Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Integra válasza varsam (#8496) üzenetére


Integra
titán

elaludtam a harmadik negyedben :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8502) F-ECT$ válasza Integra (#8501) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig azt írtad, hogy "nem gond" :D Egyébként meg kár volt, végig megmaradt az izgalom.

Dive ever, work never.

(#8503) Integra válasza F-ECT$ (#8502) üzenetére


Integra
titán

mint akit fejbe vágtak, úgy aludtam el egyik másodpercről a másikra, ja és persze a meccs után ébredtem pár perccel... :( :DDD nemsokára adják az ismétlést és akkor megnézem

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8504) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Kansas City Chiefs - New England Patriots meccsnél mit tippeltek ? :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#8505) anulu


anulu
félisten

uhh, ez a meccs... talán valaki felébred, h kéne kezdeni valamit az offense-el... nem láttam, csak az eredményt, de az is több volt, mint sok(k).

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8506) .LnB válasza anulu (#8505) üzenetére


.LnB
titán

Azt a rohadt... :Y
Ezt ma meg kell néznem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8507) A Zéé válasza .LnB (#8506) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én is kíváncsi vagyok rá, hogy tudtak ekkora verést összeszedni.

Más: megvan a szezon első kihulló főedzője. Mondjuk a londoni meccset elnézve nem csoda. Ennyire céltalanul, és ötlettelenül játszó csapatnál legfelül kell kezdeni a tisztítást.

Just a simple Lineman...

(#8508) varsam válasza anulu (#8505) üzenetére


varsam
őstag

Én meg sem merem nézni a meccset, félek elsírom magam :(
Innen már csak felfele lehet menni.. GO PATS!

(#8509) .LnB válasza A Zéé (#8507) üzenetére


.LnB
titán

Ja olvastam a Raiders edzőjét, de nem akartam írni mert akkor dupla hsz lett volna. És nem akarom, hogy csak az én hszeim legyenek itt sorban :D Én azt hittem idén jobb lesz a Raiders, jól igazoltak.

Én csak crey-t sajnálom. Szezon előtt húzott az Eagles-el. És most látva a Pats-et.... nincs szívem piszkálni. ;]

Ez az eredmény azért is durva mert a Chiefs se éppen erős idén. Ennek fényében, így látatlanban el sem tudok képzelni mi történhetett a meccsen. Annyit olvastam, hogy Charles villogott. De délután megnézem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8510) F-ECT$ válasza anulu (#8505) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy nézem a D sem állt a helyzet magaslatán. (Ja és a végén még Brady-t is lehozták.)

Dive ever, work never.

(#8511) and1ao


and1ao
őstag

Marha sok pont volt ebbe a fordulóba fáj a szívem is miatta kicsit. 4 40+ pontos meccs és 5 30+(ebből 4 38 pontos) pontos meccs édes istenem,

De legalább mi a is nyertünk a héten Bridgewater jól játszott nagyon és még mindig nincs AP jó ebben sezonba Vikings szurkolónak lenni látni valami fejlődést örülök :)

Guild Wars2!

(#8512) crey válasza .LnB (#8509) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát ez van, a szurkoló akkor is szurkoló amikor bucira verik a csapatát. De siralmas volt nézni még az összefoglalót is. :O :DDD

viszont megvan az első Fantasy győzelmem!!! YEY! :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8513) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Na végre, 8 fantasy csapatomból 8 nyert. :C

Luck egyre jobb. Elképesztő "szerencséje" van a Coltsnak, hogy Manning után egy ilyen QB-t fogtak ki.

(#8514) .LnB válasza crey (#8512) üzenetére


.LnB
titán

Nyugi!
Csoport harmadiknak lenni is szép eredmény! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8515) .LnB


.LnB
titán

Megnéztem tegnap "A meccset". Ez durva volt! Két képpel tudnám jellemezni, de csak a finomabbikat merem ide belinkelni :)
Szóval ezzel a képpel összegezném a látottakat: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8516) anulu válasza .LnB (#8515) üzenetére


anulu
félisten

remélem, még "jókor jött". szerintem ezután az O fal lelke is ki lesz hajtva edzésen.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8517) szentes711 válasza anulu (#8516) üzenetére


szentes711
tag

Ki lesz hajtva,de csak egy méretes Bill Belichick féle fejmosás után mert az ráfél a srácokra!

Chiefs :R

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#8518) Face8814


Face8814
őstag

[link]

Félek hogy jön egy újabb pofon a héten a Bengals ellen.... :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8519) F-ECT$ válasza Face8814 (#8518) üzenetére


F-ECT$
titán

A statisztikák szerint ilyenkor jön a nagy verés, de az NFL-ben jöhet a nagy feltámadás is.

Dive ever, work never.

(#8520) anulu válasza F-ECT$ (#8519) üzenetére


anulu
félisten

tudom, eltelt azóta 11 év, de 2003-ban szintén 2-2-vel kezdtünk és a 2 vereségnél akkor is nagyon homály volt a banda (statok alapján...). tudom, hogy Magyarország az a hely, ahol mindenki 101%-ban szakértője annak a sportnak, amit szeret, és mindent jobban tud az összes edzőnél, de: jelen helyzetben nem tudom, mi lenne a jó megoldás. ugyanis az tuti nem oldana meg semmit, ha levezető év lenne Bradynek. Gerappa-t sem tudná megvédeni az O fal, bár jóval mobilisabb QC. JMD-vel kéne nagyon elbeszélgetni, meglátásom szerint BB-nek, hogy miért az agyonra ismert offense play-eket hívja. ha a TV / stream előtt ülve 50+%-ban eltalálom legalább nagyjábólra, h milyen play jön, akkor akiket ezért fizetnek az ellenfél oldalán, vajh milyen sikerességgel olvassák? fel kéne rázni az egész sémát.

na mindegy, kora reggel nem állok neki dühöngeni :) várom a Bengals elleni meccset. talán azért is, mert ha jól rémlik, a BB-Brady párosnak összesen 1x volt 2L "szériája"

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8521) maláj


maláj
őstag

NFL 2014-2015, ALAPSZAKASZ 5. FORDULÓ

2014.10.03 @ 02.25 ==> Green Bay Packers – Minnesota Vikings
2014.10.05 @ 19.00 ==> Dallas Cowboys – Houston Texans
2014.10.05 @ 19.00 ==> Detroit Lions – Buffalo Bills
2014.10.05 @ 19.00 ==> Tennessee Titans – Cleveland Browns
2014.10.05 @ 19.00 ==> Indianapolis Colts – Baltimore Ravens
2014.10.05 @ 19.00 ==> New Orleans Saints – Tampa Bay Buccaneers
2014.10.05 @ 19.00 ==> New York Giants – Atlanta Falcons
2014.10.05 @ 19.00 ==> Philadelphia Eagles – St. Louis Rams
2014.10.05 @ 19.00 ==> Carolina Panthers – Chicago Bears
2014.10.05 @ 19.00 ==> Jacksonville Jaguars – Pittsburgh Steelers
2014.10.05 @ 22.05 ==> Denver Broncos – Arizona Cardinals
2014.10.05 @ 22.25 ==> San Diego Chargers – New York Jets
2014.10.05 @ 22.25 ==> San Francisco 49ers – Kansas City Chiefs
2014.10.06 @ 02.30 ==> New England Patriots – Cincinnati Bengals
2014.10.07 @ 02.30 ==> Washington Redskins – Seattle Seahawks

Szabadnapos: Oakland Raiders, Miami Dolphins

(#8522) KoVee84 válasza maláj (#8521) üzenetére


KoVee84
senior tag

2014.10.05 @ 22.05 ==> Denver Broncos – Arizona Cardinals

nyami, Go Cards! :R

(#8523) A Zéé válasza KoVee84 (#8522) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

és ráadásul tv-s meccs, nem kell streamet keresni :D

Just a simple Lineman...

(#8524) .LnB válasza A Zéé (#8523) üzenetére


.LnB
titán

Egy időbe a sport tv csak Pats meccset adott, most szinte csak Broncos-t ad. Persze a Cardinals végett megértem, hogy örülsz. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8525) A Zéé válasza .LnB (#8524) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

már tavaly is elég sokat volt a Denveri Musztángok Bajnok Csapata :)
Bár ha megnézed ebben az idősávban adott meccseket, akkor így előzetesen ez ígérkezik a legjobbnak. Lesz még egy Jets-Chargers, meg egy Kansas-Friszkó. Az elsőn sztem ronda verés lesz, a második meg kicsit olyan semmilyen.

Just a simple Lineman...

(#8526) .LnB válasza A Zéé (#8525) üzenetére


.LnB
titán

Nem is a mostanival van a baj, hanem hogy álandóan az van. Ha tehetnék Szerintem minden héten Pats vs. Broncos meccset adnának ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8527) Dyrtyho válasza maláj (#8521) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

2014.10.05 @ 22.25 ==> San Francisco 49ers – Kansas City Chiefs

2014.10.07 @ 02.30 ==> Washington Redskins – Seattle Seahawks

:)) :)) :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#8528) KoVee84 válasza .LnB (#8526) üzenetére


KoVee84
senior tag

:C :DDD

(#8529) F-ECT$


F-ECT$
titán

Sima Denver győzelem, de futás nélkül az SB csak álom marad.

Dive ever, work never.

(#8530) anulu


anulu
félisten

mindkét 100%-os csapat elég csúnya verésbe szaladt bele :DDD:C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8531) .LnB


.LnB
titán

Ez az Eagles siralmas. Majdnem kikaptak 27pontos előnyből. Eccerűen a pofámat kapartam mikor Foles fumble-t csinált. :) Nagy bajok vannak, így a Dallas ellen esélyünk sem lesz a csoportgyőzelemért. McCoy-t pedig tisztelem, becsülöm, de vagy csináljon valamit, vagy huzzon második számú futónak. Bár futott 81yardot, de esküszöm nem tudom mikor. Lehet a szünetekben, mert én csak 1-2 yardokra emlékszem.
Foles még mindig veszélyes. Elfelejtett messzire dobni?

Special Team és a Defense előtt le a kalappal! Ők jók voltak! :R

Respect a Pets-nek, megleptek (bár szerintem nem csak engem :D) . Azt hittem simán lebőgnek. ;)

Ui: le tudom írni helyesen, hogy egyszerűen. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8532) crey válasza .LnB (#8531) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én csak az összefoglalőt láttam, de Foles fumblenél nekem is kerekedett a szemem... Azért ebben a szituban egy ennyire rutinos QB ilyet nem tehet meg. Mintha Andy Daltont látnám bármelyik PO meccsén :DDD

Viszont a pufifánkos return futások mindig tetszenek. Ahogy már az egész csapat körbeveszi a kis husi testét, mert a WR-ek ha egy hordágyon kellene cűgölniük két ugandai menekültet is gyorsabbak lennének mint ezek a big boyok. :DDD

Viszint a Patsnek tegnap minden összejött. Félelmetesen jó volt az OFfense fal, a zseb szinte mindig kitartott.
Bradynek volt ideje célpontot keresni, és rendre meg is találta őket, legyen az Gronk, Edelman, vagy akárki. Nagyon szép játékok voltak, és nem mellesleg a Def. Is igen jó hatásfokkal működött, a csíkos cicusoknak esélye sem volt. Jó volt látni végre ezt a Patset (idén először).

Ahogy gondolom a Broncos szurkolók is örülhettek tegnap, ellentétben Zééével. A 3. Negyed közepéig egész jó volt a Cardinals... Utána viszont cafatokra szedte őket a denveri O. Manning meg Manning... Félelmetesen működött megint az Offense, Thomas végre magára talált (34.60-at csinált Fantasyban, nem kicsit neki köszönhetem második győzelmem, ilketve hogy kitartottam Rivers mellet QB poszton Kaepernick helyett).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8533) A Zéé válasza crey (#8532) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én sejtettem, hogy ezekkel a mocsok rövid passzokkal szétszedik a D-t, szerintem ez a L még bele is fér, mert a harmadik negyedig tényleg meccs volt. Ami aggasztóbb, az a sérülések. Campbell MCL, Peterson boka, Stanton agyrázkódás. Igazából mindegyik elég gázos. A passz siettetés eddig is cinkes volt, ezután még inkább, Logan Thomas meg még nincs kész a játékra, szóval ha nem tud egyik qb-se rendbe jönni hétvégére, akkor az még csúnyább lesz :(

Just a simple Lineman...

(#8534) Integra


Integra
titán

jól átaludtam mindent, reggel manning rekordra kelek... mozgalmas éjszaka volt az olvasottak alapján :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8535) varsam válasza .LnB (#8531) üzenetére


varsam
őstag

Pats végre úgy játszott ahogy kell, meg volt Brady-ben az a bizonyos tűz, csak így tovább.

Le a kalappal Manning előtt is, 500TD az nem semmi, elég komoly rekordot fog felállítani ha így folytatja.
Brady-nek is megvan az 50.000 yard, ez se kevés :R

(#8536) F-ECT$


F-ECT$
titán

Most nézem, hogy milyen poénos volt a 49ers meccs is.

Dive ever, work never.

(#8537) crey


crey
MODERÁTOR

Viszont most veszem észre, hogy az ESPN volt olyan rendes, hogy C'mon Man-t megosztja idén már a Youtubeon, így nem csak az amcsik nézhetik :))

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8538) anulu válasza crey (#8537) üzenetére


anulu
félisten

zsír! köszi az infot! link mentve. mondjunk nálunk már tegnap párom kérdezte, h az e hetit megnéztem-e? nem hallott az utóbbi pár napban idétlenül nevetni, úh arra tippel, h nem. és tényleg :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8539) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Úgy látszik a Pats megtalálta Hernandez utódját T. Wright személyében, így megint sikeresen tudják nyomatni a két TE-s felállásokat.
Manning végre használni tudta D.Thomast, már csak a futójáték nevezetű dolgot kellene megtalálniuk, és irány a SB.
A szegény Arizonát sajnálom, végre nyerni tudnák a csoportot, erre sorra dőlnek ki a nagy játékosok.

Jó kis meccsek voltak a héten.

(#8540) .LnB


.LnB
titán

Ezen de jót nevettem még én is: [link]
Ez ugyan arról szól, de ez nem vicces. : [link]
:DDD
Nem baj Fly Eagles!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8541) maláj


maláj
őstag

NFL 2014-2015, ALAPSZAKASZ 6. FORDULÓ

2014.10.10 @ 02.25 ==> Houston Texans – Indianapolis Colts
2014.10.12 @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – Chicago Bears
2014.10.12 @ 19.00 ==> Buffalo Bills – New England Patriots
2014.10.12 @ 19.00 ==> Cincinnati Bengals – Carolina Panthers
2014.10.12 @ 19.00 ==> Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers
2014.10.12 @ 19.00 ==> Tennessee Titans – Jacksonville Jaguars
2014.10.12 @ 19.00 ==> Miami Dolphins – Green Bay Packers
2014.10.12 @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – Detroit Lions
2014.10.12 @ 19.00 ==> New York Jets – Denver Broncos
2014.10.12 @ 19.00 ==> Tampa Bay Buccaneers – Baltimore Ravens
2014.10.12 @ 22.05 ==> Oakland Raiders – San Diego Chargers
2014.10.12 @ 22.25 ==> Arizona Cardinals – Washington Redskins
2014.10.12 @ 22.25 ==> Seattle Seahawks – Dallas Cowboys
2014.10.13 @ 02.30 ==> Philadelphia Eagles – New York Giants
2014.10.14 @ 02.30 ==> St. Louis Rams – San Francisco 49ers

Szabadnapos: Kansas City Chiefs, New Orleans Saints

(#8542) pohár válasza maláj (#8541) üzenetére


pohár
félisten

az Seahawks - Cowboys igen jónak tűnik :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8543) maláj válasza pohár (#8542) üzenetére


maláj
őstag

az a kérdés, hogy a Romo fiú 4 TD-t dob vagy 4 INT-t :DDD

(#8544) MMIX


MMIX
addikt

Katy Perry to Play Super Bowl Halftime Show [link]

[ Szerkesztve ]

(#8545) .LnB válasza MMIX (#8544) üzenetére


.LnB
titán

Ő nem annyira rossz.
Úgy tudnék fogalmazni, hogy a "kevésbé rossz választás".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8546) A Zéé válasza .LnB (#8540) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

ezt most leltem facebook földjén, idevág :)

Just a simple Lineman...

(#8547) .LnB válasza A Zéé (#8546) üzenetére


.LnB
titán

Ez nagyon fáj :O
De sajnos igaz, és marha jó! :DDD
de fáj, akkoris! :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8548) Cartman023 válasza .LnB (#8547) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Nyugi, eljön majd a ti időtök is.

Más :

Spoiler

Jó kis meccs volt a mai. Hiába jött felfele nagyon a Texans, valahogy a végén nem izgultam, hogy fordítani fognak.
Luck végre megtalálta TY Hiltont, a védelem is kezd összeállni. Irány a SB :D
Watt meg egy állat, nincs rá jobb szó.

Spoiler vége

(#8549) pohár


pohár
félisten

hmhm, hát eddig nem igazán remekel a Broncos offense :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8550) F-ECT$ válasza pohár (#8549) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol nézed? Egyébként már van 1 td.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.