Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) anulu


anulu
félisten

a Colts-ot (illetve a drukkereit) nem irígylem így a Saints elleni vereség után...
köv: @Panthers
utána: vs Bronchos
bye
majd: @Falcons

nem laza...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9852) Cartman023 válasza anulu (#9851) üzenetére


Cartman023
aktív tag

No problem, visszük a csoportot a 6 csoportgyőzelemmel + egy-két nemcsoportbelit is elverünk és ott a PO.

(#9853) crey válasza anulu (#9851) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ha egy kicsit kompetensebben játszana ez a Colts Offense, kiemelten Luck pl. simán lenne esélyük a Broncos ellen.
Ok hogy nagyon durva defense lett Denverben összerakva, de amit Manning produkált hat forduló alatt, azt egy Ryan Mallet is megirigyelhetné (erős túlzással).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9854) anulu válasza crey (#9853) üzenetére


anulu
félisten

na jah. Luck kb tényleg csak árnyéka önmagának. ha már így említed a denveri def-t: ha ilyen formában maradnak és a Pats O is (egészségügyileg, teljesítményben, valamint LaFell rájön, hogy a labda azért repül felé, hogy elkapja...), akkor nagyon érdekes lehet az a meccs Mile High-on

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9855) crey válasza anulu (#9854) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Örülnék neki, ha ott mondjuk kapna egy pofont a Pats. Viccen kívül. Rossz ómen a veretlen szezon.

Bár azt is hozzá kell tenni, pont ma reggel láttam egy mémet az eddigi veretlen szezonunkról, és volt igazsága.

Kit vertünk meg idén eddig?

A rokkant Dallast, Jetst (épphogy), Billst (igazából magukat verték meg azzal, hogy képtelenek szabályosan játszani), Jaguarst (lol), kezdésként ugye a Steelerst és az amúgy is szerencsétlen Coltsot.

Szóval idén eddig, igazán jó csapatot nem is nagyon kapott a Pats ellenfélül.

Közben a mém is meglett:

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9856) anulu válasza crey (#9855) üzenetére


anulu
félisten

akkor ennyi erővel nézzük meg a Packers 6-0-át is :)

részemről minden győzelemnek ugyanannyira tudok örülni. (kivéve a Giants és Rexy aktuális csapatát, azoknak különösen :DDD) tudom, hogy nem "ha" játék, de sokkal simább lehetett volna, ha a 10 dropnak mondjuk a felét elkapják.

2011 óta tényleg igaz, hogy a playoffal új szezon indul. és aki annak a végén örül, az az igazi győztes. amúgy én is azt mondom, hogy kéne egy L a szezon során, csak úgy a "mihez tartás végett", bár nem gondolom, hogy elszállna a csapat az "akármennyi"-0-tól.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9857) A Zéé válasza Mottie (#9850) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Millert 3 hete dobtam ki a francba, mert semmit nem csinált addig... :)

Amúgy a fantasy csúnya szerető idén. Igazából az döbbentett le tegnap, amikor beállítottam a kezdőimet, és 2 Jags és egy Raiders játékos került a futók és elkapók közé, és nem azért, mert a maradékban turkálás miatt kerültek hozzám, hanem azért, mert annyira jók. :K

Just a simple Lineman...

(#9858) vond


vond
MODERÁTOR

Jó ez a Panthers, gyerekek. Örülünk itthon az asszonykával. :K Ha már a Seahawks bukdácsol és a Bears is a szokásos semmilyen, legalább a párducok legyenek jók. És ha még az O is feljönne a D szintjére, hmmm... ;]

crey: Ez a mém abszolút ül. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9859) Syz válasza Mottie (#9850) üzenetére


Syz
senior tag

Kemény a Mennyei liga fantasyban mi? :D :DDD

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#9860) Mottie válasza Syz (#9859) üzenetére


Mottie
őstag

Na igen, 3 ligában vagyok. A kettő amivel foglalkozom: 1-5-0. Az egy amivel nem: 6-0.

Be Victorious!

(#9861) vond


vond
MODERÁTOR

Azért ez a Sunday Night Football felvezető klip Carrie Underwood-dal rendesen meghozza a kedvét az embernek egy kis jó amerikai focira. Nem mintha egyébként nem lenne, de ez az anyag felpörgeti a hangulatot, ahogy kell. És nem mellesleg qrva jól meg is csinálva. :K

Kár, hogy kevés SNF meccset ad a Sport TV. Például a most vasárnapi Packers-Broncos sem lesz műsoron, pedig az elég kemény derbinek néz ki. De legalább megint lesz Seattle és Carolina. :C

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9862) crey válasza vond (#9861) üzenetére


crey
MODERÁTOR

AZ a szitu, hogy én magam erősen gondolkodom egy GamePass előfizetésben... de amikor meglátom hogy az éves előfizetés €179, akkor kb. inkább tökönszúrom magam. Nem, nem izgat hogy cirka €130-ért már van alapszakasz only is. :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9863) vond válasza crey (#9862) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát ja, azért az kemény 50 ropi.
Egy darabig nekünk sem lesz előfizetésünk, az tuti. :(

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9864) .LnB válasza crey (#9862) üzenetére


.LnB
titán

Én jövőre nem is fogom kifizetni. Kényelmes, marha jó, tökéletesen működik. De baromi drága. Én most havi 12-vel fizetem. Nem halunk éhen mellette, de akkor is. Mostani fejjel már rosszul érzem magam, hogy ennyit költök erre. Akármennyire is szeretem az NFL-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9865) anulu válasza crey (#9862) üzenetére


anulu
félisten

filozofáltam én is az évesen, de inkább azt csinálom, hogy ha olyan meccs van, ami tényleg érdekel, és nem SNF (úgyse tudnék fennmaradni, meg másnap meló), akkor 1 hétvégére befizetek és putty. mondjuk havi 1x kibírom :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9866) .LnB válasza anulu (#9865) üzenetére


.LnB
titán

Lehet egy hétvégére fizetni? :F Akár többször is?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9867) Syz válasza Mottie (#9860) üzenetére


Syz
senior tag

Te is olyan vagy itt fantasyban amiben velünk vagy mint én. Szerencsétlen! Neked is mindig azok a játékosaid szenvednek akiktől a legtöbbet várnád, nálam szintén ez a helyzet :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#9868) .LnB válasza Syz (#9867) üzenetére


.LnB
titán

Tavaly én a következő csapattal lettem ligautolsó és fejeztem be a fantasy-t, idén már nem is játszom:

P.Manning; J. Nelson; J.Jones; McCoy, stb stb. (Nem IDP-s liga volt. de az IDP-s ben se volt több szerencsém a másik csapatommal)

Annyira szerencsétlen voltam, hogy nem akartam elhinni. Mert azért egy ilyen csapattal szopni már művészet. És nekem sikerült minden héten. És végül arra jutottam, hogy Jó, nekem ennyi fantasy elég. :DDD 7évet nyomtam kb egyébként elötte.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9869) anulu válasza .LnB (#9866) üzenetére


anulu
félisten

persze :) $15 egy hétvége (ill 7 naptári nap). és nem újul meg automatikusan, szóval nem kell attól félni, hogy "ottfelejted" és csak vonják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9870) Syz válasza .LnB (#9868) üzenetére


Syz
senior tag

Ez csak egy játék,én jól szórakozom :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#9871) Mottie válasza Syz (#9870) üzenetére


Mottie
őstag

Hasonlóképpen én is :)

Be Victorious!

(#9872) Syz válasza Mottie (#9871) üzenetére


Syz
senior tag

Tudod mi a legviccesebb? Első körben nyertem fantasyban,nyert a Dolphins is.Aztán három zakó egymás után,a Fins-nek szintén.Majd nyertem most egymás után háromszor,a Fins ebből kettőt lehozott és a bye week miatt egyel előrébb vagyok.Szóval követi a csapat a fantasy eredményeimet,ezek szerint pedig akkor mivel most 4-3-mal állok a Patsnek is reszeltek péntek hajnalban :D De szép volna ha folytatódna a sorminta ;)

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#9873) Mottie válasza Syz (#9872) üzenetére


Mottie
őstag

Én örülök, hogy a Panthers nem követi a fantasy csapatom :D

Be Victorious!

(#9874) Syz válasza Mottie (#9873) üzenetére


Syz
senior tag

Írtunk ki szavazást,majd ne felejtsd el megnézni az e-mailed :) Cartman,neked is szól ;)

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#9875) anulu válasza Syz (#9872) üzenetére


anulu
félisten

ok, h össz 6 O falemberünk egészséges, de azért bízom a W-ben, főleg otthon :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9876) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9877) maláj


maláj
őstag

(#9878) anulu válasza maláj (#9877) üzenetére


anulu
félisten

valóban. csak a Chargers és a Cardinals már 7 meccset játszott :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9879) KoVee84 válasza maláj (#9877) üzenetére


KoVee84
senior tag

vicces, hogy az SD ennek ellenére is 2-5-el áll :))

(#9880) Mottie válasza KoVee84 (#9879) üzenetére


Mottie
őstag

Inkabb szomorú :)

Be Victorious!

(#9881) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. ha mar ejjeles vagyok összekötném a kellemest a hasznossal es megnézném a patts meccset. sport 2 fogja adni viszont kéne nekem egy olyan stream amit tabletről tudnek nézni. létezik ilyen?

(#9882) crey válasza -=Vacsek=- (#9881) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Létezik. T-Home előfizetőknek jár is, meg NFL pass is van. Mást nem tudok mondani...

Viszont azt mi csúnya hogy az első félidőben a Miami nem lépte át az 50 yardos vonalat... Nem jartak a Pats térfelén. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9883) tutuhawer válasza crey (#9882) üzenetére


tutuhawer
őstag

Majd a második félidőben csinálnak 41 pontot :D

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9884) crey válasza tutuhawer (#9883) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hátő.... Nem hiszem :D te írtad azt a 36-24-es jóslatot Ricsiéknek? :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9885) crey


crey
MODERÁTOR

Khm!

Két mémet hoznék ma hajnalból :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9886) anulu


anulu
félisten

a 4. negyedre felkeltem, akkor már nagyon sima volt. valahonnan lövök majd egy ismétlést. mindenesetre nagyon örülök a 7-0-nak! és a csapat történetében 2. alkalommal van összesen ilyen. rimánkodok, hogy a Giants ne jusson be a playoffba...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9887) tutuhawer válasza anulu (#9886) üzenetére


tutuhawer
őstag

A Giants...? Utolsó fordulóban a PHI látogat a Meadowlandsbe, majd előhúzunk valami csodát a kalapból ellenük... Esélye sincs a NYG-nak :D
A hétvégére már tervezik bevetni Dez Bryantet a dallasiak, nem sokkal később érkezhet talán Romo is , talán nem jönnek lendületbe és akkor tényleg a NYG-PHI versenyfutás lehet az utolsó fordulóig.
Ha bejut a WSH idén, az nyilván csoportgyőztesként sikerülhet csak, na akkor várom a Kirk Cousins for President-jellegű mémeket, elvégre választás van.
Én még mindig hiszem, hogy csak a balfaszoskodást ki tudja venni a játékából az Eagles, akkor nem lehet gond a bejutással, a többiek balfaszok.
(figyeld már, az nfl.com-on el van írva a Dallas mérlege, .667-es mutatót írnak nekik :D )

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9888) Syz válasza crey (#9885) üzenetére


Syz
senior tag

Na megszakadt a sorminta :U Sajnos csak a szívem mondta hogy tudunk nyerni a Pats ellen idegenben de az eszem nem.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#9889) maláj


maláj
őstag

NFL 2015, ALAPSZAKASZ 8. FORDULÓ

2015.10.30. @ 01.25 ==> New England Patriots – Miami Dolphins
2015.11.01. @ 15.30 ==> Kansas City Chiefs – Detroit Lions /London/
2015.11.01. @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – Tampa Bay Buccaneers
2015.11.01. @ 19.00 ==> Cleveland Browns – Arizona Cardinals
2015.11.01. @ 19.00 ==> St. Louis Rams – San Francisco 49ers
2015.11.01. @ 19.00 ==> New Orleans Saints – New York Giants
2015.11.01. @ 19.00 ==> Chicago Bears – Minnesota Vikings
2015.11.01. @ 19.00 ==> Baltimore Ravens – San Diego Chargers
2015.11.01. @ 19.00 ==> Pittsburgh Steelers – Cincinnati Bengals
2015.11.01. @ 19.00 ==> Houston Texans – Tennessee Titans
2015.11.01. @ 22.05 ==> Oakland Raiders – New York Jets
2015.11.01. @ 22.25 ==> Dallas Cowboys – Seattle Seahawks
2015.11.02. @ 02.30 ==> Denver Broncos – Green Bay Packers
2015.11.03. @ 02.30 ==> Carolina Panthers – Indianapolis Colts

Szabadnapos: Buffalo Bills, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Jacksonville Jaguars

[ Szerkesztve ]

(#9890) anulu


anulu
félisten

Power Ranking :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9891) kat10


kat10
tag

Ez nem a lions napja.
A chiefs simán lelépte szerény véleményem szerint eléggé könnyedén.

Go Pats

(#9892) pohár válasza kat10 (#9891) üzenetére


pohár
félisten

de még mennyire... ki mit vár a Cards meccsére? én sima győzelmet, kellemeset a hasznossal, meg is raknám úgy rendesen :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9893) .LnB válasza pohár (#9892) üzenetére


.LnB
titán

Akkor lehet leülök nézni a Cards meccset... ;]

Tényleg, nem tudom mit nézzek..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9894) pohár válasza .LnB (#9893) üzenetére


pohár
félisten

én lehet, hogy nem tudom majd nézni, de szurkold ki a minimum FG-nyi különbséget, különben 16 ezrem fogja bánni :D
múltkor a Rams ellen elúszott a pénzem rajtuk, most visszahozhatják :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9895) Smiley


Smiley
őstag

Valaki magyarazza mar el nekem mert komolyan nem ertem. :U
Sport tv-s kozvetites.
Vasarnap delutani CBS kozvetites nincsenek digitalis vonalak.
A Thursday Night Football-t is a CBS adja ott meg vannak digitalis vonalak.
Raadasul a Super Bowl idei kozvetitesi jogat is a CBS kapta meg.
Szoval miert nincsenek vasarnap vonalak? Baromi zavaro mert attol a felso sz@rtol meg nem mindig latszik a nyalokas ember, es ha mar itt tartunk miert tok mas a vasarnapi es a csutortoki eredmenyjelzo?

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#9896) A Zéé válasza pohár (#9892) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

cards meccs kinlódós lesz.
Keleti part, korai kezdés, rövid hét után... Mindegyik szopás külön-külön is a csapat játékára tekintve, nemhogy így egyben...
Bízom a W-be, de sztem field goalon belüli különbség lesz.

.LnB
elkapcsolod a második félidőre, ugye? :D

Just a simple Lineman...

(#9897) pohár válasza A Zéé (#9896) üzenetére


pohár
félisten

már elátkoztam őket kétszer, hátha megemberelik magukat végre :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9898) vond válasza kat10 (#9891) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Most akkor használjuk a spoilert, vagy nem használjuk? :)
Mondjuk az a legjobb, ha fel sem jövök ide, míg nem láttam minden meccset.

Smiley: Valami olyasmit mondtak egyszer, hogy vannak ilyen "lite" közvetítések, amikor se digitális jelek, se érdekes bejátszók, statisztikák, stb. Mondjuk a CBS amúgy is elég szar ilyen szempontból. Nekem az ESPN közvetítései jönnek be a legjobban. A Superbowl-t nem az NBC adja? Vagy ők tavaly voltak?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9899) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

NYG-NO
azta, mi pontok vannak ott... Meglesz az összesített 100? :D Van még rá 6 percük...

ARI-CLE
A második félidőben már azt a Cardinalst látom, amit látni szeretnék :K, még a végén simább lesz, mint vártam

Just a simple Lineman...

(#9900) pohár válasza A Zéé (#9899) üzenetére


pohár
félisten

úgy látszik, hogy hatott rájuk az átkom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.