Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) and1ao válasza .LnB (#8289) üzenetére


and1ao
őstag

Nem AP volt most nálunk az star Petterson 100 yardot futott most end a round-ból szétszedte a Rams pedig az a Rams D szerintem jobb mint a Pats-é (bocs).

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#8302) crey


crey
MODERÁTOR

Uramatyám :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8303) pohár


pohár
félisten

az a cipő... :D

ez meg Bryant incidense

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8304) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

ITT a bünti Ray Ricenak, ha már téma volt. Nem tudom sajnálni.

Just a simple Lineman...

(#8305) maláj válasza A Zéé (#8304) üzenetére


maláj
őstag

besz*pott nemkicsit :DDD

(#8306) Dyrtyho válasza Integra (#8286) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Sajnos igen, bár szerintem ezek is vannak olyan jók mint amilyet keresel, én pl aktivan használom az NFL Mobile alkalmazást, és nekem pont megfelelő arra amire kell :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#8307) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nézte valaki rajtam kivül a ma hajnali New York Giants - Detroit Lions meccset ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#8308) A Zéé válasza Dyrtyho (#8307) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

én aludtam, hogy a mostani meccset nézzem. Eddig annyira mondjuk nem örülök :(

Just a simple Lineman...

(#8309) .LnB válasza A Zéé (#8304) üzenetére


.LnB
titán

Azigen. Érthető, de valamiért azért meglepődtem, alap ember volt. De igazuk van, és respect a csapatnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8310) .LnB válasza A Zéé (#8308) üzenetére


.LnB
titán

Bocsi a dupláért.

Figy te nagy Cardinals fan vagy. 20perc van még a meccsből és Ellington-nak kéne hoznia 33pontot, hogy nyerjek fantasy-ba. Szerinted menni fog? :DDD ;]
Utálom a fantasy-t. Jövőre nem játszom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8311) anulu


anulu
félisten

ezen a héten a C8 melyik meccset adja? a legnagyobbnak a 7 órás sávból a Vikings - Pats ígérkezik

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8312) .LnB válasza anulu (#8311) üzenetére


.LnB
titán

Mergint a Pats...

A Falcons @ Bengals és a Dolphins @ Bills érdekesebbnek tűnik. Számomra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8313) anulu válasza .LnB (#8312) üzenetére


anulu
félisten

akkor /buy popcorn :)
nagyon remélem, h Petersonnal szemben ki lesz valami találva, különben nagyobb zakó lesz, mint a Sun Life Stadiumban :S nem emlékszem, h kezdtünk-e valaha 0-2-vel a Belichick - Brady érában...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8314) .LnB válasza anulu (#8313) üzenetére


.LnB
titán

Úgy néz ki nem csak Peterson miatt kell aggódnotok. Hanem Cordarrelle Patterson (WR) miatt is. Igaz, hogy WR de 3futás 102yard 1TD az első meccses statja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8315) crey válasza anulu (#8313) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ja hát majd messziről nézhetjük megint, ahogy TD-t fut. Egymás után hármat.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8316) .LnB


.LnB
titán

[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8317) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az miért van, hogy az nfl.com-on szinte minden meccs összefoglalója fenn van már, de a Colts és a 49ers meccs még nincs :F

Dive ever, work never.

(#8318) anulu válasza crey (#8315) üzenetére


anulu
félisten

azért meghallgatnám, h BB mit mondott a Miami meccs utáni első edzésen. főleg az O fal 2. félideji "teljesítményéről".

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8319) A Zéé válasza .LnB (#8310) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

kinyomtam a gépet, mert nem volt sehol semmi mozgás, és álmos se voltam. Erre elaludtam a a győztes drivetot... :((( Az még megvan, hogy a Rivers elbénázza a snappet, és jöhet a Cards, a köv pillanat meg hogy jön a 2 perces szünet... Kicsit se vagyok morcos :W

A fantasy nekem is kicsúszott kicsit most, na de majd jövő héten... :)

Just a simple Lineman...

(#8320) .LnB válasza A Zéé (#8319) üzenetére


.LnB
titán

Szép volt a vége, ügyesen csinálták. Bár azon kicsit meglepődtem, hogy Larry Fitzgerald az utolsó negyed utolsó felében kapott el először passzt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8321) A Zéé válasza .LnB (#8320) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

már tavaly is így volt, hogy meccsenként pár targetje volt csak. Sokan kapnak labdát, és Larryt folyton duplázzák, szóval...

Just a simple Lineman...

(#8322) crey válasza .LnB (#8316) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8323) KoVee84 válasza A Zéé (#8319) üzenetére


KoVee84
senior tag

én olyan ideges voltam a 3. negyedben, hogy nem bírtam tovább nézni... 0 volt az O-line, semmi kreativitás nem volt a játékunkban, a futást (ami meg jól ment volna) meg nem használtuk ki teljes mértékben...
A meccs végére kapcsoltam vissza, pont az utolsó SD drive-ra... Na azt végigsikítoztam, a szomszédok biztos nagyon örültek :DDD

(#8324) .LnB válasza crey (#8322) üzenetére


.LnB
titán

Maradjunk egy a jelennél. Mert a Pats SB győzelem se ma volt már.

És jelenleg itt tartunk: [link]

Mellesleg az NFC East-ben teljesen már a helyzet, ott csak egy csapat győzött. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8325) .LnB


.LnB
titán

[link] Lolcsi :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8326) and1ao válasza .LnB (#8325) üzenetére


and1ao
őstag

De jót nevettem édes istenem :DDD

Guild Wars2!

(#8327) .LnB


.LnB
titán

Van olyan ember aki marasztalná Goodell-t? :F
Én azt mondom viszlát Rodzser! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8328) Cartman023 válasza .LnB (#8327) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Ha látta Rice videóját, és ennek ellenére adott 2 meccs eltiltást, akkor szerintem mennie kell.
Remélem sokan lesznek ezzel így Amerikában is, és kikényszerítik valahogy a távozását.

(#8329) maláj


maláj
őstag

NFL 2014–2015, ALAPSZAKASZ 2. FORDULÓ

2014.09.12 @ 02.25 ==> Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)
2014.09.14 @ 19.00 ==> Buffalo Bills – Miami Dolphins
2014.09.14 @ 19.00 ==> Cincinnati Bengals – Atlanta Falcons (Tv: C8 – 20.00-tól)
2014.09.14 @ 19.00 ==> Cleveland Browns – New Orleans Saints
2014.09.14 @ 19.00 ==> Tennessee Titans – Dallas Cowboys
2014.09.14 @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – New England Patriots
2014.09.14 @ 19.00 ==> New York Giants – Arizona Cardinals
2014.09.14 @ 19.00 ==> Washington Redskins – Jacksonville Jaguars
2014.09.14 @ 19.00 ==> Carolina Panthers – Detroit Lions
2014.09.14 @ 22.05 ==> San Diego Chargers – Seattle Seahawks
2014.09.14 @ 22.05 ==> Tampa Bay Buccaneers – St. Louis Rams
2014.09.14 @ 22.25 ==> Denver Broncos – Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)
2014.09.14 @ 22.25 ==> Green Bay Packers – New York Jets
2014.09.14 @ 22.25 ==> Oakland Raiders – Houston Texans
2014.09.15 @ 02.30 ==> San Francisco 49ers – Chicago Bears
2014.09.16 @ 02.30 ==> Indianapolis Colts – Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

(#8330) .LnB válasza Cartman023 (#8328) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem sokan alábecsülik ezeket a hatalmakat. Nem úgy megy az, hogy csak eltávolítják.
A biszem-b@szom fociba is Joseph Blatter mennyi ökörséget csinált, és nem hogy lemondott. Most újra indul a pozícióért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8331) Integra válasza maláj (#8329) üzenetére


Integra
titán

fú, ez jó, hogy betetted! :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8332) pohár válasza maláj (#8329) üzenetére


pohár
félisten

huhú, a Broncos - Chiefs meccs nem lesz szar :D
főhet Ricsi feje majd :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8333) Cartman023 válasza .LnB (#8330) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Remélem az amcsiknál máshogy mennek ezek a dolgok, és a média ki tudja majd kényszeríteni a lemondását.
Így is eléggé utálják már őt a sok idióta szabályváltoztatás miatt.

(#8334) .LnB


.LnB
titán

Itt válaszolok (#4102) crey erre.

Jóvolt! :D

Jár ismét a High5!

De nem értem a mire fel a jókedv, nem sikerült "meglovagolni" a Dolphins-t. Még is ennyire örültök?.

Jó dolog lehet Pats drukkernek lenni [link].

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8335) crey válasza .LnB (#8334) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ne kényszeríts.... ;] ;]

Az érző Dzsinn szíve mélyén egy gonosz szemétláda lakozik :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8336) .LnB válasza crey (#8335) üzenetére


.LnB
titán

A lényeg az, hogy egy humoros gonosz szemétláda. :D
Mert én marha jókat visítok ezeken :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8337) crey válasza .LnB (#8336) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szép lassan pécézzünk már ki valaki mást is. :DDD

Pl. Zéé úgy emlékszem a másik csirke fan. Veres csirke. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8338) .LnB válasza crey (#8337) üzenetére


.LnB
titán

Nekem semmi bajom a Cardinals-al.

Nagyjából ezek a "kedveceim":

Banga "Elit QB" Eli avagy The Interseptionator
Tony "Elit QB" Romo
New England Patriots

Ezzel együtt elmondom, hogy szerintem Stephen Hawking-nak nem a Higgs-bozon-t, vagy a fekete lyukakat kellene kutatnia, hanem azt, hogy Eli Manning-nek, hogy a csudába lehet két gyűrűje. Mert én 2004-2005 óta követem és szeretem az NFL-t, de ez számomra a legnagyobb rejtély.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8339) A Zéé válasza crey (#8337) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

naaaaa
Szegény pinty uraságokat ne bántsd! :O :DDD

A sütött sas poén, át is pattintom a spanomnak :D

Just a simple Lineman...

(#8340) crey válasza .LnB (#8338) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ja nekem sincs semmi bajom se a Cardinalssal, se az Eaglesel. Egyszerűen csak egy elcseszett troll vagyok :DDD

Nekem nincs igazi "hated" csapatom vagy játékosom, imádom nézni ezt a játékot, akárki is játssza.

Mondjuk arra én is kíváncsi lennék, hogy Eli hogy tudott két gyűrűt nyerni, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy egy csávó, aki ekkora choker, hogy volt képes két SB-t behúzni.

Tony Romo legalább időben bemutatja mindig a képességeit. És most már nem csak a PO idején :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8341) F-ECT$ válasza .LnB (#8338) üzenetére


F-ECT$
titán

Eli: szerencsére egy csapat nyer, nem csak 1-1 ember. Emellett a PO-ra össze tudja magát szedni.

Dive ever, work never.

(#8342) .LnB válasza crey (#8340) üzenetére


.LnB
titán

Troll vagy?
Én hétfőn a trollfoci fb oldalra trollkodtam be, hogy a válogatott meccs helyett vasárnap néztek volna inkább NFL-t. Jobban jártak volna. Kicsit félve írtam be, azt hittem szét fognak tépni. De nem, sőt kaptam 63 like-ot ;)

StateFarm reklám, Rodgers jó fej csávó :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8343) crey válasza .LnB (#8342) üzenetére


crey
MODERÁTOR

LOL, jó ez a reklám...

Valami tök random ligában indítottam egy fantasy teamet... (életemben először), szépen szétdraftoltak mindent a környékemen....

Miután az utolsóként pickeltem, így csak kapkodtam a fejem, hogy mindenkit akit beflaggeltem elvittek az orrom elől :DDD

Aztán jött az NFLfantasy értékelése... ez a draft egy C+-volt. Anyátokat. :DDD

(és tök utolsónak fogok végezni az előre jelzés szerint :DDD)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8344) .LnB válasza crey (#8343) üzenetére


.LnB
titán

Nekem a Bowl.hu-s Eagles ligába értékelésem: A, és én vagyok a liga első számú esélyese az értékelés alapján. Erre kikaptam rögtön az első meccsen, és PO-ba se fogok jutni. Sztem idé játszom utoljára. Az utóbbi években csak orálozok fantasy-ban. Elegem van belőle :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8345) crey


crey
MODERÁTOR

Na, ez mekkora arc már :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8346) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8347) maláj válasza crey (#8346) üzenetére


maláj
őstag

Pinokkió mondd, hogy női bugyi van rajtad :DDD

(#8348) crey


crey
MODERÁTOR

Hajnal 6-kor indul a gépem, nem mertem már lefeküdni, mert félek tőle hogy elalszom... Viszont jó kis meccs van... Szóval: yeeeey!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8349) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8350) anulu válasza .LnB (#8338) üzenetére


anulu
félisten

hát, én is ezen filózom azóta :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.