Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) tutuhawer válasza .LnB (#9300) üzenetére


tutuhawer
őstag

2010-es szezonból még:
https://www.youtube.com/watch?v=Hn7uTh_p2oQ
A Washington elleni mészárlás, és akárhányszor nézem ezt is, gondolkodom, hogy kb Russell Wilson az, aki ilyesmit meg tud valósítani. Elég tökös Wilson és nagyon jó ütemben fut, ha szar a helyzet, és a különbség, hogy ő lemegy a földre. A Wilson nem dob sokat, de láttuk sokszor, meg az amerikai közvetítésekben hallottuk és a magyarban is biztosan, hogy ha dob, akkor azok nagyon jó dobások, ami nem semmi.
Nem tudom, Marcus Mariota tudni fog-e ilyesmit , ha ugyan draftolja az Eagles. Az biztos, hogy megharagszom a Jetsre , ha ők szerződtetik, nem lenne szar, ha most már kitalálnának valami koncepciót, és ahhoz ragaszkodnának. Meg a Cleveland is 1999 óta keresi a jó irányt, egy jó iránymutató irányító kéne nekik is , mint a NYJ-nek

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9302) .LnB válasza tutuhawer (#9301) üzenetére


.LnB
titán

Wilsont csípem is, és RGIII-t is, hiába csoportellenfél. Az első évében amit csinált azt élmény volt nézni. Szerencsétlennek viszont Mike Shanahan tönkretette szegényt :(
Vick mostanra kicsit öreg már, és sérülékeny. De jó pár csapatba beférne szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9303) tutuhawer válasza .LnB (#9302) üzenetére


tutuhawer
őstag

emlékszem, élőben láttam, a Ravens ellen Haloti Ngata-val ütközött RGIII az első esetben és nagyon csúnya volt, borzasztóan sajnálom. Ahogyan a helyzetet kezelik Washingtonban, azt is sajnálom. Kihagyják a szurkolóknak küldött üdvözlőkártyáról RGIII-t, (nem tudom, Brian Orakpo rajta volt-e) és utána meg kinevezi őt kezdőnek az edző. Legalábbis fura, érdekes. Shanahan... hát , az orovs meg a játékos is mond valamit, hogy kész van-e a játékra vagy nem. Én azt mondom, Shanahan egy sokat látott SB-győztes edző, hosszú távon jó lett volna. Majd lehet, 10 év múlva visszatekint RGIII és kimondja, hogy sajnálja, hogy kirúgattatttatta Shanahant. Ez kb olyan, mint Allen Iverson sírva hallgatta, ahogy Larry Brown , a 76ers edzője mesélt róla, hogy az egyik legaszább spíler, akit valaha edzett az NBA-ben, meg minden. Pedig Larry Brown edzett pár szupersztárt...

most megyek kicsit fifázni :)

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9304) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

booooomm
Csak így a nyitás elé az utolsó percekre :)

Just a simple Lineman...

(#9305) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

.LnB!

Ian Rapoport
‏@RapSheet
The #Rams are trading for Sam Bradford in exchange for Nick Foles, source said

Just a simple Lineman...

(#9306) .LnB válasza A Zéé (#9305) üzenetére


.LnB
titán

Olvastam :(((
Mit ne mondjak nem könnyű mostanában Eagles drukkernek lenni. :U (G*cire nem könnyű!!! :((( :W :W )

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9307) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Kérem jelentkezzen, aki belelát C. Kelly agyába.
Vagy hatalmasat fog húzni, vagy hatalmasat fog bukni ezzel a Bradford cserével.

Nagyon szomorú, amit a NO csinál. :(

[ Szerkesztve ]

(#9308) .LnB válasza Cartman023 (#9307) üzenetére


.LnB
titán

Nem akkora hülyeség, mert fel akar menni Mariota-ért. És 1/10-ről könnyebb alkudozni mint 1/20-ról. De Foles jó csere alap lehetett volna 20-ról is. :U

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9309) Cartman023 válasza .LnB (#9308) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Én olyat is olvastam, hogy talán a Bucs és a Jets duóból valamelyik érdeklődött S Bradford iránt.
Így most Kellynél van egy 1/10 és egy Bradford, a kettő együtt elég lehet egy Mariotás cetlire.

Lényegében egy Foles+1/20-ból csinálna Kelly Mariotát a kezdeti három 1. körös + McCoyból.

Állat ez az ember, egyre jobban megkedvelem.

(#9310) .LnB válasza Cartman023 (#9309) üzenetére


.LnB
titán

Mint kiderült nem cseréltünk első körös cetliket a Rams-el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9311) vond


vond
MODERÁTOR

Húúú, elég sűrű volt az éjjel. ;]

Jimmy Graham Seattle-ben? Kemény. Mondjuk végre lesz normális TE a csapatban. Viszont Unger-t kicsit sajnálom.

Chip Kelly-nek meg elmentek otthonról. :D Ebből tényleg vagy óriási bukta lesz, vagy nagy zúzás.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9312) .LnB válasza vond (#9311) üzenetére


.LnB
titán

Nincsenek csodák, főleg nem az NFL-ben. Ez sz*pás lesz az Eagles-nek. Lehet itt még reménykedni, de kicsit felesleges. Ez így nagyon gáz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9313) tutuhawer válasza .LnB (#9306) üzenetére


tutuhawer
őstag

Sodródsz az árral és várod, mi sül ki belőle. A A mai nap fénypontja szerintem az Eagles cheerleader-válogatása volt :)

szerk: a sportradio 94WIP egyik riportete is azon elmélkedik, hogy Kelly most megőrült vagy megváltoztatja az egész NFL-t

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9314) .LnB válasza tutuhawer (#9313) üzenetére


.LnB
titán

Mást nem lehet csinálni. Egyre többen mondják, hogy így nem lesz Mariota. Bradford-al pedig nem lehet hosszú távon tervezni (szerintem). Semmit sem értek, szomorú vagyok :( . Ha nem lesz Mariota, akkor nem marad ebben a csapatban semmi amiért szurkolni tudnék.
Undorító dolognak tartom azt ha valaki nem áll ki a kedvenc csapata mellet a rossz időkben. De az Eagles elvesztett mindent ami számomra egy kicsit is pozitív volt ebben a csapatban.

Kedveltem Vick-et. Hagyták elmenni, a helyére jött Sanchez. Akkor is mindenki rajtunk röhögött. De meg lehetett magyarázni azzal, hogy Vick sérülékeny. Most pedig elhozzuk Bradford-ot, aki porcelánból van. És odaadunk érte egy közepesnél kicsit jobb QB-t. Akit én sose tartottam sokra, de legalább nem volt rossz.
Korán van még temetni a csapatot, de mint korábban írtam csodák nincsenek. Nem tudom mi van Kelly fejében.

Én azt se bánnám ha az első alapszakasz meccsig nem tudnék semmi hírt a csapatról, csak akkor szembesülnék a tényekkel, hogy mi sült ki ebből az egészből. De azt nem bírom ki. Szóval napról napra félve várom milyen újabb dolgot fogok olvasni az Eagles-el kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9315) Cartman023 válasza .LnB (#9314) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Igen, nem lett 1 körös draftcetli csere, így nem tudom mit akar Kelly.
Bradfordra pedig nem lehet alapozni, elég a sérüléseire gondolni, de legalább ott van tartalékként Sanchez, habár ő sem egy életbiztosítás.

Hasonlót én is átéltem, amikor a Colts kivágta Manninget, és kb mindenki mást utána (D. Clark, Saturday, Brackett, Freeney stb.). Most elnézve a dolgot, teljesen érthető volt a "Suck for Luck" kampány,de akkoriban nem volt valami jó Colts szurkolónak lenni, szóval kitartást.

Még egy hír: K. Alonso egészségügyi állapota még nem 100%-os.

Coltsnál : Gore, T Cole, T. Herremans, K Langford. Éljen a fiatalítás! Ja nem. Habár nagy részük jelentős erősítés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9316) .LnB válasza Cartman023 (#9315) üzenetére


.LnB
titán

Dehogy éltél te át hasonlót. Mikor Manninget elküldték akkor mindenki tudta, hogy jön Luck. Aki egy zseni. Tökéletes pótlás, egy fiatal Manning.

Eagles-ben meg nincs RB, nincs WR és Bradford a QB!!
Ebből már nem lesz Mariota. :(((

Most az a hír, hogy jön Ryan Mathews is. F*szom. Minek? Hogy ha Bradford, Matthews és Alonso együtt lesznek sérültek akkor ne unatkozzanak? :DDD

Kész vagyok... :((

Kelly egy "térd fetisiszta" beteg bolond. Mind a három tradünknek volt ACL szakadása... :o

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9317) .LnB


.LnB
titán

Azért az se semmi, hogy a Satins elcserélné az 1/1-ert Brees-t a Tampával :Y

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9318) vond válasza .LnB (#9317) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az is gyönyörű. ;] Lesznek itt még durva dolgok, azt hiszem.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9319) crey válasza .LnB (#9317) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mármint hogy Drewt kitennék egy 1/1 pickért? Aztamocskos.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9320) .LnB válasza crey (#9319) üzenetére


.LnB
titán

Jah, és akkor Winston Saints mezben tündökölne :)
Jelenleg a Saints-ben mindenki eladó, mindenki. Ez hivatalos is.
Eddig úgy volt, hogy egyedül Brees nem az, de mint kiderült ő is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9321) A Zéé válasza .LnB (#9316) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

vagy csak szereti a Family Guyt a Chip, és össze akarja hozni a Rokikacsák csapatát!
Csak oregoni, és csak ACL sérülésből felépülő jöhet! A legjobb persze az lenne, ha a kettő együtt! :D

Saints téma:
valahogy be kell férniük a fizetési sapkába... -3 millión vannak, és még nem volt draft. Graham is ennek az áldozata lett, és ha Brees tradelve lesz, akkor ő is a brutál 26,5 millás cap hitje miatt fog menni.

Just a simple Lineman...

(#9322) pohár válasza A Zéé (#9321) üzenetére


pohár
félisten

Rokikacsák, de hülye vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9323) crey válasza pohár (#9322) üzenetére


crey
MODERÁTOR

nem volt meg? :D :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9324) pohár válasza crey (#9323) üzenetére


pohár
félisten

dedede, láttam minden részt vagy 3x, de hogy ez jusson az eszébe pont :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9325) .LnB


.LnB
titán

Ma megy megbeszélésre DeMarco Murray Philly-be. Nagyon fogok nevetni ha leigazoljuk xD
Kíváncsi vagyok mennyire lenne jó, Dallasban nagyon jó volt a fal. Én örülnék neki, főleg mert a Dallas-tól jönne :D

De akkor már 4 RB lenne a csapatba, és azért van hiányposzt. Plusz Murray biztos sokat kér. Ma majd kiderül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9326) .LnB


.LnB
titán

Bár még pletyi de akkor is...

"BREAKING: #DeMarcoMurray family is telling people "He's joining the #Eagles "

lol!

Majd írok ha már nem pletyi ;)

Ja és ez fontos még hozzá:

"Ryan Mathews agreed to a deal with PHIL, he did not sign a deal. Question will be whether he signs if and when Eagles sign DeMarco Murray."

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9327) GhostLead válasza .LnB (#9326) üzenetére


GhostLead
tag

Már nem pletyka Eagle lett Murray.

Murray: 5 years, $42 million, including $21 million guaranteed.

(#9328) .LnB válasza GhostLead (#9327) üzenetére


.LnB
titán

5órája írtam azt a kommentet. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9329) GhostLead válasza .LnB (#9328) üzenetére


GhostLead
tag

Most jártam erre. gondoltam válaszolok. :-) :))

(#9330) Cartman023 válasza .LnB (#9326) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Ennek most örülsz? Komolyan kérdezem, nem bántásból.

Szerintem ha a hozott nevek fele túléli a szezont sérülés nélkül, akkor már örülhet Kelly.

(#9331) .LnB válasza Cartman023 (#9330) üzenetére


.LnB
titán

Már megnyugodtam. Olvastam sok véleményt a dolgokról és van benne fantázia. De nem lesz könnyű. És legalább nem unatkozunk. :) Murray az elérhető legjobb RB akit megszerezhettünk, de nem jobb McCoy-nál. Viszont McCoy-t be kellett áldozni. Kíváncsi vagyok borzasztóan és most már lelkes is.
Sokan azt mondják az egész Mariotára megy ki, szerintem nem. Ebből nem lesz már Mariota. Azt egy kicsit sajnálom, kíváncsi lettem volna a srácra.
Kelly most olyat művel az NFL-ben amire még nem volt példa. Örülök, hogy az Eagles edzője. Ez két élű dolog, ha nem jön be akkor majd ráérek anyázni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9332) A Zéé válasza Cartman023 (#9330) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

próbálunk logikát találni az egész sztoriban, ami az eagles körül zajlik, de szerintem ezt csak egy valaki látja át. Olvastam ma már olyant is, hogy a Bradford csak azért kellett, hogy a Murray odamenjen Phillybe. És ha ezek a számok igazak lesznek, amit pletykálnak, akkor nem a pénzen múlott, hogy hova megy. Simán lehet, hogy a kis indián tényleg csak ezért jött. 5 évre 42 milla, aminek a fele garantált, az nem olyan nagy összeg, szerintem évi 1-2 millióval többet is megkaphatott volna...

Az biztos, hogy ez nem egy hagyományos offseason, ami most ott zajlik. Érdekes, elég nagy hullámhegyek és hullámvölgyek vannak benne, már ami a szurkolókat érinti. Hogy mi lesz ennek az egésznek a vége, azt leghamarabb 7-8 hónap múlva tudjuk megítélni :)

(#9331) .LnB
Mariota már szerintem sem téma, vagy csak valami újabb baromi nagy meglepetés árán, vagy ha le nem csúszik 1/20-ig (simán lehet ez is)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#9333) Cartman023 válasza .LnB (#9331) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Ryan Mathews is nálatok és közben megpróbáljátok elcserélni Evan Mathist.

Nem unatkoztok az biztos.

(#9334) .LnB


.LnB
titán

Szerintem valami baj lehet, egész éjjel semmi meglepő húzás az Eagles háza tájáról.. Kezdek aggódni :DDD

Egyébként 1845yardott futott Murray tavaly. Oké, hogy jó fal meg ilyesmi de azért mindent nem lehet ezzel megmagyarázni. Kicsit luxus volt így átengedni.

Eddig nem kellett Murray Dallas?! Most, hogy hozzánk igazolt "de már kő murray" mi ? :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9335) vond válasza .LnB (#9331) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egy nap alatt hogy belelkesedtél. :D :P

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9336) .LnB válasza vond (#9335) üzenetére


.LnB
titán

Igen, kezdetben elég sokkoló volt ez az egész. De le kellett nyugodni. Fontolgattam, hogy nem is fogok szurkolni nekik, de soha se csináltam még olyat, hogy ne annak szurkolnék akiknek elsőre elkezdtem. (Penguins, Hamilton, Michelisz, Contador, Jimmie Johnson, stb stb)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9337) tutuhawer


tutuhawer
őstag

nézem a philadelhpia összes twitterjét, a rádiótól kezdve, az eagles care-en át a cheerleader fiókjáig és ők is sakkoznak, mi alakul, miért úgy alakul stb stb, mik a tervek. Én csak próbálom követni, hogy mi a helyzet. Tegnap este épp nem dolgoztam és otthon mondom, belenézek az Oregon egyetem bemutatójába, és Mike Mayock a helyszínen szakértett, majd a végén interjút is készítettek Mariotával meg elemezték kicsit. Tök érdekes volt, ajánlom mindnekinek mobil eszközre az nfl mobile-t. Nem tudom, csak nekem, de a decemberi ingyen hónap után valami bekattant és ingyenes maradt az NFL Network műsora mobilon. Csak nekem? /TV-re tükrözni nem lehet, a HDMi kábelt érzékeli és blokkolja a videókat meg az élőt is :) /
DeMarco Murra barátnőjét láttátok? Nem semmi

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9338) Cartman023 válasza .LnB (#9334) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Belegondolva durva a Murray-Mathews-Sproles futóhármas.Hárman felállnak, és csak lesnek a védelmek.

A Jetsben tavaly alig volt cb, most meg konkrétan egy top3-as secondaryt dobtak össze.

A Rams védőfala meg ilyen lett : Robert Quinn - Aaron Donald - Nick Fairley - Chris Long, nagyon durva.

Jó kis FA ez. :C

(#9339) GhostLead válasza Cartman023 (#9338) üzenetére


GhostLead
tag

Brockers-t kihagytad.

(#9340) kiskaktusz válasza .LnB (#9336) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Szeintem ennél több bizalmat érdemel egy NFL edzző, pláne ha egyébként a kedvenc csapatunknál van az élen. mi jó esetben is csak ~10 éve követjük ezt a sportot, lehet hogy nem tetszik 1-1 húzás, de nem véletlenül vele szerződtek és nem .LnB-vel a magyar ph fórumról.

Tudtuk jól, hogy Kelly felforgathatja az állóvizet, mert tökös és bevállal dolgokat, mer változtatni. Bízzunk már benne egy kicsit.

Bocs egyébként no offense, de maradjunk már meg a csapatunknál.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9341) tutuhawer válasza kiskaktusz (#9340) üzenetére


tutuhawer
őstag

abszolút
Elég jó dolgokat művelt a pályán a csapattal, egyértelmű döntéseket hozott Kelly, most ne elemezzük a ph fórumon.
Ami miatt nem érdemes köpködni, az a jó mérleg a csapattal és a látható terv, a koncepció, a gondolkodás. Korábban azt gondoltam, a Browns edzője, a Mike Pettine is egy tökös edző, megmondja, mi fog történni, de a szezon ahogy ment, egyre hígabb lett a Cleveland szezonja, amolyan se íze , se bűze, semmilyen lett nekem a szezonjuk.
Most kicsit furcsán nézek a Washington felé is, mert kitalálja a főnök, hogy RGIII lesz a kezdő, korábban volt köpködés, Cousins, McCoy is játszott, nem tudták, kit akarnak játszatni, tesze-toszáskodnak, kihagyják Griffint az üdvözlőkártyáról, most meg ő a franchise irányítója... Valami irányt ha megszabnak, ez egy marha értékes csapat lehet, maradok csak a támadóknál, én nagyon nagyra tartom Pierre Garcont, DeSean Jackson , de főleg Alfred Morrist, aki mindig minden meccsén kezdő volt, és 1000 yard felett zárt mindig. Csak találják ki, hogy mit szeretnének DC-ben. Hiába rivális nekem, kiváncsian várom, mit alakítanak már végre.
Visszatérve az eredeti problémára, pont néztem Kelly nyilatkozatát , válaszolt pár kérdésre és teljesen egyértelműen el tudta mondani, mit akar, ezért érdemes kicsit várni és figyelni, hogy alakul. Én is furcsán olvasom a tweeteket, híreket, de próbálom kibogozni, és elhinni, hogy valami fantasztikusat fogunk látni. Egyébként nem első eset, hogy két vagy több top kaliberű futó jön össze egy csapatban. Rövid történet volt, de Marcus Allen hihetetlen tehetségével blokkolni kényszerült Bo Jacksonnak, aztán szomorúan alakult tovább, egyiket kiutálta a nagyfőnök, a másik megsérült. Remélem, Philadelhiában jobban alakul

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9342) .LnB válasza tutuhawer (#9341) üzenetére


.LnB
titán

Ne elemezzük Kelly-t a ph! fórumon de te elkezded elemezni a Red Skins-t... :U

(#9340) kiskaktusz Látom nem sikerült megérteni amit írtam. Eleinte sokkoltak a tradek, de már megnyugodtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9343) kiskaktusz válasza .LnB (#9342) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Bizonyára nem sikerült megérteni, hogy nem tudod szurkolj-e nekik.. Biztos jó ezzel takarózni, hogy én vagyok a hülye, sem mint átgondolni, hogy mennyire is vagy elkötelezett drukker, de oké, legyen, nem vitatkozom.
Csak tudod vicces így a vergődésed.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9344) crey


crey
MODERÁTOR

At ease, gentlemen. :)

A topicra eddig nem volt jellemző ez a stílusú beszélgetés. Kérlek titeket, hadd ne kelljen moderálgatni, meg játszani a szigorú rendőrbácsit.
Elég kicsit közösség ez itt, csak nem kapunk hajba egy vélemény különbség miatt.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9345) .LnB válasza kiskaktusz (#9343) üzenetére


.LnB
titán

(#9344) crey-re való tekintettel inkább törlöm, bár nem érzem úgy, hogy én kezdtem volna. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9346) crey válasza .LnB (#9345) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ne rám legyetek tekintettel, mert én tőlem aztán reggelig püfölhetitek a másikat, hanem inkább a többiekre. Inkább keress valami Pats gyalázást, úgy is régen röhögtünk már. :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9347) .LnB válasza crey (#9346) üzenetére


.LnB
titán

Áhh, SB-t nyertetek. Minden próbálkozás hiábavaló. Erőltetettnek tűnne. Most nincs fogás rajtatok ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9348) tutuhawer válasza .LnB (#9342) üzenetére


tutuhawer
őstag

Az a hihetetlen, hogy látod, mind mégis próbálunk valami előremutató dolgot találni az Eagles döntéseiben, és hiába kesze-kusza vagy érthetetlen, fájdalmas talán(LeSean McCoy főleg), végül elhisszek , hogy jó lesz majd, fasza lesz, eredményes lesz, míg a Browns vagy a Washington szurkolói pont egy jó döntést várnak pár éve, hogy valami séma legyen már, történjen valami értékes dolog, ne csak próbálgassuk az irányítókat, hanem használjuk ki az értékes embereinket. Érted, mire akarok kilyukadni, hogy valami látványos dolgot tesz az asztalra a tréner, és pár napig kapkodjuk a fejünket, és végül elhisszük, hogy az Eagles jó lehet. Közben még idevág, hogy a New Orleans is kb egyedi helyzetet teremtett: pár alapkövet kivéve bárki kereshet ajánlatokat magának eligazolásra. Sean Peyton nagy zsivány, biztosan tudja, mit csinál, mégis nehéz elhinni a Saints szurkolóinak, hogy valami pozitív kimenetele lesz. Biztos vagyok benne, hogy .500-as mérleggel nem tudják megnyerni a csoportot, a többiek erősödni fognak.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9349) .LnB válasza tutuhawer (#9348) üzenetére


.LnB
titán

"Az a hihetetlen, hogy látod, mind mégis próbálunk valami előremutató dolgot találni az Eagles döntéseiben, és hiába kesze-kusza vagy érthetetlen, fájdalmas talán(LeSean McCoy főleg), végül elhisszek , hogy jó lesz majd, fasza lesz, eredményes lesz, míg a Browns vagy a Washington szurkolói pont egy jó döntést várnak pár éve, hogy valami séma legyen már, történjen valami értékes dolog, ne csak próbálgassuk az irányítókat, hanem használjuk ki az értékes embereinket. "

Ha megkérlek ezt a mondatot leírnád úgy, hogy értsem is. :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9350) tutuhawer válasza .LnB (#9349) üzenetére


tutuhawer
őstag

A lényege, hogy kapkodod a fejem, fogom a fejem, mikor látom, mi történik, de azért a nap végére megbízom a Kelly döntéseiben, mert tett le az asztalra annyit, hogy elhiggyem , hogy jó, nem fordul meg a fejemben, hog elpárolok másik csapathoz.
A párhuzam a Browns vagy a Redskins felé annyi, hogy ott csinálják a dolgaikat, ostoba döntéseket hoznak, szintén kapkodja a fejét a szurkoló, hogy "hát most mi lesz, ki játszik, ki nem játszik...?". Ugyanez érvényes lehet a New Orleans felé is, simán dobbantanthatnak egy nagyot, ahogy már léptek is egyet visszafelé, talán lépnek előre is egyet.
Lényeg: éppen Chip Kelly furcsa húzásai azok, amikben meg lehet bízni, nem pedig megkérdőjelezni a csapatba vetett hitet akár, ahogy tetted korábban. Szerintem értékes dolgokat hoz ki a dologból, nem úgy, mint a Cleveland mondjuk. Sajnálom is a szurkolóikat az miatt, hogy még mindig nem tudtak egy komoly irányítót megvenni, pedig a keretük elég értékes

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.