Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) varsam


varsam
őstag

(#8602) .LnB válasza A Zéé (#8600) üzenetére


.LnB
titán

Még megeshet, lesznek necces meccsek még. És kétszer játszunk a Dallas-al. :S
Nem is tudom melyik lenne jobb. Be se jutni. Vagy az első fordulóba kiesni :D
De talán a statisztika miatt legyen az utóbbi :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8603) KoVee84 válasza A Zéé (#8600) üzenetére


KoVee84
senior tag

:DDD :C

Egyébként csak nekem új a WAS - DAL ereredmény? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8604) .LnB válasza KoVee84 (#8603) üzenetére


.LnB
titán

Jó az az eredmény, nincs azzal semmi baj ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8605) szab.tam


szab.tam
nagyúr

éppen nézem a new orleans mecccset.
közben mást is csinálok, így a fülesen a hallásom periférikus.
másodszor hallom a "bőrszín" kifejezést.
kezdtem nem érteni, mi ez a burkolt rasszaizmus.
de ha jól értem, egy játékost hívnak így... :DDD

***

más.
ezt több helyen kérdeztem, de asszem nem jött értékelhető válasz.

az amcsi közvetítéseknél miért van az eredmény kijelzésnél a jobb oldalon a pályaválasztó?
pont fordítva, mint bárhol.

tükörben látják a világot, vagy ez megint valami tévesen értelmezett "riszpektmizéria", ahol a vendéget megtisztelik az első hellyel...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8606) A Zéé válasza szab.tam (#8605) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Szerintem elsősorban tényleg az ellen tiszteletéből eredő hagyomány, mint ahogy az is, hogy a hazai csapat a mezválasztó és a sötétet választja, vagy hogy pénzfeldobásnál a fejet illik választani. :)

Just a simple Lineman...

(#8607) .LnB válasza A Zéé (#8606) üzenetére


.LnB
titán

A sötét hazai mez az Szerptember 11-es incidens után lett bevezetve minden amerikai (major) sportligában. Így tisztelegve a tragédiában elhunytak előtt. Nem esküszöm meg rá, de én így tudom. Lehet téves.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8608) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

nemtom szoktátok-e aktívan követni a fűzővel kifelé (going deep) blogot, de ha mást nem, akkor a best of week- posztokat érdemes :) :)
Baromi sok mozgó gif van benne, szal telóról ne nyissa meg senki, de pc-n is érdemes várni egy pár percet míg elkezded nézni. :)

Just a simple Lineman...

(#8609) szab.tam


szab.tam
nagyúr

értem. thx.

***

erről nekem a klasszikus anekdota jut az eszembe.
alapkehelyzet. 2 esznek.
a tálon egy nagy és egy pici szelet rántotthús.
az egyik koma elmarja a nyagobbikat, mire a másik ezt szóvá teszi.
erre az első visszateszi a nagyot, és átadja előzékenyen a másiknak a választás lehetőségét.
az meg udvariasan elveszi a kicsit.
és mi történt?
az elsőre a nagyot elszedő palié lett megint a nagy husi....
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8610) maláj


maláj
őstag

NFL, ALAPSZAKASZ 9. FORDULÓ

2014.10.31 @ 01.25 ==> Carolina Panthers – New Orleans Saints
2014.11.02 @ 19.00 ==> Cincinnati Bengals – Jacksonville Jaguars
2014.11.02 @ 19.00 ==> Cleveland Browns – Tampa Bay Buccaneers
2014.11.02 @ 19.00 ==> Dallas Cowboys – Arizona Cardinals
2014.11.02 @ 19.00 ==> Kansas City Chiefs – New York Jets
2014.11.02 @ 19.00 ==> Miami Dolphins – San Diego Chargers
2014.11.02 @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – Washington Redskins
2014.11.02 @ 19.00 ==> Houston Texans – Philadelphia Eagles
2014.11.02 @ 22.05 ==> San Francisco 49ers – St. Louis Rams
2014.11.02 @ 22.25 ==> New England Patriots – Denver Broncos
2014.11.02 @ 22.25 ==> Seattle Seahawks – Oakland Raiders
2014.11.03 @ 02.30 ==> Pittsburgh Steelers – Baltimore Ravens
2014.11.04 @ 02.30 ==> New York Giants – Indianapolis Colts

Szabadnapos: Atlanta Falcons, Buffalo Bills, Chicago Bears, Detroit Lions, Green Bay Packers, Tennessee Titans

(#8611) F-ECT$ válasza maláj (#8610) üzenetére


F-ECT$
titán

Megint lesz egy raklap jó meccs, de persze ez a csúcs: New England Patriots – Denver Broncos.

Dive ever, work never.

(#8612) pohár válasza F-ECT$ (#8611) üzenetére


pohár
félisten

lesz vagy 90 pont :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8613) A Zéé válasza F-ECT$ (#8611) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Az Ultimate SportTv-s meccs :)
De tényleg érdekesnek ígérkezik, nem kizrt, hogy utoljára meccsel a két nagy öreg egymás ellen. Legalább is az alapszakaszban. Egy AFC döntőn még összefuthatnak.

Just a simple Lineman...

(#8614) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem rég óta van eurosprt2 hd-m.
most látom, hogy megy egy nfl ismétlés.
élő is szokott lenni?
(tudom, utána kutathatnék, de így egyszerűbb kérdezni...) :)

***

ja, közben látom, ez nem nfl, hanem másik osztály.
csak hát több néző van a lelátón, mint 10 fradi meccs alatt....

**
**

komolyan mondom, ez a gugli egyre sz*abb.
utaána akartam nézni, hogy hülyeséget ne dumáljak tovább.
nem lehet.
annyira katasztrofálisak a találatok....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8615) szab.tam válasza szab.tam (#8614) üzenetére


szab.tam
nagyúr

folyt.

ez most az nfl, vagy alacsonyabb bajnokság?

**

ez pedig a ph f......: :(( :((( :(((
100* kértük már, hogy az utosló hsz-t lehessen időkorlát nélkül szerkeszteni, de ugye a szabvány válasz n+4*: nincs prioritása...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8616) Carvus válasza szab.tam (#8615) üzenetére


Carvus
senior tag

NCAA - egyetemi foci, azaz mondhatni az NFL előcsarnoka, innen jönnek általában végzősök a draftra

(#8617) szab.tam válasza Carvus (#8616) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaja, thx. :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#8618) maláj válasza F-ECT$ (#8611) üzenetére


maláj
őstag

jh - pedig már most is ásítozok :DDD
lehet ledőlök 1 kicsit horkolni, hogy este bírjam a strapát ;]

(#8619) pohár válasza maláj (#8618) üzenetére


pohár
félisten

ó, hogy száradjon le a makkod... olyat ásítottam miattad, franc :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8620) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

tényleg érdekes lesz a DEN-NE

Gilette Stadium most :DDD

Just a simple Lineman...

(#8621) maláj válasza A Zéé (#8620) üzenetére


maláj
őstag

ilyen időjárási körülmények között "hót ziher", hogy fent maradok és megnézem :K ;]

(#8622) varsam válasza A Zéé (#8620) üzenetére


varsam
őstag

Jeee és bejött nekik. Már a hét elején mondták, hogy lehet havazni fog, úgylátszik tényleg :D :C

Blizzard-like conditions in Foxborough

[ Szerkesztve ]

(#8623) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Fogadási tippek

(#8620) A Zéé : Péter Árpád ?! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#8624) pohár válasza Dyrtyho (#8623) üzenetére


pohár
félisten

én Bengals -7,5 hendit raktam 1,6-ért (elég hülye a line), később Peytonékra meg valószínűleg 53,5 over fog menni, bár a hó nem tudom mennyire fogja befolyásolni a pontesőt :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8625) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

wtf?? Hova lett a hóóóó? :F
Cards jól játszott, tetszett az a meccs, chargersre meg haragszom... -6,18 pontot termelt a def és rivers összesítve a fantasyban... D-n kívül még sosem volt -pontos játékosom :W
szerk: még Foster is meghalt... Fantasy killer ez a hétvége eddig

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#8626) Integra


Integra
titán

ez szörnyen gyenge eddig mindkét oldalról, remélem nem ilyen lesz végig...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8627) kisgyerek85 válasza A Zéé (#8625) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Kicsit takarítottak :) [link]
De ha nem tudnánk róla, hogy itt nemrégibe hó volt akkor meg nem mondaná senki :)
Szépen lepucolták.

(#8628) .LnB válasza A Zéé (#8625) üzenetére


.LnB
titán

Köszi, hogy vertétek a Dallast ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8629) varsam válasza Integra (#8626) üzenetére


varsam
őstag

azért mostmár beindult a meccs.

Edelman :C

(#8630) F-ECT$ válasza varsam (#8629) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy véget is ért :U

Dive ever, work never.

(#8631) Integra válasza F-ECT$ (#8630) üzenetére


Integra
titán

az, ezt a new england már pipálhatja is szvsz..
jó lenne, ha felébredne a denver a második félidőre, hogy valami játék is legyen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8632) crey


crey
MODERÁTOR

Eleg jó most Pats drukkernek lenni. De mondjuk durva, hogy a védelem mikyen buta szabálytalanságokat képes elkövetni, a bírok meg ugye minden vackot fújnak egyből...

De nagyon jó a meccs, remélem innen már behúzzák.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8633) anulu válasza crey (#8632) üzenetére


anulu
félisten

Brownernek még csiszolódnia kell, de jó lesz ő is. Revis kicsit gyengébb volt ma, mint a Macik ellen, de mondjuk 2-3 éve ilyen CB teljesítményt bármikor elfogadtam volna, ha lett volna :)

félidőben elmentem aludni (reggel meló ugye), és csak titkon féltem tőle, nehogy olyat csináljanak Manningék, mint a Pats tavaly. 7-2, bye week, utána meg agyhalál sorsolás... Colts, Packers, Lions, Chargers,... szezon 2. felétől (incl Bronchos) a Jetset leszámítva PO meccsek szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8634) A Zéé válasza .LnB (#8628) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

meglepően sima volt. A két pontszerző drive az nagyon szép volt az első félidőben, de igazából az volt a játék kulcsa, hogy a Murrayt sikerült egészen kordában tartani. Ha ő eredményesebben tudott volna futkozni, akkor cinkes lehetett volna.
NFC Eastben meg így egész komoly küzdelem lesz majd a div győzelemért. Eléggé fej-fej mellett halad a DAL meg a PHI, az egymás elleni meccsek extra kemények lesznek :)

Tényleg, ha már Eagles. Te mennyire örülsz annak, hogy a tacofaló irányít majd? Haverom annyira nagyon Foles ellenes, hogy egészen örült annak, hogy más irányít helyette.

Just a simple Lineman...

(#8635) .LnB válasza A Zéé (#8634) üzenetére


.LnB
titán

Kezdjük azzal, hogy a Cardinals vezeti a ligát! omg mi folyik itt? :DDD

-Az Eagles-nek elég (nagyon) kemény sorsolása van innentől. A Dallasnak annyira nem. Nagyon sok fog múlni az egymás elleni meccseken. De szerintem inkább a WildCard lehet a cél az Eagles számára.

-A QB kérdésről, nem szeretek sose szakérteni mert nem vagyok szakértő. Viszont a véleményem a következő. Én szinte sírtam mikor megtudtam, hogy leigazoltuk Sanchez-t. Nem akartam elhinni, úgy gondoltam most az egész liga az Eagles-en röhög (így is volt). Viszont sose tartottam Foles-t elit QB-nek. Volt egy durva éve. De valahogy sose tudtam benne annyira bízni, hogy azt a formát hosszú távon tartani tudja. Nem is tudta, idén visszasüllyedt a középszerű QB-k szintjére. Sanchez viszont a Pre-Season meccseken meglepett. Megváltozott a véleményem. Már akkor úgy gondoltam, hogy ha Foles besül, akkor van egy épkézláb backup QB. Azt nem tudom eldönteni, hogy jobb lesz e mint Foles. Igazából a falon múlik, szerintem ha van ideje, akkor képes meccseket nyerni. Szóval én sem bánom Sanchez-t. :)
Egy kis érdekesség: Menyasszonyom kedvenc játékosa. Eddig csak röhögtem szerencsétlenen, most érte szorítok. Változik a világ :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8636) crey válasza .LnB (#8635) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"Kezdjük azzal, hogy a Cardinals vezeti a ligát! omg mi folyik itt?"

Meglep a dolog, mert volt egy-két bravúros győzelmük, de én most a Cardinalst érzem a tavalyi Kansasnek. Lesz egy jó évük, ahol PO-ba jutnak, de szerintem (bocsi Zéé) nem mennek el az SB-ig.

Aki idén számomra nagyon fekete ló, az a Dallas. Ha visszakapják Romot, és végre a csávó nem olvad le az első PO meccsen, akkor nagyon komolyan számolni kell velük.

A Seahawks nekem nagyon nem meggyőző - az év elejéhez képest, úgy tűnik sokan megtalálták a csipogó sirályok ellenszerét.

Viszont akinek van accountja az NFL.com-on, annak jelezném hogy már lehet szavazni a ProBowlerekre!

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#8637) .LnB


.LnB
titán

Papa John's poén :D
Remélem értitek :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8638) anulu válasza .LnB (#8637) üzenetére


anulu
félisten

én nem :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8639) .LnB válasza anulu (#8638) üzenetére


.LnB
titán

Peyton a Papa John's pizza reklámarca: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8640) anulu válasza .LnB (#8639) üzenetére


anulu
félisten

lol! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8641) A Zéé válasza crey (#8636) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

eddig mellettük a szerencse, meglátjuk meddig tart ki. Néha egész szarul játszottak, mégis w lett a vége. Kicsit tartok tőle, hogy kipukkan a lufi, mert azért a 7-1et én se gondoltam volna eddig, bár a csoportmeccsek még most jönnek csak. PO remélem innen már nem para, onnan meg bármi meglehet már. Nem gondoltam volna, hogy ennyire gyengén szerepel a csoportban a Frisco, meg a Seattle is.

(#8639) .LnB
meg van is neki pár tucat ilyen étterme :)

Just a simple Lineman...

(#8642) .LnB válasza A Zéé (#8641) üzenetére


.LnB
titán

Nem irigylem tőle, nem vagyok nagy "pizzás" :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8643) KoVee84 válasza A Zéé (#8641) üzenetére


KoVee84
senior tag

Friscot már egyszer vertük idén! :K ;)
Egy elit QB-vel pedig biztos lenne a SB ;)

(#8644) .LnB


.LnB
titán

Vettem új telót, fullHD kijelzőset. És legnagyobb örömömre elérhető rá a GamePass alkalmazás. Baromi jól működik! ;) Örültem mikor rátaláltam :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8645) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Én ezt most csak így itt hagyom:

:B

Just a simple Lineman...

(#8646) maláj


maláj
őstag

NFL, ALAPSZAKASZ 10. FORDULÓ

2014. 11. 07. @ 02.25 ==> Cincinnati Bengals – Cleveland Browns
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Buffalo Bills – Kansas City Chiefs
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Detroit Lions – Miami Dolphins
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> New Orleans Saints – San Francisco 49ers
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> New York Jets – Pittsburgh Steelers
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Tampa Bay Buccaneers – Atlanta Falcons
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Jacksonville Jaguars – Dallas Cowboys
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Baltimore Ravens – Tennessee Titans
2014. 11. 09. @ 22.05 ==> Oakland Raiders – Denver Broncos
2014. 11. 09. @ 22.25 ==> Arizona Cardinals – St. Louis Rams
2014. 11. 09. @ 22.25 ==> Seattle Seahawks – New York Giants
2014. 11. 10. @ 02.30 ==> Green Bay Packers – Chicago Bears
2014. 11. 11. @ 02.30 ==> Philadelphia Eagles – Carolina Panthers

Szabadnapos: Indianapolis Colts, Minnesota Vikings, New England Patriots, San Diego Chargers, Washington Redskins, Houston Texans

(#8647) .LnB válasza A Zéé (#8645) üzenetére


.LnB
titán

Ez poénos.
De az nem lesz mikor a playoff-ban összetalálkoztok az első épkézláb csapattal és úgy elver majd benneteket, hogy még a következő szezonban is azt próbáljátok majd kiheverni. ;]

És ha az Eagles playoff-ba jut idén akkor ez az állítás rájuk is igaz lesz. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8648) F-ECT$ válasza maláj (#8646) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem olyan erős forduló, mint az előző, de azért csak van benne 3 top összecsapás:

2014. 11. 09. @ 19.00 ==> New Orleans Saints – San Francisco 49ers
2014. 11. 09. @ 22.25 ==> Seattle Seahawks – New York Giants
2014. 11. 10. @ 02.30 ==> Green Bay Packers – Chicago Bears

Illetve ezek 2-3 éve még "senkit" sem érdekeltek volna, de most jól állnak a csapatok:

2014. 11. 07. @ 02.25 ==> Cincinnati Bengals – Cleveland Browns
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Buffalo Bills – Kansas City Chiefs
2014. 11. 09. @ 19.00 ==> Detroit Lions – Miami Dolphins

Dive ever, work never.

(#8649) .LnB válasza F-ECT$ (#8648) üzenetére


.LnB
titán

A Seattle Seahawks – New York Giants meccs mint "top" összecsapás! :DD Nem. :N

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8650) F-ECT$ válasza .LnB (#8649) üzenetére


F-ECT$
titán

Azon én is gondolkoztam, de a tavalyi bajnok meg egy 2x-es bajnok azért hagy legyen már top, ha idén nem is olyan jók ;)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.