Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

The Manning Brothers strikes AGAIN!

Just a simple Lineman...

(#8102) .LnB válasza A Zéé (#8101) üzenetére


.LnB
titán

Jó nagy trollok :D
Nem is rossz a zene :P

Csak én utálom nagyon ELi-t?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8103) F-ECT$ válasza .LnB (#8102) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, sokan utálják őt.

Én mondjuk pont nem, először a bátyó játéka tetszett meg, de aztán az öcsiét is megszerettem, és kitartok még a tavalyi katasztrofális szezon ellenére is.

Dive ever, work never.

(#8104) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Kitaláltam, hogy írok azoknak, akik tavaly aktívabbak voltak itt a topicban, hogy lenne Fantasy ligánk, de a ph motor spammelés miatt letiltott a PM-ekről a mai napra :D :D
Nem áll jól a szénánk :(

Just a simple Lineman...

(#8105) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Benne vagyok a Fantasy Ligában. Van egy ilyen sorozat is, hogy a Liga (The Legau)

best regards, egy fórumozó blogger

(#8106) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Amúgy abban is benne lennék hogy aki pesti, azzal néha össze futni és élőben is ezt játszani, játékosokat cserélgetni, stb. :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#8107) Cartman023 válasza Dyrtyho (#8105) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Jó sorozat. Főleg Rafi és Taco :D

(#8108) Dyrtyho válasza Cartman023 (#8107) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Nekem Pete és Kevin a kedvencem, amúgy a Las Vegasi rész a legjobb, amikor a sztriptiz csajokat kérdezik a játékosok statisztikáiról :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#8109) Cartman023 válasza Dyrtyho (#8108) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Valaki amúgy elkezdhetné szervezni, hogy JJ Watt legyen a draftmester :DD

(#8110) .LnB válasza Dyrtyho (#8108) üzenetére


.LnB
titán

Adre jointja a legnagyobb :D Azon sírtam. És még sok más jeleneten is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8111) Dyrtyho válasza .LnB (#8110) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Pont most megy a Comedy Centralon a Las Vegasi epizód, amikor Andre átalakitja a Draft Bajnoki Kupát saját képére :D

Na és amikor Ruxin kiveri a saját csapat keretére ? :C :C :C

Szerk : De az arab kuzinja is beteg fazon :DDD :DDD :DDD

(#8109) Cartman023 JJ Watt-ot adom papa, Houston Texans drukker volnék :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#8112) KoVee84 válasza Dyrtyho (#8111) üzenetére


KoVee84
senior tag

Texans drukker? Hogy sikerült a preseason meccsetek az Arizona ellen? ;]
Go Cards :K

(#8113) Cartman023 válasza Dyrtyho (#8111) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Részemről Go Colts! :)

Örülnék, ha jobbak lennétek, mert mindenki fikázza a Coltsot, hogy könnyű csoportja van.

(#8114) crey válasza Cartman023 (#8113) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én halkan felböffentenék egy Pats-et... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8115) Cartman023 válasza crey (#8114) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Lehet azt hangosan is! :D

Az a jó ebben a sportban, hogy szinte minden csapatnak szurkol valaki, nem pedig csak a top 2-3-nak.
Itt Mo-n is van Jags drukker, pedig nekik eléggé régen nem megy a szekér, de ez csak egy példa volt a sok közül.

(#8116) crey válasza Cartman023 (#8115) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az hagyján... én tudok Philli drukkert is a fórumról... - mondjuk az mire számít... :D ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8117) .LnB válasza crey (#8116) üzenetére


.LnB
titán

Ób+! :DDD :P
Fly Eagles akkor is!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8118) crey válasza .LnB (#8117) üzenetére


crey
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD

Self-five. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8119) Cartman023 válasza crey (#8116) üzenetére


Cartman023
aktív tag

A Philit top5 offense-be várják, szóval annyira nem elkeserítő a helyzetük.

Kíváncsi vagyok mit alkot Foles, megmarad-e a tavalyi formája.

(#8120) .LnB válasza Cartman023 (#8119) üzenetére


.LnB
titán

Még ha el is tekintünk attól, hogy nincs eliz WR a csapatban akkor lehet. De a védelem foscsi ezen nincs mit szépíteni sajnos.

(#8118) crey: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8121) A Zéé válasza Cartman023 (#8119) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

a Philly mindig az ígéretek csapata, aztán általában nem sikerül beváltani azt :) Idén is ez lesz! ;]

Amúgy a tavalyi formáját átmenteni lehetetlen. Akkora mázli a világon nincs :)

Just a simple Lineman...

(#8122) Dyrtyho válasza Cartman023 (#8115) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Ha magyar amerikai foci, akkor Budapest Wolves, mellesleg pedig a Houstoniak mellet pedig Seattle Seahawks drukker is vagyok :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#8123) Cartman023 válasza A Zéé (#8121) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Az nem a Dallas? :)

Hát, az előszezonos meccs alapján, nem sikerült átmenteni a tavalyi formát.

(#8120) .LnB

Azért Chip Kelly elég gyors és hatékony támadóalakulatot hozott össze, a McCoy-Sproles páros felállásánál sok Def koordinátor fogja fogni a fejét. Machlin visszatér, ő elmegy egy első számú wr-nek, Cooperrel jól működött együtt Foels és Z. Ertz is igéretes.
A védelem tényleg gyengus, de majd több pontot tolnak, mint az ellenfél, és minden oké lesz. A csoporjuk simán nyerhető.

[ Szerkesztve ]

(#8124) A Zéé válasza Cartman023 (#8123) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

A Dallast már senki se veszi komolyan. És amíg Jerry bácsi a főnök ott, sztem nem is lehet :)

facebookról:
Nem hittük, hogy lehet érdekesebb a Browns irányító-helyzete, de leigazolták Sexy Rexy-t! :C

Just a simple Lineman...

(#8125) Cartman023 válasza A Zéé (#8124) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Én bírom Grosmannt, egy mély passzra mindig jó. Manziel egyre jobban irritál, szóval remélem így marad a 3. számú QB.
Nálam valamiért a Sexy Rexy névre Rex Ryan ugrik be.

(#8126) A Zéé válasza Cartman023 (#8125) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

[link] :DDD :DDD

Just a simple Lineman...

(#8127) Cartman023 válasza A Zéé (#8126) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Hehe, kegyetlenül jó. :DD

Igazából azt nem értem, hogy Tíbó-t miért nem hívja vissza senki?
Hiszem úgy is a futkározó QB-kal van tele a liga.

(#8128) Dyrtyho válasza A Zéé (#8124) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A Dallas Cowboys régen jó volt, nagyon is, csak hát ugye jött Jerry bácsi, és elrontotta az egészet....

best regards, egy fórumozó blogger

(#8129) .LnB válasza Cartman023 (#8123) üzenetére


.LnB
titán

Jó az Offense egy két látványos győzelemre. De komoly célokat védelem nélkül Nem lehet kitűzni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8130) .LnB


.LnB
titán

Tegnap megnéztem a Draft Day-t. A filmtopikban leírtam róla a véleményemet, ha érdekel valakit erre tessék: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8131) F-ECT$ válasza .LnB (#8130) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért az idefért volna, hogy 10/10 szerinted :)

Dive ever, work never.

(#8132) Cartman023


Cartman023
aktív tag

(#8133) .LnB válasza Cartman023 (#8132) üzenetére


.LnB
titán

Videó róla

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8134) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem tudja valaki mikor kezdődik a szezon első játékhete?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#8135) A Zéé válasza kiskaktusz (#8134) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

szeptember 4 az első meccs. Az magyar idő szerint valamikor péntek éjjel lesz.

Just a simple Lineman...

(#8136) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8137) KoVee84 válasza crey (#8136) üzenetére


KoVee84
senior tag

bátor, sőt végletekig optimista :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8138) Cartman023 válasza KoVee84 (#8137) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Meg persze előrelátó is.

A 2015-öt simán át lehet javítani 2016-ra. :D

(#8139) .LnB válasza Cartman023 (#8138) üzenetére


.LnB
titán

Talán, ha a 15-öt átjavítja 75-re. Na akkor azt mondom összejöhet. De a 15-16-ra javítása sem segít ezen a bolondon :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8140) crey


crey
MODERÁTOR

Srácok! Alapvetően nem szoktam ilyesmiket kérni senkitől, de szedjük már össze Tőrös Balázsnak (Bazska) azt a maradék 14 usert, aki hiányzik a Twitter followerjei közül (ugyan Ő az NBA szakértő, de az egyetlen volt a Trash Talkos gárdából, aki helyesen megtippelte a tavalyi SuperBowl győztest :D).

@bazska nicken lehet őt elérni, hátha pl. egy héliumos lufi segítségével énekli el az "Nicole Kidman disznótvág" c. Schimán opuszt, követve a Sankói hagyományokat. :D

Szóval osszátok haveroknál is, gondolom nem csak én nézem a Trashtalkot, meg az NFL mellett az NBA meccseket is. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8141) .LnB válasza crey (#8140) üzenetére


.LnB
titán

Pont ma töröltem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8142) crey válasza .LnB (#8141) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát így nem jutunk előrébb Béláim! :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8143) Dyrtyho válasza crey (#8140) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én már bekövettem elég régota. Szeressük a Trashtalkot

best regards, egy fórumozó blogger

(#8144) DrRoulDuke


DrRoulDuke
csendes tag

Nézitek a preseason meccseket? Én csak olvasgatom az összefoglalókat meg videókat, de mint Saints drukker elég nagy bizakodásra ad okot, hogy Brandin Cooks meglepően jó formát mutat a pályán, reméljük a seasonban is így lesz és akkor Brees-t egy jó kis Cooks, Stills, Colston, és persze Graham 4es szolgálja ki :D

New Orleans Saints

(#8145) Dyrtyho válasza DrRoulDuke (#8144) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Amig nem adja a tévé, addig nem nézem, majd akkor lesz izgi ha már élesbe megy majd az egész :DDD :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#8146) .LnB válasza DrRoulDuke (#8144) üzenetére


.LnB
titán

Én nézem, vagyis sok meccset láttam a feléig :D Végig még nem sokat. Mondjuk a tegnapi 49ers az elég durva meglepetés volt szerintem :D Belenéztem élőbe is, de fáradt voltam, ma délelőtt folytattam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8147) A Zéé válasza DrRoulDuke (#8144) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én az összefoglalókat megnézem, meg fantasy szempontjából érdekes embereknek kicsit jobban utánanézek.
Bár nem nagyon érdemes foglalkozni vele, még talán az ehetik érdekesek lehetnek vmennyire, de a jövő héten már csak az 53-ra kerülés a cél a roster második felének.

Apropó Fantasy... Sajnos nem leszünk rá elegen Akiknek írtam pü-t, senki se érdeklődött, a maradék 10-15 embernek, akinek a spam szűrő nem engedett írni már nem is írtam, felesleges. Úgyhogy nem fogunk együtt fantáziálni :(

Just a simple Lineman...

(#8148) Dyrtyho válasza A Zéé (#8147) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A fenébe :W :W :W :W :W

best regards, egy fórumozó blogger

(#8149) spammer


spammer
veterán

Én csak a Hard Knocks-ot nézem, azzal hangolódok. Kíváncsi leszek a Falconsra idén, eddig is bírtam őket, de most a HK miatt még inkább érdekel, hogy milyet alakítanak majd. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#8150) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Csak 2 meccstől tiltották el.......pfff [link]

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.