Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) bakosgabor57 válasza - = Zk = - (#4341) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Megy ám a Murci is piszkosul, ha akar, érdekes hogy most ment volna 290-et is, ha nem érek be a célba, pedig beállítások ugyan azok. Corvette után a legjobb átépíthető autó. Tiszta körre mentem, de nem jött össze.
mokus1 Egy hosszabb egyenes kéne, ami talán lejthetne is egy kicsit... :D

[ Szerkesztve ]

(#4352) highness


highness
tag

Sziasztok!
Végigtoltam boxon a fő szálat, megvolt a stáblista is. Kiírta, hogy kapok egy BMV-t, de nem találom az autóim között, de még a megvásárolható autók között sincs.
Valaki tud erre megoldást, vagy én csinálok rosszul valamit?

(#4353) pityeszka


pityeszka
őstag

Végre megtaláltam azt az autót amivel meg lehet nyerni a 10 körös SPA GP-t.A Corvette!Jól megy a gép nagyon csak néha a kanyarokban elindul az orra és nagyon nehéz az úton tartani.Be kell még hangolni. :)
2 napig próbálkoztam a L.Murcival,de az sehogy sem tudtam normálisan beállítani pedig jól megy az is. :B

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#4354) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

driftre melyik a legjobb kocsi?

Everybody lies.

(#4355) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

OK, gáborbácsi. minden tiszteletem a tiéd:R

de az anomália nálam ott kezdődik, hogy NFS Live futamsorozat második színhelye..az első két pályán a murci 4esben 225km/ó-nál többet nem megy. majd az utánnalevő pályán megy 270-et 5ösben, és még gyorsulna....majd az azutáni pályán szintén csak 222-t.
ugyanezvolt Nord-on is. a hosszú egyenesben leelőztek:W...225km/ó volt a maxom! :F

mellesleg kijátszottam a játékot, még amit kihagytam kihívásos megoldást, azért lehet visszamegyek...gyér eredményekkel zártam sztem, de nekem megfelel:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4356) sagesz93 válasza Barthezz2 (#4354) üzenetére


sagesz93
addikt

Alap autók váltak be nekem, bmw e36, infinity.
Tuningoltal nem tudtam csuszkálni :D

(#4357) Barthezz2 válasza sagesz93 (#4356) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

hajajj pedig hogy lehet :DDD

Everybody lies.

(#4358) Zolás válasza - = Zk = - (#4355) üzenetére


Zolás
addikt

Anomáliaaa?
Töröld le a stalkert a gépedről mert kihat a többi játékodra :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4359) - = Zk = - válasza Zolás (#4358) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemlehet. alap játék:C...
minden része + egykét kieg:C
nálam az OP rendszer telepítést a stalker telepítése előzi meg ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4360) Zolás válasza - = Zk = - (#4359) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor nálad lehet Win7Stalker editiont venni? Igazi kockáknak :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4361) werszomjas


werszomjas
őstag

helloo

Nekem olyat csinál a jatek win7 alatt, hogy elindítom, elindul, megjelenik a nfs-*shift felirat, betölt ás utána fekete képernyő.

majd feledatkezelőben nézem: nfs- nem válaszol

ez mitől van?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#4362) - = Zk = - válasza Zolás (#4360) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemlehet venni! csak az enyém ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4363) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Lejátszottam újra a Veyron vs Zonda meccset, most a Veyronnal. Zondával könnyebb volt. :)
Ha valaki tudna segíteni abban, hogy online tudjak kockulni, kérném privátban keressen meg. :R

[ Szerkesztve ]

(#4364) Gulyo


Gulyo
tag

Hasznos modok > [link]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4365) Zolás


Zolás
addikt

Hát eljutottam a driftelésig és sajnos nem is tudom megcsinálni egyiket sem. rettenetes ötlet hogy más autókkal kell driftelni mindig. Az írányítás bill-el pedig katasztrófa. :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4366) - = Zk = - válasza Zolás (#4365) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Sagesznak "szoktam" odapasszolni a mentésemet, hogy legyen kedves kivégezni a drifteket:C kap pénzt, szabad kezet, és ennyi:C:R...

hamarosan megint zargatnom kell, ugyanis elkezdtem újra a shiftet:C
fura volt, hogy 2,3 kör és szinte mindenhol kanyarmester vagyok:C....

1,5 fokkal könnyebb a játék, mivel odacsavaroztam a kormányt az asztalhoz, ugyanis ezek az öntapadós megoldások eléggé gagyira sikeredtek:W...sőt, a gázpedálom is eltört:C...de azért még lehet vele araszolni ;]

az EA szokott jó játékokat csinálni(pl shift), de valahogy az AI nemnagyon jön össze nekik:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4367) JackShephard válasza bakosgabor57 (#4363) üzenetére


JackShephard
tag

Szerintem gyere Project Torque-ot játszani, mert itt csak csicskáztatsz mindenkit, az meg uncsi. :DDD Ott viszont lehet fordulna a kocka. ;]

(#4368) sagesz93 válasza - = Zk = - (#4366) üzenetére


sagesz93
addikt

THX :D
Hát igen, Zk jól megtömött pénzzel :D
Jackshepard: jó ötlet, gábor gyere te is pt-zni, én is tolom :D

(#4369) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#4368) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Már benéztem a topikba, még meg kell vennem a játékot... :DDD

(#4370) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#4369) üzenetére


sagesz93
addikt

a játék önmagában ingyenes, csak van néhány dolog amiért fizethetsz is ha akarsz. :D
Csak várd ki míg lejön :D Utána még updatel is.
Meg regizz egy accountot.

[ Szerkesztve ]

(#4371) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#4370) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Jaja, most okosodok... :)

(#4372) VIBO


VIBO
őstag

yo

nekem begyere a game
bár igy billenytyüzettel elég érdekes az irányiitás
lehet be kellene invesztálnom egy pad-ba vagy miaz ;)

kormány nem kell, vmiértt az nem jön be

padrol vélemények?

amugy a párbajnál kicsit feszülök mert elég erősre sikeredett az mi :S

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#4373) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#4371) üzenetére


sagesz93
addikt

Kiváncsi leszek milyen véleménnyel leszel a játékról :D
Én már régebben is toltam, de most ujrakezdtem, uj karrierrel mindennel.
Egy kicsit több fun van benne mint a shiftben az fix.(föleg hogy van golfkocsim, targoncám... :DDD)
Azé ha végzel irj rám priviben vagy a pt forumban, tolhatunk 1-2 versenyt :)

[ Szerkesztve ]

(#4374) bakosgabor57 válasza sagesz93 (#4373) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Árgyá má a tolással, most jött le, és raktam fel..., asse tom mimerremicsoda :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4375) sagesz93 válasza bakosgabor57 (#4374) üzenetére


sagesz93
addikt

privibe segíthetek hanemmegyvalami :D

[ Szerkesztve ]

(#4376) Zolás válasza sagesz93 (#4373) üzenetére


Zolás
addikt

Targoncám van nekem is de lövésem sincs mire való :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4377) sagesz93 válasza Zolás (#4376) üzenetére


sagesz93
addikt

A misszióknál lesz rá szükség... még nem tartok ott(nincs annyi piros kulcsom)
A prestige nevezetü misszió oldalon, van 1 kép ahol a targonca van, szerintem ott kell majd használni.

(#4378) - = Zk = - válasza sagesz93 (#4368) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mi az a pt?:U.... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4379) sagesz93 válasza - = Zk = - (#4378) üzenetére


sagesz93
addikt

(#4380) VIBO válasza - = Zk = - (#4378) üzenetére


VIBO
őstag

sagesz megelőőzött

amugy érdemes kiprobálni a pt-t
régebben sokat toltam vele
ahhoz képest hogy ingyenes sztem naon fajin :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#4381) Lauda


Lauda
félisten

Kezd igen lecsuszni a topik. :( Probaltam a brands hats-t, de 1.19.5xx sikeredett :Y , mondjuk masnapos vagyok mint allat, lehet azert. No sebaj, meg ket het es utana egy csomot szabin leszek. ;]

(#4382) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Hi

Eddig két autót találtam a játékban, ami nem hajlandó elindulni. Az egyik a Corvette, a másik a Viper. Tudom hogy ez valami ismert bug, meg tudnátok mondani (linkelni), hogy hogyan lehet ezeket a gépeket működésre bírni?

Thx

(#4383) Zolás válasza NeoExDeath (#4382) üzenetére


Zolás
addikt

Ez nekem is áll. Szóval jöhetnek a válaszok. A legujabb peccset is felraktam.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4384) bakosgabor57 válasza NeoExDeath (#4382) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Azt mondják, ha van Corvette-ed el kell adni, azután az auto mentést manualra állítani.
De nekem nem jött be, bármit csinálok akkor se indul.
Lauda Sajna nincs már mit csinálni, online-ra meg nem tudok menni... :U

[ Szerkesztve ]

(#4385) Zolás válasza bakosgabor57 (#4384) üzenetére


Zolás
addikt

Egy szem Honda S2000em van :DDD Mentésre se reagál akkor kis bug a rendszerbe :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4386) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem mind2 autó tökéletesen elindul:U....
az más kérdés, hogy ocsmányul vezethetetlenek:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4387) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

apropó, Hamachi-ról mindenki lelépett?
csakhogy tudjam, és ne keressem az embereket feleslegesen:C

Lauda: én másodszor álltam neki:C....
pro streetet is feltettem, hiszen mégiscsak egy kormány van a birtokomba. legyen akármilyen Xar is..mégsem billel kell küzdenem:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4388) Lauda válasza bakosgabor57 (#4384) üzenetére


Lauda
félisten

Mondjuk en is beleunnek, ha egesz nap ezzel nyomnam. :DDD Nem baj, ha masnem szabi alatt kicsontozom, csak legyen kivel versenyezni az idokkel.

(#4389) bakosgabor57 válasza Lauda (#4388) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Köridőkben nálam nincs hiány. :D

(#4390) blazsey2


blazsey2
senior tag

A sokat szidott Corvett-el Nordschleife-én

PSN ID:blazseydr

(#4391) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#4390) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Bezony-bezony, jó is az. Majd ránézek én is Corvette-el, de most PT-zek.

(#4392) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#4391) üzenetére


blazsey2
senior tag

(#4393) Norbika88


Norbika88
senior tag

Mindenkit szeretettel várunk hamachi szerveren:

név:phshift2
jelszó:phshift

(#4394) pincehely válasza Norbika88 (#4393) üzenetére


pincehely
addikt

Próbáltam belépni a hétvégén többször, hamachi közölte, hogy a hálózat nem létezik. :O

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4395) bakosgabor57 válasza blazsey2 (#4392) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Szépet csúszkáltál :C A hang csak nekem nagyon ramaty?

(#4396) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

micsoda kocsi ez a Lancer Evolutuion:C
pláne átépítve...igaz 260-nál többet nem nagyon megy, viszont baromi irányítható:Y...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4397) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#4396) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hopp.
Evolution..
javítva:D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4398) blazsey2 válasza bakosgabor57 (#4395) üzenetére


blazsey2
senior tag

Valamiért tényleg szar lett a hang :O

PSN ID:blazseydr

(#4399) Gulyo


Gulyo
tag

Na én mostanra meguntam ... online se izgat már ... kár ... most kellene egy pár új autó, új pálya de azt szerintem várhatjuk, mert nem lesz ... ilyen szempontból GTREvo, rFactor, GTR2, GT Legends sokkal tartósabb stuffok ... az igazi moddolhatóság sokat dobhat egy játékon, persze ez kétélű dolog ( lásd rFactor sok szutkodék modját )
A shift tulajdonképp nem moddolható csak bele lehet piszkálni de új autókat, pályákat belerakni utólag nem lehet ... vagy rosszul látom ?

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4400) bokrosolajos válasza Gulyo (#4399) üzenetére


bokrosolajos
őstag

a Shift a GTR2 motorjára épül. Pályák és autók is importálhatók!
Modok hada vár még ránk. (Remélhetőleg az olyan gyengébbek, mint az rFactorhoz kimaradnak)

Én sem tolom már a Shiftet. Utólag, tízes skálán 5,5-et kapna tőlem. És ebben nincs az nVidia szemétsége sem. A játékmenet lapos. A grafika százas, a hangok 7-es.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.