Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) pohár


pohár
félisten

lyaly :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9052) crey válasza .LnB (#9050) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az a baj (és ezt most Pats rajongásomtól függetlenül írom), hogy ez az egész mizéria vihar a biliben.
Abban teljesen igazad van hogy elég gusztustalan dolog csalni. Akárhogy teszik. És itt most nem takarózni akarok, de nézzük meg pl. a Wada-nak mekkora esélye van dopping ellenőrzésekre a ligában. Kiröhögik őket. A dopping nem érdekes... Pedig biztos hogy mindenki él vele a ligában, pontosan a gyenge ellenőrzés miatt.

Továbbra is igazat adok abban, hogy ha tényleg csaltak (márpedig úgy tűnik, hogy kicsit puhábbak voltak a labdák az előírtnál), akkor kapják el a felelőst érte, vagy büntessék meg a csapatot.

A vihar a biliben alatt pedig azt értem, hogy ez ösznépi lejárató hadjárat legalább annyira szánalmas reakció a Patriots haterektől, mint a Patriots fanoktól az, hogy "nem is ezen múlott, jól van ez így".

Nem, nincs jól így, hogy trükköznek. Főleg akkor, ha amúgy erőből lenyomták úgy a Coltsot, hogy igazából még csak meg sem izzadtak. Teljesen szükségtelen volt.

Viszont a másik oldal is elgondolkodhatna a "nem ezen múlott" igazság tartalmán. Rohadtul el lett verve a Colts, és főleg úgy, hogy amikor az érintett labdák használatban voltak, még rosszabbul játszott a csapat és Brady, mint a második félidőben.

Nem akarok ördög ügyvédjét játszani, de még azt is el tudom képzelni, hogy a kompresszor nyomásmérője is hibásan mérhetett, benne van a pakliban. Persze miután annyit stikliztek már az elmúlt években Bill bácsiék, így lassan azt sem hiszik el nekik, amit kérdeznek (szóval az ártatlanság vélelmét már eljátszották), és ezért ugrott mindenki úgy a nyakukra, mint gyöngytyúk a takonyra.

Viszont az egyszerűen nevetséges, hogy zárjuk ki őket az idei sorozatból, meg vegyük el a győzelmüket. Sportban a pályán kell bizonyítani és nyerni, nem a zöld asztalnál.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9053) .LnB válasza crey (#9052) üzenetére


.LnB
titán

A Wada felügyelete (ráhatása a dolgokra) sokkal komplikáltabb az amerikai major sportágakban mint máshol.
Ezek a csapatok ugye magánkézben vannak. És üzleti modelljüket tekintve fanchise rendszerben működnek. És a liga "alkalmazásában állnak". Ilyen szempontból a munkaadónak (a ligának) nem áll érdekében a saját munkásaikat megbüntetni.
Elég megemlíteni az NHL-es Nicklas Bäckström dopping ügyet. Elkapták a VB-n. Az IIHF (Nemzetközi Jégkorongszövetség) nyomban eltiltotta hosszú időre. Ő visszament az NHL-be és játszott. Mivel az IIHF-nek nincs ráhatása a ligára. És a munkaadójának, a Detroit RedWings-nek nem állt érdekében, hogy az egyik legnagyobb sztárjukat ne játszassa. Aztán később az IIHF is eltörölte a büntetést. El tudjuk képzelni kinek/kiknek a ráhatására. :)

Nincs olyan hatóság akinek befolyása lenne az NFL-be külsőleg. Ez egy zárt "társaság" saját "törvényekkel".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9054) crey válasza .LnB (#9053) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Igen, tudom. Ezért írtam, csak most mindenki fel van háborodva, és hisztizik mint a fürdős a leeresztett labdák miatt, mellette pedig szétszúrt sportolók lépnek pályára napról napra, és ez valahogy senkit nem zavar ;)

Csak erre szerettem volna rávilágítani.

Nem véletlen, amit írtál. A ligának nem érdeke egy Patriotsot úgy büntetni, hogy az befolyásolja a végeredményeket.

Majd megvágják őket (vagy Billt személyesen) $200 000-ra, és probléma letudva. Ugyanígy kezelték a számomra sokkal gusztustalanabb Mike Tomlin féle trükköt. Itt igazából ami nekem még undorítóbbá teszi az egészet, hogy ennyire nyílvánvalóan akart csalni.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9055) kennystyle


kennystyle
tag

Mindenhol azt írták ahol olvastam, hogy a puhább labda a passzjátéknak kedvez inkább, mert (főleg esőben) könnyebb elkapni a labdát, ami logikus is. Nem értem, hogy mért lépné meg ezt a leeresztősdit a Pats amikor inkább futásra alapoztak, míg a Coltsnak csak és kizárólag passz játéka volt, ezt előre is tudni lehetett.
És ezt rögtön csalásnak nevezni... Azt sem tudjuk pontosan hogyan segítette volna ez a Pats-et, és ha tényleg segítség, miért csak a Patsnek az ? A Colts másik labdát kapott ? Mikor állítólag 12-ből 11 puha volt ?

A csalásról általában pedig, Spygattel együtt...
Ahogy a kerékpáros példában is mindenki tudta hogy nem csak Armstrong doppingolt, itt is biztos vagyok benne, hogy minden csapat háza táján akad időről-időre valami ami nem szabályszerű, aztán hogy mi kerül be a köztudatba mint A nagy csalás az már más kérdés.
Biztos vagyok benne, hogy az NFL-től függetlenül, sporttol függetlenül ahol ennyi pénz, ennyi felhajtás van, és ahol ennyire elszántan akarnak valamit elérni mindenhol feszegetik a határokat és néha túl is lépik azokat.
[link]
[link]
Vagy ott van Tomlin véletlen rossz helyen téblábolása :N
Tuti hogy minden csapatra rá lehetne aggatni valamit, aztán attól függően hogy kinek szurkolunk lesz az egyiké apróság a másiké meg égbekiáltó igazságtalanság.

(#9056) maláj


maláj
őstag

x

(#9057) Kotomicuki válasza maláj (#9056) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ilyen előzmények után már inkább félve, mint izgatottan ülök majd le a képernyő elé, hogy vajon most mi lesz...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9058) .LnB válasza Kotomicuki (#9057) üzenetére


.LnB
titán

Eddig sem szerettem a Pats-et, de ez még rátett egy lapáttal, hogy az egész SuperBowl hangulatot elcseszték ezzel a balhéval. Minden erről szól, semmi felvezető hangulat nincs :(((
Gondold el mi lesz ha még meg is nyerik..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9059) anulu válasza .LnB (#9058) üzenetére


anulu
félisten

mert? mi is történt? egyelőre snki nem tudja. ami tény, hogy a 12 labdából 11-nek alacsonyabb volt a nyomása. azonban:
- a bíróknak valahogy nincs a pre-checkről jegyzőkönyvük
- leeresztett labdával 17-7 volt az állás, "normállal" 28-0. tudod mit? töröljük az első félidő pontjait a Pats-től. így 28-7. vagy adjuk oda a Coltsnak. 28-24.
- hivatalosan annyit mondott az nfl, h... mit is? nagyjából annyit, h "vizsgálódnak"

igenis, az eddigieknél is jobban remélem, h megnyerik. és azt is, h "play 60" lesz, az ereménytől függetlenül. 1-2 trükkös játékkal a nagyszájú Seattle secondaryből hülyét csinálva porrá alázni őket.

a többi klub tulajnak cseszi a csőrét, hogy lett egy ilyen franchise. mint az eredmény mutatja, a Patriots jobban játszott a keményebb labdákkal. miért állt volna érdekükben a leeresztés?
btw, arról van valakinek infoja, hogy mi is történik a hivatalos mérés és a meccs kezdete között a labdákkal?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9060) kennystyle válasza anulu (#9059) üzenetére


kennystyle
tag

Valahol azt írták, hogy az oldalvonal mellet, talán a labdásfiúknál. Mindesetre az volt a következtetés, hogy annyira szem előtt vannak végig, hogy gyakorlatilag lehetetlen észrevétlenül a pálya mellett manipulálni őket vagy elvinni és visszahozni őket. Pláne ennyi kamera előtt...

(#9061) .LnB válasza anulu (#9059) üzenetére


.LnB
titán

Egy szóval sem írtam, hogy bűnösök vagy, hogy csaltak.
A véleményem ezzel megegyezik szórul szóra. [link]
Többet nem kívánok hozzátenni a témához.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9062) anulu válasza .LnB (#9061) üzenetére


anulu
félisten

nekem is elegem van már ebből a balhéból. valahol olvastam, hogy a liga BB-t már tisztázta. kész káosz, ami megy. mindenesetre nagyon bízom abban, hogy túlságosan nem fogja a Pats készülését ez megzavarni.

jó lenne már az SB-vel foglalkozni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9063) vond válasza .LnB (#9061) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, ezzel én is azonosulni tudok teljes mértékben.
Szomorú, hogy a PB és SB helyett ez folyik mindenhonnan.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#9064) anulu


anulu
félisten

érdemes elolvasni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9065) hobizoli válasza anulu (#9064) üzenetére


hobizoli
nagyúr

es mi van ha a muszer volt rossz? :U

több drón kell ;P

(#9066) Kotomicuki válasza hobizoli (#9065) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Vagy fizettek a zsarolónak és most már máshogy állnak a dologhoz, ezek után már abban is kételkedni fogok, amit kérdeznek...

Sajnos, attól, hogy később "hivatalos" helyről is megerősítik, hogy a hisztériakeltés alaptalan volt, még nem áll vissza az ember bizalma, 100%-osan.
Nagyon szeretném, ha tényleg nem történt semmi/ez mindig így történik, hogy a balhékeltőket nyársra húzzák, mert hihetetlenül sokat ártottak a sportágnak a "fecserészésükkel"!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#9067) .LnB


.LnB
titán

Na végre egy jó hír!
Immáron létezik hivatalos YouTube-csatornája a világ legnézettebb bajnokságának, az NFL-nek, miután a liga és a videómegosztó-tulajdonos Google megállapodott egymással a közös jövőről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9068) A Zéé válasza .LnB (#9067) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

magyarán az eddigi nfl.com-os videós tartalmakat áttolják jutubra is? Igazából ez nekünk szerintem nem olyan nagy deal, a két cégnek a plusz reklámbevétel miatt inkább.

más:
Pro Bowlt ki nézte meg? :)

Just a simple Lineman...

(#9069) .LnB válasza A Zéé (#9068) üzenetére


.LnB
titán

Nekem tetszik mert az nfl.com os player sokszor rakoncátlankodott nekem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9070) Carvus válasza A Zéé (#9068) üzenetére


Carvus
senior tag

melóhelyen nálunk alig játszotta le az nfl.com-os videókat, jutyúb viszont pörög ezerrel...szal ez számomra elég jó hír! :U :C

(#9071) .LnB válasza Carvus (#9070) üzenetére


.LnB
titán

Nálam is ez a helyzet :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9072) A Zéé válasza Carvus (#9070) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

mondjuk ez jogos, az nfl.com egy ehhez jobban értő haverom szerint egy elég szarul felépített valami, ilyen szempontból a jutub felület jobb.

Just a simple Lineman...

(#9073) #22743424 válasza A Zéé (#9068) üzenetére


#22743424
törölt tag

Egy darabig néztem de valahogy elment a kedvem mikor látom, hogy tulajdonképpen óvatos foci volt. Ez a fajta játék nekem nem igazán jön be.

(#9074) F-ECT$ válasza #22743424 (#9073) üzenetére


F-ECT$
titán

Jól látom, hogy nincs belőle Highlights?

Dive ever, work never.

(#9075) #22743424 válasza F-ECT$ (#9074) üzenetére


#22743424
törölt tag

(#9076) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ki hol nézi majd a SuperBowlt ? :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#9077) maláj


maláj
őstag

SUPER BOWL XLIX

2015.02.02. @ 00:30 ==> Seattle Seahawks (1.) – New England Patriots (1.)

University of Phoenix Stadium (Glendale, Arizona)

(#9078) hobizoli válasza maláj (#9077) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha Hawaii-n lenne akkor kezdodne itt hajnali 4kor kb :DDD

több drón kell ;P

(#9079) KrAt


KrAt
veterán

(#9080) anulu válasza maláj (#9077) üzenetére


anulu
félisten

2015.02.02. @ 00:30 ==> Seattle Seahawks (1.) – New England Patriots (1.)

kár, hogy nem lehet betűméretet növelni. mondjuk olyan 72-re :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9081) anulu válasza KrAt (#9079) üzenetére


anulu
félisten

saját magától jutott erre, vagy utasította valaki? ezt kéne még kideríteni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9082) kiskaktusz válasza anulu (#9080) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem, nem kár. Gondolj bele hogyan nézne ki a fórum a sok vérpistitől, mert úgy nyomatékosítanák a mondanivalójukat. :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#9083) #22743424 válasza KrAt (#9079) üzenetére


#22743424
törölt tag

Már kakkantani sem lehet nyugodtan! :DD. Remélem azért kezét mosott utána. Nem hinném, hogy ezen múlt a meccs de majd ő viszi el a balhét. Én majd otthon pattogatott kukorica és bor mellett nézem. :)

[ Szerkesztve ]

(#9084) varsam


varsam
őstag

Marshawn Lynch interjú "I'm just here, so I won't get fined"
Hatalmas arc :D

(#9085) pohár


pohár
félisten

:DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9086) .LnB válasza pohár (#9085) üzenetére


.LnB
titán

:C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9087) crey válasza pohár (#9085) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez de rossz :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9088) .LnB


.LnB
titán

Ez bolond :D [link]

Nem értem miért nem lehet békén hagyni, miért kell büntetgetni mert nem akar nyilatkozni.
Bár azt sem érte miért zárkózik ennyire el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9089) varsam válasza .LnB (#9088) üzenetére


varsam
őstag

[link] ;]

Egy kérdésre válaszolt amúgy. "Miért vagy itt?" :C

Szerintem nem bízik meg az újságírókban. Mond valamit, amit átalakítanak, kiforgatják a szavait stb.. ezért kb lesz@rja őket

(#9090) .LnB válasza varsam (#9089) üzenetére


.LnB
titán

Jajj, nem figyeltem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9091) anulu


anulu
félisten

Megfázott Brady... :S remélem, nem fog beletüsszenteni a dobásokba :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9092) #22743424 válasza anulu (#9091) üzenetére


#22743424
törölt tag

Lehet az ellenfél intézte így és a háttérben folyik a biológiai hadviselés ! :DD

(#9093) varsam válasza anulu (#9091) üzenetére


varsam
őstag

De eszik sok "fokhagymát", meg majd kap sok vitamint. Ez a pár nap alatt tuti rendbe jön , no para

Viszont ez a Marshawn Lynch sztori elég gáz már
most a sapkája miatt akarják megbüntetni [link]

(#9094) A Zéé válasza varsam (#9093) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

hát most mondjam azt, hogy még a mi kis magyar bajnokságunkban is szabályozva van, hogy milyen logók és mekkora méretben látszódhatnak? :) A Beast Mode sapi meg nem NFL Approved cucc. Az már más kérdés, hogy biztos vagyok benne, hogy a Lynch direkt csinálja a feszültséget, és ott szeg meg ilyen kisebb szabályokat ahol csak tud.

Just a simple Lineman...

(#9095) .LnB válasza A Zéé (#9094) üzenetére


.LnB
titán

khmmm...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9096) A Zéé válasza .LnB (#9095) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

ehhhehehehe
Na ez kicsit pikánsabbá teszi a sztorit :))

Just a simple Lineman...

(#9097) anulu


anulu
félisten

megint tűzriadó. nem vicces...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9098) F-ECT$ válasza anulu (#9097) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs benne a szabálykönyvben, hogy ez tilos lenne, tehát szabad, ugye? :)

Dive ever, work never.

(#9099) anulu válasza F-ECT$ (#9098) üzenetére


anulu
félisten

végülis... a 12. emberre nem vonatkozik a szabálykönyv... :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9100) crey válasza anulu (#9097) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na ez a csalásnak egy újabb formája. Nézd már, mik vannak... :U - ezzel persze nem állítom, hogy a Seahawks játékosok vagy stáb tenne ilyet.
De le merem fogadni, hogy azok a Seahawks szurkolók, akik ezzel szórakoznak, epét hánytak amikor a Pats labda botránya volt, hogy a "mocskosrohadtcsalóbanda".

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.