Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37148) Sparky50188 válasza Törzsúr (#37147) üzenetére


Sparky50188
újonc

A processzor átlagosan 27-28 fokon megy, illetve a gyári hűtőt még mikor megvettem a procit utána nemsokkal cseréltem egy Cooler Master Hyper TX3 Evo hűtőre. Meg Benchmarkok alatt néztem volt ami direkt a procit hajtotta meg és akkor sem melegedett túl és a hiba sem jelentkezett. Nem hiszem hogy a játék miatt túlmelegedne mert ritkán játszom és csak most állt le és indult újra játék alatt, eddig simán csak böngésztem és aközben csinálta. Anno egy Asus laptopom volt és újraindulgatott az is. Nyár volt a melegre fogtam vettem alá hűtőt, rányomtam a szoba ventillátort satöbbi, de az akkor is újraindult mire kiderült hogy a Mozilla előtte kapott valami frissítést ami a hibát okozta. De jelen helyzetben már ezt is kizártam, elsőnek Operát használtam, majd Mozillát és most visszatértem a jó öreg Chrome-hoz, de a hiba minden böngészőnél előfordult.
A zárlatot hogy tudnám kizárni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.