Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) fagy53 válasza madgie (#3500) üzenetére


fagy53
nagyúr

Ellenőrizni kellene a procihasználatot a játék alatt, valami beterhelhet és ez a több autónál, ahol a CPU dolgozik nagyon, lelassítja a játékot.

(#3502) Vicoo


Vicoo
senior tag

Sikerül megcsinálnom billentyűzettel végre a Bugatti versenyt : kép1 , kép2

(#3503) madgie válasza fagy53 (#3501) üzenetére


madgie
titán

Levettem a felbontást 800*600/ablak méretre, így is akad, de látom a feladatkezelőt... nem megy a rajtnál sem 47% felé a procihasználatom :(

(#3504) kisza25 válasza fagy53 (#3501) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az a helyzet hogy néha nekem is csinál ilyet úgy hogy a gpu 75%-ban terhelt a proci meg 50%-ban :F
a következő catalyst+patch talán segít ezen a bugon

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3505) madgie válasza kisza25 (#3504) üzenetére


madgie
titán

Nem, sajnos más gond van. Megnéztem a Crysis Warhead alatt, ott is 15 fps körüli értéket kapok, akkor is, ha 825/925-re megrántom a 4870-et. VGA (vagy éppen CPU) gyanússá vált a dolog :(

[ Szerkesztve ]

(#3506) barnam_ válasza Egzee (#3495) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én profi üzemmódban játszom nem mint ti... Én nem ismerek kipörgésgátlót...
Ekkora arcot... :W
Továbbra is az a véleményem, hogy ez a legkisebb baj a játékkal. Ha neked a legnagyobb, játssz szimulátorral.

(#3507) bakosgabor57 válasza madgie (#3505) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Gyere multizni, ott ketten leszünk, nem lesz fps gondod.
Egzee Most direkt kipróbáltam, nekem elkapar...Kézifék, max gáz, 2-es, és kaparás. Igaz csak egy kicsit, de kapar.

[ Szerkesztve ]

(#3508) kisza25 válasza madgie (#3505) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet, hogy nálad is a win7 lefrissítette catalystot9.7-re, mint sokaknál arra nézzél rá

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3509) Barbarossa88


Barbarossa88
csendes tag

Sziaszok!

Hogyan tudok egy autóból 'Works car-t' csinálni, hogy mehessek a Works Restricted versenyeken a Tier 4-ben?
Na meg milyen kocsikkal lehet menni a Tier 2 európai, japán és amerikai versenyein?

Köszi a válaszokat!

(#3510) kisza25 válasza Barbarossa88 (#3509) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

át kell építened egy autót
azt tudod átépíteni amelyik mellett van egy W betű
veszel egy ilyen autót, minden tuningot bele kell rakni
ezután nyomsz egy backspace-t és yes
"Na meg milyen kocsikkal lehet menni a Tier 2 európai, japán és amerikai versenyein?"
az európain európai autóval, a japánon japánnal... :) a harmadikat találd ki

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3511) Barbarossa88 válasza kisza25 (#3510) üzenetére


Barbarossa88
csendes tag

heh, kösz szépen! :)

(#3512) madgie válasza kisza25 (#3508) üzenetére


madgie
titán

Én a Raid-re tippelek, mert a GPU-t, meg a CPU-t lecsekkoltam.

(#3513) madgie válasza bakosgabor57 (#3507) üzenetére


madgie
titán

Sovánka vagyok én még ahhoz a multihoz :)

Az előző postomhoz annyi még, hogy szoftveres a raid, azért gondolom, hogy leterhelheti a procit... de ennyire?

(#3514) sagesz93 válasza madgie (#3513) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem a tudás a lényeg(nem mindig :) )
Mondjuk a legjobb ellen fogsz kezdeni, csak bg tudta leverni a lanceremet :B :C

[ Szerkesztve ]

(#3515) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

(#3516) Lauda


Lauda
félisten

Gecc mennyi hsz. ;] A steereing laggra illetve a vezethetosegre valami javitas van mar? Mert szeretnek vegre nyomulni a kormannyal. :C

(#3517) hahajdu


hahajdu
aktív tag

hova tűnt mindenki a phshift szerverről? phshift2 is üres.. valamiről lemaradtam? :)

hunpad.com

(#3518) DerStauner


DerStauner
senior tag

hogyan tuningoljam a driftes autóm, hogy minél jobban tudjak driftelni? mert eddig katasztrófa, amit csinálok. belső nézetben meg sem próbálom.

(#3519) Lauda válasza bakosgabor57 (#3515) üzenetére


Lauda
félisten

Hat ez kurva nagy! :C Volt a palyanak olyan eleme, aminek nem mentel neki?

(#3520) sagesz93 válasza DerStauner (#3518) üzenetére


sagesz93
addikt

Lényeg, ne tuningold :D
Én alap e36-al megyek.

(#3521) Lauda válasza bakosgabor57 (#3340) üzenetére


Lauda
félisten

Kiprobaltam ezekkel a beallitasokkal es sokkal jobban vezetheto. :C Igy mar elvezetesebb kormannyal. :K Sikerult azota esetleg meg tovabb finomitani a beallitasokat?

(#3522) sagesz93 válasza Lauda (#3521) üzenetére


sagesz93
addikt

A írányításnál mért nem mész rá az alapértelmezett g25-beállításokra? Én rámentem a force EX-re, csak a holtjátékot vettem le 5-ről 0-ra és így a legjobban kezelhető a gém. Meg a gombkiosztást állítottam át.(hozzáteszem nem is force ex-em van csak az áll a legközelebb hozzá :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#3523) Voyage válasza sagesz93 (#3522) üzenetére


Voyage
aktív tag

0% holtjátékkal nem tudom, hogy lehet vezetni, kb megőrülnék tőle...
Megremeg a kezem, és az autó is.... :F :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3524) sagesz93 válasza Voyage (#3523) üzenetére


sagesz93
addikt

Kormányérzékenység kicsit levéve, így egész jó.

(#3525) bakosgabor57 válasza Lauda (#3521) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Sikerült, úgy hogy mivel az én gagyadék Genius Trio Racer-emnek van hat érzékenységi fokozata, ma 1-el visszább vettem, most közepesen van és ha lehet, most még sokkal jobb. Kicsit gyosabban kell tekergetni, de egész egyenesen tudok már menni.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3526) fagy53 válasza bakosgabor57 (#3525) üzenetére


fagy53
nagyúr

Kár, hogy a széria versenyeknél csak átlagosan lehet beállítani az autót, mert pályaváltásnál nem lehet módosítani a beállításokon. :N Éles kanyarokkal telitűzdelt, emelkedőkkel tarkított pályához hangolva a verdát, a következő hosszú egyenesekkel tarkított pályán ficánkol és csúszkál összevissza. Át kellene hangolni az egész futóművet és erőátvitelt, de nem lehet. Igaz, hogy ez nem szimulátornak készült, de számítanak a SHIFT-ben is ezek a beállítások, de így nemsokat érek velük. Az átlagos beállítások, meg csak átlagos teljesítményt jelentenek! :D

(#3527) Veron válasza bakosgabor57 (#3340) üzenetére


Veron
őstag

milyen kormánnyal és előbeállítással játszol?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3528) Lauda válasza sagesz93 (#3522) üzenetére


Lauda
félisten

Kozben probaltam azt is, thx a tippet! :D Jo az is, de probalgattam mindenfele, a ket kormanyerzekenyseg a legfontosabb, csak tudnam mi az a gyors kormanyerzekenyseg, az mi a togyet allit? De ugy erzem, ha lejjebb veszem akkor kozvetlenebb az iranyitas. :K

bakosgabor57: Kozben nekem is osszeallt valami:

spa igy kapasbol belulrol a murcival:

:C

Ez jo szerintetek? Eleg kemeny ez a beallitas, de szerintem egy kis csiszolas utan vilagbajnok lesz nekem. :DD Hozzateszem nem vettem eszre steering lag-ot, ha valakinel jelentkezik, ott vagy a kormany xar, vagy a beallitas. :D

Ja es mi a fene az a gyorsulaserzekenyseg? :DDD :F

[ Szerkesztve ]

(#3529) nsrking válasza bakosgabor57 (#3515) üzenetére


nsrking
senior tag

Hát ne így.... :))

(#3530) Lauda


Lauda
félisten

Aki G25-el nyomja feltetlen probalja ki ezt a beallitast:

Se steering lag, se mas gond, profi iranyitas. :C

(#3531) barnam_ válasza Lauda (#3528) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ja es mi a fene az a gyorsulaserzekenyseg? :DDD :F
Szerintem az a gázpedál érzékenysége (abból kiindulva, hogy van kuplung és fék érzékenység, akkor annak miért ne lenne).

(#3532) Lauda válasza barnam_ (#3531) üzenetére


Lauda
félisten

Ott holtterek vannak mindegyiknel, szerintem valamit felreertesz. :DDD amugy miota levettem nullara sokkal kiralyabb az iranyitas. :C

Arrol nem is beszelve, hogy 3 jager+3 sor utan ugyanolyan koridoket megyek mint elotte, szoval tutira jonak kell lennie! :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#3533) Lauda


Lauda
félisten

Gyerekek, kurva jo ez a beallitas:

:C :DD

(#3534) Lauda


Lauda
félisten

Alszik mindenki? :DDD

:DD

(#3535) Toomy válasza Lauda (#3534) üzenetére


Toomy
senior tag

Igen :K

(#3536) sagesz93 válasza Lauda (#3534) üzenetére


sagesz93
addikt

Naugye, azért csak tudnak az nfs-nél valamit az előbeállítást illetően :DD

(#3537) csoli31


csoli31
aktív tag

Én nem vagyok annyira profi, ezért nem a köridőmről csináltam videót. Inkább egy kis összeállítást arról ahogy drift közben szerencsétlenkedek! :DDD
Két pálya kivételével az összes szerepel benne. Jó szórakozást hozzá. ;)

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#3538) sagesz93 válasza csoli31 (#3537) üzenetére


sagesz93
addikt

Jól tolod vaze :)
Na jó hogy rajtam kívül más is tud driftelni :C
Mondjuk nekem nemnagyon ment ezzel a kocsival, én az alap e36-ra vagy infinity-re eszküszöm :D
London milleniumon hány pontot mész?

(#3539) csoli31 válasza sagesz93 (#3538) üzenetére


csoli31
aktív tag

Ott megszokott lenni, minimum 1200 pont. Nem tudom ott a rekordomat, mert néhány pályán nem mentette el a legjobb pontomat. Például a Japán kikötői pályán (ahol 1 teljes kört kell menni) a több mint 3000-es pontszámomat sem mentette el. :W

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#3540) sagesz93 válasza csoli31 (#3539) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem asszem volt 1600 londonon :)
2500-at mentem japánba, az jó kis pálya szerintem.
Ez a 2 a kedvenc.(ja meg az ebisu togue :DDD)

(#3541) csoli31 válasza sagesz93 (#3540) üzenetére


csoli31
aktív tag

Hát az Ebisu toguet én kifejezetten utálom! :((( Ott nagyon béna vagyok. :P Ami nem a tűéles kanyarok miatt, hanem a keskeny útszakasz miatt lehetséges. Meg én kicsit tuningoltam a kocsimat hogy jobban gyorsuljon (lehet ez is közrejátszik).

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#3542) barnam_ válasza Lauda (#3532) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én is tévedhetek :B

(#3543) Lauda válasza sagesz93 (#3536) üzenetére


Lauda
félisten

Jo volt az is, de vegul ennel maradtam:

Javitottam spaban is a murcival, pedig total be voltam marazva. :O :DDD

:C

Aggregátor: :R

[ Szerkesztve ]

(#3544) Egzee


Egzee
őstag

Kaptam hideget, meleget, de nem azon volt a hangsúly, hogy én mekkora arc vok, mert nincs bekapcsolva semmi rásegítés, hanem azon, hogy nem kapar ki egy GT500 kettesben... Ha jól kuplungolok akkor még a retek fiat unom is csikorog kettesben... Ezen volt a hangsúly!

(#3545) sagesz93 válasza Egzee (#3544) üzenetére


sagesz93
addikt

De akkor miért irtad oda hogy nem úgy mint ti... Hát az kellett oda... Anélkül is leesik milyen beállításokkal mész.

(#3546) Edween


Edween
őstag

Üdv!
Azt kérdezném a jelen lévőktől, hogy melyik gém padot ajánlanátok a shift-hez, mert eddig elvoltam billentyűvel, de egyszerűen nem vagyok képes normálisan végig menni egy körön sem, állandóan kapar és sodródik a sok gáztól, ha nem nyomom neki akkor olyan lomhán indul, hogy kezdem nagyon elveszteni a türelmem. thx előre is! :K

ui: megnéztem egy-két linkelt videót, döbbenetes hogy mentek!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#3547) Egzee válasza Edween (#3546) üzenetére


Egzee
őstag

Én egy ilyenről tolom, anno 20ropiért adogadták, csak leesett a platóról...

Szerintem vedd meg a legolcsóbb Logitech-et (csakis a terméktámogatás végett ajánlom) amin van analog, de ha van 10-12 ropid akkor vegyél egy XBox 360 controllert. Az is nagyon jó, de én sem panaszkodom. Lehetőleg rádiósat vegyél, mert nagy konfortot ad! Ha rendesen beállítgatja az ember a százalékokat akkor elég kellemesen lehet adagolni neki a gázt meg a kormányt.

(#3548) Edween válasza Egzee (#3547) üzenetére


Edween
őstag

Márka szerint Logitech-et ez eddig oké, típus az mind egy? Már csak azért kérdezem, mert nem nagyon vágom a témát, viszont mellé nyúlni sem akarok, a billentyűzetből régen nagy fogyasztó voltam, amelyik nem úgy muzsikált játék alatt úgy szét vertem elég volt a gombokat összeszedni.
Max 10e ig gondolkoznék!
Platóról engem is meg sérthetnének egy ilyennel!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3549) mokus1


mokus1
addikt

Az miért van hogy elvileg van alkonyat meg hajnal de csak a kocsiban kapcsolódik fel a műszerfal világítás amúgy világos van csak nagyon kicsit sötétebb mint nappal? :F

(#3550) sagesz93 válasza Edween (#3548) üzenetére


sagesz93
addikt

Ha logitech-et veszel, akkor már tuti nem kapsz rosszat!
10ezerbe kormány is fér. Miért nem azt veszel? 12 a momo, megéri beruházni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.