Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Gulyo


Gulyo
tag

Offtopic de ... annyira sajnálom hogy nem tudom kipróbálni a Forza 3-at és a GT 5-öt basszus ... vagy vegyem meg mindkét konzolt ??? :DDD Ha más nem lesz ... :DD :F
Valakinek tapasztalat ... ?

[ Szerkesztve ]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#3352) - = Zk = - válasza Pecc (#3341) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Köszönöm a segítséget..:R

mérgembe vettem egy Murcit, azzal nem rossz...csak bődületesen gyors az én kormányomnak:C....
de veszek egy R35-öt is:R.....12 millából fussa:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3353) blazsey2 válasza Csabee. (#3349) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ja hogy Dirt2-zől :D ,hát azt én is játszanám ha megjelent volna Pc-re :O .De előbb utóbb úgyis kijön.

PSN ID:blazseydr

(#3354) Zozzy válasza - = Zk = - (#3352) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Akkor nem értem, hogy én mit ronthattam el, átépített Murcielago 210-nél jobban nem akart menni, és a gyorsulása sem volt a fasorban sem az átépített Viperhez képest... :F
Ellenben az SRT10 tényleg egy vadállat az átalakítás után, eddig ver mindent, csak győzzem az úton tartani. :C

(#3355) kisza25 válasza Zozzy (#3354) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

biztos tuningnál a gyorsulás felé húztad az áttételt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3356) Daffni2 válasza Lauda (#3350) üzenetére


Daffni2
addikt

Nekem RC.

"Aki ad,az nyer"

(#3357) barnam_ válasza Lauda (#3350) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem MSDN-s Win7 Professional x64 van fenn, mondhatjuk úgy is hogy rtm. De a pre-rtm-el se volt semmi gondom (7600.16384).

(#3351) Gulyo: A Forza 3 október 23.án jelenik meg, nem igen lehet még tapasztalatunk :) Elvileg a GT5-ben több autó lesz (kb. 900), de kevés pálya, míg a Forza-ban kevesebb autó (400), de több pálya mint a GT5-ben.

(#3358) kisza25 válasza Lauda (#3350) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem az első RC a 7100-as

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3359) Csabee. válasza blazsey2 (#3353) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jah, jó game, csak kevesebb a köze a rally-hoz mint a sima Dirt-.nek! De kegyetlen jó! :)

Akinek van otthon csúcs gépe és xbox360is, az összehasonlításképp megtudná mondani hogy melyiknek van szebb grafikája?

Üdv: Csabee.

(#3360) bokrosolajos válasza - = Zk = - (#3338) üzenetére


bokrosolajos
őstag

xar, hogy szinte minden autóm egyszinű:U...semmi kézzelfogható FÓLIA, mint a régi NFS-ekben :F ..azért ez gáz...sztem

Nem értelek. Több tucat fólia van ebben a játékban is! Ami kevesebb, az az optikai tuning. Itt csak csomagok vannak, nem lehet variálni küszöböt meg szpojlert, szárnyat.

De ez a játék nem is arról szól. Itt vezetni kell tudni, nem barkácsolni! :)

(#3361) IreN!CuS válasza CHIPman (#3343) üzenetére


IreN!CuS
őstag

bocs,nem írtam anno le,h miket próbáltam ki.Szóval,dx frissítés,driver csere,98/win kompatibilitás,reinstall+teljesen alapbeállítások,és semmi szóval passz(btw pistát használok)
(a demo tökéletesen működött.)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3362) kris75


kris75
aktív tag

HI! Nekem most jött elő egy olyan probléma,hogy csatlakoztattam a MOMO kormányt a géphez és azóta kilép a játékból amikor tölti be a versenyt? Xp 32 bit-en csinállja Vista 64 bit-en nem.találkozott vár valaki ezzel a problémával? :R

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#3363) kisza25 válasza kris75 (#3362) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

játszál Vista-n :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3364) bokrosolajos válasza kris75 (#3362) üzenetére


bokrosolajos
őstag

12k-s leárazott kormány ?

(#3365) Zozzy válasza kisza25 (#3355) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Semerre nem állítottam semmit, egyszerűen ennyit ment. Az azért feltűnt volna, ha tuningolás után lett volna lassú.

(#3366) madgie válasza Zozzy (#3354) üzenetére


madgie
titán

A Most Wanted-féle M3-as bömös is durva átépítve, Spa-n alig bírtam a kanyaríven tartani, annyira tolta kifelé a seggét :))
(igazából így kéne működnie a driftnek, ahogy a sima pályán megy ez az M3)

(#3367) kris75 válasza bokrosolajos (#3364) üzenetére


kris75
aktív tag

Ja,ennyiért megéri a MOMO

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#3368) bokrosolajos válasza kris75 (#3367) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Simán! :)
De nem hiszem, hogy a kormánynak köze lenne a játékból kilépéshez. Mentsd el a graphicsconfig.xml-t, töröld le a helyéről és próbáld meg úgy elindítani a játékot

(#3369) Veron válasza raczger (#3234) üzenetére


Veron
őstag

Végre valaki, aki felismeri a problémámat, és alátámasztja, hogy van ilyen. Sajnos még én sem jöttem rá, de ha ti igen, könyörgöm szóljatok mert ez így játszhatatlan. Lehet vele autókázni, meg bambulni a jobbnál jobb kocsikat, de értelmetlen versenyezni vele.

Eagle16 és Raczger: milyen kormányotok van (már ha azzal toljátok)? Nekem egy Logitech Formula Force GP-vel csinálja ezt. op.rendszer milyen van alatta?

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3370) bakosgabor57 válasza Zozzy (#3365) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nekem is egy tetű lett átépítés után a Murci, a többiekhez képest legalábbis, viszont könnyen kezelhető. Némely pályán jól jön... :)

(#3371) bokrosolajos válasza Veron (#3369) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Állítani kell a kormány érzékenységen a játékban (100%), ki kell kapcsolni a segédeket és no problem. De szerintem ez többször meg lett válaszolva

(#3372) DerStauner


DerStauner
senior tag

melyik autót ajánljátok átépítésre?

ugyanis 4-es szinten csak átépített autóval lehet menni (kivéve car battle)

most van egy zonda r-em. mi lesz belőle átépítés után? Ronda? :D

(#3373) bokrosolajos válasza DerStauner (#3372) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Seat annak idején a Fiat Ritmo licencét forgalmazta Ronda név alatt
Egyébként tényleg az volt :D

(#3374) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nordschleife-Maseratti-6.56.320. Elég jól megy,igaz a seggét néha szereti dobálni.

PSN ID:blazseydr

(#3375) Vasinger! válasza blazsey2 (#3374) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én ott kitoltam a 370-et, Koenigsegg CCX-szel. :K

Jut eszembe! Bármilyen módod, ki lehet kapcsolni azt, hogy visszaszámoljon, ha hátra fele megyek? Vagy, ha egy pályát, hátulról akarok kezdeni, akkor ne zárjon ki. Nordschleife-ben, akarnék menni a hosszú egyenesen, de mire elérek oda....

[ Szerkesztve ]

(#3376) MaciG válasza bokrosolajos (#3337) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi szépen :R Így már egyből jobban megy a gép :D

BANZAII

(#3377) barnam_


barnam_
nagyúr

Need for Speed SHIFT Real Mod 1.0

Érdemes ezt a topicot is nézegetni, vannak benne érdekességek.

(#3378) atesz1974


atesz1974
tag

Ha valakinek fagyogat a játék, töltés közben pl., és Avira antivírust használ, az csukja be az esernyőt amíg játszik, nálam ez frankón bevált! :DD

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#3379) - = Zk = - válasza bokrosolajos (#3360) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" De ez a játék nem is arról szól. Itt vezetni kell tudni, nem barkácsolni! "
Nemértek egyet, sry... az NFS nemcsak erről szólt szvsz..

örülök, hogy rengeteg fólia van benne, de azok heggesztése, alakítása az ami idegtépő számomra..
egy ilyen festést nemtudok csinálni a GT-mre :W ....már PS óta bosszant ez a fajta " matricázás"...mind1. ez van :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3380) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3374) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Nordschleife, Maserati MC12 - 6:47,550 . Ebből se lehet kisajtolni 300-nál többet...

(#3381) #70869248 válasza kris75 (#3362) üzenetére


#70869248
törölt tag

Alaposan megcsináltad a kormánybeállt?
Nekem volt egy olyasmi a telepítés után, hogy átrohantam a kormánybeállon és a gázpedált nem csináltam meg rendesen (észrevétetni, alaphelyzet, teligáz), ezek után ahogy ráléptem a gázra kilépett.

(#3382) Manitou


Manitou
addikt

Valakinek sikerült már működésre bírni a játékot 79xx kártyákon? Vagy azóta sincs semmi változás :F

(#3383) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#3380) üzenetére


blazsey2
senior tag

Szép :C De gamepaddal az enyém sem rossz szerintem :B .Nordschleife,Pagani Zonda R 6.43.770sikerült végre egy elfogadható kör.

PSN ID:blazseydr

(#3384) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#3383) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Ha nem lenne ilyen lassú a Maserati, jobb lenne, mint a Zonda. Egyébként van pálya, ahol a Maserati-val jobb időt lehet menni, pl Silverston GP. Zonda-val nem megy 1:40 alá.

[ Szerkesztve ]

(#3385) pincehely válasza barnam_ (#3377) üzenetére


pincehely
addikt

nem balzássa szét a játékot?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3386) MaciG


MaciG
addikt

Sikeresen feltettem az eslő patchet, amibe elméletileg elérhető a lan mod, de mégse találom merre van.. valaki? :F

BANZAII

(#3387) Mariann294 válasza - = Zk = - (#3379) üzenetére


Mariann294
őstag

"egy ilyen festést nemtudok csinálni a GT-mre"
Nem-e?

A tetőn kell tevékenykedni.De ha nem megy küldd el a mentésed,szivesen megcsinálom. :)

(#3388) - = Zk = - válasza Mariann294 (#3387) üzenetére


- = Zk = -
félisten

baszódj meg:C:R
citromail-re mehet?:U(dunakeszis cimborám:DDD)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3389) Mariann294 válasza - = Zk = - (#3388) üzenetére


Mariann294
őstag

Érdekes elismerés de bóknak veszem. :DDD És igen jöhet a citromailesre. :)

(#3390) - = Zk = - válasza Mariann294 (#3389) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bocs, az volt az első gondolatm:R.....
látnál, ismernél nem lepődnél meg, ezen:C...sem...! :DDD

alküldtem, és előreis innenis köszönöm... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3391) CHIPman válasza MaciG (#3386) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Miért van olyan tippem, hogy nem original a játékod?
Írj PÜ-t.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3392) Mariann294 válasza - = Zk = - (#3390) üzenetére


Mariann294
őstag

:)
Mindjárt megcsinálom most ugy is szabad vagyok. :D

(#3393) - = Zk = - válasza Mariann294 (#3392) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3394) Mariann294 válasza - = Zk = - (#3393) üzenetére


Mariann294
őstag

Elküldve.
Szivesen! :)

(#3395) Pecc válasza Manitou (#3382) üzenetére


Pecc
őstag

Miért, milyen hiba mutatkozik 79xx kártyákon?

(#3396) barnam_ válasza pincehely (#3385) üzenetére


barnam_
nagyúr

Még nem próbáltam. Az a baj hogy az egyik mod felülírja a másikat...

(#3397) - = Zk = - válasza Mariann294 (#3394) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglesem!...
megint Köszönöm..:R
mod: az a háttér:C....Willy?:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3398) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Jön valaki szobára? :DDD

(#3399) Mariann294 válasza - = Zk = - (#3397) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem nem Willy csak egy sima karszárnyú. :)
Mi bajod vele? :DDD

(#3400) - = Zk = - válasza Mariann294 (#3399) üzenetére


- = Zk = -
félisten

semmi, csak meglepődtem:R....
volna pár kérdésem ezzel kapcsolatban,de kihagyom...:C
dunakeszinek mely részén vagy fellelhető?:C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.