Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) varsam


varsam
őstag

Gyerekek, ezen bekönnyeztem: [link]

Gronk és Beast Mode mortal kombatoznak :DDD :C

(#9102) crey válasza varsam (#9101) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Jézusom ezek de idióták :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9103) varsam válasza crey (#9102) üzenetére


varsam
őstag

nagyon :DDD

Főnöktől fél nap szabi kikérve hétfőre, jöhet a meccs :C

(#9104) pohár válasza varsam (#9101) üzenetére


pohár
félisten

hát ez kikúrt jó :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9105) anulu válasza varsam (#9101) üzenetére


anulu
félisten

síííííííírok! :C:DDD zseniális!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9106) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Van olyan TV adó, amin adják majd a Super Bowlt. Nem kell, hogy magyar legyen.

Köszi előre is.

Üdv.

(#9107) anulu válasza tPedro_ (#9106) üzenetére


anulu
félisten

Sport2, 22:00-tól Trash Talk, mint felvezetés, 0:30-tól SB. vagy ha netesre gondoltál, akkor szerintem adott időben ezt az oldalt nézd majd meg :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9108) F-ECT$ válasza anulu (#9107) üzenetére


F-ECT$
titán

0:30 a tényleges kezdés vagy lesz ott még fél óra egyéb felvezetés?

Dive ever, work never.

(#9109) vond válasza F-ECT$ (#9108) üzenetére


vond
MODERÁTOR

00:30 az már a kick off. 00:15-re van írva a himnusz és játékosok bevonulása. Elvileg még ez előtt, éjfélkor kikapcsol a Sport TV.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9110) pohár


pohár
félisten

a YT dobta fel, aktuális is már

valamiért azt érzem, hogy ilyen sokatmondó halftime show már nem nagyon lesz :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9111) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tényleg nem trollkodi akarok.
de asszem nem fogom nézni.

főként fogadási szempontból volt 2 meccs, ami rendkívül felbosszantott.
(mindkettő a vége felé.)

tehát akik idáig eljutottak, nem igazán érdekelnek.
sőt kifejezetten bosszantanak, hogy mit keresnek itt.

***

az elmúlt években mindegyik sb-t néztem, sőt talán idén a legtöbb alapszakaszos meccset is már.
amit adtak.

ha megígérnék, hogy lesz malőr a ht show-ban, mint amikor madonna majdnem leesett a korlátról, akkor megnézném.
különben nem érdekel.

****

engem sok trauma ért a sportággal való ismerkedésem során.
főként idén...

***
***

úgyhogy az, hogy ki fogja énekelni az amcsi himnuszt, nem igazán feszíti meg az idegeimet.

tehát:
bennem kialakult az évek alatt egy izgalom a sportág iránt, de valahogy visszafordult az idén...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9112) crey válasza szab.tam (#9111) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"sőt kifejezetten bosszantanak, hogy mit keresnek itt."

ugyanazt az alapszakaszt és rájátszást néztük? Mert nem igazán volt kérdéses egyik csapatnak sem a bejutása (na jó, a Hawks meccset a GB dobta el).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9113) maláj válasza szab.tam (#9111) üzenetére


maláj
őstag

asszem részeg vagy :DDD

(#9114) anulu válasza szab.tam (#9111) üzenetére


anulu
félisten

te tudod... nekem már hülnek a sörök.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9115) Kotomicuki válasza crey (#9112) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"na jó, a Hawks meccset a GB dobta el" - Rúgatnám is a GB hátsókba a kicker-ükkel a 100 yard-osokat emiatt!

Nagyon remélem, hogy most jól rakják össze a QB-eket a pszichomókusok, mert - sajnos - TB is hajlamos néha a kikapcsolásra, leeresztésre, nemcsak RW és még egy olyan lehangoló, csalódást jelentő meccset nem szeretnék látni, mint a GB-SEA első félideje volt, ahol csak az egyik csapat volt a pályán, de még az sem egészen...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9116) A Zéé válasza szab.tam (#9111) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

hát pedig mindkét csapat eléggé megérdemelten került oda + ez a nagy felhajtás, plusz halftime show, meg ki énekli a himnuszt dolog a felhajtás része. De még a reklámok is ;) Ez a sok hajcihő így együtt a Super Bowl maga.

más: 2014 díjazottjai

Off Rookie of the year: Odell Becham Jr. (WR, NYG)
Def Rookie of the year: Aaron Donald (DT, STL)

Off Player of the year: DeMarco Murray (RB, DAL)
Def Player of the year: JJ Watt (DE, HOU)

Coach of the year: Bruce Arians (ARI)
Ass, Coach of the year: Todd Bowles (ARI)

MVP: Aaron Rodgers (QB, GB)

Korrekt névsor, bár lehet, hogy JJ Wattnak jobban örültem volna, mint MVP (de ezt úgyis off playerek kapják kb mindig)

Just a simple Lineman...

(#9117) #22743424


#22743424
törölt tag

Én inkább ezeket a meccseket nézem mint a "Magyar "focit. Ez egy show műsor és a maga módján "Amerikai "módra. :)

[ Szerkesztve ]

(#9118) anulu


anulu
félisten

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9119) gbp


gbp
csendes tag

Kevesebb,mint 5 óra és kezdődik a szezon uccsó megmérettetése!Jó lett volna egy Colts vs Packers...(kurva nehezen hevertem ki a Green Bay utolsó 3 percét)de ez van!50+ pontot tippelek meg egy kickoff return touchdownt(Ricsi miatt :D ) lényeg,hogy legyen szoros meccs,mert számomra két olyan csapat lesz a pályán akiket soha sem favorizáltam.Lenny Kravitz miatt sztem érdemes lesz meg"sasolni" a half time showt..katiperri idomai mellett :)
Egyébként,Ricsi kivel ment finikszbe?

(#9120) expander válasza gbp (#9119) üzenetére


expander
senior tag

ii/i :))

szerintem egyedul ment, es en amugy pont, hogy keves pontot josolok ! de orulnek, ha nem lenne igazam :D

(#9121) szab.tam válasza maláj (#9113) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jóvanna.
csak azt a 2 meccset még mindig nem hevertem ki.
a meg nem adott td lehet, hogy jogos volt, de amit a gb művelt, az már nekem sok volt.

***

más.
ht show.

évekkel ezelőtt egy ukrán vagy orosz tv stúdióba bevittek egy medvét.
békésen üldögélt az egyik széken, majd gondolt egyet, és kissé megtépázta a mellette ülő nőt.
nekem tetszett a dolog.
talán nem kellett volna bevinni a mackót...

itt is lesznek oroszlánok.
remélem, a látvány és a hatás kedvéért lesz némi szabadságuk.
ha valamelyiknek kedve lenne egy kis csócsára, akkor azt láthatjuk?
vagy csúsztatott élőben megy, és lekeverik?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9122) gbp válasza expander (#9120) üzenetére


gbp
csendes tag

Nem jósolok,tippelek(általában mellé) :)

(#9123) expander válasza gbp (#9122) üzenetére


expander
senior tag

aki tippel, az sajat maganak josol :DD

(#9124) Cartman023 válasza gbp (#9119) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Hörivel ment, szerencsére.

(#9125) A Zéé válasza szab.tam (#9121) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

azért nem kellene köcsögnek rosszindulatúnak lenni attól, hogy neked nem tetszik a SB légköre... Szerencsére nem kötelező nézned, ha nem akarod elfogadni, hogy ez ilyen, akkor nem kell megnézni.

Kérdésedre válasz: a Jannet Jackson incidens óta csúsztatott élő a halftime show (10-15 másodperc rémlik)

Én amúgy csapattársakkal nézem, helyben készült pizzával és jó kis csapolt sörrel (és bízzunk benne, hogy tejfakasztóval) összekötve :)
Szoros meccset várok, TD-n belüli különbséget. Egy trükkös játék fogja eldönteni, hogy kinél lesz az a minimális előny. Aztán remélem nem cáfolnak ránk, és nem olyan lesz, mint tavaly volt...

Just a simple Lineman...

(#9126) gbp válasza Cartman023 (#9124) üzenetére


gbp
csendes tag

Köszi,akkor szakma lesz 100-on :) meg katifan is ha jól emlékszem,irigylem :)

(#9127) .LnB válasza A Zéé (#9125) üzenetére


.LnB
titán

En tartok tőle, hogy idén se fogunk végig izgulni. :\

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9128) A Zéé válasza .LnB (#9127) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

titkon én is ettől félek, de előveszem a kincstári optimizmusom, és bízok egy jó meccsben.

Just a simple Lineman...

(#9129) .LnB válasza A Zéé (#9128) üzenetére


.LnB
titán

Én pedig a Legion of Boom-ban bízok! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9130) .LnB


.LnB
titán

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9131) pohár válasza Cartman023 (#9124) üzenetére


pohár
félisten

hjaaj, pont vele :((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9132) anulu válasza .LnB (#9127) üzenetére


anulu
félisten

egy tükörsima Pats győzelemben bízok. doki azt mondta, h ne idegeskedjek :))

nagy kérdés, hogy a LoB milyen állapotban van. ugye Thomas meg Sherman is sérüléssel bajlódik (bármennyire is azt mondták, h 100%-osak, nagy kérdés), Cancellornak meg 2 napja ment szét a térde, és ahogy látni lehetett a felvételeken, normál járás közben is bicegett.
szerintem lesz 1-2 "teszt bomba" Bradytől. legalábbis bízom benne. meg abban is, h a WR/TE szekció el is bírja kapni a labdát és nem fogják túl izgulni a dolgot.

szerintem csak akkor lehet szoros a meccs, ha a Legion 100%-os állapotban van. ahogy közel sincs az utolsó hivatalos infók szerint. de majd meglátjuk.

mindenesetre, bárhogy is legyen, GO PATS! :C

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9133) pohár


pohár
félisten

:D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9134) szab.tam válasza anulu (#9132) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én már picit sajnálom, hogy nem szórtam rá egy kis aprót, de szerintem hosszabbításos lesz.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9135) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Legutóbb tavaly ilyenkor jártam itt :DDD

Van esetleg jó minőségű eredeti Amcsi stream linketek? :B

:R

(#9136) pohár válasza RockHaRD (#9135) üzenetére


pohár
félisten

nekem csak hamisítvány van, az úgy jó? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9137) RockHaRD válasza pohár (#9136) üzenetére


RockHaRD
addikt

Jó az is :)

NBC-n lesz, jól látom?

(#9138) pohár válasza RockHaRD (#9137) üzenetére


pohár
félisten

lehet válogatni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9139) .LnB


.LnB
titán

Minden kedves fórumtársamnak felejthetetlen SuperBowl-t kívánok. És boldog új évet! Mert egy igazi NFL szurkoló számára holnap lesz az újév első napja. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9140) tiv83us


tiv83us
veterán

A himnuszunk mar megint "kisse" at lett koltve :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9141) RockHaRD válasza tiv83us (#9140) üzenetére


RockHaRD
addikt

Imádom az amerikai himnuszt, de szerintem ez szánalmasan gyenge volt...

(#9142) tiv83us válasza RockHaRD (#9141) üzenetére


tiv83us
veterán

Nembaj, nemsoka jon Katy Perry, hatha nagyobb szinvonalat hoz, mint az elmult 5-6 ev eloadoi...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9143) maláj


maláj
őstag

4-kor kelés van ezért inkább már le se fexem :DDD
inkább nézem élőben a SB-t :K

(#9144) F-ECT$ válasza maláj (#9143) üzenetére


F-ECT$
titán

Aludtam 4 órát, 0:15-kor keltem, meccs után még tudok kb 3 órát aludni, így elég jól lehozom majd a hétfőt :)

Dive ever, work never.

(#9145) anulu


anulu
félisten

nekem meg kivéve szabadnapnak.

egyelőre körömrágás... mondjuk, a Ravens és a Colts ellen is volt Bradynek egy full homály INT-je, de a vége W lett. csak ez számít!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9146) maláj


maláj
őstag

ott is van ;]

(#9147) hoffman_ válasza pohár (#9138) üzenetére


hoffman_
nagyúr

8kor zv, szóval csak belenézni tudok sajnps, de bíztam benne, hogy lesz linkcsokor, köszönet.

go Seattle :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9148) .LnB


.LnB
titán

Most láttam egy képet Lane sérüléséről. Ne nézzétek meg. Nagyon csúnya. Kettétört az alkarja... :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9149) tiv83us


tiv83us
veterán

A Walter White commercial odabaszott :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9150) maláj


maláj
őstag

a Terminátor behúzta a 2. TD-t muhahaha :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.