Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) pohár válasza F-ECT$ (#8900) üzenetére


pohár
félisten

azért ez a labdaszerzés utáni mutatványsorozat hihetetlen volt... a balfaszság ezen szintje már művészet :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8902) .LnB válasza maláj (#8899) üzenetére


.LnB
titán

A bírók továbbjuttatják őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8903) Ironsides


Ironsides
tag

Mennyibe került ez a Dallasnak??? :W
Elég furcsa volt az a visszavonás a III-ban. :W

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#8904) F-ECT$ válasza .LnB (#8902) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért a Lions se erőlködött nagyon a 4-ik negyedben.

Dive ever, work never.

(#8905) maláj válasza F-ECT$ (#8904) üzenetére


maláj
őstag

bealudtam a 4. negyedet :U
na majd ma melóból megnézem a végét mi volt a "zebrákkal" ...

(#8906) maláj


maláj
őstag

NFL 2014, RÁJÁTSZÁS KONFERENCIA-ELŐDÖNTŐK

AFC
2015.01.10. @ 22.30 ==> New England Patriots (1.) – Baltimore Ravens (6.)
2015.01.11. @ 22.30 ==> Denver Broncos (2.) – Indianapolis Colts (4.)

NFC
2015.01.11. @ 02.00 ==> Seattle Seahawks (1.) – Carolina Panthers (4.)
2015.01.11. @ 19.00 ==> Green Bay Packers (2.) – Dallas Cowboys (3.)

x

(#8907) .LnB válasza F-ECT$ (#8904) üzenetére


.LnB
titán

2003 óta nézek NFL-t. Nem kevés meccset láttam. De én ekkora bírói tévedést még nem nagyon láttam. Ennél durvább csak a Packers vs. Seahawks interception touchdown volt. Még csak nem is vagyok Detroit szurkoló, de a tegnapi nálam nagyon kicsapta a biztosítékot.
Többek között pont ezért imádom az NFL-t, mert pártatlan a bíráskodás, és a bírók nem tudnak meccset eldöntően hibázni. De ez megváltozott pár éve a játékvezetők sztrájkja után. Onnantól kezdve kezdtem el felfigyelni az "érdekes" bírói döntésekre. És ezt néha egy-egy kirívó hülyeséggel koronázzák meg a zebrák. Ennek egyik példája volt a tegnapi hiba.
Én nem azt mondom, hogy ez döntötte el a meccset. De borzasztó fontos pillanatban segítették a Dallas-t. Ez szerintem nem is kérdéses. Bármi lehetett volna, lehet a Detroit ez nélkül is kikap. De később is voltak olyan offensive holdingok a Dallas részéről amit a zebrák nem fújtak be.

Én nagyon fel vagyok háborodva, hogy ilyen megtörténhet, pont egy ekkora téttel bíró mérkőzésen.

Ezek után remélem a Green Bay megalázza amerika csapatát. Nagyon fogok nekik szurkolni!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8908) joergie válasza joergie (#8887) üzenetére


joergie
őstag

Hát ezt jól betippeltem. Ezért jó a saját kedvencek ellen tippelni. Aztán lehet kellemesen csalódni :D

Olyan volt ez a Playoff mint az előszezon. Tele hibákkal, hiányos csapatokkal, izgulós félrenyúlós, majrézós. Talán az indianapolis volt egyedül akik összeszedetten, konzekvensen játszottak(azért ott is volt unnecessary roughness ha jól emlékszem...).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#8909) Ironsides válasza .LnB (#8907) üzenetére


Ironsides
tag

Szerintem, meg pont ez a hiba és a többi utána következő indokolatlan holding(ok) volt a fő ok az oroszlánok vereségének. Ezt még az ismeretségemben lévő Dallas szurkolók is elismerik.

Go Packers!!!

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#8910) pohár válasza Ironsides (#8903) üzenetére


pohár
félisten

volt egy meg nem adott a Dallasnak is az elején valamikor (PI)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8911) .LnB válasza pohár (#8910) üzenetére


.LnB
titán

Mindenki a puntnál meg nem adott zászlót emlegeti. Csak azt elfelejtik, hogy a saját csapattársa tolta rá az ellenfelet a punterre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8912) pohár válasza .LnB (#8911) üzenetére


pohár
félisten

hát én meg nem mondom már, hogy melyiket emlegették fel, de lehet az volt az akkor

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8913) maláj


maláj
őstag

NFL 2014, RÁJÁTSZÁS KONFERENCIA-ELŐDÖNTŐK

AFC
2015.01.10. @ 22:30 ==> New England Patriots (1.) – Baltimore Ravens (6.)
2015.01.11. @ 22:40 ==> Denver Broncos (2.) – Indianapolis Colts (4.)

NFC
2015.01.11. @ 02:15 ==> Seattle Seahawks (1.) – Carolina Panthers (4.)
2015.01.11. @ 19:05 ==> Green Bay Packers (2.) – Dallas Cowboys (3.)

(#8914) F-ECT$ válasza maláj (#8913) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mind a 4-nél papírformát várok, aztán majd kiderül :)

Dive ever, work never.

(#8915) hobizoli válasza maláj (#8913) üzenetére


hobizoli
nagyúr

NEP :R :R :R

több drón kell ;P

(#8916) anulu


anulu
félisten

nagyon tűkön ülök már...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8917) maláj válasza anulu (#8916) üzenetére


maláj
őstag

én ágyon fexem :DDD
de a cola, pizza bekészítve, kellemes hőfok biztosítva a szobában :K

(#8918) anulu válasza maláj (#8917) üzenetére


anulu
félisten

itt pár üveg Kronenburg + chips :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8919) F-ECT$ válasza maláj (#8917) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebből bealvás lesz :)

Dive ever, work never.

(#8920) maláj


maláj
őstag

jáááj de utálom ezt a nyikhaj csókát aki a Ricsi gyerek mellett rontja a levegőt :((

(#8921) varsam


varsam
őstag

Apa kezdődik :C

Nagyon kíváncsi vagyok, én is félek kicsit a Ravens-től
Ti hogy vagytok vele?

GO PATS!

Maláj
Jobban örülnék én is Sanyinak vagy Márknak

Szerk
Na bazzeg ott is az első :/

[ Szerkesztve ]

(#8922) hobizoli


hobizoli
nagyúr

-7 es szel miatt -13-nak erzodik :F
es rovidujjuban toljak (van hosszu ujju mez is?)

ehhez kapcsolodik egy klasszikus kerdes:
a biszem-b@szomban hol latsz ilyet? :DDD

több drón kell ;P

(#8923) maláj


maláj
őstag

hát ez ölég szarul kezdődik :U

(#8924) maláj válasza maláj (#8923) üzenetére


maláj
őstag

pláne

(#8925) varsam válasza maláj (#8923) üzenetére


varsam
őstag

És még szarabbul folytatódik
Eléggé bentmaradtak a srácok az öltözőben, nagyon csúnyán átmennek rajtunk

(#8926) .LnB


.LnB
titán

Ezt a New England stadiont sose fejezik be? Há' hiányzik belőle egy jókora darab! ;]
Go Ravens! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8927) F-ECT$ válasza varsam (#8925) üzenetére


F-ECT$
titán

Megfordult. Sajnos.

Dive ever, work never.

(#8928) anulu


anulu
félisten

remélem Storknak nincs komoly baja és össze tudják rakni. ill vhogy a Pats futásokat el kéne indítani.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8929) maláj


maláj
őstag

mecsoda TD muhahaha :DDD

(#8930) szab.tam


szab.tam
nagyúr

micsoda jó kis meccs ez. :))

****

kb. fél órája volt, így fáziskéséssel hátha valaki emlékszik rá:
a hazaiaknál már az is labdabirtoklásnak számít, ha a két lába között pillanatra beszorul a ladba, a zacsi alá, miközben eldől, mint egy fabábú? :U :DDD
(hátha valaki emlékszika pillanatra.)

****

mivel nincs kedvenc csapatom, így mindig a vendég és/vagy relatív esélytennek drukkolok, vagy akire teszek.
a mixülésből ugyan kihagytam őket, de ma a baltimore-nak.
:))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8931) .LnB válasza maláj (#8929) üzenetére


.LnB
titán

Ez tényleg szép volt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8932) m3tr0


m3tr0
senior tag

Ez a meccs nagyon jó,bíztam benne,hogy megfordul meg így még izgalmasabb. :C

(#8933) szab.tam válasza m3tr0 (#8932) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha a sb ilyen lenne majd, előre kiegyeznénk vele...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8934) hobizoli


hobizoli
nagyúr

eeees vezet a Pats :C :C

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#8935) hobizoli válasza szab.tam (#8933) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a tavaji eleg vicces volt

"tiz pontnal meg nem volt nagyobb diffi a ket csapat kozott" - haaat, eccer minden sorozat megszakad :DDD

több drón kell ;P

(#8936) szab.tam válasza hobizoli (#8935) üzenetére


szab.tam
nagyúr

na végre.
valami karbantartás volt a szervereken.
volt. :F
izé:
volt, watt amper, miegymás,,,,, :(( :(((

***

lényeg:
1.- helyrejött a ph.
2. q* jó meccs volt, emészteni kell... :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8937) anulu válasza szab.tam (#8936) üzenetére


anulu
félisten

szerintem lábon kihordtam egy infarktust...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8938) maláj válasza anulu (#8937) üzenetére


maláj
őstag

hát nem sok körmöm maradt :DDD

(#8939) vond válasza maláj (#8920) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Gyula a leggyengébb/legidegesítőbb, ehhez kétség sem férhet. "Mindenféleképpen, semmiféleképpen sem, hajszálpontosan, összegurigázta, történet." Kb. ebből áll a szókincse, s ráadásul iszonyú unalmas és vontatott is, és ami a legidegesítőbb, nem érti a poénokat, mindent megmagyaráz. Nagyon gáz a fickó.

Ez az Ádám gyerek még azt mondom, elmegy. De őt sem bírom annyira, mert nem igazán éli bele magát a meccsekbe, meg túl sokat szakmázik. Néha vannak jó beszólásai, de ennyi.

Sanyi és Márk a legjobbak, mert egyrészt szakmailag is ott vannak, de ami a legfontosabb, együtt is élnek a meccsekkel, ordítoztak, hujjognak, pörögnek ezerrel. Hallhatóan a Faragó Ricsi is jobban élvezi a meccseket, ha velük van.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8940) maláj válasza vond (#8939) üzenetére


maláj
őstag

pontosan :K

(#8941) .LnB válasza vond (#8939) üzenetére


.LnB
titán

Én csak úgy hívom"maradjunk annyiban" Gyula :)
Nekem sokáig Márkál volt bajom, össze is szólalkoztunk miatta. Eleinte nem tudott beszélni, még most is sokszor rossz helyre helyezi a hangsúlyt a mondataiban. De kétségtelen tény, hogy nagyon ért hozzá. Volt egy idő mikor ha ő volt inkább néztem angolul. De ma már nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8942) A Zéé válasza vond (#8939) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

az a kemény, hogy a Gyula a való életben is ilyen. Kb 2x beszéltünk telefonon, meg párszor találkoztam vele, pont ugyanez végig :)
Höri kb hasonlít az USA kommentátorokra, bár talán kicsit még náluk is hidegebb vérű, valóban.
A Sanyit régen bírtam, de ő se igazán újul meg, már kicsit uncsi.
A Márkkal komolyabb bajom nincs, bár néha tényleg furán tud beszélni.
Akit nem hiányolok, az a Hollai Minnnessszóóóta-Boltimóór Olivér :)

Amúgy néha zavar engem a nagyon kiabálós közvetítés, van, hogy Ricsi óbégatására riadok fel, nekem az amerikai szakik stílusa jön be igazán, de hát ebben is mindenki más.

Just a simple Lineman...

(#8943) vond válasza .LnB (#8941) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mi is így voltunk vele, de most már bírjuk a Márk közvetítéseit is. Mondjuk még mindig olyan, mintha végig egy vizes zsömle lenne a szájában. De legalább egy hullámhosszon van a meccsekkel. Mikor belelkesedik, akkor már erős háromzsömlés hangja van, de azért bíííírjuk. :D

Remélem, ma este ő és Sanyi lesz a két szaki.

(#8942) A Zéé: Jajjj, az a Boltimór... Meg a Gyula-féle Pántersz... :D Ááááá...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8944) .LnB válasza vond (#8943) üzenetére


.LnB
titán

Ricsivel annyi bajom van, hogy

1. Ha csaj ír nékik üzenetet azt mindig beolvassa, ha megfigyelitek mindig csajok üzenetét olvassa legtöbbször.
2. Bár ez nem az ő hibája, de mar rosszul vagyok attól, hogy nyolcszor darálja el, hogy mikor milyen ismétlések lesznek...

De ezek apróságok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8945) A Zéé válasza .LnB (#8944) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

fú télleg, üzenetek. Hála égnek leszoktak róla, csak néha vannak, de az már tényleg nagyon zavart.
Minden meccs tele volt gyerekem született, gyerekem fog születni, csaj vagyok most nézek először meccset, de húdejó beolvasásokkal.

Just a simple Lineman...

(#8946) hobizoli válasza anulu (#8937) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert ott a Pats meccsen, amikor az idon tul feldobta a labdat a Ravens iranyito a TD teruletre, kb a szar is megallt bennem, hogy na ezt ott a tomegben vajon ki kapja el... :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#8947) F-ECT$


F-ECT$
titán

No hajrá GB!

(Szép volt az első TD, csak az a sérülés ne lenne...)

Dive ever, work never.

(#8948) Ironsides


Ironsides
tag

Sziasztok!

Tudna valaki adni egy értelmes stream címet, ami nem szakad meg folyamatosan!

Köszönöm szépen!!! :R

"Legyen előtted mindig út! Fújjon mindig hátad mögül a szél. S míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten."

(#8949) .LnB


.LnB
titán

Cowboys és a bírók vs Packers.
:(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8950) F-ECT$ válasza Ironsides (#8948) üzenetére


F-ECT$
titán

Én TV Go-n nézem, ha ez Neked segít.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.