Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9502) tutuhawer válasza vond (#9500) üzenetére


tutuhawer
őstag

Szerintem a fizetésük teljesen korrekt. A kereslet-kínálat diktál, és elég nagy a kereslet a franchise-irányítók iránt. Lásd a Cleveland nagyon keresné, de a kínálatból rendre rosszul választanak. Naná, hogy mindenki megad mindent egy Russell Wilson-szintű embernek, aki mindennek az alfája és omegája.
Épp idevág, hogy a NYG edzésén is volt bunyó tegnap, amikor az egyik védő, ha jól láttam, túl közel ért földet Eli lába mellett. Akkor kezdődött a bunyó - sisakban. A Dallasban Dez és ellenfele rutinosan azonnal lecsapták egymásról a sisakot és úgy ütötték egymást, kaptunk most egy másik felvételt is, elég fasza bunyó volt.
(#9501) crey Nem tudok vitatkozni vele :) :DD
A PHI ismét cserélt egyet, és Brandon Boykin a Pitssburghbe ment át, egyből kommentált is, aztán helyreigazított, hogy nem is úgy gondolta ám, hanem így meg úgy.
A washingtoni táborból is megjegyeztem egy mondatot: DeSean Jackson mondta, hogy tökmindegy, ki fogja őt, ő megver mindenkit, és ez nem tiszteletlenség, hanem magabiztosság kérdése. Ők még nem verekedtek, de van még idő az edzőtáborok végéig :D

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9503) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

lesznek preseason meccsek a SportTv-n!
8 meccset írnak, a párosításokat nem, meg tudom, hogy előszezon, de azért csak jó hír :)

Just a simple Lineman...

(#9504) vond válasza A Zéé (#9503) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bizony jó. :K Gondolom, most, hogy nincs MB1, próbálnak minden lehetőséget megragadni. Talán így a rendes szezonban is több meccset tudnak majd műsorra tűzni. De ha ezt nem is, ismétlés lehet, hogy több lesz, vagy ugyanannyi, csak értelmesebb időpontokban. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9505) crey válasza vond (#9504) üzenetére


crey
MODERÁTOR

MIért, mibajod a kedd délután három órával? :DDD - minden normális ember már otthon szeleteli a kolozsvári szalonnát nem? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9506) vond


vond
MODERÁTOR

"Az amerikai sportok közül az NFL-csomagot bővítette ki a SportTV: a vasárnap este 7 órás meccsek közül a legtöbbet élőben adják majd, ahogy természetesen az 50. Super Bowlt is."

"Az amerikai sportok szerelmeseinek jó hír, hogy 2015 nyarán az NBA és az NFL közvetítési jogait is meghosszabbította az AMC Networks International-Central Europe. Az NHL-lel kiegészülve teljes marad az amerikai portfóliója, és folytatódik a Trash Talk című népszerű amerikai talkshow. A szurkolók továbbra is Faragó Richard és a Sport Tv szakértőinek tolmácsolásában élvezhetik az NFL küzdelmeit, a lehető legtöbb vasárnap este 7 órás mérkőzéssel és az előttünk álló szezon csúcsmeccsével, a jubileumi 50. „Arany Super Bowl-lal”."

:)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9507) tutuhawer válasza vond (#9506) üzenetére


tutuhawer
őstag

A következő lépés akár a dokumentumfilmek is lehetnek idővel. Szerintem feliratosan vagy sport TV-s szinkronnal is eladható lenne pl a teljes Football Life-sorozat.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9508) vond válasza tutuhawer (#9507) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Úgy is van. :K Nyálcsorgatva nézném, még felirattal, vagy sima alámondással is.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9509) tutuhawer válasza vond (#9508) üzenetére


tutuhawer
őstag

Közben számítógépen regisztráció nélkül is ingyenesen nézhető a teljes NFL videótár az NFL NOW oldalán.
http://now.nfl.com/
Az összes Super Bowl összefoglalója narrátorral, élő hangokkal, oldalvonal széli bejátszásokkal, nagyon élvezetes. A Super Bowl-győztesek szezonjait bemutató sorozat neve America's Game, ajánlott ez is annak főleg, akinek a csapata nyert már döntőt.:
http://now.nfl.com/browse/americas-game
Illetve érdemes nézni a Top 10 -es válogatásokat, ha valaki kíváncsi, melyik a legjobb futó szezon, annak kimondottan ajánlom. Nem Peterson és nem Dickerson, érdemes kivárni a végét, nekem annak idején nagyon tetszett.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9510) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Mikor lesznek pontos információk a meccsek és párosítások időpontjáról ? Szeretném már kirakni őket a csoportba :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#9511) A Zéé válasza Dyrtyho (#9510) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Preseason?

Ma este tehát - magyar idő szerint hétfő kettőtől - Hall of Fame Game, azaz Vikings vs Steelers élőben a sport 2-n, mely csatorna további hét NFL előszezoni meccset közvetít majd. Ezeket (az utolsó ötnél hivatalos megerősítés még nincs - de a program megegyezik az amerikai országos tv-k által kiválasztott mérkőzésekkel):
Bills vs Browns - aug. 21., 2:00
Rams vs Titans - aug. 24., 2:00
Bengals vs Buccaneers - aug. 25., 2:00
Lions vs Jaguars - aug. 29., 2:00
Seahawks vs Chargers - aug. 30., 2:00
Texans vs Saints - aug. 30., 22:00
Cardinals vs Raiders - aug. 31., 2:00

[link]

Just a simple Lineman...

(#9512) .LnB válasza A Zéé (#9511) üzenetére


.LnB
titán

Persze nem kell Eagles offseason meccset adni. Úgy se történt a csapat körül semmi érdekes az offseason során.... :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9513) Cartman023 válasza .LnB (#9512) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Pecc sincs, se Denver, se Kócc.
Mondjuk szerintem mindegy melyik meccs megy, csak egy-két negyedig vannak fent úgy is a majdani kezdők, ők sem adnak bele apait-anyait.

A lényeg, hogy újra NFL! :))

(#9514) tutuhawer válasza Cartman023 (#9513) üzenetére


tutuhawer
őstag

A phillyben az egyik csereember tobb szalagcimet elvisz majd, ha jol jatszik az eloszezonban. Erdemes ot nezni mondjuk... (it's Tebow Time ! ) :D

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9516) maláj


maláj
őstag

18:30 Sport 2

NFLHD (ism.) Előszezon, Hall of Fame-mérkőzés,

Minnesota Vikings - Pittsburgh Steelers

(#9517) .LnB


.LnB
titán

Geno Smith... :D :D istenem ez de hülye :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9518) crey válasza .LnB (#9517) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem százasok komolyan... :DDD - azért annak örülök hogy a csoportellenfélnek sem lesz egyszerű dolga... mármint annak nem hogy eltört az állkapcsa, de így nagyobb esély van hozni ellenük is a meccset T.B. nélkül.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9519) .LnB válasza crey (#9518) üzenetére


.LnB
titán

Michael Vick pedig a következőt üzente Geno-nak:

"It's not whether you get knocked down, it's whether you get up." - Vince Lombardi

Azért ez nem kis trollkodás szerintem :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9520) crey válasza .LnB (#9519) üzenetére


crey
MODERÁTOR

:D :D :D - nem vagyok biztos benne, hogy Vick érti a mögötte lévő trollkodást... Nem nézem ki belőle :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9521) .LnB


.LnB
titán

Na 19:00-kor Eagles előszezon meccs. Remélem mutatnak valamit annal ellenére, hogy csak előszezon meccs. Gamepass élesítve nézem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9522) .LnB


.LnB
titán

Ez nagyon jó! :D [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9523) A Zéé válasza .LnB (#9522) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

aljas :DDD

Just a simple Lineman...

(#9524) vond válasza .LnB (#9522) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Teljesen ül. :D Most is azt mondom, legalább egyszer még futtattam volna a szörnyet. Volt még hátra három próbálkozás.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9525) crey válasza .LnB (#9522) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Jaj de aljas tényleg :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9526) vond


vond
MODERÁTOR

Hétfő este 8-kor Hard Knocks magyar felirattal. ;]
Nem tudom, volt-e már.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9527) .LnB válasza vond (#9526) üzenetére


.LnB
titán

Azt még mindig nem értem, hogy HBOGO-n miért nincs fent. :S De Gamepass-szal legalább tudom nézni. Bár meglesem magyar subbal is majd ha már van.

Ballers-t senki nem nézi? 9.rész végén nagyon röhögtem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9528) tutuhawer válasza .LnB (#9527) üzenetére


tutuhawer
őstag

Már megnéztem a 10. részt, és van hozzá angol felirat is, meglepően hamar... Ismételtem is, végignéztem az összes eddigi részt is, nagyon tetszik, egyéb sorozatot nem is nézek, nem tetszik egy se, pedig van vicces, nyomozós, meg mittudoménmilyen is sok.

Megnéztem az Eagles-meccset, aztán elszállt az internetem, de az eagles mobil alkalmazással rádión követni tudtam, azt még mindig ajánlom, Merrill Reese nem semmi kommentátor.
Aztán ránéztem egy-két videóra, pár cikket elolvastam, elemzéseket is megnéztem, és hozzászólásokat böngésztem:
jellemzően megy a köpködés, hogy ez csak előszezon, és senki se szarja ám össze magát rögtön....
-Emellettt 1970 óta az első 2 előszezon meccsen nem szerzett sosem 27 pontnál többet a PHI. Csak 14-ben és 15-ben. Megnéztem az elemzést is, és kimondottan érdekes volt látni a rendszert a játékok mögött. -Hazabeszélek, naná, de mégis ki a fene fogja mindegyik sztárt megfogni, mert Bradford nagyon gyorsan olvas és nagyon jól dönt, max 1,5 és 2,5 másodperc alatt dobta el a labdát... Mike Mayock-féle PHI kommentárral néztem a meccset, amíg volt netem , és nem győzte hangsúlyozni, micsoda fantasztikus játékos Darren Sproles, ő ilyet még nem nagyon látott, ahogy ő sebességet vált.
OFF KÉP:https://pbs.twimg.com/media/CICedhmWoAAN6Uf.jpg:large
-Belepillantottam a DAL-SF meccs összefoglalójába, és az auztrál Jerryd Hayne (SF) nem semmi játékos, ajánlom megnézni, meg Navorro Bowman is visszatért, és nagyon kemény volt.
-Most jött a hír, Reggie Wayne a Patriots csapatába igazolt, a Houston kezdője pedig Brian Hoyer lesz. Sajnos Jordy Nelsonnak meg megsérült, lehet, hogy elszakadt a térdszalagja egy ártatlan mozdulat közben. Nagyon sajnálom.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9529) .LnB válasza tutuhawer (#9528) üzenetére


.LnB
titán

Végignéztem én is a Ballers-t. És nagyon örülök, hogy így lett vége, nem valami drámázással. Igazán jó sorozat volt, a kezdeti döcögés ellenére a végére már eléggé megszerettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9530) vond válasza vond (#9526) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó volt a Hard Knocks. :K
Rögzítettem is. Úgyhogy ha valakinek kell... ;)

.LnB: Már jó ideje bele akartam nézni a Ballers-be, de nem nagyon volt rá időm. Ha volt is egy kicsi, akkor inkább robotot néztem. ;] Majd talán a következő hetekben.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9531) .LnB válasza vond (#9530) üzenetére


.LnB
titán

Belenéztem én is Hard Knocks-ba. Bár az első részt már láttam, de nem tudtam tegnap sokáig nézni. Majd megnézem, hogy megtalálható e máshol a tegnapi rész feliratosan, ha nem akkor szólok mert kell :D

Ballers eleje szenvedős volt nekem, de aztán jobban megismered a karaktereket és beindul.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9532) vond válasza .LnB (#9531) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Még a mai nap folyamán tervezem feltenni máshova is, szóval ott is meg fogod találni. ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9533) .LnB válasza vond (#9532) üzenetére


.LnB
titán

Akkor problem solved!

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9534) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Most nézem, RG3, a Washington Niggers csere irányítója lett, Kirk Cousins a kezdő az első fordulóban. És utána is - mondta a tréner.
Biztos sokan nézték a Philadelphia meccsét, és vigyorognak, hogy a Green Bay kezdő védelme ellen milyen jól ment a játék. Én nagyon örültem, és a kommentátor (Mike Mayock) azonnal elemzte, hogy micsoda jó játékok mennek micsoda jó játékosokkal. Védelem legyen a talpán, aki megállítja a PHI-t. Nem az NFC East csapatai közül kerül szerintem...

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9535) Mottie


Mottie
őstag

Sziasztok!

Idővel minden topicot megtalál az ember :)

Van véletlenül PH-s fantasy liga? (esetleg igény gyorsan kreálni egyet még a start előtt?)

Mottie

Be Victorious!

(#9536) A Zéé válasza Mottie (#9535) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Hááááj!
Tavaly próbáltam, akkor összesen 4 jelentkezőig jutottunk, úgyhogy idén nem is próbáltam :)

Just a simple Lineman...

(#9537) Mottie válasza A Zéé (#9536) üzenetére


Mottie
őstag

I see :)

Akkor csak betársulok a társalgásba.

Miket szeretek? Chargers, Panthers, jó meccs (ha mind kiestek, nyerhet a Pats.)

Mit nem szeretek? NY (az összes :D), Titans

Amikor jut rá időm, bármilyen meccset megnézek.

Be Victorious!

(#9538) .LnB válasza A Zéé (#9536) üzenetére


.LnB
titán

Én meg idén nem is fogok már egy ligát sem nyomni. Tavaly is borzalmas volt. És időt se szánok már rá. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9539) F-ECT$ válasza Mottie (#9537) üzenetére


F-ECT$
titán

Welcome, új szín leszel itt, kevés Chargers, Panthers rajongó van köztünk.

Még kicsit lassú a topic, de az alapszakasszal és főleg a rájátszás közeledtével szépen be fog indulni.

Dive ever, work never.

(#9540) .LnB válasza F-ECT$ (#9539) üzenetére


.LnB
titán

Igen offseason-ben egyedül beszélgetek itt magammal általában. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9541) Mottie válasza F-ECT$ (#9539) üzenetére


Mottie
őstag

Ez mindenhol így szokás :D Én is még csak éppen nézem át mi minden történt offseasonban amiről lemaradtam :D

Be Victorious!

(#9542) KoVee84 válasza F-ECT$ (#9539) üzenetére


KoVee84
senior tag

kevés a Chargers rajongó... Rivers tesz is ennek érdekében :DDD

(#9543) vond


vond
MODERÁTOR

Hard Knocks 3. rész is nagyon jó volt. Teljesen rá lehet kattanni. :K

Természetesen ezt is rögzítettem. Nem tudom, ide jó lenne-e kitenni, úgyhogy inkább keressetek privátban. ;)

Mottie: Panthers nálam is ott van a 3-4 kedvenc között. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9544) Mottie válasza KoVee84 (#9542) üzenetére


Mottie
őstag

Én bírom a palit ;)

@vond: Sajnos Beni nélkül nem nagyon lesz idén csoda. De sebaj, "majd jövőre". ;) Aztán nyugodtan meglephetnek

Be Victorious!

(#9545) rlazol


rlazol
addikt

Jövő hétfőn lesz a NFL Networkon a "Do Your Job: Bill Belichick and the 2014 New England Patriots" c. "dokumentum" film. Van itt valaki aki tudja esetleg rögzíteni és utána eljuttaini nekem?

Köszi

[ Módosította: radi8tor ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#9547) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9548) Mottie válasza crey (#9547) üzenetére


Mottie
őstag

Ő a rendszer áldozata.

Be Victorious!

(#9549) tutuhawer válasza rlazol (#9545) üzenetére


tutuhawer
őstag

Engem is érdekel!!! A reklámokat, promókat néztem már a youtube-on.

szerk: @ crey: Ez király, fel is iratkozom rá. :))

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9550) anulu


anulu
félisten

oh yeah! törölte a bíró Brady 4 meccses eltiltását! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.