Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A régi NFS-ekhez volt egy kis prog, amivel ki lehetett szedni belőlük mp3-ba a zenéket, ehhez nem tud valaki hasonlót? :U

Everybody lies.

(#4652) Sonja válasza Barthezz2 (#4651) üzenetére


Sonja
veterán

Van, csak nem ér semmit. :) Azért nem ér, mert a kiszedett zenék nem szólnak jól. :( Hogy miért ilyen, azt nem tudom, de valószínűleg direkt így van csinálva. :U Ja, a progi! ;)

Szerk.: Az nfs_racemusic.fsb-ben lévő zenék jók. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4653) - = Zk = - válasza Barthezz2 (#4651) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"csúnya" oldalakon nincs fent OST változatban?:U...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4654) Barthezz2 válasza - = Zk = - (#4653) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De, csak épp szervízben a vodás modemem :O a telefonom van helyette, szekrény tetején kitámogatva, hogy térerő is legyen, és a töltő nem bírja követni a BT és 3G energiaigényét :D Magyarán szólva töltőre téve folyamatosan, de így is lemerül, és olyan apróságokat írogat, hogy idegen akkumulátor, meg hasonlók :DDD
Szóval nem eröltetném vele a nagyobb mennyiségű netforgalmat.. :( Ez a kis progi meg semmi méretű :)

Sonja: thx, azért megnézem :R
tényleg nem az az audió minőség, de egynek elmegy egyenlőre..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4655) - = Zk = - válasza Barthezz2 (#4654) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értelek.
és részvétem...:R

hm. nekem egyik shift zene sem jött be.
a carboné volt az utolsó "ehető" sztem...:U de ez magánvélemény :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4656) FRENK1988 válasza Barthezz2 (#4650) üzenetére


FRENK1988
veterán

Speed.exe hibát észlelt ezért leált.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4657) Barthezz2 válasza FRENK1988 (#4656) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

okok, de ha lenyitod a hibaüzenet részleteit, ott is a speed.exe-t írja?

- = Zk = -: nekem a underground 1, meg a most wanted zenéi jönnek be legjobban, a prostreet-be is van pár jó, undercover kimaradt az életemből, meg nekem ebben is van ami bejön. Őszintén megmondva a Carbon zenéire nem emlékszem, meg meg nincsenek :B

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4658) FRENK1988 válasza Barthezz2 (#4657) üzenetére


FRENK1988
veterán

Forrás
Need for Speed™ SHIFT

Összegzés
Működésképtelenné vált

Dátum
‎2009.‎12.‎05. 21:54

Állapot
Nincs bejelentve

Leírás
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Need for Speed SHIFT\SHIFT.exe

Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: shift.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.2.0
Alkalmazás időbélyegzője: 4af2ddcf
Hiba – modul neve: shift.exe
Hiba – modul verziója: 1.0.2.0
Hiba – modul időbélyegzője: 4af2ddcf
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 004347de
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

ezt kapom rendszeresen. Eddig nem kellet semmivel sem birizgálnom. Tehát ment simán nem kell kompatibilitást állítgatni és rendszergazdai jog sem.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4659) Barthezz2 válasza FRENK1988 (#4658) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát sajna nincs ötletem..

Azért kérdeztem a részleteket, mert vga driver hibával, vagy akármivel ha kilép, akkor is lehet shift.exe leállt hibaüzenet, csak akkor a részleteknél mást jelez, de mint látom itt egy az egyben a shift-el van a gondja..

Próbálj meg, hogy a játékmentés mappájában a graphicsconfig.xml fájlt törlöd, vagy lemented máshova a mentést, az eredeti helyéről meg törlöd(és majd ha létrehozza a profilt első indításkor, utána visszamásolni és felülírni), vagy egy reinstall a komplett játéknak, és ügyelj rá, hogy uninstall után a maradék fájlokat is törölgesd le kézzel, aztán telepítés után legfrissebb DX, Physx, vga driver.

Ezek csak tippek, de hátha..

Everybody lies.

(#4660) - = Zk = - válasza Barthezz2 (#4657) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem.
ha nagyon vonz, hallgass bele pár számba, a jotyúbon.volna pár 5letem, ami tán még tetszene is :K de az izlésedet természetesen nem ismerem :R

(#4658) FRENK1988: jujj ,de sokat kaptam APPCRASH hibát. szinte mindenre...
figyi. aztmondtad szűz oprendszer.
ilyenek, hogy directX? tedd fel a shift lemezéről. vagy frissítsd online a lehető legfrissebbre.
akkor: C++?....ilyenek
ötletek csak :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4661) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#4660) üzenetére


FRENK1988
veterán

és Barthezz2: Hát lemezről tettem fel mindent elmentem cigiszünetre míg felmászott. Szóval mire bejöttem készen volt.
De megpróbálom. Lehet sok neki az 1600x1200 max?
Na de neki is ugrok a tanácsok kipróbálásának :D
Azt nem tudom említettem-e hogy random időközönként csinálja. Néha 1 pályát néha 3-4 pályát is megcsinálhatok egyszerre :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4662) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#4661) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt nem említetted még:C
akkor az mástól lehet sztem. tuningoltad a gépet?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4663) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#4662) üzenetére


FRENK1988
veterán

Barthezz2-nek lesz igaza. Megtaláltam még a régebbi mentésem és azzal eddig tökéletes.
Köszönöm uraim, hogy újra átadhatom magam a Shift élvezetének :) :R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4664) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#4663) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok. de a hiba forrását, okét nem tudjuk:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4665) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#4664) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát nemtudom én sem. Visszament a régi mentés mappa. Tehát régi felbontás 1280x960v75hz maxon minden, így megy. ;]
majd nemsoká visszajövök és megmondom a nagyobb felbontás van-e rá hatással :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4666) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#4665) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C:R...
ok. addig WaW-ozok...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4667) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#4666) üzenetére


FRENK1988
veterán

Eddig az 1600x1200 is okés. Lehet az elsimítás milyensége nem tetszett neki? Mert most gyári és megy rendesen.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4668) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#4667) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen a "gyári" élsimítás?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4669) FRENK1988 válasza - = Zk = - (#4668) üzenetére


FRENK1988
veterán

Trilinear. Nekem meg antiozitropikusba vagy mibe volt :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4670) Barthezz2 válasza FRENK1988 (#4667) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Erre a "gyári" élsimításra én is kíváncsi lennék :U
Amugy lehet elég lett volna akkor, ha a graphicsconfig.xml-t törlöd csak a mentés mappájából. Ha megvan még a "legjobban kivitt" mentésed is, próbáld, hogy csak ezt a fájlt törlöd belőle.

Amúgy tényleg említhetted volna,hogy 3-4 pályákat tudsz játszani, mert én azt hittem rögtön indításnál hibát dob :D

(#4669) FRENK1988: az nem élsimítás, hanem textúraszűrés ;) Dobd fel 16x-ra, és úgy a jó :D

Ja meg tényleg, ha van tuning a gépen, az is simán okozhatja, ahogy a kollega is mondta :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4671) - = Zk = - válasza FRENK1988 (#4669) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, ígymár értem! :DDD
lehet, a régi mentés is ment volna, ha ezt átállítod?!....ezt sztem már nem tudjuk meg :C

4670: ebbe énis beleszaladtam :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4672) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Mindegy urak az a lényeg h eldöcög a gépen, és ma kezdek újabb profilt :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4673) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Helló.

Az új patch tényleg több fps-t és néhány új autót hozott. Azonban észrevettem valami furcsát ami eddig nem volt. Ha nekimegyünk valaminek, falnak, ellenfélnek, (nehéz megfogalmazni), hirtelen mintha beszaggatna a mozgás. Nem azt mondom hogy leesik az fps vagy ilyesmi, hanem az alatt az 1 másodperc alatt kb az autó mozgása, a karosszéria mozgása olyan mintha valami lassított felvételből lenne kikockázva. Ez persze nem látványos, csak egy amolyan feeling, de régebben nem ilyen volt. Ezt észrevette már valaki? :)

Egyébként jó a patch, sokat javított, ideje volt :)

(#4674) Barthezz2 válasza NeoExDeath (#4673) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is észrevettem, már ha egyre gondolunk :D Olyan fura mozgása van olyankor a kocsinak, konkrétban néha mintha így egy tégla blokk röcögne picit :DDD

De én ma találtam egy durvábbat. Mivel van egy csomó pénzem, ezért van egy csomó kocsim is, és(igen, még mindig a kariert nyomom :D ) közbe kilépek, kocsicsere, majd mehet tovább. Na az egyik ilyennél, töltött a karika, hogy betöltse az új kocsit, de nem jelent meg, csak egy feketeség maradt. Próbáltam másik kocsira menni, a töltést jelezte, de maradt a fekete üresség. Na mondom sebajj, menyünk játszani, csakhogy ott is feketeség volt, a szövegek ott voltak, meg minden, de se kocsi, se pálya, csak egy fekete háttér.
Érdekes :D

Everybody lies.

(#4675) - = Zk = - válasza Barthezz2 (#4674) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énis észrevettem.
nálam alapból ilyen lett :W

vsync ki-be kapcsolgatásával lehet segíten iezen. viszon törik a kép:W
úgyhogy bekapcsolva hagytam....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4676) Barthezz2 válasza - = Zk = - (#4675) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam ki van kapcsolva, de igazából annyira nem zavar.. csak néha veszem észre

Everybody lies.

(#4677) - = Zk = - válasza Barthezz2 (#4676) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én meg már anyira hozzászoktam, hogy bekapcsolom.
azonnal észreveszem, ha "törik" a képem....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4678) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Lehet volt már de megkérdezem. Az a probléma, hogy ha elindítom a játékot, van, hogy már a pályát sem tölti be, vagy az első 10 percben kifagy. Ilyenkor ujraindul a gép. 1920x1080 60Hz 4xAA, catalist 9.11. A gép és vga nincs húzva, minden alapon megy. Windows 7 ultimate op. Ha valaki tud segíteni akkor megköszönném.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#4679) Zozzy válasza syler (#4678) üzenetére


Zozzy
aktív tag

A játék random kifagyását a nem megfelelő helyről történő beszerzés okozza általában, és ezen az sem segít, ha közben legalizálod, ugyanis valamit bekavar a mentésbe is. Nekem úgy oldódott csak meg a probléma, hogy miután a felülírt fájlokat visszacseréltem az eredetire, a regisztrációs adatbázisban megadtam az eredeti sorozatszámot, még a mentett állást is törölnöm kellett. Azóta egyetlen egyszer sem fagyott.
Ha eleve eredeti verziód van, akkor viszont a rendszered instabilitása okozhatja a problémát, esetleg tuningolsz?

(#4680) Barthezz2 válasza Zozzy (#4679) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam ugyan az a verzió egyik telepítésnél szarakodott, win reinstall utáni(nem emiatt) telepítésnél meg már nem. x-akta.. :U

Everybody lies.

(#4681) NeoExDeath válasza - = Zk = - (#4675) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Szóval ezt a törés dolgot a vsync kikapcsolásával lehet kiküszöbölni? Azért ez elég durva. Kijön a patch ami orvosol sok hibát, és újat okoz. Őszintén szólva ez nagyon gáz. Ez a törés dolog engem kifejezetten zavar, már azt is megfigyeltem, hogyha sokan versenyzünk, monjuk 16-an, hogyha mások ütköznek, mintha akkor is jelentkezne csak kicsit kevésbe jelentősen. Az Audi R8 LMS meg alapból annyira mozog, hogy szinte folyamatosan produkál valami hasonlót. Kiváncsi vagyok hány patch kell ahhoz hogy majdnem mindenre gondoljanak (de legalábbis ne csináljanak új, látványos hibát :) )

(#4682) bagoly82


bagoly82
csendes tag

Hi
Vki multi NFS SHIFT?
Hamachi

Cim: NFS Shift (hun)
jelszó: 123

[ Szerkesztve ]

bagoly82

(#4683) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Tegnap óta én is Shift tulaj vagyok X360-on. Valaki tolja rajtam kívül Xboxon? :B

Sic Parvis Magna

(#4684) NeoExDeath válasza bagoly82 (#4682) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Én gyakran multizok shift el, de sztem a Hamachi felejtős. Próbáld ki a Tunngle-t :DD

(#4685) BullKoxa válasza NeoExDeath (#4684) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hi!Tunngle használata??Nagy nehezen összehoztam hogy belépek,látom a játékokat Chatelni tudok,de Játszani azt nem.Tudnál nekem segíteni hogy játszani is tudjak Multiban?

(#4686) atesz1974


atesz1974
tag

Szevasztopol!

A nagy büddingeres helyzet az, hogy megváltoztattam a felbontást a menüben, erre automatice átváltott ablakos módba ez az idióta, most meg nem látom a menüt, hogy vissza tudjam állítani, valaki tudna erre megoldást?
Előre is köszi!

Egyáltalán mi a vérvörös valagnak kell egy ilyen f@szság menüpontot berakni, hogy ablakos mód.... :W

[ Szerkesztve ]

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#4687) -bh- válasza atesz1974 (#4686) üzenetére


-bh-
aktív tag

[Alt]+[Enter] nem segít?

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#4688) Sonja válasza atesz1974 (#4686) üzenetére


Sonja
veterán

Vista/7 alatt a C:\Users\felhasználói név\Documents\NFS SHIFT\ mappában van egy olyan file, hogy graphicsconfig.xml. Ezt szerkeszd és van benne egy ilyen rész, hogy <prop name="Windowed" windowed="1" />. Valószínűleg itt 1-es is szerepel nálad, amit írj át 0-ra! Mentés és mehetsz kipróbálni. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4689) Barthezz2 válasza atesz1974 (#4686) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Marha egyszerű.. ott ahol a felbontást állítottad a grafikai beállításoknál pár sorral lejjebb ott van, hogy ablakos mód [igen] ; [nem]

Everybody lies.

(#4690) Sonja válasza Barthezz2 (#4689) üzenetére


Sonja
veterán

Kilóg a képből a jobb oldali menű, valszínűleg ezért nem látja és így nem tudja visszaállítani. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4691) atesz1974 válasza Sonja (#4688) üzenetére


atesz1974
tag

Köszönöm a segítséget! :R

XP-t használok, de a graphicsconfig.xml fájl itt is ugyanaz, átírtam benne, így egyből frankó lett.
ini fájl után kutattam tegnap, hátha abban vissza tudom varázsolni, de nem találtam....

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#4692) zeee


zeee
senior tag

ayrém! EL sem indul, semmi se nem történik! Rá klikkelek, mintha töltene vagy 3-4 másodpercet és ennyi! Ez méééé van? kompatibilitásokat is próbáltam de igy se semmi se....

(#4693) Barthezz2 válasza zeee (#4692) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tedd fel a PhysX-et.

Sonja: hupssz, azt valahogy nem figyeltem, hogy "nem látja a menüt" :B

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4694) zeee válasza Barthezz2 (#4693) üzenetére


zeee
senior tag

jóó azóta már elindult.... De.. 15-20 fps-el megy! Ez igy nem lesz jó! Egyébként is ati van a gépben, a physX-et nvdiahoz lehet csak nem?

[ Szerkesztve ]

(#4695) Mika1227


Mika1227
őstag

Valaki tapasztalt már olyat, ho :Y gy jó darabig játszottam a gámával aztán egyszer csak nem indult el többet?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4696) Barthezz2 válasza zeee (#4694) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, a physx az nvidia karikhoz jó, de itt ha nv van a gépedben, akkor is a procin számolja a fizikát, és ha nem teszed fel, akkor nem indul el a játék, ahogy te is tapasztaltad. A kevés fps lehet szimplán, hogy ennyit tud a laptopod(már ha azon játszol ami az adatlapodon van). Azért az 1.02-es patch-et én felraknám, mert az ati kártyákon sokat javít, bár ha mindenhol csak 15-20fps-t kapsz most, akkor lehet nem fog segíteni..

Mika1227: a "nem indul el többet" pontosan mit takar?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4697) gaby666


gaby666
tag

Nekem mindig azt irja az elején, hogy " a következö müvelet nem hajthato végre "read".
Na ilyenkor mi lehet a baj? A gép biztos jo core duo 5000+ 4 gb ddr2 8800 gt! Van ötlete valakinek?

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#4698) Barthezz2 válasza gaby666 (#4697) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Merevlemezzel illetve a ramok ellenőrzésével kezdeném. Amúgy a pontos hibaüzenet többet segíthetne.
Ha nem eredeti a játék, akkor arra is rá kellene nézni, hogy a törést nem-e tette karanténba a vírusírtód.

halkan megjegyzem, hogy a core duo az intel, az 5000+ meg amd, ne vegyítsünk ;)

Everybody lies.

(#4699) gaby666 válasza Barthezz2 (#4698) üzenetére


gaby666
tag

Elnézést, ugy értettem, hogy X2! Leirom pontosan mit ir ki!

A 0x008321c0 cimen találhato utasitás a 0x0000005 memoria cimre hivatkozott. A memoria területen nem végethetö el a következö müvelet : " read:
Nagy hiba, de virusirto nincs fent! :W

Olyan bizonytalan vagyok néha! Vagy mégsem? 06702835396

(#4700) Barthezz2 válasza gaby666 (#4699) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Uhh, egyszer nekem is jött valamelyik játék kapcsán ilyen hibaüzenet, de nem jut eszembe, mi volt a megoldás.. :(
Ha beugrana megírom. Viszont a biztonság kedvéért futtathatnál egy ramellenörzést addig.
ja és ha van tuning a gépen, azt vedd vissza, és nézd meg úgy.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.