Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) tutuhawer válasza crey (#9398) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én nagyon szívesen látnám a Philadelphiában aktívan, éles meccseken ,ha nem Phildaelphia-szurkoló lennék. Nagyon furcsa dolog ez. Óriási dolognak tartom, ahogy játszik, szívvel, csak húzom a számat, hogy ez pont Phillyben... Aztán láttam pár videót egy ép, egészséges Sam Bradfordról, és az nagyon komoly, ahogy passzol, de arra van éppen szükségünk, hát nem gondolom. Marha nehéz döntés előtt áll a főnök, az biztos, nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul. Nézem a PHI mobil alkalmazását meg a livestreamet is néha, a twitteren is lehet köevtni, hogy edzenek a csávók és mik a kilátások, egyelőre annyi jut nekem, hogy összekulcsolom az ujjaim és szorítok, hogy minden rendben legyen a szezon első meccsére. Többen is mondták már , hogy ha két irányítód van, akkor nincs egy se, de a Philadelphiában hol az az egy? Amikor van 4-5... Matt Barkley barátnőjét láttátok már? Gyermekének édesanyja, felesége, így pontos

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9402) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

alapszakasz menetrend

és bekerült december 20-ra a Cards-Eagles... :O Szakdolgozat leadás, államvizsga készülés volt a terv erre az időszakra, nem tudom, hogy így ki tudunk-e menni, bíztam benne, hogy novemberig meglesz, hát nem lett :(

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#9403) .LnB válasza A Zéé (#9402) üzenetére


.LnB
titán

Legalább nem látod, hogyan tépik szét a sasok a kedvenc csapatodat. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9404) A Zéé válasza .LnB (#9403) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

kicsi a pinty, de alattomos! Odacsíp párat, aztán a nagy tesznye sasmadár már ki is terült és kegyelemért könyörög...

Just a simple Lineman...

(#9405) .LnB


.LnB
titán

Kíváncsian várom ma hajnalban Kelly papa milyen őrültséggel áll elő :D
Sajna nem tudom nézni élőben :S NFL network-on úgy látom nem lesz ingyenes a gamepass-om meg lejárt. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9406) A Zéé válasza .LnB (#9405) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

[link] én majd itt fogom nézni sztem. :)

Just a simple Lineman...

(#9407) .LnB válasza A Zéé (#9406) üzenetére


.LnB
titán

Ohh thx zéé! Nem is tudtam, hogy lesz "közvetítés" Első pár kört meg kellene nézni. De ez így durva hétvége lesz. Ma draft hajnalban, szombaton (vasárnap hajnalban) Mayweather - Pacquiao meccs. Aztán vasárnap reggel go Hungaroring. Aztán ezt a hajnalozást a 2,5éves kisfiam nem fogja tolerálni, ha kelés van akkor kelés van, "apa ne aludjál" :D
Jössz vasárnap WTCC-re?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9408) A Zéé válasza .LnB (#9407) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

nem, idén kimarad :( A héten volt már volt egy utam Pestre, holnapután itthoni program van, jövő héten Pécsett kell lennem, nem fér bele a büdzsébe még egy plusz utazás :( Meg tegnap megfeszült a derekam edzésen, jelenleg ülni se bírok... Az csak extra dolog, hogy az autó kipufogója odavan, jelenleg nincs rajta a hátsó dob :) Slovakiaring lesz a célpont, oda próbáluk majd eljutni, tavaly is jobban tetszett, mint a Hungaroring, csak az a rohadt eső ne lett volna.

dupla off: az idei év nem igazán akar összejönni szurkolói szempontból. Hugaroring wtcc kimarad, egy ideig téma volt az esetleges Nordschleife-i kirucc, de abból sem lesz semmi, Eagles-Cardinals is a legszarabb időpontba került... Másfél éve gyűjtögetek ezekre, de úgy néz ki, megmarad a pénz a bankszámlán.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#9409) .LnB válasza A Zéé (#9408) üzenetére


.LnB
titán

Akkor van gondod rendesen. Jobbulást! Slovakiaring nekünk is felmerült már, én Esztergom mellett lakom, nem is lenne messze. De nekünk is van pár dolog még idén betervezve. Majd kiderül. Remélem idén nem lesz olyan idő vasárnap, mint tavaly mert az borzalom volt, szétfagytam/áztam :(

Jól értem, hogy te akartál menni Eagles-Cardinals meccsre? Az nagyon kemény :) Én nem is álmodhatok sajnos NFL meccsről. Sőt még az államokban sem voltam sose. De ha nyerek a lottón akkor ketten megyünk oké? ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9410) A Zéé válasza .LnB (#9409) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

köszi. Ja tavaly szétáztunk mindkét Ringen... :D
Slovakiaringet merem ajánlani, tavaly írtam róla a wtcc-s topicban, ha szép idő lett volna végig, akkor nagyon adta volna.

Jaja, tervben volt, de még most sincs teljesen elvetve. Én sem voltam még sosem arra, sanszos, hogy ha valahogy ki is jutunk idén, akkor utána egy jó darabig megint nem jön szóba... :)
Régóta mondogattuk már, de kb 2 éve megfogalmazódott az ötlet, hogy ha idén lesz Eagles-Cards a keleti parton, akkor elmegyünk rá nagy Eagles drukker haverommal. Azután kezdtem el félretenni rá. Úgy számoltuk, hogy egy hét az cca 400k/fő. 180-200k a repcsi oda-vissza New York-ba, napi 10k/fő körül van szállás kb bármelyik városban, Vonat Philly-NY közt van napi 6-7, ~50$-ért átvisz 3 óra alatt, onnan Washington megint kb annyi. Belépő kb. 100$ + kaja, meg turistáskodás. 2 nap NY, 2 nap Philly, 2 nap Washington volt a terv. De december arrafelé egyrészt elég kemény tud lenni, másrészt mostanában elszállt a dollár is, harmadrészt ha végre minden úgy akarja, akkor államvizsgára készülés lesz akkor... :)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#9411) .LnB válasza A Zéé (#9410) üzenetére


.LnB
titán

Nem azt mondom, hogy kevés a 400, de én alsó hangon 500+-ra gondoltam volna /fő. Bár ez a 400 is elérhetetlen számomra :D Nem tudom meséltem e, egyik volt munkatársam kiment Miami-ba a bnőjével nyaralni. Aztán mikor hazajött mondta nekem, hogy voltunk olyan NFL meccsen amit te szeretsz. Mondom wtf?! Te nem is tudod mi az. Erre mondja, hogy ja nem sose látott még, de leszálltak a repülőről és egy csóka odament hozzájuk, hogy nem érdekli e őket két jegy 20ezer/db. Aztán elmentek, azt mondta nagyon jó volt. Mondom fasza, én ha eljutnék akár milyen NFL meccsre (igen Pats meccset is beleértve) akkor valószínűleg sírnék örömömben a lelátón. Ők meg, csak úgy elmentek megnézni... Ja és Miami - Pats meccs volt.
Ilyen az élet...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9412) A Zéé válasza .LnB (#9411) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Hát nekem is csak a legfontosabbakra volt 10k-nál nagyobb kiadásom az elmúlt időszakban. Azért is próbáltjuk most, mert most még belefér. Nincs család, nincs gyerek, nincs kutya se, olyan állandó munka sincs, amit ne engedne el, egy ideje albérletem sincs, lakást venni a következő 5 évben sehogy se fogok tudni, szal az a kevés ami bejön az eseti munkákból, az egész jó arányban tudott menni a "project nfl"-alapba.

Fater egyik ismerőse is így ment ki meccsre, hogy fogalma nem volt róla, hogy mi az egyáltalán. A lánya cserediákként volt kinn egy fél évet, valahol Dallas mellett, aztán kimentek hozzá látogatóba, és ha már ott voltak, akkor elmentek NFL NBA meg NHL meccsre is, úgy, hogy előtte kosárlabdát látott összesen :D
Ha nyerek a lottón, akkor elmegyünk topic szinten meccset nézni :D (már csak lottóznom kellene)

Just a simple Lineman...

(#9413) tutuhawer válasza .LnB (#9405) üzenetére


tutuhawer
őstag

mobilon nekem még mindig ingyen megy az NFL Network, de csak mobilon. Semmmi képernyőtükrözés, semmi HDMI kábel nem megy, azonnal leállítja az alkalmazást, tehát csak mobilon. Mondjuk én szeretem nagyon.
Illetve gyenge minőségben a http://www.gofeed2all.eu/type/american-football.html oldalon és elődjein nézem.
Nem nagyon van kedvem a magyar közvetítésekhez, inkább nézem a Marshall Faulk - Kurt Warner - Michael Irvin - féle viccelődést a helyi stúdióban és a Mike Mayock-féle szakkommentárt. Gondolom, bevágják majd élőben a többi szakértőt és természetesen a riportereket szerte az országban.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9414) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

mai draftra tud vki stream-et?

köszi

ui.: 10+ éve PATS drukker vagyok 2,5 éve nem írtam ide, aki emlékszik miért mentem el, emlékszik, aki nem, nem. visszajönni nem szándékozom, mert ahogy látom, akik miatt elmentem továbbra is ugyanabban a stílusban írogatnak, de örülnék, ha vki tudna válaszolni. köszönöm.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#9415) .LnB válasza tutuhawer (#9413) üzenetére


.LnB
titán

Megnéztem nekem is megy telón.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9416) tutuhawer válasza rlazol (#9414) üzenetére


tutuhawer
őstag

Szasz, én az előbb fent linkeltem. http://www.gofeed2all.eu/type/american-football.html
Nekem átengedi az internet security, a malwarebytes is, reklám nincs, stabil a kapcsolat évek óta már, és a minőség... stream, nem HD. De mondom, mobilra nekem december óta ingyenes az NFL mobile alkalmazás.

(#9415) .LnB

OFF: tegnapelőtt asszem néztem az 1983-as draftot, ahogy még nem láthattuk, a John Elway és a Dan Marino közös menedzsere szeméből, a kis füzetét bemutatva, és kommentálva, baromi érdekes volt, Jim Kelly /BUF/ is akkor kelt el, óriási volt a sakkozás a háttérben, nagyon érdekes volt.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9417) A Zéé válasza rlazol (#9414) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

bowl.hu-s lesz [link]. Hogy milyen lesz, azt nemtom, max majd keresünk valamit. Innen szoktam még streamet vadászni: [link]

Just a simple Lineman...

(#9418) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Borzasztó érdekes Marshall Faulk gondolata, hazabeszélek, kedvenc gárda: bármilyen irányító is vezeti a támadósort, az nem olyan, mint Mariota, senki sem olyan, mint Mariota, és ha ő (Faulk) lenne Chip Kelly, akkor bármit megadna, mint annak idején Mike Ditka, hogy megszerezze Ricky Williamst.
Youtube-on fenn van még talán: A football life: Ricky Williams

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9419) rlazol válasza tutuhawer (#9416) üzenetére


rlazol
addikt

A Zéé - köszönöm!

tutuhawer - épp akkor írtad, amikor én :D köszönöm neked is!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#9420) tutuhawer válasza rlazol (#9419) üzenetére


tutuhawer
őstag

mármint a '83-as draftot írtam ugyanakkor? Láttad? A draft day c. film minden alkotói hozzáadott értékével kutyafasza ahhoz, meg akár másik egyéb drafthoz képest. Nagyon komoly.
Közben pörgetem mobilon a twittert, főleg Philadelphiás tweetek jönnek nekem, mondjuk egy ilyen kép benne:

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9421) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Már 4-szer választhatott először a Buccaneers, felsorolták mind a 4-et és anyáááád, el is feledtem, ők választották Bo Jacksont, aki nem írt alá hozzájuk, mert kibasztak vele. Nem papírozták le a látogatását Tampába normálisan, szándékosan, és így nem baseballozhatta végig a szezont az egyetemen. Erre ő mondta, a Tampa Bay az elnőkükkel együtt bekaphatja, és inkább megy baseballozni, és ment is. Aztán pár évvel később Al Davis robbantott, és megszerezte. Következtetés: a szakemberek azért elemeznek, azért hívják edzőnek és általános igazgatónak, hogy ők döntsenek, ne az elnök, lásd még: 1983-as draft , Baltimore Colts elnöke: Bob Irsay addig balfaszoskodott, míg a végére hugyért-fosért passzolta el John Elwayt 6 nappal a draft után. Ugyanígy ment a levesbe anno az évezred sportolója (szerintem), Bo Jackson is.

szerk: Jeff Darlington mondja, hogy a CHI máris szeretne a TEN helyére cserélni, megmozgatnak sokat, és megy a duma, Ian Rapoport mondja, hogy a PHI egyenesen 1/1-ig szeretne menni, de másokkal is tárgyalnak. Baromi jó a körkapcsolásuk , ahogy mindig, nézem gyakran, hát nem éppen magyar köztévé színvonal

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9422) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Sziasztok!

Azt már lehet tudni, hogy melyik meccsek lesznek Londonban, és pontosan mikor?

Go Pats!

(#9423) A Zéé válasza LicskaiJ (#9422) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

igen! [link]
International Series games:
» 2015: Week 4 (Oct. 4), Jets-Dolphins
» 2015: Week 7 (Oct. 25), Bills-Jaguars
» 2015: Week 8 (Nov. 1), Lions-Chiefs

draftról:
nem volt olyan pezsgés az első kör, mint vártam. Azt hittem több trade, mozgolódás, vagy meglepő húzás jön.
Cardinals részéről az OT pick meglepett, annyira nem örülök neki, van szerintem nagyobb need is, de BPA alapon ment a húzás, és ha őt többre tartják, mint a másikakat, biztos így is van. Mondjuk ez a támadófal, ami így kialakult, azért nem gyenge...

Just a simple Lineman...

(#9424) .LnB válasza A Zéé (#9423) üzenetére


.LnB
titán

Én 1/2-ig néztem :D Gondolom tudod miért. Aztán aludtam, kicsit beteg vagyok pihennem kellett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9425) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Draft:
OK, hogy elvitte Mariotát a Tennesse, és OK, hogy mondták, hogy azonnal kezdő lesz, de azért még lehet csere-berélni, amíg aláírja a szerződést.
Folyamatosan mondták a szakértők, hogy biztosan baromi nagy árat kértek egy cseréért az elöl lévő csapatok, azért is nem láttunk komoly mozgásokat, és ki is emelték, hogy milyen sokba került 2 helyet előrelépni a San Diegónak a futójátékosért. Melvin Gordon nevét megjegyeztem, egy meccsen 408 yardot is futott, LaDainian Tomlinson 406 yardos rekordját adta át a múltnak, azt hiszem, ez konferencia-rekord. Szintén a konferenciában a 2014-es évben minden meccsen játszott és az 1988-as Barry Sanders mögött végzett a futott yardokban, most néztem meg. Nem semmi és jelzés értékű, hogy valaki 2-t előrelép csak azért , hogy megszerezze őt, és lehet párhuzamokat vonni Tomlinsonnal, elég felkapott téma lesz arrafelé, biztos. Sajnálnám, ha a tavalyi nem draftolt újoncot, a rádióból megismert Brandon Olivert meg padra tennék, pedig ő a 43-as számával és fizikai paramétereivel, adottságaival emlékeztet egy kiváló 43-asra a Chargersben.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9426) LicskaiJ válasza A Zéé (#9423) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

:R

Go Pats!

(#9427) F-ECT$ válasza rlazol (#9414) üzenetére


F-ECT$
titán

Az NFL-nek annyira része a trash talk, mint az interception. Ha ezt nem bírod elviselni, akkor tényleg ne gyere vissza.

Egyébként az a 2.5 év csak 1.5 ;)

Dive ever, work never.

(#9428) tutuhawer válasza F-ECT$ (#9427) üzenetére


tutuhawer
őstag

Én kicsit visszapörgettem, elolvastam , elvégre új vagyok ebben a fórumban. :K

Szerk: Van, akinek tetszik a NY Jets húzása, Bryce Petty irányító? Én kimondottan fosnak tartom Geno Smith-t és habár most olvasom, mondta a Todd Bowles, hogy a kezdőjük ő egyelőre, azért jó lenne, ha Petty meglepetést okozna és kezdő tudna lenni. Utálom a NY-i csapatokat egyébként, csak a Petty tök jónak tűnt.

Szerk: Arizonából milyen hírek jönnek, nem címoldalra való hírek, hanem pletykák, át tudják valahogy igazolni Adrian Petersont? Letettek róla, van rá esély? Mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9429) A Zéé válasza tutuhawer (#9428) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Kovács Dzsínó szerintem se fogja megváltani a világot :N

Peterson-Cardinals: szerintem nem lesz belőle semmi. Ismerve a Front Office tevékenységét, nem fizetnek túl nagy neveket. Inkább hoznak 1-1 évre veteránokat, elég jól tudnak turkálni a "maradékban". Fizetési sapiba se férne bele még egy 10+ millás nagy fizetés, Draftoltak is 3. körben futót, szóval én nem várom oda. 1-2 fájdalmas cut kellene hozzá, és bár egy Peterson kaliberre ilyent nem illik mondani, de nem is igazán kell most szerintem. Egész jónak tűnik az az offense, a potenciál legalábbis megvan benne.

Just a simple Lineman...

(#9430) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Most olvasom csak twitteren, hogy kesz a jelentes a leeresztett labdak ugyeben. Csak cimszavakat olvasok, talan 2 utan csemegezem a total access videoibol es megnezem, mi a szitu. Eleg szarul nez ki a hir.

Szerk: kozben Shady mccoy kopkod visszafele. Olvastam, teljesen elszallt az agya neki.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9431) .LnB válasza tutuhawer (#9430) üzenetére


.LnB
titán

Shady niggeres nyilatkozata elég ciki, és persze full hülyeség is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9432) tutuhawer válasza .LnB (#9431) üzenetére


tutuhawer
őstag

teljesen érthetetlen, nagyot néztem én is. A rádióban mondták az egyik műsorban, hogy ez az ügy szarabbul néz ki, mint McNabb távozása.
McNabbről jut eszembe megint , hogy érdekesség, hogy pont 20 éve draftolt egy valószínű franchise-irányítót a Tennessee Titans/ Houston Oilers, Steve McNair személyében. A youtube-on talán még fenn van a Football Life - Steve McNair. Sajnálatos sztori.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9433) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Most nézem az NFL AM videóit, és érdekes.
Nincs egyértlemű bizonyíték arra, hogy Tom Brady utasította a 2 embert (van nevük is, de nem írom be), akik öltözői segítők, alkalmazottak, hogy eresszék le a labdákat. Tehát ilyen üzenet nincs, habár Tom Brady nem adta át a telefonját a nyomozóknak.
Ami tuti, hogy a 2 segítő, szertáros egymással sms-ezett korábban is már, többször is a labdákról, hogy kéri, szereti Tom Brady. Ez a 2 ember nem is felelős a labdákért, az egyik bostoni szakértő mondja, ezek nem vezető beosztásúak a szertárban se, egyikük részmunkaidős alkalmazott. Mondja , hogy félretéve az érzelmeket, nagyon valószínűtlen, hogy a senkiházi emberek maguktól leengedik a labdákat a kívánt PSI értékre, miközben tudjuk, hogy pofáztak róla, és aláírt tárgyakat kért Bradytől az egyik és egy playoff-meccs előtt meg is kapta az öltözőben, ezt meg Steve Wyche jelenti a reggeli műsorban. Korábban egy belső megbeszélésen Bill Belichick megkérdezte Brady, van-e bármi köze ahhoz, amit a média akkoriban összehordott, és nemet mondott.
Judy Battista kiemeli, hogy azt mondják, hogy valószínűbb az, hogy TB tudott arról, hogy leengedték a labdákat, mint az, hogy nem. Ez az a mondat, amibe belekötnek sokan, de ez a mondat sokszor szerepel a jelentésben is. Nem azt jelenti, hogy a nyomozó nem tudja, mit beszél, hanem ez egy olyan mondat, ami az NFL-nek mutatja meg, hogy talált szabálytalanságot, és segíti az NFL szakembereit egy döntés meghozásában , lásd: független ember, aki a labdákat felügyeli vagy Battista továbbmegy és egy büntetést is előremutat. Legalábbis azért, mert nem működött együtt teljes mértékben, se email, se sms-t nem engedett megnézni, és a nyomozók kérdéseire se úgy válaszolt, ahogy azt várták.

Szerintem kap büntetést, és kikezdi a média, megkérdőjelezik majd, ami szerintem hülyeség, agyoncsaptak mindenkit, nincs mit variálni. Kiemelte a Total Accessben Jamie Dukes és Willie McGinest is, hogy a QB különböző módon szeretik a labdákat már az egyetemen is, Aaron Rodgers pl keményen szereti. Szerintük benne van, hogy laposra sikerültek, túl laposra, de jó, hogy a bírók a félidőben észlelték, és elintézték, felfújták a Colts-meccs második félidejére. A felfújt labdákkal is nyert a NE, szerintem nincs itt gond a teljesítménnyel, de a háttérben bohóckodás megér még egy műsort, hogy tudjuk meg, ki mit tudott. Akkor jönnek majd a nehéz pillanatok, gondolom

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9434) .LnB válasza tutuhawer (#9433) üzenetére


.LnB
titán

Kap majd 4-6 meccset :D
Á nem szerintem max pénzbírságot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9435) crey válasza .LnB (#9434) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát megkapta a 4 meccset. Meg a Pats $1 milliós büntit.

Egy dolgot nem értek. Ha valóban csalt, akkor büntessék meg. De akkor legyenek mocskos mód biztosak a dolgukban.

Mert a jelentésben ez áll:

"We have concluded that it is more probable than not that Jim McNally (the Officials Locker Room attendant for the Patriots) and John Jastremski (an equipment assistant for the Patriots) participated in a deliberate effort to release air from Patriots game balls after the balls were examined by the referee."

Aki meg félholtra veri a menyasszonyát kap 2 meccs eltiltást, és azt is el akarják sunnyogni...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9436) KrAt válasza crey (#9435) üzenetére


KrAt
veterán

:((( :((( :((( :((( :(((

(#9437) F-ECT$ válasza crey (#9435) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez semmi. Ha bűnös, én elvenném az SB címet tőlük, de persze ez nem az a világ, ahol ilyen megtörténhet.

Dive ever, work never.

(#9438) A Zéé válasza crey (#9435) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

a különbség csak annyi, hogy amíg a verekedés az pályán kívüli eset, és az embert minősíti elsődlegesen, addig a Pats esete pályán történt (vagy nem történt) és több mint 1 ember érintett a dologban, valószínű előre szervezetten történt a dolog, nem hirtelen felindulásból, és alapvetően határozhatta meg az egész konf. döntő végeredményét. Ezáltal az egész szervezetet minősíti, és alapjaiban rúgja fel a fair play szabályait.

Hogy mennyire jogos ekkora büntetés ilyen bizonyítás után, hogy "valószínűbb hogy csaltak, mint nem"? Ez már más kérdés. Ha 100% bizonyítható lenne a dolog, akkor még nagyon kevés is lenne. Így talán Brady felfüggesztése kicsit erős, mert nem csak a szervezetet magát bünteti, de a többi szerintem helytálló. Akár prevenciós jelleggel is.

Just a simple Lineman...

(#9439) vond


vond
MODERÁTOR

Ez ilyen tessék-lássék büntetés. Semmi értelme, csak lejáratja vele magát a liga. Ha nem bizonyítható, hogy bűnös (Ő, vagy akárki más), akkor hagyják az egészet, viszont ha biztosan az (előre megszervezték a csalást), akkor meg SB cím el és pluszban komoly büntetések.

De ugyanez vonatkozik a többi nevetséges büntetésre is. Szándékos sérülés okozásért, csalásért, asszonyverésért, akármiért. A legtöbb esetben komolytalanul alkalmazzák a szankciókat.

Gurulós foci (vagy akár más sportág) dettó. Most már minden meccset 80 kamerával vesznek, így nagyjából minden visszanézhető. Kemény utólagos büntetéseket kellene bevezetni. Pl. aki láthatóan színészkedik, annak több hónapos eltiltás és ugyanekkora fizetés megvonás. Legközelebb meggondolja, hogy dobálja-e magát minden szirre-szarra.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9440) crey válasza A Zéé (#9438) üzenetére


crey
MODERÁTOR

és alapvetően határozhatta meg az egész konf. döntő végeredményét. - az a baj ezzel, hogy mind a ketten tudjuk hogy nem ezen múlott az a meccs. A második félidőre amikor koppra fújták a labdákat, még több pontot csinált a Pats. És alig volt az előírt alá fújva a laszti.

Nem a csalás büntetésével van bajom, sőt! Mint Pats drukker mondom, ha csaltak - és komoly a vétség, kaszálják el őket. De egy ilyen vizsgálat után? Lol. Inkább valószínűbb, mint nem. Pfff...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9441) F-ECT$ válasza crey (#9440) üzenetére


F-ECT$
titán

A második félidőre amikor koppra fújták a labdákat, még több pontot csinált a Pats.
Nagyon nem mindegy, hogy előnyből vagy hátrányból játszol. Bőven 50% fölött van a nyerési esély annál a csapatnál, amelyik az első pontokat megszerzi.

Dive ever, work never.

(#9442) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Szerintem teljesen felesleges azt felhozni, hogy a második félidőben, rendes labdákkal is nyertek.
A lényeg az, hogy eleve úgy indultak neki, hogy csalni fognak a labdákkal, ami nevetséges, mert a Colts eléggé underdog volt azon a meccsen.

A büntetés szerintem azért durvább a vártnál, mert a Patsnak már van múltja a csalások terén.

(#9443) kennystyle válasza Cartman023 (#9442) üzenetére


kennystyle
tag

Itt minden csapatnak vannak kisebb-nagyobb már kiderült stiklijei az évek alatt, nézz utána, csak a legutóbbiak közül ott van pl a Falcons hangosítás ügye, amiért kemény 350e dollárt kaptak meg egy darab 5. körös picket. Ott van bizonyíték és konkrétan befolyásolhatja az is a mérközés végeredményét. Más csapatoknál is vannak hasonló apróságok vagy nem is annyira apróságok. Vagy ami kicsit más de azért nehéz elmenni mellette pl Tomlin oldalvonalas buktatása 100e dollár, elég jól bizonyítható volt.

Itt továbbra is az a probléma hogy egy valószínűre akarnak büntetést osztani ? Miközben maga a riport erősen megkérdőjelezhető olyan alap problémákkal hogy a játékvezető nem emlékszik melyik nyomásmérőt használta a meccs előtt, vagyis hogy melyikhez kéne viszonyítani a kérdéses eredményeket... meg még ezer hasonló anomáliát sorolnak fel a témával foglalkozó oldalak.

(#9444) Cartman023 válasza kennystyle (#9443) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Azok inkább "ügyecskék", a Pats kamerás sztorija eléggé nagy vihart kavart. akkoriban.

Azt én is furcsállom, hogy talánokra alapoznak egy ilyen durva büntetést, biztos fog ez még változni. Habár ez az NFL, nem pedig egy rendes bíróság, így talánokra is kaphatnak büntetést a csapatok.

(#9445) kennystyle válasza Cartman023 (#9444) üzenetére


kennystyle
tag

és szerinted mi dönti el azt hogy mi az ügyecske és mi az ügy ? mert szerintem az nfl és a hozzá tartozó média örület aminek egy része saját produktum (nfl.com)
ha ez egy aktuálisan tucat csapatnál történik egy alapszakasz meccsen valószínű még vizsgálat sem lett volna belőle csak felfújják a labdákat

[ Szerkesztve ]

(#9446) crey válasza Cartman023 (#9444) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Basszus legyél már egy kicsit objektívabb, és ne a vak utálat beszéljen belőled.

A partvonal melletti akadályozás (aminél aztán nagyobb beavatkozás nem kell a játékba) ügyecske?

F-ECT$:

Ahha. A félidőben a meccs 17-7 volt. Soha ember még nem látott olyat, hogy innen fordított volna egy csapat.
Ráadásul ez volt az a meccs, amikor a legtöbb TD-t futásból érte el az NE, vagy rövid passzos indulással, Tom igen kevés hosszú passzt szórt (ahol számíthatott volna neki, hogy mennyire vannak felfújva a labdák). Ez volt az a meccs, amikor Blount szétfutotta a Colts védelmét.

Kérdem újra? Miről beszélgetünk, milyen gate?

Újra leszögezném, ha csaltak, lófaszt a seggükbe (meg mindenkiébe, aki csalt). De igazán fain lenne, ha az általános Pats utálat helyett, valami mást is fel lehetne mutatni, mert a nagy vizsgálódás közepén csak azt nem veszi senki figyelembe, hogy úgy amúgy szét lett szedve az ellenfél, és ha zsalutéglával kellett volna Tomnak megtalálni a célpontokat, még akkor is jobban ment volna aznap a szekér az NE-nek, mint a Lucknak és a Coltsnak.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9447) Cartman023 válasza crey (#9446) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Jó, a Tomlinos ügy nagy visszhangot kapott.

A Colts számtalanszor elismerte, hogy aznap bármivel játszottak volna, kikapnak, ezzel senki sem vitatkozik.

Nekem és szerintem sokan másoknak az a dolog visszatetsző része, hogy eleve favoritok voltak a Coltssal szemben, és mégis olyan labdákkal indultak neki a meccsnek. Egész egyszerűen értelmetlen a dolog. Ha egy underdog csinálja ezt, akkor talán látom értelmét, de ennek a NE féle dolognak nem.

(#9445) kennystyle :
Igen a médiától lesz az egyik ügy jobban felfújva, mint a többi. A mostani ügy azért kapott nagyobb figyelmet, mert a NE-nek volt már egy komolyabb csalása ( na meg uborkaszezon van).

(#9448) kennystyle válasza Cartman023 (#9447) üzenetére


kennystyle
tag

Te (és valószínűleg sokan) még mindig nem érted, de a gond az hogy egyszerűen lehet hogy nincs is ügy. Egyáltalán nem bizonyított hogy bármiféle machinálás volt a labdákkal.

itt egy cikk a pats.hu-ról ami fordítja a jelentés összefoglalóját
[link]

kiemelve a lényeget:

- A mérkőzés előtt ellenőrizték a játékvezetők a labdák nyomását DE nem készült róla jegyzőkönyv ! (senki nem érti hogy miért nem, amikor elméletileg előre felhívták az NFL figyelmét arra hogy a Pats majd machinálni fog a labdákkal). Ezen az ellenőrzésen a Pats labdái 12,5-es (minimum) célértékkel voltak míg a Colts labdái 13al, de mivel nem volt jegyzőkönyv ez csak a bírók elmondása szerinti állapot.

- Két nyomásmérő állt rendelkezésre, a két nyomásmérő ugyanazt a labdát mérve 0,3-0,5 különbséget produkált ! A játékvezető nem emlékszik hogy melyiket használta a kettő közül, tehát nem lehet tudni pontosan hogy mi volt a kiindulási alap.

- A labdákat a szünetben újra mérték, érdekes módon a Colts labdái közül csak 4et mértek meg, mert többre nem volt idő... itt a meccs előtti méréshez képest (bemondásos alapon ugye) 0,3-0,8 nyomás csökkenést tapasztaltak, és a kérdés hogy mi lett volna ha a többi labdát is mérik. A Pats labdáit mérve 0,2-2 nyomás csökkenést tapasztaltak, tehát bazi nagy a szórás, de ha a linken megnézed a táblázatot valahol 0,5-1 között van a legtöbb és akkor még mindig ott van az a kérdés, hogy na de mi is volt a kiindulási alap. A jelentésben a nagyobb eltérést produkáló változatot vették alapul, bár leírták hogy nem emlékszik biztosan a játékvezető hogy melyik mérőt használta.

Ha valótlant írtam és ennél sokkal konkrétabb bizonyítékok állnak a jelentésben akkor javítson ki nyugodtan bárki, mert én is örülnék ha nem mondvacsinált okkal büntetnék a csapatot és Bradyt ha már büntetik...

(#9449) crey


crey
MODERÁTOR

Itt az 120yard cikke a témában.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9450) .LnB


.LnB
titán

Olvasom napok óta itt a kommenteket, és párszor neki is álltam írni, de mindig meggondoltam magam. A Pats fanok elvakultak, a többi szurkoló pedig örül mert a Pats szív. Úgy éreztem, hogy felesleges beleszólni.

Annyit tennék hozzá, hogy szerintem a büntetés azért született mert NFL berkekben nyilt titok, hogy a Pats csalt, de nem tudták bizonyítani. Ennyi. Brady pedig azért kapott mert ha a dicsőséget ő aratja le, akkor ilyenkor is legyen csak vezér sz**jon csak. :)
Végül úgy se lesz ebből semmi. Eltörlik, elsikkad az ügy majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.