Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) DerStauner


DerStauner
senior tag

ezek a modok nem feleslegesek?

hiszen nehézségi szintet lehet állítani (gondolom, ekkor az agresszivitás is csökken), meg az elmosódást is lejjebb lehet venni a grafikai beállítások között.

(#3052) ToBeY válasza CHIPman (#3050) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Erősebb mint a murcielago?Egy próbát megér...

(#3053) pincehely


pincehely
addikt

Nah megrendeltem a MOMO-t :C

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3054) barnam_


barnam_
nagyúr

Én is csináltam egy videót: Spa - SL65

(#3055) subaruwrc


subaruwrc
félisten

az normális hogy , kipróbáltam a bugattit spaban, meg a nordschleifén és egészen kezelhető volt, utána meg elindultam a meghívásos bugatti versenyen a nordschleifén és egy kezelhetetlen szart kaptam ? utána vettem egy bugattit és ugyanolyan fos mint a versenyre kapott. előtte teljesen jó volt, most meg az összes jól beállított autóm kezelhetősége nulla. ez nem valami bug? nem felejtettem el vezetni....

(#3056) CHIPman válasza subaruwrc (#3055) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem nem volt ilyen. A Bugatti szar, ez tény.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3057) Csabee. válasza CHIPman (#3056) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem nem szar, jól tapad a pályán és stabil az autó, könnyű vele kilökni a másikat! Egyik kedvencem volt :P

Üdv: Csabee.

(#3058) subaruwrc válasza CHIPman (#3056) üzenetére


subaruwrc
félisten

megvan mitől. quick tuning után nem nyomjatok defaultot. én azt csináltam és mind a 6 autóm beállítását resetelte. minden csuszka baloldalon van a reventon futóművénél :W :W

(#3059) Lauda válasza barnam_ (#3035) üzenetére


Lauda
félisten

Koszike! :C :K

(#3060) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hát a 30 körös nyolcas alakú pálya kurva vicces volt, egy nagy roncsderbi lett a végére 3.-nak sikerűlt csak beérnem.... :U

(#3061) Zoliwrc válasza barnam_ (#3047) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Köszönöm jó lett.
Még egy kérdésem:
Honnan lehet letölteni azt a patchet ami az irányításon segít egy picit. (Dirt után ez rosszabb)
Logitech Momo-val tolom.

Ja, Iponnál csak 12.763HUF a MOMO :C

(#3062) Egzee válasza Zoliwrc (#3061) üzenetére


Egzee
őstag

ez a momo-s 12ropis ár vmi elírás nem? kajak ennyibe kerül csak? mindenhol 25öket látok... ez most vmi elírás?

[ Szerkesztve ]

(#3063) Egzee


Egzee
őstag

Nah! Idő közben megpróbáltam felmenni ezzel az új beállítással a phshift (1)-re és sikerült :) Multiplayer kánaán! :)

(#3064) barnam_ válasza Zoliwrc (#3061) üzenetére


barnam_
nagyúr

Patch csak egy van, és az csak annyit csinál, hogy lesz a játékban egér, és Lan.
Egy G25 beállítást találtam itt, és azt írja jó lehet más kormányokhoz is. Regisztrálni kell a fórumra a letöltéshez.

(#3065) dokee78


dokee78
félisten

I love nordschleife. :U

(#3066) CHIPman válasza subaruwrc (#3058) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja, hogy az attól volt? :U Nekem is volt már ilyen, csak nem tudtam mitől. :R

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3067) kisza25 válasza dokee78 (#3065) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a sima vagy az RS?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3068) Csabee. válasza kisza25 (#3067) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem RS

Üdv: Csabee.

(#3069) dokee78 válasza kisza25 (#3067) üzenetére


dokee78
félisten

RS,de nagyon megy.
306 a vége a Nordschleife(a) pályán.

(#3070) Csabee. válasza ToBeY (#3060) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az a pálya nekem sem tetszett, én 1.ként abszolváltam ugyan rögtön, de nagyon nem jött be az a rész anno..
Hányas levelen vagy? és hány csillag?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#3071) kisza25 válasza dokee78 (#3069) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem is van, nem megy rosszul a kicsike :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3072) CHIPman válasza dokee78 (#3069) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor nem mentél még CCX-szel azon a pályán. 300-nál kapcsolja az 5-öst, 360-nál meg a 6-ost. Meg a veyronból is ki lehet hozni 360-at. A 306 valami alapcucc lehet, nem? Nekem semmi módosítással(csak tuning) ment annyit.
mod: Mondjuk néztem, amikor a 13,9-es Porsche Carrera GT2-t legyorsultad. :DDD Az nitróval volt legalább?

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#3073) barnam_


barnam_
nagyúr

Találtam pár modot:
2 új belső kamerás nézet: eredeti, új1, új2
SHIFT_MOD_COCKPIT_CAMERAS
SHIFT_MOD_COCKPIT_CAMERAS_v2

A fejmozgás kisebb lett gyorsításkor és fékezéskor
SHIFT_MOD_HEAD_MOVEMENT

A kamera modot próbáltam, működik.
A képek és maga a mod innen származnak.

(#3074) subaruwrc válasza CHIPman (#3066) üzenetére


subaruwrc
félisten

jah, hogy szakadna meg. tegnap egész este finomhangoltam a reventont de még mindig nem az igazi :W :W
már csak az r35 gtr- a mclaren 722 edition, a bugatti veyron meg az r8 4.2fsi quattro van hátra :W :W :W
bugattival mentem a nordon 352-t aztán a balosba megpördültem :DDD

(#3075) curtis2


curtis2
tag

reszkessetek, én is elkezdtem..
Már 2 pályán végig is lopakodtam :)
Jövő ilyenkorra a feléig is elérek, lehet..

curtis

(#3076) Csabee. válasza barnam_ (#3073) üzenetére


Csabee.
nagyúr

És ez így jobb hogy közelebb vagy a kormányhoz?:) Így nem kisebb teret látsz be?

Üdv: Csabee.

(#3077) dokee78 válasza CHIPman (#3072) üzenetére


dokee78
félisten

Nem emlékszem,lehet nitroztam.

(#3078) Tom5 válasza dokee78 (#3065) üzenetére


Tom5
addikt

Ugyanilyen kocsim van! :Y Leszámítva a lángot az oldalán. De full ugyanez! Még a felni is. :DD

(#3079) dokee78


dokee78
félisten

Modositva ami multihoz kell!
Win7 beállítás,XP-seknek saját videóval+Hamachi+Motion blur kikapcs.

Letöltés!

A Pakkban lévő dolgokért köszönet:FREE04,hahajdu,dokee78,Aggregátor

[ Szerkesztve ]

(#3080) ToBeY válasza Csabee. (#3070) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Olyan 500 körűl csillag 28 körűli szint.Csomó mindent nem sikerűlt full csillagra abszolválnom :U

(#3081) csabicska


csabicska
senior tag

Azt mondja meg vki ,hogy kell ezeket az uj modokat telepiteni,másolni,vagy mit kell vele ,velük kezdeni?
Nagyon köszi! :)

-Galaxy S20 - The best-

(#3082) barnam_ válasza Csabee. (#3076) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem az a baj vele, hogy kisebb teret látok, hanem hogy nem látszanak a visszapillantó tükrök. De mindenesetre kezdésnek jó, és remélem lesznek még mindenféle modok. Lenne pár ötletem :)

csabicska: ide kell bemásolni: Program Files\Electronic Arts\Need for Speed SHIFT\Pakfiles
a felülírandó fájlokról készíts másolatot.

[ Szerkesztve ]

(#3083) Free04 válasza barnam_ (#3054) üzenetére


Free04
tag

Próbáld ki az Audi RS4-et.Elég jól megy.
Jó volna ha csinálnának pár modot az optikai tuninghoz, mert amik vannak(2-3db) azok nem valami szépek.
Dokee: Köszi,már kezdtem azt hinni h elfeledkeztetek rólam. :B

[ Szerkesztve ]

(#3084) Sicilian


Sicilian
addikt

nahh,
én megtaláltam magamnak a frankó irányítást, bill.+motorháztető nézet nekem ez bejött,jahh és előznöm továbbra sem kell nekimegyek az előttem lévőnek felpattan a tetőmre és átmegyek alatta :O ez mekkora szar, de jókat lehet röhögni :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#3085) MrSpock


MrSpock
csendes tag

Akkor mellékelem a Logitech MOMO Racing fékpedál beragadás problémára a megoldást.

Leszögezem, a menüben valószínűleg ezután is ugrálni fog a kurzor, így ott továbbra is le kell nyomni a fékpedált a normális navigáláshoz, de verseny közben teljesen használható lesz a kormány és a pedálok.

Szóval a megoldás:
1. a "telepítés helye"\Need For Speed Shift\ShiftGameFiles\ControllerDefaults\PC mappában vannak az alapértelmezett kontroller beállítások.
2. a vehicleset_pc_logitech_momoracing_separatepedals.xml fájlt total commenderben F4-gyel szerkesztjük
3. a fájlban alul van egy <InputsList> rész, ebben megkeressük az alábbi részt:
<_cInputSetting Deadzone="0.050000" Sensitivity="1.00000" Centre="1.000000" Saturation="1.000000">
<BInputId DeviceType="eDEVICE_GAMEPAD" DeviceIndex="4" InputType="eINPUTTYPE_AXIS" InputIndex="5" InputPhase="eINPUTPHASE_ANY" />
4. a Centre értékét átírjuk 1-ről 0-ra
5. elmentjük a fájlt
6. elindítjuk a játékot, az options-gameplay-controls menüben a Logitech MOMO Racing Separate Pedals választjuk és nyomunk egy Reset to default settings-t neki. Ezután csak annyi a dolgunk, hogy a gázt beállítjuk, ugyanis az valamiért alapból -Y, pedig ha beállítjuk mi magunk, akkor átállítja -Z-re.

(#3086) madgie válasza Free04 (#3083) üzenetére


madgie
titán

Hihi, érdekes, hogy látatlanban belenyúltam a közepébe, anno a Megane után egyből egy ilyen Audit vettem, akkor jól választottam vaktában is :)
Azóta már van egy R8-am is, az is baba gép.
Ügyesen vezetsz (?) a videóban, van egy olyan érzésem, hogy minimum gamepad-dal, de inkább kormánnyal tolod :)

(#3087) Zozzy válasza MrSpock (#3085) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Nem értem, hogy erre miért van szükség, nekem kezdetektől fogva egy másodpercre sem volt problémám a MOMO-val.

(#3088) Tomi 16 válasza Voyage (#3006) üzenetére


Tomi 16
őstag

Nekem is hasonló gépem van,és nem megy úgy de mért?... egybknt szerintem mem-re megy a Game...nem Proc & VGA...szvsz..

ráadásúl én is 1920-ban játszok.

(#3089) Free04 válasza madgie (#3086) üzenetére


Free04
tag

Igen,akkor rendesen beválasztottál.Én utólag próbálgattam a kocsikat,sokáig elvoltam a BMW-vel.
Köszi,billentyűzettel tolom és sajnos úgy néz ki h egy darabig nem is lesz kormányom. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3090) madgie válasza Free04 (#3089) üzenetére


madgie
titán

Wow, én meg sem próbáltam billentyűvel, eddig egy ótósjátékkal sem boldogultam úgy. Akkor meg maxiriszpekt, tényleg ügyesen dobálod az Audi seggét... de legalább inspirálsz, hogy gyakoroljak kicsit, mert szégyenszemre az analóg, rázogatós gamepad mellett is fényévekkel bénább vagyok :D

(#3091) Voyage válasza Tomi 16 (#3088) üzenetére


Voyage
aktív tag

A probléma forrása, hogy neked 2gb ramod van, és 4870-ed, amit annyira nem szeret a game, hisz ati... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3092) madgie válasza Voyage (#3091) üzenetére


madgie
titán

4870-em van, 40 fps alá még nem nagyon esett egyik pályán sem a game...

(#3093) Voyage válasza madgie (#3092) üzenetére


Voyage
aktív tag

Milyen procival mennyi rammal, milyen felbontáson? :B

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3094) madgie válasza Voyage (#3093) üzenetére


madgie
titán

Hű, jogos, csak 19"-os a TFT, az messze van a full HD-től. Amúgy Phenom II X3 720, négy giga ram. Gondolom ez mind jót tesz neki :)

(#3095) Tomi 16 válasza Voyage (#3091) üzenetére


Tomi 16
őstag

hát igen Ati-m van.. de érdekes csak ennél a Gamenel ilyen. NFS-el úgy vagyok h sohasem találtk meg azt a pontot h tökéletesen legyen Optimalizálva. Pl:Grid az 1920-ban 80-110fps-elmegy maxon. de Ez a Game ráadásúl 24"-es monitorom van ez a Game nem olyan.:)

[ Szerkesztve ]

(#3096) Voyage válasza madgie (#3094) üzenetére


Voyage
aktív tag

Proci-ram elég, felbontás meg sovány. :B

Tomi 16: Hát grid se rossz, de nálam 60fps limit van, szóval, kb mindegyik ugyan úgy fut. :B 32"-os fullhd tv-n. :B

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3097) barnam_ válasza Free04 (#3083) üzenetére


barnam_
nagyúr

TDU-ban sokat mentem az RS4-el :) Próbáltam Shift-ben is, nem rossz, de érezni rajta hogy 1.6 tonna. Igaz az SL65 is annyi, de van mellé 714 LE és 1170 Nm ;]
Ja és kipróbáltam hogy átállítottam túlkormányzottra az autót, így már kezes bárány lett, nem csúszik a segge. Az Evo IX-el nem tudtam menni jobb időt a zöld pokolban, mint az SL65-el, pedig kétszer is próbáltam.

(#3098) madgie válasza Voyage (#3096) üzenetére


madgie
titán

Túl jó az Eizo-m, így marad ez a sovány felbontás egy darabig :)

(#3099) T-Bag81


T-Bag81
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Nos és beállítottam azt a bizonyos metrikát 10-re,win7 alól vok,fölraktam ezt a hamachit is elötte,emberkéket látom a szobába,de pingelni nemtudok,és a shiftben sem talál játékot lanon belül,persze peccselve van a játék...
Még annyi router mögül vok,próbáltam forwaldolni portot,amit találtam a neten hogy nyissam meg a 7400-7800portokat,de úgysem jó:(

Valaki esetleg megoldás???
Előre is köszi!!!!

(#3100) CHIPman válasza T-Bag81 (#3099) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nekem van egy ötletem. A keresés idejében nem játszott senki, így nem talált szervert...

hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.