy" ...

(#9460) .LnB válasza maláj (#9459) üzenetére


.LnB
titán

Brady miért nem mutatta meg az üzeneteit?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9461) Cartman023


Cartman023
aktív tag

(#9462) maláj válasza .LnB (#9460) üzenetére


maláj
őstag

esetleg van köztük olyan is amihez a szűk családi körön kívül senkinek semmi köze ???
ha pedig szelektálva adja át akkor + biztos kitörölt csomó fontos üzenetet ugyebár ...

(#9463) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

szabályváltozások a szezonra:

1 pontos extra pont rúgás ezentúl a 15 yardos vonalról!
2 pontos extra pont kísérlet marad a 2 yardos vonalról!
A blokkolt extra kísérletet ezentúl a védelem 2 pontos safetyért visszahordhatja!

Just a simple Lineman...

(#9464) tutuhawer válasza A Zéé (#9463) üzenetére


tutuhawer
őstag

Köszi az infót
Még nem olvastam a híreket (az új NFL Mobile alkalmazásban nem tudok eligazodni). A kérdésem, hogy ha visszahordják 2 pontra a védő csapat játékosai, akkor a labdabirtoklást hogyan kapják meg? Hagyományos safety utáni kézből elrúgott labda vagy a pontszerzés után a földről elrúgott labda lesz a menetrend?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9465) Carvus válasza tutuhawer (#9464) üzenetére


Carvus
senior tag

Szvsz leginkább sehogyse... :)

(#9466) Carvus válasza tutuhawer (#9464) üzenetére


Carvus
senior tag

Mármint normál kickoff, safety itt szerintem megtévesztő megfogalmazás.

(#9467) A Zéé válasza tutuhawer (#9464) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

szerintem normál kickoff, de ebbe nem vagyok teljesen biztos :)

Just a simple Lineman...

(#9468) tutuhawer válasza A Zéé (#9467) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én is ezt mondom, elvégre az extra pontot elbasztam, mint régen, de semmi se változik, ugyanúgy földről adom át a labdát az ellenfélnek. Azzal a különbséggel, hogy az Eagles az összes kétpontos akcióját meg fogja oldani, ez teljesen biztos. Van egy titkos fegyverünk, nagyon titkos. :))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9469) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Nekem az jön le, hogy ha blokkolják az extra pontot, vagy a 2 pontosnál megszerzik a labdát a védők, akkor visszavihetik. Eddig a labda halottá vált mind a két pillanatban.

(#9470) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Nézem az eltiltásokat, látom a sérüléseket (most épp a Broncosnál) és épp megnéztem Chip Kelly sajtótájékoztatóját. ahol mondta, hogy Sam Bradford jövő héten a 7-7 elleni edzésen dobni fogja a labdát. Már előre várom.
A viccet félretéve év újonca volt Sam Bradford és nagyon komoly dobásokat csinált meg kiváló ütemben. Ezzel nem mondtam újat, de ha valahogy pályán tudná tartani a csapat az egész szezonban...
Meg olvasom épp az Adrian Peterson-féle szappanoperát. Mondta, hogy dehogyis akar ő elmenni, csak biztosabb jövőt szeretne, azért nem edz. A szerződésében nincs garantált pénz azt hiszem, és ezen próbál valamit faragni. Az edzője elmondta, hogy AP vagy náluk játszik vagy senki másnál. Állítólag kész bevetni a visszavonulásos trükköt is AP, ha nincs más megoldás. Kíváncsi vagyok, ez pontosan mit takar, Gondolom, nem edzhet senkinél és az első forduló után igazolhat akárhova is vagy valami ilyesmi. Ha valaki szóban beígér valami jó szerződést, ő visszavonul és az 1. forrdulóban beszáll, az nem semmi lenne. Remélem, nem Dallasban törik a fejüket. Elég hardcore lesz akkor az NFC kelet, szerintem nagyon jól építkezett mind a 4 csapat .

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9471) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Most rendeltem cuccokat az Eagles boltjából, amikre spóroltam, már át is vettem, és nagyot hibáztam, hogy ránéztem a boltra megint, és jellemző, hogy pont akciós a póló meg a rövidgatya is épp miután megvettem :))
KÉP

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9472) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nézi valaki innen, vagy elkezdte már a Nagypályások c. sorozatot Dwayne Johnson főszereplésével ? Tudom, nem sorozat topik, de ha már 1x amcsi focistákról szól, akkor miért ne dobhatnám fel itt is témáként :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#9473) F-ECT$ válasza Dyrtyho (#9472) üzenetére


F-ECT$
titán

Én tervezem, de megvárom, hogy egyben elérhető legyen az egész évad. A kritika alapján nem tűnik kiemelkedően jónak, de persze még alakulhat.

Dive ever, work never.

(#9474) A Zéé válasza Dyrtyho (#9472) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én nem szeretem sem az usánkásfocis filmeket, sem a sorozatokat amíg nincs meg jópár rész belőlük, sem a Johnsont. :N
Bár cimborám odáig meg vissza van érte... Ha meglesz egy teljes évad lehet, hogy én is belenézek majd.

HFL döntőn volt valaki tegnap?

Just a simple Lineman...

(#9475) tutuhawer válasza Dyrtyho (#9472) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én láttam a bemutatót, és érdekel. Elég akciót, nyomozást, összeesküvést meg szuperhőst láttam, érdekel az új sorozat. Még nem kezdtem el. Dwayne Jonhson az egyik kedvenc színészem, még ha nem is komoly színész... Én meg nem vagyok komoly néző :)

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9476) tutuhawer válasza tutuhawer (#9475) üzenetére


tutuhawer
őstag

Nagyon tetszett.
Képekben kifejezve:

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9477) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Véget ért a magyar szezon, úgyhogy megírom a végeredményeket, hátha érdekel valakit :)
2015 HFL bajnoka: Bratislava Monarchs
2015 legjobb magyar csapata: Budapest Wolves
Div I. bajnoka: Eger Heroes
Div II. bajnoka: Debrecen Gladiators

Mi meg kikaptunk az elődöntőben a későbbi győztes Debrecentől.

Just a simple Lineman...

(#9478) Mister_X válasza A Zéé (#9477) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engem érdekel, úgy sem tudtam, hogy idehaza mikorra tehető egy bajnokság :B Eleinte furcsa is volt, hogy van idehaza is foci. Gondolkodtam is, hogy bele kellene vágni egyetem mellett, majd elmegyek pár tryoutra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9479) .LnB válasza Dyrtyho (#9472) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem irtó gyenge. Első részt megnéztem de szerintem nem is folytatom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9480) tutuhawer válasza .LnB (#9479) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én most töltöttem le a negyediket, tetszik eddig. Igaz, nincsenek nagy igényeim, elröhögcsélek, aztán jónapot.
A Family Feudban volt nemrég az NFC vs AFC, azon viszont szétröhögtem magam.
https://youtu.be/3XImdkdGOZs

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9481) .LnB válasza tutuhawer (#9480) üzenetére


.LnB
titán

Megnéztem a második részt. Az már jobb volt. A végén a beszólás a kocsira is :) Reggie sztorija érdekes. Lehet lesz ebből még valami ...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9482) tutuhawer válasza .LnB (#9481) üzenetére


tutuhawer
őstag

OFF:
Vasárnap mennek élő adásban, és hétfőn már töltöttem is le az újat, abszolút érdekes. Nyilván kitalált szituációk vannak benne színészekkel, de akár valóság is lehetne, amit mi nem látunk, láttunk. Tetszik, még ha tényleg csak fikció is.

ON: Meglepődtem, hogy visszakeresgélés után se találtam cikkeket az nfl.comon meg még egyéb oldalakon sem sokat arról, hogy Jerry Rice "stickum" spray-vel fújta a kesztyűjét. Egy ESPN interjúban mondta és a riporter röhögött, azt hitte , hogy vicc, de aztán kiderült, hogy komoly. Mondta Rice, hogy mindenki fújta a kesztyűt vagy bekente. Reagált Cris Carter és Michael Irvin, hogy "az anyádpicsáját kente mindenki a kesztyűt, mert én biztosan nem!". Egy videót, elemzést , cikket se találtam, de nem emlékszem, hogy idén február környékén itt szó lett volna róla. Érdekes sztori, még az edzőtáborok előtt pont lehet róla dumálni.
csak a wikipediát linkelem, ez ennyit ír:
https://en.wikipedia.org/wiki/Stickum

szer: nekem a bleacher report mobilos felülete adta a hírt, meg talán a yahoo hírek is.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9483) .LnB válasza tutuhawer (#9482) üzenetére


.LnB
titán

Van HBOGO-m :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9484) tutuhawer válasza .LnB (#9483) üzenetére


tutuhawer
őstag

Akkor te tudod nézni a Hard Knocks-t is, a Houston Texans lesz idén. Jó lesz bepillantani az öltözőjükbe.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9485) .LnB válasza tutuhawer (#9484) üzenetére


.LnB
titán

Remélem, bár eddig is néztem mindig. NFL Game Pass-al is lehetett nézni. Kíváncsi vagyok GO-n lesz e felirat hozzá.. Szerintem nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9486) tutuhawer válasza .LnB (#9485) üzenetére


tutuhawer
őstag

Az NFL NOW mobilalalkalmazás, ami az NFL új, kizárólag videóanyagokkal foglalkozó programja valamiért engedi nekem a prémium tartalmakat is nézni, nemrég láttam csak. Ez mondjuk olyant jelent, hogy 20 perces összefoglaló az összes SuperBowlról vagy Football Life-sorozat meg egyebek. Nem lenne szar, ha beakadna az ingyenes NFL Network élő adás szerdától, akkor már 9 órát adnak élőben az edzőtáborokból, nekem az nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek regisztrálni az http://www.nfl.com/ oldalán és aztán PC-n, tableten, mobiltelefonon, nagy TV-n meg mindenhol be lehet lépni az NFL NOW videótárba és lehet nézni ingyenesen sokmindent, meg talán lesznek akciós előszezon-meccsek is.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9487) .LnB


.LnB
titán

Azt nem tudjátok véletlen, hogy az NFL Gamepass esetében. Futhat egy időben két helyen is? Mármint ha megvenném mondjuk a haverommal akkor tudnánk egyszerre nézni ketten? :F
4éve van Gamepass-om de ezt sose próbáltam ki :D

(#9486) tutuhawer Majd megnézem, fent van a telómon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9488) crey válasza .LnB (#9487) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem biztosan nem. Vagy itt, vagy ott. Gondolom a másik helyen kidob. Ha van egy kis eszük, megcsinálták ilyenre.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9489) .LnB válasza crey (#9488) üzenetére


.LnB
titán

Már utánajártam. Úgy van ahogy írod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9490) F-ECT$ válasza crey (#9488) üzenetére


F-ECT$
titán

HBO Go-t is lehet 4 eszközre telepíteni 1 acc-cal, de egy időben csak az egyiken lehet nézni.

Dive ever, work never.

(#9491) F-ECT$


F-ECT$
titán

Szegény áldott jó embert mindenki alaptalanul bántja. Kappa.

Dive ever, work never.

(#9492) .LnB válasza F-ECT$ (#9491) üzenetére


.LnB
titán

Bizony! A szent, drága Brady. Megkérdőjelezhetetlen MVP. És MVP-hez méltó hozzáállás. Tapsoljuk meg mind, állva! Ja és elvenném az SB címet tőlük. Nem azért mert ezért jutottak el odáig. Nem. Ez nem bizonyított. Hanem a magatartása/magatartásuk miatt. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9493) crey válasza .LnB (#9492) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Beszélgettem erről Boston környékén élő kollégákkal, akik nagy Pats drukkerek (helyiek meglepő módon). Igazából nem a büntetést tényét kérdőjelezik meg sokan, hanem a mértékét. 16 meccses alapszkaszban 4 meccs az rengeteg. Főleg hogy ha félholtra verte volna az asszonyt, stikában kettővel megúszta volna.

Mindegy ez van, Mr. Garoppolo - kösse fel a gatyáját. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9494) .LnB válasza crey (#9493) üzenetére


.LnB
titán

Boston környékén Pats szurkolók?! Mint a fehér holló gondolom.... :DDD

Aki asszonyt ver, meg hasonlók kaphatnának éves eltiltást is. Szóval inkább az kevés. 4 meccs mert csalt, hazudott, bizonyítékot semmisített meg... korrekt.

Aztán majd Garoppolo kijátssza a kezdőből xD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9495) anulu


anulu
félisten

meglátjuk, mi lesz a bírósági cucc vége. Garoppoloval ha tudnánk 2-2-vel indítani, akkor nem reménytelen a dolog :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9496) tutuhawer válasza anulu (#9495) üzenetére


tutuhawer
őstag

Érdekes lesz, elég furcsa kérdésekre alapozva fellebeznek meg viszik bíróságra. Még akár 0 meccs is lehet belőle, de a legrosszabb forgatókönyv is kinéz: amíg megy a tárgyalás, addig nem kezdődhet meg az eltiltása, és baj van akkor, ha marad a büntetés és december hónapban derül ki, hogy 4 meccs lesz az eltiltás. Én már nem is rágódok annyira ezen, csak a saját csapatomra figyelek vagy max a csoportriválisokra. Darren McFadden (DAL) sérültlistán kezdi a felkészülést. :B

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9497) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

[link]
Rásszelke is megkapta a nagy milliókat.

Just a simple Lineman...

(#9498) tutuhawer válasza A Zéé (#9497) üzenetére


tutuhawer
őstag

Épp a twittert nézem én is, jaja. Szerintem meg is érdemelte. Nagyon értékes a keveset dobó, de azt jól végrehajtó irányító. Egy dolog, hogy intelligensen megcsinálja, amit kérnek, a másik , hogy képes végrehajtani is. Jól dob és jól is fut. Nem egy Michael Vick-szerű atléta, ez OK, de hozzá max Bo Jackson hasonlítható, senki más.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9499) A Zéé válasza tutuhawer (#9498) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

nemtom... Az nem kétséges, hogy nem egy rossz irányító, de szerintem azért nem liga top. Szerintem nagyon rendszer függő, és amíg olyan szinten van a Lynch, mint az elmúlt 2 évben, addig nincs baj.
Bár ennyibe kerül egy kezdő irányító manapság. Kíváncsi leszek, hogy mennyit emelkedik a következő pár évben majd a cap, lehet, hogy 2-3 év múlva már nem is lesz olyan sok ez a pénz. Ami pedig nagyon nagy kérdés lesz jövőre, hogy Szerencse Endre új szerződésében milyen számok lesznek. Szerintem ő fog igazán bankot robbantani, annak ellenére, hogy nincs még gyűrűje.

Just a simple Lineman...

(#9500) vond válasza A Zéé (#9499) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Túl vannak értékelve az irányítók. Fizetésileg biztosan, de azért más dolgokban is. Az elmúlt években Lynch legalább annyit hozott a Seahawks konyhájára, mint Wilson (ha nem többet), ennek fényében nevetséges a szörny évi ~10 misije, Wilson ~22-jéhez képest.

Mindegy, csak legyenek jók mindketten. BM idén is kemény lesz, úgy érzem. Az elmúlt 4, vagy 5 évben mindig 1200 yard fölött futott, és általában volt hozzá 10+ TD-je is. Tavaly pl. a legtöbb a mezőnyben. Ehhez képest a TOP100 kilencedik hely elég vicces. A Madden legjobb RB már mindjárt jobban hangzik. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.