Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) .LnB


.LnB
titán

Nézem a Browns - Redskins meccset. Ez a Manziel gyerek egy nagy nulla. Sehol nincs ez a srác, 5yardig Nem tud pontosan passzolni. Én nem nézek collage focit szóval Nem láttam még játszani, csak hallottam róla a híreket. Tebow jobb játékos Szerintem :) Lehet 2-3 év mùlva lesz belőle valami, de idén tuti Nem. Már értem miért csùszott ennyit a drafton.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8152) A Zéé válasza .LnB (#8151) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én is csak hájlájcokat láttam róla. Olyan mint a Tebow. Egy sémában jó, amíg a védelem nem olvassa. Kicsit nagy a mellény, meg a média hype is körülötte, de szerintem nem viszi többre ő sem :)

Just a simple Lineman...

(#8153) .LnB válasza A Zéé (#8152) üzenetére


.LnB
titán

Kicsit oltotta őt a Redskins kispad, erre ő így reagált:

Igazi sportember :((( :N

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8154) A Zéé válasza .LnB (#8153) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

és a válaszreakció a csapattól: [link]
:)) :))

Just a simple Lineman...

(#8155) Cartman023 válasza .LnB (#8151) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Én nagyon nem bírom Manzielt, de szerintem a nagy arca lesz a veszte.

Már vártam az ilyen nyilatkozatokat :

"Bernard Pollard szerint Johnny Manziel rossz példa a fiatalság számára! A pénzbüntetésben gyakorta részesülő safety úgy véli: "Minden kissrác irányító akar lenni, mert a QB a franchise arca. Manziel ebben a pozícióban van, így mindenki látta a felmutatott középső ujjat, ezzel rossz példát mutatott a fiataloknak."

Pollard emellett hozzátette, ha lesz rá mód, hogy tiszta ütést bevigyen a clevelandi újonc irányítónak, megteszi. Október 5-én Titans - Browns."

Szerencsétlenre vadászni fognak.

(#8156) DrRoulDuke válasza Cartman023 (#8155) üzenetére


DrRoulDuke
csendes tag

Sok játékos kijelentette, hogy utálja, többek között a Manning család is és többen fogadkoznak, hogy majd leütközik. Személy szerint utálom a viselkedését, eltiltanám a csapaton kívüli élete miatt a játéktól és szívből fogok szurkolni, hogy nagyon komolyan szerepeljen le, ne ő legyen a példa a többieknek!

New Orleans Saints

(#8157) .LnB


.LnB
titán

Na megnéztem az Eagles - Steelers meccset:

[SPOILER]
Érdekes volt látni, hogy van a Philly-nél gyengébb csapat :) Akár mennyire is Eagles fan vagyok, ez nagyon kevés lesz idén. Ok, simán vertük most a Steelers-t. Kétszer majdnem megállt a szívem mikor Shady és Maclin is lentmaradt. Úgy tűnt komoly a baj, de végül kiderült, hogy nem. Szerencsére.
[/SPOILER]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8158) McCartman válasza Cartman023 (#8155) üzenetére


McCartman
senior tag

Szűk egy éve olvastam egy cikket, egészen megnyerő modorú fiatalembernek festették le benne, Bridgewaterrel való összehasonlításban. :D Emlékszem kivonatoltam is pár szóban másik fórumra.

Íme:
Johnny 'Football', a dédapja jó időben, jó helyen fúrt olajkutat, kőgazdag család sarjaként, elit golf&country clubokban nevelkedett. Felnőve aztán éli a gondtalan aranyifjú plaboyok életét, testőröket tart, magángéppel utazgat Mexikóba nyaralni a szünidőben, rendszeresen feltűnik NBA meccseken a pálya szélén, nightclubokba jár, pénzhegyekkel fotózkodik amiket aztán látványosan el is szór különböző kaszinókban. Kidobják a Manning-féle QB campből mert nem jelenik meg a reggeli edzésen. Agresszív mitugrász, dühében méregdrága telefonokat tör-zúz, dührohamot kap miután szabálytalanul parkol a campuson és büntetőcetlit talál a Mercedesén, balhézik, verekszik aminek következményeit többnyire utólag elsimítják.
Ezzel szemben Teddy Bridgewater, az apa nélkül és súlyosan beteg anya mellett, rossz anyagi körülmények között felnövő fekete fiú akinek idejekorán munkát kellett vállalnia, hogy kisegítse vele családját. Csendes, szerény, ritkán mozdul ki, azt is csak szűk baráti körben, hobbijaként a videojátékokat említi.
Mint a tipikus amerikai tinifilmekben, a gazdag tahó focicsapatkapitánya aki úgy érzi bármit megtehet és a szegény, tehetséges, jófej srác. A végén pedig mindig az utóbbi viszi a csajt, a filmekben legalábbis. :D

Johnny Football vs Terry Bridgewater

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8159) .LnB válasza McCartman (#8158) üzenetére


.LnB
titán

Ezt nem is tudtam, annyira mondjuk nem érdekelt a srác, hogy így utána nézzek. Kezd tisztulni a kép miért nem kellett senkinek. A Browns nem csinált butaságot azzal, hogy pickelték, mert marketing értéke van. És bevállalhatták ezt a rizikót. Mert úgy néz ki megszívták, nem lesz elit QB :) Az más kérdés, hogy nem lett volna e jobb egy biztosabb pick.

Nézegettem hétvégén sok meccsből valamennyit. Tegnap este már arra gondoltam, hogy ilyen gyenge előszezont én még nem láttam. :) Persze nem számít tudom. De amikbe belenéztem ott nagyon ment a bénázás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8160) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

[link]
Csodás vasárnap esték lesznek!!! 19:00-s meccseket is adnak, igaz csúsztatva, de annyi baj legyen :C :C

Just a simple Lineman...

(#8161) .LnB


.LnB
titán

B.J. Raji - Out for Season - Ez még fájni fog GreenBay-ben. :( Pedig szimpatikus a csapat, ráadásul Peppers is oda igazolt.. Remélem azért jók lesznek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8162) anulu válasza A Zéé (#8160) üzenetére


anulu
félisten

ennek a hírnek nagyon örültem! piszkosul várom már a szezon kezdetét. belegondoltam, h milyen keveset fogok én aludni :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8163) pohár válasza A Zéé (#8160) üzenetére


pohár
félisten

fuck yeah :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8164) crey válasza A Zéé (#8160) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na a Dolphins - Pats meccset alig várom. :)))

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8165) crey


crey
MODERÁTOR

Kéne csináni egy topik összefoglalót, ehhez elég jó műsor amit a trashtalkosok csináltak, vagy ez is elég jól sikerült. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8166) anulu válasza crey (#8165) üzenetére


anulu
félisten

ez a YT videó nagyon jó lett :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8167) crey válasza anulu (#8166) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Röhögök az ironikus beszólásokon...

"The story of American football is the story of America itself. A tale of taking other people's land by force." :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8168) A Zéé válasza crey (#8165) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én nyáron elkezdtem írni egyet, csak aztán annyira punny volt a topic, hogy abbahagytam, meg igazából nem tudtam eldönteni, hogy mennyire legyen részletes. Mert el tudom magyarázni 10 mondatban is a lényeget, meg 10 oldalon is :D
Bár azért az ilyen vidikhez nem nagyon tudna felérni :)

szerk:
de valami lazább hangvételű kérdezz-felelek stílusú dolognak megpróbálhatok nekiállni megint.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#8169) crey válasza A Zéé (#8168) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az nem lenne rossz. De örömmel segitek, vagy összedobhatjuk iközösen többen is. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8170) A Zéé válasza crey (#8169) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

hát ha a kérdéseket összeszeded, vagy valaki összeszedi, vagy a támpontokat, hogy mi mennyire legyen benne, akkor a válaszokat megszülöm :)

Just a simple Lineman...

(#8171) .LnB


.LnB
titán

Sajnálom, hogy nem jött össze az itteni Fantasy Liga. Tavaly négy csapattal nyomtam, idén kettőt akartam, de mivel itt nem sikerült összegyűlni, így maradt egy.
Pénteken Draftoltunk a Bowl.hu-s Eagles ligába. 21:00-tól 23:00-ig. Elég fárasztó volt. Ráadásul idén nem is készültem rá. De végül elég jól sikerült, újdonság, hogy az nfl.com idén küld email-ben draft értékelést. Kielemzik a draftokat. Jó dolog. Nagyon jó értékelést is kaptam.
Nem tudom meg tudjátok nézni de itt egy link a team-ről.
Várom a véleményeteket! ;)

A Zéé kollégától kérdezném, hogy a futójuk Andre Ellington milyen? Mert pickeltem, és szégyenlem magam, de semmit sem tudok róla. Mint ha nem is hallottam volna a nevét még.

A topik összefoglaló-ról a véleményem: Szerintem nem kell, aki ide jár az ismeri a szabályokat. Nem mi fogunk szerintem itt új nézőket toborozni :)
De ha szeretnétek írni, akkor Faragó Ricsiék NFL könyvében szépen össze van foglalva. Persze bemásolni a jogok miatt nem lehet, de az egy jó alapul tudna szolgálni.

Végszóként:

Fly Eagles!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8172) and1ao válasza .LnB (#8171) üzenetére


and1ao
őstag

Ellingtont ha normálisan használják nem küldik a daralóba, és nem aggatják rá gyakorlatilag labdát akkor simán lesz neki megint 600 yardos szezonja.

Guild Wars2!

(#8173) A Zéé válasza .LnB (#8171) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

nem látszik a csapat.
Én szerdán 2 draftot toltam le :D A bowl.hu d3a-ban egy 18 főst, meg a Cardinals ligásban egy 8 főst, mindkettő idp-s. Mondanom sem kell, az első 3 órát tartott...

Ellington másodéves, tavaly draftolták. Nem egy olyan futó, mint a Lynch, hogy 4-5 yardnál kevesebbet nem tud futni, de benne van a nagy játék bármikor. Elkapni is egész jól tud, szóval eléggé sokféleképp tud pontot hozni. Nekem tetszett tavaly a játéka, és az, ahogy az edzőbáék használták :K

Just a simple Lineman...

(#8174) .LnB válasza A Zéé (#8173) üzenetére


.LnB
titán

Na akkor belinkelem a csapatom képekben. Kíváncsi leszek, de idén nem fordítottam a fantasy-ra kellő időt. Mondjuk tavaly igen, és mégse értem el vele semmit :)

offense
defense

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8175) A Zéé válasza .LnB (#8174) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

MoJo, meg a Wallace nekem annyira nem tetszik az O-ban, de amúgy nem rossz.
Defhez meg nem értek annyira, hogy annyira elemezgessem. Playmakerek látom vannak, meg nagyobb nevek is, de az 1 év idp-s tapasztalatom azt mondja, hogy néha a sokat játszó, de kisebb nevű játékosok több pontot hoznak.

Mi a fő ligámban tegnap este draftoltunk, ez lett a végeredmény: [link] + K + Def, de azokat úgyis cserélgetni szoktam kb minden héten, szóval azok annyira nem lényegesek :)

Olyan nagy felkészülést én se csapattam, mert nem érzem lényegesnek. Azt szoktam eldönteni, hogy melyik körben milyen posztra akarok elsődlegesen húzni. Meg van egy-két ranking, amit a draft előtt/alatt követek, ha kezdek kifogyni az ötletekből, vagy ha kiszedik előlem a kiszemeltjeim :D

Just a simple Lineman...

(#8176) .LnB válasza A Zéé (#8175) üzenetére


.LnB
titán

Jaja tudom, hogy a kis nevek jobbak, főleg secoundary-ben. De nem ismerek én sem minden, kis nevű játékost. Ezért maradtak az ismertebbek :)
MoJo és Wallace legjobb elérhető pickek voltak, nem tudtam mit csinálni :/

Tied nagyon jó. Főleg a WR+TE részen. De ez hány fős liga? Mert nekem ilyen opcióim már nem nagyon voltak. Sok fős ligában nehéz ilyen jól Draftolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8177) A Zéé válasza .LnB (#8176) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

12-en vagyunk, volt és jelenlegi csapattársakkal, idén a 4. pick volt az enyém. Igazából az volt a szerencsém, hogy vannak itt durva fanboyok, akik nem mindig racionálisan húznak... És kiment a Foles is, Gronk is az első körben :D
Meg nem volt durva qb rush az elején. illetve azokat a neveket, akiket én figyeltem (Ryan, Wilson, Rivers, Luck, Dalton) nem nagyon piszkálták, szóval nem kellett kapkodni nekem se vele, tudtam szemezgetni az elkapókat, futókat. Rivers volt az első nem wr/rb pick, a 8. körben húztam, aki amúgy Fantasy szempontból elég stabil, és jó számokat szokott hozni. Remélem idén is így lesz.

Just a simple Lineman...

(#8178) .LnB válasza A Zéé (#8177) üzenetére


.LnB
titán

Én is 1/4-re húztam, de én Manninget. 16-os liga. De elég jól pickeltek az társak is, bár sokan beleesnek abba a hibába, hogy nem figyelik a bye weeket. Pedig nagyon fontos. Én is hibáztam az elején mert Manning és Ellington is a 4. héten lesz pihenős. De hamar észrevettem és tudtam kompenzálni.
Tavaly nálam volt Megatron és Manning is, de borzasztó gyenge szezonom volt. Remélem idén jobb lesz.
Azon meglepődtem a Draft során, hogy elég hamar elkezdtek def-be pickenli páran. Kérdeztem is chaten, hogy nem korai? Azt mondták nem, hát én korainak gondoltam, ezért nem is követtem őket.
Aztán ráadásul ma olvastam, hogy volt pár elég meglepő cut a csapatok részéről. Szerencsére én megúsztam, de azért BenJarvus Green-Ellis és Champ Bailey elég érzékeny veszteség lehet azoknak akik pickelték.
Volt például a draft során egy olyan pillanat mikor Julius Peppers elérhető volt még, és nem mertem pickelni pont azért mert volt már pár GB-es játékosom. Sok lenne az egy hétre eső hiányzók száma a Bye Week miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8179) A Zéé válasza .LnB (#8178) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

pontozástól függ igazából, hogy mi a jó. IDP-sben is az offenset erősítettem az elején. Van pár top LB, akiket érdemes lehet korábban kihúzni, de ha belegondolsz, hogy a mai NFL játéksílus mellett futóból csapatonként kb 1 olyan van, aki meccsenként 10 snapnél többen van pályán, ergó van esélye értelmes mennyiségű pontot szerezni, addig lb-ből, db-ből legalább 3-3, de inkább több :) Szóval azért sem kapkodtam el a def playereket.

Manning még talán érthető is 1/4-re, ő meg a Brees, esetleg az Áronka, akiket első körben talán lehetne húzni, ez már egyéni stratégia kérdése. Régebben én is mindig irányítót húztam elsőre, de aztán a tapasztalat azt mutatta, hogy 1-2 top10-es futó és wr többet ér, mint egy irányító, mert a 3 kiemelt után elég sok másik qb is tud ~250 pontos szezonokat hozni, amivel még simán top10 lehet a posztján (pl azok is, akiket felsoroltam az előbb).

Just a simple Lineman...

(#8180) .LnB válasza A Zéé (#8179) üzenetére


.LnB
titán

Ezek mentek ki előttem, Peterson, Lesean McCoy, Brees. Így Manning volt a legjobb opció sztem. Csak így a RB post maradt a 2. körre. És Ellington volt a legjobb elérhető RB. Igazából pont azért nem bánom, amit te is írtál. Elég passz orientált lett a liga, Manning-et csak Peterson, Lesean McCoy-ért áldoztam volna be. Másért nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8181) Carvus válasza .LnB (#8178) üzenetére


Carvus
senior tag

én 1/1-re húztam PM-et... :)

(#8182) crey


crey
MODERÁTOR

Sam Michaelt elzavarta a Rams... :U
Mégsem lesz nyíltan meleg játékosa a ligának.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8183) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az 1. játékhét meccsei

Seattle Seahawks-Green Bay Packers: szeptember 5., péntek, 2:00, Sport2
Miami Dolphins-New England Patriots: szeptember 7., vasárnap 20:00, C8
Dallas Cowboys-San Francisco 49ers: szeptember 7., vasárnap 22:45, Sport2
Denver Broncos-Indianapolis Colts: szeptember 8., hétfő 2:30, Sport2
Detroit Lions-New York Giants: szeptember 9., kedd 1:00, Sport2
Arizona Cardinals-San Diego Chargers: szeptember 9., kedd 4:20, Sport2

Dive ever, work never.

(#8184) .LnB válasza F-ECT$ (#8183) üzenetére


.LnB
titán

GamePass: Összes ;] Bocs :P

Már alig várom a péntek reggelt, 5:40-től nézem is a meccset. :) Aztán hazamegyek melóból megnézem magyarul is :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8185) F-ECT$ válasza .LnB (#8184) üzenetére


F-ECT$
titán

Semmi gond, ingyen is meg lehet őket nézni, elég jó streamek vannak már. Bocs :P

Komolyra fordítva: az alapszakaszból nekem elég heti 2-3 meccs, a PO-t meg végig közvetíti a Sport Tv, mint ahogy eddig is.

Dive ever, work never.

(#8186) crey


crey
MODERÁTOR

mi valószínűleg a Hootersben kezdjük jövő vasárnap a Dolphins-Patrioits meccsel. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8187) .LnB válasza F-ECT$ (#8185) üzenetére


.LnB
titán

A PO-ra én se fizettem elő, így is elég borsos ára volt. Viszont kihasználom, nézem NFL Network-öt szinte egész nap mikor otthon vagyok, megy a háttérben. (1év 10hónapos kisfiam már megtanulta, hogy "táddá" ugye touchdown :D) HardKnocks-ot is. És máshol is nézem amit nem írhatok ide le :)
Igaz nagy része valóban beszerezhető ingyen is. Csak ez számomra kényelmesebb.

(#8186) crey Az a jó, ilyenkor kicsit bánom, hogy vidéki vagyok. Itt mindenki a biszem-b@szom fociért van oda. :S :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8188) anulu válasza crey (#8186) üzenetére


anulu
félisten

szerintem az nekem otthon, bejelentettem, hogy akkor enyém legalább az egyik TV. 4-en vagyunk, 3 TV-re, ált mind3on más szokott menni :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8189) pohár válasza .LnB (#8187) üzenetére


pohár
félisten

+ Marvel ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8190) .LnB válasza pohár (#8189) üzenetére


.LnB
titán

Azta mekkora egy troll vagy :DDD

Csaka DC! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8191) A Zéé válasza F-ECT$ (#8183) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Seahawks-Green Bay úgy néz ki, hogy több éves szokás szerint ismét haveromnál lesz megtekintve, vasárnap este végre meccsmaraton, hétfő esti Cards meccset is illene megnézni élőben, de arra egyedül leszek, úgy a legnehezebb :(

Just a simple Lineman...

(#8192) .LnB


.LnB
titán

Na srácok kezdjünk el hangolódni: [link]
(mondtam menyasszonyomnak, hogy minden reggel felkelhetnének velem és nyomhatnánk egy ilyet. Lendületesebben indulnék munkába :DDD )
Kitettem fb-ra ezt a videót (és még kettőt), utána pedig ezt a képet: [link] :)

Brkéking! J.J Watt 6év 100milla (51.876milla garantált) :Y Ez több mint Alex Smith fizetése :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8193) F-ECT$ válasza .LnB (#8130) üzenetére


F-ECT$
titán

No én is megnéztem a Draft Day-t, adok rá egy 8/10-et. Mindezt úgy, hogy szerintem nem csak NFL rajongók értékelhetik ennyire.

Ami kicsit zavar, hogy nem vagyok tisztában a Draft minden szabályával (a filmben ez nem zavaró, minden el van magyarázva), de még lusta voltam mindennek utána nézni :B

Dive ever, work never.

(#8194) .LnB válasza F-ECT$ (#8193) üzenetére


.LnB
titán

Mivel nem vagy tisztába? Mert szerintem pofon egyszerű az egész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8195) Cartman023 válasza .LnB (#8192) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Szerintem megérte mind a két félnek.
Eléggé kezdenek elszállni a fizetések, cap space emelés ide vagy oda.

(#8196) .LnB válasza Cartman023 (#8195) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem is megérdemli. Jó neki :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8197) A Zéé válasza Cartman023 (#8195) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Hát igen, repkednek az egyre nagyobb számok. Wattnak kellett ennyit adni, ez nem kérdés. Kovács Sanyinak nem tudom...
Amúgy ezeknek a nagy számoknak a nagy része kirakatba való csak, egész trükkösen írják meg őket, annyi feltétel, meg kikötés van benne, hogy esélytelen megkapni mindet. A garantált összegeket kell elsősorban nézni.

Just a simple Lineman...

(#8198) .LnB válasza A Zéé (#8197) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem Alex még tűrhető szerződést kapott. Ha azt nézzük Dalton, Flacci, Romo, Eli milyen szerződésekkel rendelkezik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8199) A Zéé válasza .LnB (#8198) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

végülis jah. Mind eléggé túl vannak fizetve...
Bár azért az említetteknek elég szar a szerződése (csapat szempontból), kivéve talán Dalton, ő 2016 után már kirakható.
Elit Manning jól járt az újratárgyalással, őt még idén nem volt szabad kirúgni, jövőre már repülhet.
Flakon is jól járt, mert baromi nagy a signing bonusa.
Romo meg nem számít, mert Jerry papa teljesen zizi, az ő szerződését nincs még egy tulajdonos, gm, aki aláírta volna... Ha idén tagja a keretnek jövőre mindenképp kap garantált 7,5M-et... C'mon maan :D

Just a simple Lineman...

(#8200) .LnB válasza A Zéé (#8199) üzenetére


.LnB
titán

Jajj igen el is rontottam. Dalton szerződése is korrekt szerintem mert kicsi a garantált, de a teljesítménybónuszok nagyok. Az egy jó contract szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.